Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Blender & Mikser kategorisindeki 100 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Blender & Mikser ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Selimcan Özar 24 May 2017 (118 Gün önce)
   eski blender artık iş görmeyecek kadar kötüleştiği için değiştirdim ben bununla. almışken set olarak daha uygun fiyatlı da olduğundan arçelik almayı tercih ettim. eşimin de istediği zaten set halinde birşeydi. tüm parçalarını denedim ben hiç bir sorun çıkmadı. kolay kullanıma sahip. haznesi yeterli büyüklükte.
   Üye resmi
   Saadetnur Övül 24 May 2017 (118 Gün önce)
   kaliteli malzemeye sahip blender. nedense siyah rengini daha uygun fiyata bulabildim ben gariptir benim için daha şık duruyor halbu ki :) en azından rengini bırakan yiyeceklerin o izini kamufle edebiliyor. kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullandığınız zaman daha uzun ömürlü olabilecek kaliteli bir blender.
   Üye resmi
   Ayla Baytın 21 Kas 2016 (303 Gün önce)
   kaliteli ve büyüklük bakımından beni tatmin eder bir blender. maydanozu bile zorlanmadan doğrayabiliyor çok keskin bıçakları sayesinde. aparatları yeterli ayrıca blenderın. ne olması gerekiyorsa var.
   Üye resmi
   Ali Furkan Yeşilova 16 Şub 2016 (581 Gün önce)
   türk malı olduğunu duyunca ben şaşırmıştım. bu kadar kaliteli bir ürünün türk malı olabileceğine inanmadım çünkü. sessiz çalışan bir blender. diğer marklarla yarışır bu fiyatla.
   Üye resmi
   İbrahim Makaskıran 30 Eyl 2015 (720 Gün önce)
   fiyatı ve performansı çok güzel tevsiye ederim ayrıca hızlı ve sorunsuz teslimat için incehesap com çalışanlarına teşekkür ederim,
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.