Sosyal Media
sefa

Ekim Ayının En İyi Led TV'leri!

Bu ay ki en iyi LED TV listemizi sizler için güncelledik. İşte Ekim ayının en iyi LED TV'leri...

10
Vestel 4K 55UB6300 55" 139 Cm Ultra HD Uydulu Led Tv LED TV
Vestel 4K 55UB6300 55
Ekim ayı en iyi televizyon listemizin onuncu sırasında Vestel'in bu yıl çıkardığı 55 inç ekrana sahip Vestel 55UB6300 kod numaralı televizyonu yer alıyor. Vestel'in bu televizyonu, 4 çekirdek işlemci ve dahili 4K uydu alıcısına sahip. 4 çekirdek işlemcisi sayesinde hızını 4 kat artırırken, 4K uydu alıcısı sayesinde de görüntüleri muhteşem netlikte kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca enerji tüketimi konusunda da oldukça da cimri. A+ enerji sınıfına sahip. Vestel'in bu televizyonu en iyi LED TV listemizin onuncu sırasında yer alıyor.
9
Samsung 50MU7000 50 İnç 127 cm Ultra Hd Smart Led Tv
Samsung 50MU7000 50 İnç 127 cm Ultra Hd Smart Led Tv
Bu ay ki en iyi LED TV listemizin dokuzuncu sırasında Samsung'un bu yıl çıkardığı 50 inç ekrana sahip televizyonu yer alıyor. Samsung'un bu televizyonu 4 çekirdekli işlemecisi ile çok daha hızlı. PurColour teknolojisi sayesinde de renkleri daha canlı olarak yansıtıyor. Ayrıca UHD çözünürlük ve HDR teknoloji sayesinde kullanıcılarına muhteşem görüntü kalitesi sunuyor. Enerji tüketiminde de A sınıfına sahip. Tüm bu özellikleri ile Ekim ayı en iyi LED TV listemizin dokuzuncu sırasında yer alıyor.
8
SONY KD-55XE8096 55''4K UHD Android Dahili Uydulu Smart Led Tv
SONY KD-55XE8096 55''4K UHD Android Dahili Uydulu Smart Led Tv
Bu ay ki listemizin sekizinci sırasında teknoloji devi Sony'nin bu yıl çıkarmış olduğu 55 inç ekrana sahip LED TV'si yer alıyor. Sony'nin bu akıllı televizyonu, dahli 4K UHD uydu alıcısı ve HDR teknolojisi ile kullanıcılarına muhteşem kalitede görüntü izleme imkanı sunuyor. HDR teknolojisi sayesinde daha önce gizlenen karanlık gölgeler ve güneş ışıkları artık tüm netliği ve ayrıntılarıyla görünüyor olacak. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran Sony'nin bu televizyonu listemizin sekizinci sırasında yer alıyor.
7
Philips 55PUS6401 55 inç Smart Ultra HD 4K Dahili Uydu Alıcılı Led Tv
Philips 55PUS6401 55 inç Smart Ultra HD 4K Dahili Uydu Alıcılı Led Tv
Bu ay ki listemizin yedinci sırasında Philips'in geçen yıl çıkarmış olduğu 55 inç düz ekrana sahip televizyonu bulunuyor. Philips'nin bu televizyonu 4 çekirdekli işlemcisi ile hızını dört katına çıkarıyor. 4K Ultra HD ve HDR özelliği sayesinde ise görüntüleri, muhteşem netlik ve muhteşem renk kalitesinde izleme imkanı veriyor. Enerji tüketiminde de A sınıfında yer alıyor. Bu özellikleri ile bu ay ki listemizin yedinci sırasında yer alıyor.
6
LG 49SJ800V 49 İnç 123 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Led Tv
LG 49SJ800V 49 İnç 123 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Bu ay ki en iyi televizyon listemizin altıncı sırasında LG'nin 49 inç ekrana sahip bu yıl çıkardığı akıllı televizyonunu görmekteyiz. LG'nin 4K Ultra HD özelliği bünyesinde barındıran bu televizyonu Nano Cell teknolojisine sahip. Nano Cell teknolojisi, TV panelinde ekranın renk kalitesini en üst düzeye çıkararak, renk kayması veya bozulmasını önleyerek doğru renklerin ekrana yansıtılmasını sağlıyor. Ayrıca bir milyardan fazla renkle, görüntüleri gerçeğe en yakın bir şekilde izleyiciye sunuyor. Bu özellikleri sayesinde LG'nin bu televizyonu listemizin altıncı sırasında yer alıyor.
5
LG 55UH770V 55 İnç 139 Ekran Uydulu Webos Super Ultra HD Led Tv
LG 55UH770V 55 İnç 139 Ekran Uydulu Webos Super Ultra HD Led Tv
Ekim ayı en iyi televizyon listemizin beşinci sırasında LG'nin 2016 yılında çıkardığı 55 inç ekrana sahip televizyonu yer alıyor. 4K Ultra HD ve HDR özelliği sayesinde kullanıcılarının, doğaya en güzel haliyle şahitlik etmesini sağlıyor. ColorPrime Plus teknolojisi sayesinde ise daha fazla görüntü derinliği ve gerçekliği kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca ultra parlaklık özelliği sayesinde daha gerçekçi ve daha canlı görüntü sunuyor. Sihirli kumandası ile de kullanıcıları akıllı TV'nin tadını çıkarıyor. Bu özellikleri sayesinde Ekim ayı listemizin beşinci sırasında yer alıyor.
4
Sony KD-55XE7005 55 İnç 140 Ekran 4K Ultra HD Smart Led Tv
Sony KD-55XE7005 55 İnç 140 Ekran 4K Ultra HD Smart Led Tv
Listemizin dördüncü sırasında Sony'nin bu yıl çıkarmış olduğu 55 inç ekrana sahip televizyonu yer alıyor. Ultra HD ve 4K çözünürlüğe (3840*2160 piksel görüntü çözünürlüğü) sahip Sony KD-55XE7005, kullanıcılarına zengin renk ve güçlü kontrast ile geniş ekranda görüntü izleme olanağı sunuyor. Ayrıca Android TV sayesinde filmler ve TV programlarından, binlerce uygulamaya kadar bir çok imkanı izleyicilerinin hizmetine sunuyor. Sony'nin bu yıl çıkarmış olduğu 55 inç ekrana sahip bu televizyonu listemizin dördüncü sırasında yer alıyor.
3
Lg 55SJ850V 55 İnç 140 Ekran Süper UHD 4K Smart Led Tv
Lg 55SJ850V 55 İnç 140 Ekran Süper UHD 4K Smart Led Tv
Geldik Ekim ayı en iyi televizyon listemizin üçüncü sırasına. Bu ay ki en iyi televizyon listemizin üçüncü sırasında LG'nin 55 inç ekrana sahip bu yıl çıkardığı akıllı televizyonunu görmekteyiz. LG'nin 4K Ultra HD özelliği bünyesinde barındıran bu televizyonu Nano Cell teknolojisine sahip. Nano Cell teknolojisi, TV panelinde ekranın renk kalitesini en üst düzeye çıkararak, renk kayması ve bozulmasını önleyerek doğru renklerin ekrana yansıtılmasını sağlıyor. Ayrıca bir milyardan fazla renkle, görüntüleri gerçeğe en yakın bir şekilde izleyiciye sunuyor. Tüm bu özellikleri uhdesinde barındıran LG'nin 55 inç ekrana sahip bu televizyonu listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.
2
Lg 55C6V 55 İnç 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Curved Oled TV
Lg 55C6V 55 İnç 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Curved Oled TV
Ekim ayı en iyi televizyon listemizin ikinci sırasında LG'nin OLED ekrana sahip akıllı televizyonu yer alıyor. Ultra HD Premium sertifikasına sahip LG'nin Smart TV'si 4K özelliği ile de mükemmel görüntü kalitesi sunuyor. Dolby Vision'u desteleyen özelliği ile de mükemmel derecede renk ve keskin görüntü izleme imkanı veriyor. Ayrıca LG SIGNATURE OLED TV'deki Netflix'in 4K içeriğini, LG'nin ödüllü webOS platformu vasıtasıyla en kaliteli ve en akıllı şekilde izleyicilerine sunuyor. LG'nin üst düzey özelliklere sahip bu kavisli televizyonu Ekim ayı en iyi televizyon listemizin ikinci sırasında yer alıyor.
1
Lg 86SJ957V 86 İnç 218 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Led TV
Lg 86SJ957V 86 İnç 218 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart Led TV
Ve sonunda geldik Ekim ayı en iyi LED TV listemizin zirvesindeki ismi açıklamaya. Bu ay ki en iyi televizyon listemizin birinci sırasında LG'nin bu yıl çıkardığı 86 inç ekrana sahip dev televizyonu bulunuyor. Bu televizyonda görüntüler muhteşem. HLG, HDR 10 ve Dolby Vision teknolojisine sahip özellikleri sayesinde muhteşem kalitede ve gerçeğe en yakın canlı renkleri kullanıcılarına yansıtıyor. Ayrıca muhteşem ses sistemi sayesinde de kullanıcılar, adeta kendilerini sinemadaymış gibi hissediyor. Bu muhteşem özelliklere sahip LG'nin dev televizyonu Ekim ayı en iyi televizyon listemizin birinci sırasında yer alıyor.

Tv fiyatları için tıklayınız.

Televizyon fiyatları ve modelleri için tıklayınız.
Yorum yap

*