Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Blender & Mikser kategorisindeki 121 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Blender & Mikser ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Zafer Engin Özer 24 May 2017 (63 Gün önce)
   anneler günü hediyesi olarak ben almıştım. kullanımından oldukça memnun kaldı benim valide hanım. çok ses yapmadığı için hatta arada sırada bu yavaş çalışıyor dediği oluyor :) fazla ısınmıyor ve elini yormuyor insanın.
   Üye resmi
   Saadetnur Övül 24 May 2017 (63 Gün önce)
   kaliteli malzemeye sahip blender. nedense siyah rengini daha uygun fiyata bulabildim ben gariptir benim için daha şık duruyor halbu ki :) en azından rengini bırakan yiyeceklerin o izini kamufle edebiliyor. kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullandığınız zaman daha uzun ömürlü olabilecek kaliteli bir blender.
   Üye resmi
   Balın Baştepe 13 Eyl 2016 (316 Gün önce)
   evde kullanımı gerçekten gerekli bence. eşim de çok memnun kaldı kullanırken. diğer blenderlardan daha iyi bence blue house hem fiyat hem de performans olarak.
   Üye resmi
   Alagül Yalman 16 Şub 2016 (526 Gün önce)
   ben uzun süre araştırmıştım markasını bilmediğim için. araştırdıktan sonra güvenip sipariş etmiştim. kalitesi bahsedildiği gibi iyi. sesi insanı rahatsız etmiyor. diğer pahalı markaların kalitesiyle aynı kaliteye sahip ve çok şık. boşuna paranızı yüksek fiyatlı markalarla tüketmeyin derim.
   Üye resmi
   Alaaddin Yöndem 16 Şub 2016 (526 Gün önce)
   güçlü bir blender. aldığımdan beri çok sık bir şekilde kullanıyorum. haznesi yeterli ve cam olduğu için sağlıklı geldi bana. bütün parçalarını kullandım sanırım. bazen çırpma işleminde motor yavaşlıyor gibi tek problemi bu sanırım.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.