Sosyal Media
sefa

Casio, G-Shock Serisinin Akıllı Saati G-Squad Pro’yu Tanıttı

Saat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Casio, G-Shock serisinin yeni üyesi G-Shock Pro’yu tanıttı. Sağlamlığı ile öne çıkan G-Shock serisinin yeni üyesi G-Shock Pro, klasik G-Shock çizgisini taşıyor.

Casio G-Shock Pro

1.2 inçlik LCD ekran ile gelecek olan Casio G-Shock Pro, 360 x 360 çözünürlük ve always display özelliğine sahip. G-Shock Pro’nun ekranı hem renkli hem de siyah beyaz kullanılabiliyor.

1 aya kadar pil ömrü sunan Casio G-Shock Pro’nun pili 3 saatte tamamen doluyor. Casio G-Shock Pro’da koşu, yüzme, yürüyüş, bisiklet gibi temel sporlar için ayarlar bulunuyor. Ayrıca balıkçılık, sörf, kayak gibi toplam 15 aktiviteye de sahip.


Casio G-Shock Pro, GPS, pusula ve barometre, jirometre, ivmeölçer, oksijen doygunluğu, kalp atış hızı, uyku ve stres izleme gibi temel sensörlerleri de barındırıyor.

Casio G-Shock Pro Fiyat

Kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak olan Casio G-Shock Pro’nun fiyatı 699 dolar olarak belirlendi. Akıllı saat İngiltere pazarında ise 599 sterlinden satışa sunuldu.

 Yorum yap

*