7390-2FTS65WP165N
7390-2FTS65WP165N
7390-2FTS65WP165N
7390-2FTS65WP165N
7390-2FTS65WP165N
7390-2FTS65WP165N
7390-2FTS65WP165N
7390-2FTS65WP165N
INTEL
Core i7
512 GB
SSD
16 GB
13.4

Dell XPS 7390-2FTS65WP165N i7-1065U 16GB 512GB SSD 13.4" Windows10 Pro UltrabookDell XPS 7390-2FTS65WP165N i7-1065U 16GB 512GB SSD 13.4" Windows10 Pro Ultrabook Genel Bakış

2'si 1 Aradanın Geleceği Muhteşem HDR ekranlı 13 inç 2’si 1 arada bilgisayar, daha ince bir çerçeve ve lüks bir tasarımda 2,5 kata kadar daha fazla performansa sahiptir. En yeni 10. Nesil Intel® Quad Core işlemcilerle donatıldı.

Mükemmelliğin Vizyonu
 • Hayat saçan renkler: %90 DCI P3 renk gamı ile donatılan ekranınız, doygun renkler sunarken 1500:1 kontrast oranı en parlak beyazları ve en koyu siyahları görmenize olanak tanır. Ve 500 nit parlaklık, parlak ışıklı dış ortamlar gibi yerlerde daha net görüntüler sunarken %0,65 yansıma önleyici kaplama parlayan ekran rahatsızlığına son verir.
 • Dolby Vision™ sertifikalı: SDR bilgisayar ekranlarda hiç görmediğiniz renkleri sunan Dolby Vision™ ile HDR içeriğinin üstün dinamik aralığının tüm avantajlarından yararlanın. Dolby Vision içeriği, 40 kata kadar daha parlak ve 10 kata kadar daha koyu siyah vurgular sağlayabilir.1
 • Zararlı mavi ışığı azaltır ve canlı renkler sağlar: Dell Eyesafe® kaynaktaki ışık enerjisini akıllıca yönetir; zararlı mavi ışığı seçerek azaltır ve ışık spektrumundan ayrıştırır. Benzersiz çözümümüz canlı renk bütünlüğünü korurken mavi ışığa karşı daha etkili bir şekilde koruma sağlamak için RGB donanım ve yazılım ayarlamalarını birleştirir.
 • İnovasyonun son noktası: İncelikli InfinityEdge ekran, geliştirilmiş ekran/gövde oranı, verimlilik için daha fazla görüntüleme alanı ve büyüleyici kenardan kenara görüntüleme özelliğine sahip %7 16:10 ekranı görücüye çıkarıyor. Ek olarak, bu yeni tasarım üste kamera yerleştirilmesine olanak tanır.
 • Not alın: İsteğe bağlı Dell Premium Active Kalem, hassas basınç duyarlılığı (4096), çizim sırasında ayrıntılı gölgelendirme için eğme işlevi ve en doğal, hassas kalem deneyimi için düşük gecikme sunar. Kolayca yazın, çizin, karalama yapın veya not alın, ardından işinizi tamamladığınızda mıknatısıyla 2'si 1 arada bilgisayarınıza takın.

Daha Küçük Ama Daha Güçlü
 • Gücü garanti ediyoruz: Bu XPS en küçük 13 inç 2'si 1 arada ürünümüz olmasının yanı sıra önceki nesle göre neredeyse 2,5 kat daha yüksek performans sunuyor ve 10. Nesil Intel® 10 nm işlemcilere ve %8 daha ince form faktörüne sahip.
 • Killer™ Kablosuz Bağlantı: Gelişmiş Wi-Fi 6 teknolojisiyle donatılan, teorik işlem hacmi hızı 2,4 GB/saniyeye kadar çıkabilen Killer AX1650, önceki nesil 80 MHz 2x2 AC ürünlere göre yaklaşık üç kat daha hızlıdır. Killer AX1650, hızlı ve sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlamak için video yayını, iletişim ve oyun trafiğini otomatik bir şekilde önceliklendirir.
 • Uyarlamalı performans sunan Dell Power Manager: Bu 2'si 1 arada, en yeni Intel Dynamic Tuning Teknolojisinin baz alındığı uyarlamalı performanstan faydalanan ilk sistemimizdir. Dizüstü bilgisayarımız bu yeni öngörülü ve uyarlamalı motor sayesinde, geçerli iş yoğunluğunuzu optimize etmek için CPU'nun gücünü aktif bir şekilde değiştirerek ihtiyacınız olduğunda daha yüksek performans sağlar.
 • Tüm gün oyun oynayın veya çalışın: Full HD+ modelde Word veya Excel gibi verimlilik uygulamalarını kullanırken 16 saat 58 dakikaya2 kadar, Netflix içeriği izlerken ise 10 saat 50 dakikaya3 kadar olağanüstü uzun pil ömrü elde edin. UHD+ panelimizde ise verimlilik uygulamaları kullanırken 10 saat 22 dakikaya4 kadar veya Netflix içeriği izlerken 7 saat 24 dakikaya5 kadar kullanım süresi sunulur.
Baskı Altında Serin Kalır XPS 13 2’si 1 Arada bilgisayarın yeni termal tasarımını deneyimleyin. Daha fazla alana etki etmek için ayrılan çift fan, yeni dahili buhar boşlukları ve gizlenmiş hava çıkışları; mümkün olan en ince form faktöründe daha iyi bir performans.

Üstün Kelimesinin Yeni Anlamı
 • Şaşırtıcı dayanıklılık: XPS 13 2’si 1 Arada bilgisayar yekpare alüminyum bloktan kesilerek üretilmesi sayesinde, birleştirilerek oluşturulan makinelere göre çok daha dayanıklıdır. Corning® Gorilla® Glass 5 sert, darbeler karşı dayanıklı, sağlam ve şıktır; rakiplerine göre düşmelere karşı 4 kata kadar daha iyi performans gösterir.
 • Elmas kesimli kaplama: Tasarımcılarımız detaylara dikkat eden uzmanlardır. Bir çok deneme sayesinde sisteminiz, konnektörlerin sebep olduğu çizilmeleri kusursuz ve şık bir kaplama ile önleyen, parıltılı ve çift anotlu kenarları şimdi gururla sunar.
 • Tarzınızı seçin: İşlenmiş alüminyum platin grisi, kutup beyazı veya siyah iç kısım ile tamamlandı. Siyah iç kısım, havacılık sektöründen esinlenerek maksimum güç ve minimum ağırlık sağlayan karbon fiber kullanırken beyaz iç kısım örülü cam liften oluşur.
 • Ortalığı yakan beyaz: Podyum trendlerinden esinlenen XPS 13 2’si 1 Arada bilgisayar, özellikle Dell için geliştirilen isteğe bağlı örülü cam lifli kutup beyazı avuç içi dayanağına sahiptir. Tasarım ekibimiz detayların tamamen doğru olması için bıkmadan çalıştı; dikkatlice üretilen arkadan aydınlatma, sararma ve lekeleri engellemek için ultraviyole ışınlara ve lekelere karşı dayanıklı kaplama, düzenli paketleme ve aksesuarlar.

Tasarım İle Uyumlu Kullanım
 • Yükseltilmiş deneyim: Yeni XPS 13 2’si 1 Arada bilgisayar benzersiz bir kullanıcı deneyimini ve güzel tasarımı bir araya getirir. Yeni nesil MagLev klavye kenardan kenaradır ve standart bir klavyeden %24 daha incedir. Buna ek olarak, %19 daha geniş bir dokunmatik pede ve %7 daha geniş 16:10 ekrana sahipsiniz; bu yenilik, dikkat dağıtan unsurları ortadan kaldırıp ve en çok kullandığınız öğeleri ön plana çıkararak daha iyi bir deneyim sunar.
 • Devrim niteliğinde web kamerası tasarımı: Yeni XPS 13 web kamerası sadece daha küçük değil (yalnızca 2,25 mm) aynı zamanda daha niteliklidir. Yeni 4 elemanlı lens, çerçevenin her tarafında net video deneyimi sağlamak için tipik web kameralara göre daha fazla eleman kullanırken, gelişmiş gürültü azaltma özelliğini kullanan geçici gürültü azaltma ise, özellikle loş ışıklı ortamlarda video kalitesini önemli derecede iyileştirir. Son olarak lens, görüntünün tüm noktalarına odaklanılması için hassas bir işlemden geçirilmiştir.
 • Açması kolay: Yeni değişken torklu menteşe tasarımı, XPS 13 2’si 1 Arada bilgisayarı tek elle kolayca açmanızı sağlar. Bu aynı zamanda hareket halindeyken veya dokunmatik ekranı kullanıyorken ekranınızın daha sabit kalması anlamına gelir.

Çevre Bilincine Sahip
 • Denizlerimizi kurtarıyor: CES® 2018 En İyi İnovasyon Onur Ödülü’ne layık görülen siyah ambalaj tepsilerimiz geri dönüşümün de bir adım ötesinde. Malzemelerin %25'lik kısmı sahil ve kıyı kesimlerinden toplanan okyanus plastiklerinden, %75'lik kısmı ise diğer geri dönüşümü sağlanan plastiklerden üretiliyor.
 • Enerji tüketimi açısından verimli: XPS 13, ENERGY STAR® sertifikalıdır.
 • Daha güvenli malzemeler: Kadmiyum, kurşun, cıva ve bazı ftalatlar gibi maddeleri içermez, ayrıca EPEAT® tescillidir ve BFR/PVC içermez.
 • Geri dönüşüm dostu: Dizüstü bilgisayar parçalarının %90'ı kolayca geri dönüştürülebilir veya tekrar kullanılabilir ve beyaz bambu ambalaj tepsileri %100 geri dönüşüme uygundur.

Dell Mobile Connect İle Aygıtlarınızı Birleştirin
 • Sorunsuz bilgisayar/akıllı telefon entegrasyonu: Dikkatinizi dağıtmadan birden çok aygıta erişin; Dell Mobile Connect, iOS veya Android akıllı telefonunuzu dizüstü bilgisayarınızla eşleştirir.
 • Kesintileri sınırlandırın: Dell Mobile Connect sayesinde telefon aramaları, SMS, IM ve diğer uygulamalarınızın bildirimlerini doğrudan dizüstü bilgisayarınıza yönlendirme seçeneğine sahipsiniz. Tüm dikkatinizi tek ekrana verin ve sadece siz istediğinizde bildirimleri yanıtlayın.
 • Gizliliğinizi muhafaza edin: Telefonunuz, bilgisayarınıza Dell Mobile Connect'in noktadan noktaya, güvenli bağlantı hattı üzerinden bağlanır, bu sayede verileriniz asla güvensiz internet bağlantıları nedeniyle ifşa olmaz.
 • Kolay aktarım: Fotoğraflarınızı, videolarınızı, müzik ve belgelerinizi karmaşık bulut depolama hizmetleri veya kullanışsız kablolar olmadan bilgisayarlardan Android telefonlara veya Android telefonlardan bilgisayarınıza hızla aktarın.

İş İçin Üretildi BIOS koruma, veri şifreleme, ileri seviye kimlik doğrulama ve yeni nesil kötü amaçlı yazılım koruması gibi seçenekleri barındıran sınıfının en iyisi güvenlik ve endüstri lideri uç nokta güvenlik çözümleri.
Dell Veri Koruması Encryption ile birden çok uç noktadaki verileri koruyun. Fabrikada yüklendi; BT yöneticilerinin uyumluluk düzenlemelerini kolay biçimde karşılamak üzere şifreleme ilkelerini uzaktan yönetmeleri için kullanıma hazırdır. Yalnızca Windows İşletim Sistemi ile sunulur.
Kimlik Doğrulama Endpoint Security Suite Enterprise gelişmiş tehdit önleme, kurumsal düzeyde şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerine sahiptir ve kötü amaçlı yazılımları pro-aktif olarak engeller. Yaptığımız testler, geleneksel en iyi anti-virüs çözümlerinin aynı tehditlerin ortalama olarak %50'sini yakalayabildiğini bizim koruma çözümümüzün ise bu tehditlere karşı %99 oranında etkili olduğunu göstermektedir.
BIOS koruma Dünyanın yönetilebilirlik düzeyi en yüksek XPS'si, işinizin gerektirdiği yüksek esneklik ile BT ekibinin BIOS ayarlarını değiştirmesine ve sistemleri yapılandırmasına olanak sağlar.

*Yalnızca Windows İşletim Sistemi ile sunulur
 • Dell İstemci Komut Paketi uyumluluğu - sistem dağıtımının otomatikleştirilmesine ve basitleştirilmesine, karmaşık BT ortamlarında görüntülenmesine ve güncellenmesine yardım eden ücretsiz araçlar
 • Fabrikada yüklenen Dell Command | güncelleme ile zaman alan yazı yazmayı ortadan kaldırırken sistemin kesinti sürelerini en aza indirir.
 • Dell İmaj Hizmetleriyle beraber Dell Yapılandırma ve Kurulum Hizmetlerini kullanarak dağıtımları uzun yaşam döngüsüyle basitleştirin.

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar 1. PowerDelivery ve DisplayPort özellikli Thunderbolt™ 3, (4 adet 3. Nesil PCI Express hattı)
2. 3,5 mm kulaklık/mikrofon combo jakı
3. PowerDelivery ve DisplayPort özellikli Thunderbolt™ 3, (4 adet 3. Nesil PCI Express hattı)
4. MicroSD kart okuyucu

Boyutlar ve Ağırlık 1. Yükseklik: 7 - 13 mm (0,27” - 0,51")
2. Genişlik: 296 mm (11,67")
3. Derinlik: 207 mm (8,17")
Başlangıç Ağırlığı: 1,33 kg (2,9 lb)7

Teknik Özellikler
İşlemci 10. Nesil Intel Core i7-1065G7 İşlemci (8MB Cache, up to 3.9 GHz)
İşletim Sistemi Windows 10 Pro
Video Kartı Intel Iris Plus Graphics
Ekran 13.4″ 16:10 FHD+ WLED Touch Display (1920 x 1200)
Bellek 16GB 3733MHz LPDDR4x Memory Onboard
Sabit Disk 512GB PCIe NVMe x4 Solid State Drive Onboard
Bağlantı Noktaları 2 x Thunderbolt™ 3 (DisplayPort/PowerDelivery (4 adet 3. Nesil PCI Express hattı), 1 x microSD kart okuyucu, 1 x 3,5 mm kulaklık/mikrofon combo jakı
Optik Sürücü Yok
Boyutlar Yükseklik: 7 - 13 mm (0,27” - 0,51
Ağırlık 1,33 Kg
Kamera Geniş ekran HD (720p) 2,25 mm web kamerası
Ses ve Hoparlörler Waves MaxxAudio® Pro ile profesyonelce ayarlanmış stereo hoparlörler; 2 W x 2 = toplamda 4 W 3,5 mm kulaklık/mikrofon combo jakı Çift dizili dijital mikrofon; Uzak Bölge Cortana özellikli
Kasa Karbon fiber kompozit siyah avuç içi dayanağı veya örülü cam lifli kutup beyazı avuç içi dayanağı bulunan, CNC’yle işlenmiş platin grisi alüminyum (ultraviyole ışınlara karşı dayanıklıdır ve leke tutmayan kaplamaya sahiptir) Kenardan Kenara Corning® Gorilla® Glass 5
Klavye Tam boy, arkadan aydınlatmalı MagLev klavye; 1,3 mm basma derinliği
Dokunmatik Ped Hassas dokunmatik ped, pürüzsüz bir şekilde cama entegre edilmiş düğme
Kablosuz Intel WiFi 6 Yonga Setinde yerleşik Killer™ AX1650 (2x2) + Bluetooth 5.0 Miracast™ özellikli
Düzenlemelere Uygunluk Düzenleme Modeli: P103G, Düzenleme Türü: P103G001, ENERGY STAR 7.1, EPEAT 2018 Bronze Tescilli. Belirli bir ülkenin katılımı ve derecelendirmesi için ,lütfen www.epeat.net (İngilizce) adresine bakın: RTS tarihinde EPEAT web sitesinde yayınlanacaktır. Cıva/Arsenik İçermez, BFR/PVC içermez (PSU hariç)
Renk Platin Gümüş, Siyah İç

Dell XPS 7390-2FTS65WP165N i7-1065U 16GB 512GB SSD 13.4" Windows10 Pro Ultrabook Özellikleri

 • ChipsetIntel
 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-1065G7
 • İşlemci Hızı1.30 GHz
 • İşlemci Cache8MB
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10 Pro
 • Sistem Belleği16 GB
 • Bellek TürüLPDDR4
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)Max. 32 Gb
 • SSD Disk512 GB
 • Sabit Disk (HDD)Yok
 • EkranFull HD
 • Ekran Özelliği13.4″ 16:10 FHD+ WLED Touch Display (1920 x 1200)
 • Dokunmatik EkranVar
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Ekran KartıIntel Iris Plus
 • Ekran Kartı HafızasıPaylaşımlı
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeArka Aydınlatmalı
 • Numerik KlavyeYok
 • USB Port2 x Thunderbolt Typc-C
 • USB Type-C2 x Thunderbolt Typc-C
 • HDMIYok
 • EthernetYok
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Kart OkuyucuVar
 • WebcamVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Ağırlık1.33 Kg
 • Batarya4-Cell 51WHr
 • Garanti24 Ay Resmi Dell Garantisindedir
 • Model Kodu7390-2FTS65WP165N
 • MarkaDell
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 8.980,97 TL 17.961,95 TL +0
 • 6.031,83 TL 18.095,49 TL +0
 • 4.557,29 TL 18.229,14 TL +0
 • 3.672,96 TL 18.364,78 TL +0
 • 3.084,07 TL 18.504,41 TL +0
 • 2.663,46 TL 18.644,19 TL +0
 • 2.348,51 TL 18.788,11 TL +0
 • 2.101,31 TL 18.911,80 TL +0
 • 1.907,86 TL 19.078,58 TL +0
 • 1.744,29 TL 19.187,20 TL +0
 • 1.615,03 TL 19.380,31 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 8.931,54 TL 17.863,07 TL +0
 • 5.991,00 TL 17.973,00 TL +0
 • 4.523,41 TL 18.093,62 TL +0
 • 3.641,28 TL 18.206,41 TL +0
 • 3.055,03 TL 18.330,20 TL +0
 • 2.635,14 TL 18.445,97 TL +0
 • 2.321,63 TL 18.573,05 TL +0
 • 2.076,88 TL 18.691,92 TL +0
 • 1.882,24 TL 18.822,42 TL +0
 • 1.722,23 TL 18.944,51 TL +0
 • 1.589,88 TL 19.078,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 9.001,27 TL 18.002,54 TL +0
 • 6.056,22 TL 18.168,66 TL +0
 • 4.584,47 TL 18.337,88 TL +0
 • 3.701,66 TL 18.508,32 TL +0
 • 3.113,99 TL 18.683,95 TL +0
 • 2.694,71 TL 18.862,94 TL +0
 • 2.380,68 TL 19.045,40 TL +0
 • 2.136,59 TL 19.229,31 TL +0
 • 1.941,90 TL 19.418,96 TL +0
 • 1.782,94 TL 19.612,39 TL +0
 • 1.650,62 TL 19.807,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 9.006,82 TL 18.013,64 TL +0
 • 6.059,36 TL 18.178,08 TL +0
 • 4.586,87 TL 18.347,48 TL +0
 • 3.703,62 TL 18.518,10 TL +0
 • 3.115,98 TL 18.695,91 TL +0
 • 2.696,16 TL 18.873,10 TL +0
 • 2.381,97 TL 19.055,76 TL +0
 • 2.137,76 TL 19.239,87 TL +0
 • 1.943,19 TL 19.431,88 TL +0
 • 1.783,94 TL 19.623,37 TL +0
 • 1.651,74 TL 19.820,92 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 3.583,94 TL 17.919,70 TL +3
 • 3.010,94 TL 18.065,64 TL +3
 • 4.553,50 TL 18.213,98 TL +0
 • 2.295,60 TL 18.364,78 TL +3
 • 3.086,35 TL 18.518,10 TL +0
 • 1.867,40 TL 18.673,99 TL +3
 • 1.712,05 TL 18.832,53 TL +3
 • 1.582,82 TL 18.993,79 TL +3
 • 1.915,78 TL 19.157,84 TL +0
 • 1.756,79 TL 19.324,74 TL +0
 • 1.624,55 TL 19.494,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 9.002,20 TL 18.004,39 TL +0
 • 6.056,22 TL 18.168,66 TL +0
 • 4.584,47 TL 18.337,88 TL +0
 • 3.701,66 TL 18.508,32 TL +0
 • 3.114,32 TL 18.685,94 TL +0
 • 2.694,71 TL 18.862,94 TL +0
 • 2.380,68 TL 19.045,40 TL +0
 • 2.136,59 TL 19.229,31 TL +0
 • 1.942,11 TL 19.421,12 TL +0
 • 1.782,94 TL 19.612,39 TL +0
 • 1.650,81 TL 19.809,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 9.002,20 TL 18.004,39 TL +0
 • 6.056,22 TL 18.168,66 TL +0
 • 4.584,47 TL 18.337,88 TL +0
 • 3.701,66 TL 18.508,32 TL +0
 • 3.114,32 TL 18.685,94 TL +0
 • 2.694,71 TL 18.862,94 TL +0
 • 2.380,68 TL 19.045,40 TL +0
 • 2.136,59 TL 19.229,31 TL +0
 • 1.942,11 TL 19.421,12 TL +0
 • 1.782,94 TL 19.612,39 TL +0
 • 1.650,81 TL 19.809,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 8.958,93 TL 17.917,87 TL +0
 • 6.015,68 TL 18.047,04 TL +0
 • 4.544,52 TL 18.178,08 TL +0
 • 3.658,39 TL 18.291,94 TL +0
 • 3.067,87 TL 18.407,22 TL +0
 • 2.654,70 TL 18.582,90 TL +0
 • 2.340,23 TL 18.721,87 TL +0
 • 2.093,63 TL 18.842,66 TL +0
 • 1.902,68 TL 19.026,79 TL +0
 • 1.742,96 TL 19.172,51 TL +0
 • 1.610,04 TL 19.320,48 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 17.523,67 TL 17.523,67 TL +0
 • 8.965,35 TL 17.930,70 TL +0
 • 6.022,50 TL 18.067,51 TL +0
 • 4.551,13 TL 18.204,52 TL +0
 • 3.668,73 TL 18.343,63 TL +0
 • 3.080,49 TL 18.482,94 TL +0
 • 2.665,72 TL 18.660,07 TL +0
 • 2.350,53 TL 18.804,24 TL +0
 • 2.105,86 TL 18.952,71 TL +0
 • 1.909,73 TL 19.097,29 TL +0
 • 1.749,66 TL 19.246,21 TL +0
 • 1.616,28 TL 19.395,32 TL +0
17.523,67 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Dell XPS 7390-2FTS65WP165N i7-1065U 16GB 512GB SSD 13.4" Windows10 Pro Ultrabook
   Dell XPS 7390-2FTS65WP165N i7-1065U 16GB 512GB SSD 13.4" Windows10 Pro Ultrabook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.