Blender & Mikser kategorisindeki 88 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
 • Kırmızı
 • 4 5 lt
 • 700 W
24 Saatte Kargo
 • Kırmızı
 • Paslanmaz Çelik Bıçak
 • 300 W

Blender & Mikser ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mustafa Duman 09 Kas 2017 (100 Gün önce)
bu seti anneme hediye aldım. annem zaten mutfağında genellikle arzumun ürünlerini kullanıyor. ben de biraz internetten araştırıp bu ürünü aldım. satıcı firma da kısa bir sürede elimize ulaştırdı ürünü. annem de ürünü tabi ki beğendi. gerçi beğenmese de beğenemedim demez ki canım annem:).
Üye resmi
Beren Öztürk 06 Kas 2017 (103 Gün önce)
mutfakta genellikle arzumun ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum. hatta geçenlerde arzumun yeni çıkan kahve makinesini aldım ondan da çok memnun kaldım. bu blender setini de arzum kalitesine güvenerek aldım. ürünün kaliteli olduğunu söyleyebilirim. güçlü bir motoru var.
Üye resmi
Zafer Engin Özer 24 May 2017 (269 Gün önce)
anneler günü hediyesi olarak ben almıştım. kullanımından oldukça memnun kaldı benim valide hanım. çok ses yapmadığı için hatta arada sırada bu yavaş çalışıyor dediği oluyor :) fazla ısınmıyor ve elini yormuyor insanın.
Üye resmi
Vahide Özelçi 24 May 2017 (269 Gün önce)
motorunun hızını o kadar iyi ayarlamışlar ki etrafa sıçratmıyor çırptığınız şeyi. ayrıca kıvama getirmekte kullandıktan sonra diğer makinelerde olduğu gibi sonrasında çırpmaya gerek kalmıyor. düşük ayarın ne kadar yararlı olduğunu göreceksiniz kullanınca.
Üye resmi
Kerime Altaş 10 Haz 2016 (617 Gün önce)
sorunsuz ve hızlı bir kargolama oldu bunun için öncelikle teşekkür ederim. malzeme olarak çok kaliteli. plastik ve metal parçalarının kullanımı tam yerinde olmuş diyebilirim. motor gücü istediğim gibi. hız seviyesi seçenekleri benim için yeterli. uzun süre tuşuna basılı tutmak zorunda kalmasak bi de kullanırken daha iyi olacak yalnız.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.