Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Blender & Mikser kategorisindeki 76 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Blender & Mikser ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Dilay Nur Mengüç 23 Oca 2017 (60 Gün önce)
   outlet olunca aldım ben fiyatı nedeniyle. çalışma sorunu da yok sadece ufak tefek çizikler var. cam olması haznesinin bence daha sağlıklı ve uzun ömürlü yapıyor aleti. alanlara şimdiden hayırlı olsun.
   Üye resmi
   Buse Gizem Berker 03 Kas 2016 (140 Gün önce)
   spor yapmaya başladıktan sonra artık daha sık kullanmaya başladım böyle şeyleri mutfakta. benim eskisi artık bozulmak üzere olduğu için yeniden almayı istedim ve 2 hafta araştırdım. king hem bildiğim marka hem de diğerlerine göre daha ucuz fiyatı. diğer pahalı markalarla aynı işi yapan bir blender. neden daha fazla para vereyim ki?
   Üye resmi
   Ali Tunahan Ziyade 16 Şub 2016 (401 Gün önce)
   blender genel itibariyle sağlam ve kaliteli bir blender. motoru güçlü ve çok pratik olduğu için rahat temizleniyor. sadece tuşları biraz sert olduğu için tutuşta problem yaşadım ben.
   Üye resmi
   Akif Üskent 16 Şub 2016 (401 Gün önce)
   setin kullanışlı olduğunu hemen anlayabiliyorsunuz. ben spora başladığımdan beri tüm yemeklerimde kullanıyorum blenderi ve cidden tam istediğim boyutlarda oluyor kullandığım yemeklerde. herhangi bir sorunda da çok ilgileniyorlar.
   Üye resmi
   Mümüne Nihan Yalçıntaş 08 Şub 2016 (409 Gün önce)
   hız ayarı seçeneği çok 16 seviyesi var. etkin bir şekilde kullanmaya imkan veriyor hız ayarları. bıçaklarının çalışma şekli yatay ve dikey. tutma kısmı insanı yormuyor.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.