Stoklarımızdaki Tüm Dell Notebooklar "Dell Türkiye" Garantisindedir


Dell XPS 15 7590-U75WP165N i7-9750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 15.6" UHD Win10 Pro Notebook Genel Özellikler

Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlar. Nefes kesen OLED ekran seçeneğine sahip dünyanın en küçük 15,6 inç dizüstü performans bilgisayarı. Şimdi 9. Nesil Intel Core işlemcilere sahip.
İşletim Sistemi Windows 10 Pro ile bildiğiniz Windows özelliklerinin ve seveceğiniz yeni geliştirmelerin en iyi birleşimini elde edin.

Dell’in En Küçük 15,6 inç Dizüstü Performans Bilgisayarı ile Tanışın
 • Geliştirilmiş Kamera Konumu: En küçük HD web kameramızı yaratmak için inovasyonun sınırlarını zorladık; kamera, meşhur InfinityEdge ekranın üst tarafına, artık önde ve merkezi olacak şekilde yerleştirilmiştir.
 • Devrim Niteliğinde Web Kamerası Tasarımı: Yeni XPS 15 web kamerası sadece daha küçük değil aynı zamanda daha niteliklidir. Yeni 4 elemanlı lens, çerçevenin her tarafında net video deneyimi sağlamak için tipik web kameralara göre daha fazla eleman kullanırken, gelişmiş gürültü azaltma özelliğini kullanan geçici gürültü azaltma ise, özellikle loş ışıklı ortamlarda video kalitesini önemli derecede iyileştirir. Son olarak lens, görüntünün tüm noktalarına odaklanılması için hassas bir işlemden geçirilmiştir.
 • InfinityEdge Ekran: Neredeyse çerçevesiz ekran, kenarlarda yalnızca 6,04 mm ve üstte 7,08 mm’lik ölçüleri sayesinde 15,6 inç ekranı yaklaşık 14 inç dizüstü bilgisayar boyutlarına sığdırarak ekran alanını en üst seviyeye çıkarır.
 • Benzeri Görülmemiş Tasarım: 11-17 mm'lik inceliği ve katı hal sürücüsü dahil 4 pound'un (1,8 kg) bile altındaki başlangıç ağırlığı ile XPS 15 inanılmaz derecede hafif bir 15 inç performans sınıfı dizüstü bilgisayarıdır.

Gittiğiniz Her Yerde Şaşırtıcı Bir Görüş Açısı
 • Derin Kontrast: 100.000:1 gibi önemli ölçüde yüksek kontrast için tam siyaha ulaşmak üzere OLED ekran seçeneğinin bağımsız aydınlatmalı pikselleri tamamen söndürülebilir böylece içerikler, özellikle karanlık alanlarda nefes kesen ayrıntılarla hayat bulur. İçerik yaratıcıları için harika bir özellik olan daha geniş renk yelpazesiyle görseller daha da gerçekçidir.
 • Büyüleyici Detaylar: UltraSharp 4K Ultra HD ekran ile (3840 x 2160) yakınlaştırma gereği duymadan her pikseli ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Ve Full HD'den 6 milyon daha fazla piksel ile bulanıklık veya tırtıklı çizgiler için endişe duymadan resimleri nokta hassasiyetinde düzenleyebilirsiniz.
 • Sektör Lideri Renk: XPS 15, %100 Adobe RGB renk özelliğine sahip tek dizüstü bilgisayardır. Bu sayede gerçek hayata daha yakın görseller elde edebilmeniz için geniş bir renk gamına sahiptir ve geleneksel panellere göre renklerin siyah ile harmanını daha iyi oluşturur. Ve 1 milyardan fazla renk ile resimler daha yumuşak görünür ve renk değişimleri daha fazla derinlik ve boyuta sahip olduğundan muhteşem bir şekilde daha canlıdır. Ekrandaki renklerin şaşırtıcı düzeyde doğru ve gerçeğe yakın görünmesi için, Adobe RGB biçiminde olmayan içeriği otomatik olarak yeniden eşleyen Dell PremierColor yazılımı dahildir.
 • Her Açıdan Güzel: UHD ekrandaki üstün 500 nit parlaklık, yansıma yapmayan ekran özelliği ile birleşerek dışarıda eğlenmenize olanak tanır. Buna ek olarak geniş izleme açılı panel, daha geniş bir görüntüleme açısı sunarak hiçbir şeyi gözden kaçırmadan ekranınızı paylaşmanıza olanak verir.
 • Dokunma Dostu: Ekrana dokunun, çekin ve tutun. İsteğe bağlı dokunmatik ekran kendi teknolojiniz ile doğal bir şekilde etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Güçlü Performans
 • Üstün Mobil Performans: Şimdiye kadar ürettiğimiz en güçlü XPS dizüstü bilgisayar, oyuncular ve kreatif çalışanlar için üstün bir güç sağlayan maksimum 8 çekirdek ve 16 parçacıklı en yeni 9. nesil Intel Core işlemciye sahiptir.
 • Daha Az Bekleyin, Daha Fazla Yaratın: NVIDIA GeForce GTX 1650 GPU; video düzenleme, grafik tasarım, fotoğrafçılık ve oyun yayınında daha iyi bir performans sağlaması ve daha hızlı olması için en sevdiğiniz uygulamalara güç ve hız verir. Ödüllü NVIDIA Turing mimarisinin nefes kesen grafik performansıyla en sevdiğiniz oyunların gücüne güç katın.
 • Maksimum Bellek ve Depolama: 2133 MHz'ye göre 1,2 kat daha hızlı olan 2666 MHz bant genişliğine sahip, 32 GB'a1 kadar olan bellekleri destekler. Daha hızlı bellek, ihtiyacınız olan içeriği daha hızlı almanızı sağlar. Daha hızlı PCIe sürümlerinde sunulan 1 TB'a1 kadar depolama kapasitesi sunan katı hal sürücüler, uygulamalarınıza daha hızlı erişmeniz ve bu uygulamaları daha hızlı çalıştırmanız için gerekli olan depolama alanını ve yüksek hızlı yanıt performansını sağlar. XPS 15, bir katı hal sürücü sayesinde saniyeler içerisinde açılarak kullanıma hazır hale gelir, böylelikle beklemek yerine işlerinize daha fazla zaman ayırırsınız.
 • Killer Kablosuz Bağlantı: Gelişmiş Wi-Fi 6 teknolojisine sahip, teorik işlem hacmi hızı 2,4 GB/saniyeye kadar çıkabilen Killer AX1650, önceki nesil 80 MHz 2x2 AC ürünlere göre yaklaşık 3 kat daha hızlıdır. Killer 1650, hızlı ve sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlamak için yayınlanan video, iletişim ve oyun trafiğini otomatik bir şekilde belirler, sınıflandırır ve önceliklendirir.
 • Tüm Gün Çalışın veya Oyun Oynayın: 97 Whr pile sahip Full HD modelde Word veya Excel gibi verimlilik uygulamalarını kullanırken 20 saat 30 dakikaya kadar, Netflix içeriği izlerken ise 14 saat 30 dakikaya kadar pil ömrü sunulur. Bu, 15 inç dizüstü bilgisayarlardaki en uzun pil ömrüdür. Verimlilik uygulamalarını kullanırken UHD panelli modelimizde 13 saat 22 dakika, OLED panelli modelimizde 7 saat 23 dakika, Netflix içeriği izlerken UHD panelli modelimizde 9 saat 22 dakika, OLED panelli modelimizde ise 9 saat 23 dakika pil ömrü sunulur.
Son Teknoloji Bağlanabilirlik Thunderbolt 3 çok kullanımlı bağlantı noktası dizüstü bilgisayarınızı şarj etmenize, birçok aygıta (iki adede kadar 4K ekran desteği dahil) bağlanmanıza ve USB 3.0'a göre 8 kat daha hızlı, maksimum 40 GB/sn hızla veri aktarımının keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Ayrıca iki adet USB 3.0 bağlantı noktası içerir.
Gelişmiş Bağlantı İstasyonu Dell Thunderbolt Bağlantı İstasyonu, USB 3.0’dan 8 kat daha fazla hız ve güç için USB Type-C bağlantısı ile üstün bir çalışma ortamı sunar.
Neler Kaçırdığınızı Görün Standart arkadan aydınlatmalı klavye, ışıksız veya ışığın yeterli olmadığı ortamlarda çalışabilmenizi sağlar.
Sezgisel Bir Şekilde Etkileşim Kurun Güvenle Dokunun, Yakınlaştırın ve Tıklayın: Kazara Aktifleştirmeyi Önleme, avuç içinizin dokunmatik yüzeye çarpmasıyla farkında olunmadan yapılan tıklamaları durdururken hassas dokunmatik yüzey imlecin zıplamasına ve kaymasına engel olur.

Windows Hello: Güç düğmesine entegre edilen ve size bilgisayarınızın kilidini açmanın en hızlı ve güvenli yolunu sunan, isteğe bağlı parmak izi okuyucu sayesinde parolasız oturum açmanın keyfini çıkarın. Parmağınızı kullanarak sizi başkalarından ayırt eder. Sizi arkadaşça bir selamla karşılayarak oturumunuzu açar ve hatta uygulamalar ve Microsoft Edge web sitelerinde de çalışır.

Ustalıkla Birinci Sınıf Malzemelerden Üretilmiştir
 • Maksimum Dayanıklılık: Hoş bir tasarıma sahip sağlam, dayanıklı kasa için tek bir alüminyum parçadan hassas şekilde kesilir. Corning Gorilla Glass 4, rakiplerine göre darbelere karşı iki kat daha dayanıklıdır.
 • Baskı Altında Bile Soğukkanlı: Avuç içi dayanağı karbon fiberden yapılmıştır. Alüminyum kadar güçlü ve incedir ancak dokunuşu daha hafif ve daha serindir.

Hiç Olmadığı Kadar Çevreye Duyarlı
 • Güç Tüketimi Açısından Verimli: XPS 15, ENERGY STAR sertifikalıdır.
 • Daha Akıllı Malzemeler: Kadmiyum, cıva ve bazı ftalatlar gibi malzemeleri içermez, ayrıca EPEAT tescillidir ve BFR/PVC içermez.
 • Denizlerimizi Kurtarıyor: CES tarafından "2018'in En İyi İnovasyonu" ödülüne layık görülen siyah ambalaj tepsilerimiz geri dönüşümün de bir adım ötesinde. Malzemelerin %25'lik kısmı sahil ve kıyı kesimlerinden toplanan okyanus plastiklerinden, %75'lik kısmı ise diğer geri dönüşümü sağlanan plastiklerden üretiliyor.
 • Geri Dönüşüm Dostu: Dizüstü bilgisayarın ağırlık olarak %90'ından fazlası kolaylıkla geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir.

Dell Mobile Connect ile Aygıtlarınızı Birleştirin
 • Sorunsuz Bilgisayar/Akıllı Telefon Entegrasyonu: Dikkatinizi dağıtmadan birden çok aygıta erişin; Dell Mobile Connect, iOS veya Android akıllı telefonunuzu dizüstü bilgisayarınızla eşleştirir.
 • Kesintileri Sınırlayın: Dell Mobile Connect ile arama yapabilir, mesaj atabilir, bildirimler alabilir ve hatta Android telefonunuzu bilgisayarınıza yansıtarak en sevdiğiniz uygulamalarla etkileşim kurabilirsiniz.
 • Gizliliğinizi Muhafaza Edin: Telefonunuz, bilgisayarınıza Dell Mobile Connect'in noktadan noktaya, güvenli bağlantı hattı üzerinden bağlanır, bu sayede verileriniz asla güvensiz internet bağlantıları nedeniyle ifşa olmaz.
 • Kolay Aktarım: Fotoğraflarınızı, videolarınızı, müzik ve belgelerinizi karmaşık bulut depolama hizmetleri veya kullanışsız kablolar olmadan bilgisayarlardan Android telefonlara veya Android telefonlardan bilgisayarınıza hızla aktarın.
Dell Data Protection -l Endpoint Security Suite Enterprise %99 etkinlik derecesi (rakiplerinden çok daha yüksektir) ile tehditleri önleyebilir ve çalıştırmadan önce kötü amaçlı yazılımları durdurabilirsiniz.
Dell Data Protection - Encryption Veri merkezli şifreleme bir cihaza değil, son kullanıcıların kendilerine uyumludur. Çok anahtarlı yaklaşımımız verileri cihazdan cihaza ve hatta genel bulut ortamlarında bile hareket ederken korur. Dünyanın yönetilebilirlik düzeyi en yüksek XPS'i, işinizin gerektirdiği yüksek esneklik ile BT ekibinin BIOS ayarlarını değiştirmesine ve sistemleri yapılandırmasına olanak sağlar.
Dell Client Command Suite Dell'in ücretsiz otomasyon araçları BT ekiplerine sistem ve güncellemeleri dağıtmalarında ve karmaşık ortamları izlemelerinde yardımcı olur. DCCS ile daha hızlı dağıtım yapılır.

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar
 • 1. SD kart yuvası
 • 2. USB 3.1 (1. Nesil)
 • 3. Pil gösterge düğmesi ve göstergesi
 • 4. Saplamalı kilit yuvası
 • 5. AC gücü
 • 6. USB 3.1 (1. Nesil)
 • 7. HDMI 2.0
 • 8. Thunderbolt 3 (4 adet 3. Nesil PCI Express hattı) şunları destekler: Güç Dağıtımı, Thunderbolt 3 (40 Gb/sn iki yönlü), USB 3.1 (2. Nesil, 10 Gb/sn), Yerel DisplayPort 1.2 video çıkışı, VGA, HDMI, Ethernet ve Dell Adaptör yoluyla USB-A (ayrı satılır)
 • 9. Kulaklık jakı

Boyutlar
 • 1. Yükseklik: 11 mm - 17 mm (0,45” - 0,66
 • 2. Genişlik: 357 mm (14,06
 • 3. Derinlik: 235 mm (9,7

Teknik Özellikler
İşlemci Intel Core i7-9750H (2.60GHz Turbo 4.50GHz 12MB)
İşletim Sistemi Windows 10 Pro
Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Ekran 15.6 inç 4K UHD (3840x2160)
Bellek 16 GB DDR4 2666 MHz
Depolama 512GB M.2 PCIe NVMe SSD
USB 2 x USB 3.1 Gen1, 1 x Thunderbolt 3
Optik Sürücü Yok
Ethernet Yok
Kablosuz Haberleşme Killer Wi-Fi 6
Bluetooth Bluetooth 5.0
Kart Okuyucu Var
Kamera HD 720p
Boyutlar 11 ~ 17 x 357 x 235 mm

Dell XPS 15 7590-U75WP165N i7-9750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 15.6" UHD Win10 Pro Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-9750H
 • İşlemci Hızı2.60 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10 Pro
 • Sistem Belleği16 GB
 • Sabit Disk (HDD)512 GB SSD
 • SSD512 GB
 • SSD SlotuPCIe NVMe M.2
 • Ekran Kartı Hafızası4 GB
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX 1650
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranUHD
 • Ekran Çözünürlüğü3840 x 2160
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeTKL (Tenkeyless)
 • USB Port2 x USB 3.1 Gen 1, 1 x Thunderbolt 3
 • HDMIVar
 • VGAYok
 • Ethernet (LAN)Yok
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Kart OkuyucuVar
 • Garanti24 Ay Dell Türkiye Garantili
 • MarkaDell
 • Model Kodu7590-U75WP165N
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 13.219,11 TL 26.438,21 TL +0
 • 8.898,90 TL 26.696,71 TL +0
 • 6.740,08 TL 26.960,31 TL +0
 • 5.445,83 TL 27.229,17 TL +0
 • 4.583,91 TL 27.503,45 TL +0
 • 3.969,04 TL 27.783,30 TL +0
 • 3.508,61 TL 28.068,92 TL +0
 • 3.151,16 TL 28.360,46 TL +0
 • 2.865,81 TL 28.658,12 TL +0
 • 2.632,92 TL 28.962,10 TL +0
 • 2.439,38 TL 29.272,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 13.162,16 TL 26.324,32 TL +0
 • 8.851,95 TL 26.555,84 TL +0
 • 6.697,86 TL 26.791,46 TL +0
 • 5.403,41 TL 27.017,07 TL +0
 • 4.543,50 TL 27.260,98 TL +0
 • 3.929,91 TL 27.509,34 TL +0
 • 3.468,41 TL 27.747,26 TL +0
 • 3.111,62 TL 28.004,60 TL +0
 • 2.826,68 TL 28.266,76 TL +0
 • 2.592,55 TL 28.518,02 TL +0
 • 2.399,16 TL 28.789,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 13.224,56 TL 26.449,11 TL +0
 • 8.907,24 TL 26.721,72 TL +0
 • 6.749,29 TL 26.997,18 TL +0
 • 5.456,25 TL 27.281,27 TL +0
 • 4.595,23 TL 27.571,40 TL +0
 • 3.981,11 TL 27.867,77 TL +0
 • 3.520,94 TL 28.167,49 TL +0
 • 3.164,10 TL 28.476,89 TL +0
 • 2.879,32 TL 28.793,15 TL +0
 • 2.646,66 TL 29.113,22 TL +0
 • 2.453,66 TL 29.443,86 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 13.231,37 TL 26.462,75 TL +0
 • 8.911,88 TL 26.735,64 TL +0
 • 6.753,56 TL 27.014,23 TL +0
 • 5.459,15 TL 27.295,77 TL +0
 • 4.597,70 TL 27.586,22 TL +0
 • 3.983,27 TL 27.882,91 TL +0
 • 3.522,87 TL 28.182,95 TL +0
 • 3.165,85 TL 28.492,69 TL +0
 • 2.880,93 TL 28.809,31 TL +0
 • 2.648,16 TL 29.129,74 TL +0
 • 2.455,06 TL 29.460,76 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 6.565,59 TL 26.262,37 TL +2
 • 5.296,37 TL 26.481,86 TL +2
 • 6.676,96 TL 26.707,82 TL +0
 • 3.847,84 TL 26.934,85 TL +2
 • 4.527,63 TL 27.165,77 TL +0
 • 3.044,52 TL 27.400,68 TL +2
 • 2.763,97 TL 27.639,69 TL +2
 • 2.534,81 TL 27.882,91 TL +2
 • 2.344,46 TL 28.133,53 TL +2
 • 2.580,50 TL 28.385,55 TL +0
 • 2.386,84 TL 28.642,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 13.224,69 TL 26.449,38 TL +0
 • 8.907,06 TL 26.721,17 TL +0
 • 6.749,65 TL 26.998,60 TL +0
 • 5.456,37 TL 27.281,85 TL +0
 • 4.595,18 TL 27.571,10 TL +0
 • 3.980,94 TL 27.866,56 TL +0
 • 3.521,05 TL 28.168,42 TL +0
 • 3.164,10 TL 28.476,89 TL +0
 • 2.879,22 TL 28.792,18 TL +0
 • 2.646,79 TL 29.114,68 TL +0
 • 2.453,68 TL 29.444,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 13.224,69 TL 26.449,38 TL +0
 • 8.907,06 TL 26.721,17 TL +0
 • 6.749,65 TL 26.998,60 TL +0
 • 5.456,37 TL 27.281,85 TL +0
 • 4.595,18 TL 27.571,10 TL +0
 • 3.980,94 TL 27.866,56 TL +0
 • 3.521,05 TL 28.168,42 TL +0
 • 3.164,10 TL 28.476,89 TL +0
 • 2.879,22 TL 28.792,18 TL +0
 • 2.646,79 TL 29.114,68 TL +0
 • 2.453,68 TL 29.444,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 13.121,79 TL 26.243,58 TL +0
 • 8.810,92 TL 26.432,77 TL +0
 • 6.656,18 TL 26.624,71 TL +0
 • 5.358,29 TL 26.791,46 TL +0
 • 4.493,39 TL 26.960,31 TL +0
 • 3.888,23 TL 27.217,62 TL +0
 • 3.427,65 TL 27.421,17 TL +0
 • 3.066,45 TL 27.598,08 TL +0
 • 2.786,78 TL 27.867,77 TL +0
 • 2.552,84 TL 28.081,20 TL +0
 • 2.358,16 TL 28.297,92 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 25.666,22 TL 25.666,22 TL +0
 • 13.131,19 TL 26.262,37 TL +0
 • 8.820,92 TL 26.462,75 TL +0
 • 6.665,86 TL 26.663,43 TL +0
 • 5.373,44 TL 26.867,18 TL +0
 • 4.511,87 TL 27.071,21 TL +0
 • 3.904,38 TL 27.330,65 TL +0
 • 3.442,73 TL 27.541,81 TL +0
 • 3.084,36 TL 27.759,27 TL +0
 • 2.797,10 TL 27.971,03 TL +0
 • 2.562,65 TL 28.189,15 TL +0
 • 2.367,30 TL 28.407,54 TL +0
25.666,22 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Dell XPS 15 7590-U75WP165N i7-9750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 15.6" UHD Win10 Pro Notebook
   Dell XPS 15 7590-U75WP165N i7-9750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 15.6" UHD Win10 Pro Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.