Sosyal Media
sengul

Galaxy Buds+ İçin Yeni Güncelleme Yayınladı

Galaxy S20 ailesi ile birlikte tanıtılan Samsung’un kablosuz kulaklığı Galaxy Buds+, bugün yeni bir yazılım güncellemesine kavuştu. Yeni güncelleme ile Galaxy Buds+’ın işlevselliği artıyor.

Samsung'un bugün yayınladığı Galaxy Buds+ için yeni yazılım güncellemesi, 3 yeni özellik getiriyor. İşte yeni güncelleme ile Galaxy Buds+’a gelen özellikler…


1- Microsoft Swift Pair Özelliği

Microsoft Swift Pair özelliği sayesinde Galaxy Buds+ Windows 10 bilgisayarlarla kolaylıkla eşleşebiliyor. Böylece kullanıcılar bilgisayardan müzik dinlerken veya video görüşmeleri yaparken Galaxy Buds+’ı rahatlıkla kullanabilecekler.

2- Gelişmiş Ambient Sound Özelliği

Galaxy Bud+’ta zaten var olan Gelişmiş Ambient Sound Özelliği, güncelleme ile daha da işlevsel hale geliyor. Yeni güncellemeden sonra bu özellik otomatik olarak kullanılabilecek.

3- Kişiselleştirilmiş Çalma Listesini Tek Tuşla Dinleyebilme Özelliği

Spotify kullanıcıları artık Galaxy Buds+ ile kişiselleştirilmiş oldukları müzikleri tek bir dokunma ile anında dinleyebilecekler.

Güncelleme ile birlikte Galaxy Buds+’a gelen yeni bir dokun ve beklet hareketi, kullanıcıların seçtikleri bir Spotify çalma listesinin otomatik olarak oynatılmasını sağlıyor.

 Yorum yap

*