Sosyal Media
sengul

Adobe'un Photoshop Camera, Hem iOS ve Hem De Android İçin Yayınlandı

Fotoğraf düzenleme konusunda en iyi uygulamalardan biri olan Adobe, yapay zeka destekli yeni kamera uygulaması Photoshop Camera'yı kullanıcıların hizmetine sundu. Yeni uygulama hem iOS hem de Android platformunda yayınladı.

Photoshop Camera, daha önceden piyasaya sürülen fotoğraf düzenlşeyici üçüncü parti uygulamalarına çok benziyor. Photoshop Camera'nın rakip uygulamlardan ayrılan özelliği, Adobe'un yapay zeka platformu Sensei'yi kullanıyor olması.


Adobe Photoshop Camera

Photoshop Camera uygulaması, en az eforla ayarlamalar yapmanıza yardımcı olup çeşitli özellikler sağlayarak fotoğraflarınızı düzenleme şeklinizi basitleştirmeyi amaçlıyor. Uygulama, çekim sıradında gerçek zamanlı olarak veya daha sonraki bir aşamada fotoğraflarınızı düzenlerken deneyebileceğiniz 80'den fazla özel filtre sunuyor. Bunların birkaçı ise söyle; portre, stüdyo ışığı, Spektrum, Desync, yiyecek, manzara, doğal gökyüzü vb.


Filtrelerin yanı sıra uygulama, yapay zeka desteğini kullanarak daha iyi fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak gerçek zamanlı Photoshop efektleri, parlaklığı ve gölgeleri otomatik olarak ayarlamak için otomatik ayar özelliği, içeriğe duyarlı öneriler, otomatik maskeleme ve portre kontrolleri gibi özellikler sunuyor.

Ayrıca Adobe Photoshop Camera uygulaması, en sevdiğiniz içerik oluşturuculardan özel olarak tasarlanmış lensleri kullanarak fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olacak etkileyici unsurlardan ilham alan lensler sunuyor. Ayrıca herhangi bir influencer lensinden hoşlanmıyorsanız, kendi lensinizi oluşturma ve bunları uygulamadaki diğer kullanıcılarla paylaşma seçeneğine de sahipsiniz.

Adobe Photoshop Camera uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlatılara tıklayayıp mağaza sayfalarına gidebilirsiniz.
Yorum yap

*