Sosyal Media
sengul

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Titanyum Gövde ve Safir Cam’a Sahip Olacak

Sızıntı haberlerinin kurbanı olmaktan kurtulamayan Samsung Galaxy Watch 5 Pro modelinin ayrıntıları şekilleniyor. Google tarafından akıllı saatler için geliştirilen Wear OS işletim sistemi ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak olan Galaxy Watch 5 Pro, seviyeyi bir adım daha öteye taşımak istiyor. Galaxy Watch 5 serisinin en donanımlı modeli olacak olan Galaxy Watch 5 Pro, şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmış durumda. Üst segmentte piyasada boy gösterecek olan Galaxy Watch 5 Pro modeli, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Galaxy Watch 5 Pro Titanyum Gövde ve Safir Cam İle Gücüne Güç Katacak

Sızdırdığı haberler ile birlikte ünlenen Ice Universe, Galaxy Watch 5 Pro hakkında detayları paylaştı. Paylaşılan bilgilere göre Galaxy Watch 5 Pro modeli titanyum gövde safir cam ile birlikte piyasaya sürülecek. Titanyum gövde sayesinde piyasadaki diğer modellere göre daha dayanıklı bir yapıya sahip olacak Galaxy Watch 5 Pro modeli, sahip olduğu safir cam ile birlikte piyasada üst seviyelere oynayacağını şimdiden gösteriyor.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

349 - 399 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olması beklenen Samsung Galaxy Watch 5 Pro modelinin kalın bir gövdeye sahip olması bekleniyor. Cihazın fiyatı sahip olduğu materyallerden dolayı oldukça yüksek. Titanyum ve kalın gövdeli olması beklenen Galaxy Watch 5 Pro modeli, dayanıklılığa odaklanmış durumda. Ayrıca safir cam sayesinde cihazın çizilme olasılığı biraz daha azalıyor. Son olarak cihazın dokunmatik bir ekrana sahip olması bekleniyor.


Yorum yap

*