Blender & Mikser kategorisindeki 85 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
24 Saatte Kargo
 • 300 W
 • Turuncu
 • Paslanmaz Çelik Bıçak
24 Saatte Kargo
 • 300 W
 • Kırmızı
 • Paslanmaz Çelik Bıçak

Blender & Mikser ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Melike Uçar 22 Kas 2017 (152 Gün önce)
kullandığım ürün çok ters bir zamanda bozuldu. şehir dışından gelecek kardeşimin geleceği hafta bozulunca bende interneten daha uygun fiyata bulduğum arzumun bu blender setini sipariş ettim. kardeşim geldikten bir gün sonra elime ulaşsa da oldukça işime yaradı.
Üye resmi
Mustafa Duman 09 Kas 2017 (165 Gün önce)
bu seti anneme hediye aldım. annem zaten mutfağında genellikle arzumun ürünlerini kullanıyor. ben de biraz internetten araştırıp bu ürünü aldım. satıcı firma da kısa bir sürede elimize ulaştırdı ürünü. annem de ürünü tabi ki beğendi. gerçi beğenmese de beğenemedim demez ki canım annem:).
Üye resmi
Vahide Özelçi 24 May 2017 (334 Gün önce)
motorunun hızını o kadar iyi ayarlamışlar ki etrafa sıçratmıyor çırptığınız şeyi. ayrıca kıvama getirmekte kullandıktan sonra diğer makinelerde olduğu gibi sonrasında çırpmaya gerek kalmıyor. düşük ayarın ne kadar yararlı olduğunu göreceksiniz kullanınca.
Üye resmi
Tülay Tuğçe Özbir 24 May 2017 (334 Gün önce)
bence mutfakta yeterli ve kullanışlı bir blender. iki haftadır kullanıyorum ve oldukça memnunum ben. gücü doğramaya da çırpmaya da yeterli oluyor. zaten aşcı değiliz altı üstü akşam yemeği için kullanıyoruz hepimiz.
Üye resmi
Kerime Altaş 10 Haz 2016 (682 Gün önce)
sorunsuz ve hızlı bir kargolama oldu bunun için öncelikle teşekkür ederim. malzeme olarak çok kaliteli. plastik ve metal parçalarının kullanımı tam yerinde olmuş diyebilirim. motor gücü istediğim gibi. hız seviyesi seçenekleri benim için yeterli. uzun süre tuşuna basılı tutmak zorunda kalmasak bi de kullanırken daha iyi olacak yalnız.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.