Stoklarımızdaki Tüm Dell Notebooklar "Dell Türkiye" Garantisindedir
9500-FS70WP165N
9500-FS70WP165N
9500-FS70WP165N
9500-FS70WP165N
9500-FS70WP165N
9500-FS70WP165N
INTEL
Core i7
16GB
RAM
512 GB
15.6"

Dell XPS 9500-FS70WP165N i7-10750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 Ti 15.6" Win10 Pro Notebook

%4 +Artı
%7 indirim
daha
22.947,74 TL
21.949,58 TL
20.349,00 TL
6 x 3.532,81 TL Taksitle
Bu ürünü satın aldığınızda 172,45TL değerinde 1724491 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
Bu fiyata son 5 ürün! Stok tükendiğinde ürünün fiyatı 21.949,58 TL olacaktır.


Dell XPS 9500-FS70WP165N i7-10750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 Ti 15.6" Win10 Pro Notebook Genel Özellikler

Sizin Vizyonunuz, Şimdi Daha Canlı Muhteşem ayrıntıları maksimum %100 sRGB renk ile sunan, incelikli 1650:1 InfinityEdge ekrana ve 10. Nesil Intel Core işlemcilere sahip 15,6" dizüstü bilgisayar.
İşletim Sistemi Sorunsuz, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için Windows 10 Pro ile satılır.

Nefes Kesen Ekranda Çalışın Yeniden tasarlanan InfinityEdge ekran
Üst tarafa yerleştirilen kameranın ve muhteşem kenardan kenara görüntüleme sunan, kesintisiz verimlilik için Full HD ekranın tadını çıkarın.
Gözleri Yormaz Eyesafe® özellikli ekran, zararlı mavi ışıkları azaltır ve canlı renkleri korur. Zararlı mavi ışıkları azaltıp, bunları ışık spektrumunda dağıtarak ışık enerjisini kaynağında akıllı bir şekilde yöneten ilk paneldir.
Dizüstü Bilgisayarda Masaüstü Kalibresinde Yaratıcılık Genel olarak yalnızca masaüstü bilgisayarların sunabildiği şaşırtıcı performans ile donatılan 10. Nesil Intel Core işlemciler, dizüstü bilgisayarınıza masaüstü kalibresinde yaratıcılık getirir. 6 çekirdek ve 12 iş parçacığına sahip i7’ye kadar işlemciler sunabilen 10. Nesil Intel Core işlemciler, kreatif çalışmalarınızı hiç olmadığı kadar hızlı yakalamanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza yardımcı olur. Performans ve taşınabilirlik için tasarlandı, bu sayede vizyonunuzun götürdüğü yere gidebilirsiniz.
Daha Fazla Yaratıcılık, Daha Az Bekleme GeForce GTX 1650 Ti dizüstü bilgisayarlar, ödüllü GeForce GPU’ların çığır açan grafik performansıyla donatıldı. Bağımsız GPU gücü, her gün kullandığınız kreatif uygulamaları hızlandırır.
Uyarlamalı Performans Sunan Dell Power Manager Bu dizüstü bilgisayar, en yeni Intel Dynamic Tuning Teknolojisinin baz alındığı uyarlamalı performanstan faydalanır. Dizüstü bilgisayarımız bu yeni öngörülü ve uyarlamalı motor sayesinde, geçerli iş yükünüzü optimize etmek için CPU'nun gücünü aktif bir şekilde değiştirerek ihtiyacınız olduğunda daha yüksek performans sağlar.
Daha Hızlı Bellek, Daha Fazla Depolama Alanı 512GB SSD sayesinde sisteminiz saniyeler içinde açılır ve çalışmaya başlar. 16 GB bellek ile yoğun uygulamalarda bile anında çoklu görev yapabilme.
Gelişmiş Yeni Termal Tasarım Daha büyük bir alana etki etmek için ayrılmış çift fandan, ikili ısı borusu ve menteşe üzerinden ısı atımı yapmak için gizlenerek eklenmiş havalandırma noktalarına kadar ayrıntılı bu termal tasarım mümkün olan en ince form faktöründeki en iyi performansı almanızı sağlar.

Dell Creator Edition: İmkânları Genişletin
 • Yaratıcı Gücü Ortaya Çıkarın: Intel’in en yeni 10. nesil, 6 çekirdekli, 12 iş parçacıklı i7 işlemcisi ile en zorlu iş yüklerinizin üzerinde daha uzun süre çalışabilirsiniz.
 • Zahmetsiz Çoklu Görev: 64 GB’a kadar bellek ile yumuşak Adobe filtre performansının veya müzik yapımınızda önceden ayarlanmış örnek kütüphanelerinizdeki güçlü katmanların keyfini çıkarın.
 • Daha Hızlı Sonuçlar: Performans sınıfı
 • Gecikme Olmadan İçe Aktarın: Tam boyutlu
 • Canlı Renkler: %100 sRGB ekran, fotoğraflarınızı güvenle kendi renklerinde düzenlemenize olanak sağlar.
 • Sonsuz Depolama: İnanılmaz büyük flash depolama; görüntü, tasarım veya parçalar için bol bol yer sağlar.
 • Temel Bağlantılar: Evde veya sahnedeyken hoparlör, mix aleti, monitör ve diğer temel bileşenlerin eksiksiz bir kurulumu için birden fazla

Görüntülerinizi En Ucuna Taşıyın Dünyanın en küçük 15,6 inç performans sınıfı dizüstü bilgisayarını deneyimleyin. 1650:1 kontrast oranı ve 178° geniş görüntüleme açısı sunan, sınıfının en iyisi, nefes kesen, yeni 4 tarafı InfinityEdge ekrana sahiptir.

Usta İşçilik
 • Serin ve Hafif: Havacılık sektöründen esinlenen karbon fiber, siyah avuç içi dayanağa maksimum güç ve minimal ağırlık sağlar.
 • Üstün Ekran: Yeni Corning Gorilla Glass 6 güçlü bir yapıya sahiptir ve darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.
 • Elmas Kesim Kenarlar: Anotlama işlemi çizilmelere karşı dayanıklı üstün bir ekran yaratır, biz ise bunla yetinmeyerek çevre birimlerinin takılıp çıkarılırken kozmetik hasarlar vermemesi için kenarlara ikinci bir işlem uyguladık. Metaldeki bu finisaj işlemi ile, zamanla çatlakların oluşabileceği boya kullanılmadan kusursuz renkler elde edilir.
 • En İnce Ayrıntılar: Paslanmaz gömmeli logolar, paslanmaz çelikten lazer kesimle üretilmiştir ve makineli kesim hattında elle işlenir.

Mükemmel Tasarım
 • Standartları Geliştirdik: Ekran, tuşlar ve dokunmatik ped gibi donanımlar daha kolay, daha optimize edilmiş bir kullanıcı deneyimi için büyütüldü. XPS %5 daha büyük bir ekrana, %14 daha büyük dokunmatik pede ve daha büyük tuşlara sahip uçtan uca klavyeye sahiptir.
 • Kolayca Açılır: Yeni çift rodalı kolay açılabilir menteşe, ekran-gövde oranını en üst düzeye çıkarmak ve 4 tarafı InfinityEdge ekran sunabilmek için geliştirildi. Yeni menteşe tasarımı ekranın açılmasını kolaylaştırırken dokunmatik ekranı sabit bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.
 • Devrim Niteliğinde Web Kamerası Tasarımı: Yeni XPS 15 web kamerası sadece daha küçük değil (yalnızca 2,25 mm boyutunda) aynı zamanda daha niteliklidir. Yeni 4 elemanlı lens özellikle loş ışıklı ortamlarda çerçevenin her tarafında net bir video deneyimi sunarken, geçici gürültü azaltma özelliği ise video kalitesini önemli ölçüde geliştirir. Lens, görüntünün tüm noktalarının odak içerisinde olması için hassas makine sistemleriyle üretilmiştir.
 • Hiçbir Özellikten Ödün Vermez: Hareket halindeyken kameranızdan dizüstü bilgisayarınıza kolaylıkla görüntü aktarmak için kulaklık jakı veya tam boyutlu SD kart gibi temel özelliklerden ödün vermeyen, %8 daha ince bir tasarıma sahiptir.

Sesin İçinde Kendinizden Geçin
 • Ses Önemlidir: Waves Nx 3D Audio özellikli dörtlü hoparlör tasarımımız ile sürükleyici 3D ses düzenine adım atın. Derinliğe ve boyuta sahip tüm müzik, film ve oyunlar adeta fizik kurallarına karşı koyuyor hissi uyandırır. XPS 15, birçok Grammy Award ödülüne sahip, prodüktör Jack Joseph Puig tarafından ayarlanan, dünyanı ilk hoparlör için Waves Nx 3D ses özelliğine sahip dizüstü bilgisayarıdır.
 • Mikrofon Denetimi: Üste yerleştirilen mikrofonlar, dizüstü bilgisayarınız ile maksimum 14 fit’lik (4,25 m) bir mesafeden konuşmanıza olanak sağlayarak Skype konferans aramaları ve uzak bölge Cortana için daha iyi bir ses deneyimi sunar.

İş İçin Üretildi. BIOS koruma, veri şifreleme, ileri seviye kimlik doğrulama ve yeni nesil kötü amaçlı yazılım koruması gibi seçenekleri barındıran sınıfının en iyisi güvenlik ve endüstri lideri uç nokta güvenlik çözümleri.
 • Dell Data Protection | Encryption ile birden çok uç noktadaki verileri koruyun. BT yöneticileri, fabrikada yüklenen bu özellik ile uyumluluk düzenlemelerini kolayca karşılamak için şifreleme ilkelerini uzaktan yönetebilir. Yalnızca Windows İşletim Sistemi ile sunulur.
 • Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise gelişmiş tehdit önleme, kurumsal düzeyde şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerine sahiptir ve kötü amaçlı yazılımları pro-aktif olarak engeller. Yaptığımız testler, geleneksel en iyi antivirüs çözümlerinin tehditlerin ortalama olarak %50'sini yakalayabildiğini, bizim koruma çözümümüzün ise bu tehditlere karşı %99 oranında etkili olduğunu göstermektedir.

Yüksek Esneklik Dünyanın yönetilebilirlik düzeyi en yüksek XPS'si, işinizin gerektirdiği yüksek esneklik ile BT ekibinin BIOS ayarlarını değiştirmesine ve sistemleri yapılandırmasına olanak sağlar.
 • Dell İstemci Komut Paketi uyumluluğu; sistem dağıtımının otomatikleştirilmesine ve basitleştirilmesine, karmaşık BT ortamlarında görüntülenmesine ve güncellenmesine yardım eden ücretsiz araçlar
 • Fabrikada yüklenen Dell Command | Güncelleme zaman alan yazı yazmayı ortadan kaldırırken sistemin kesinti sürelerini en aza indirir.
 • Dell İmaj Hizmetleriyle beraber Dell Yapılandırma ve Kurulum Hizmetlerini kullanarak dağıtımları uzun yaşam döngüsüyle basitleştirin.

Her Zaman Hazır
 • Zaman Kaybetmeden Çalışmaya Başlayın: Yerleşik kapak sensörü, içinde bulunduğunuz güç durumu ne olursa olsun, kapağı açtığınız gibi sisteminizi çalıştırmanızı sağlar.
 • Parola Sizsiniz: Oturum açmak için iki güvenli ve kişiselleştirilmiş yöntemden birini seçin. Windows Hello ile birlikte kullanılan kızılötesi kamera yüzünüzü tanıyarak güvenli yüz tanıma teknolojisi ile XPS'inizi açar. Güç düğmesiyle tümleşik parmak izi okuyucu tek bir dokunuşla oturum açmanızı sağlar.
 • Tüm Gün Oyun Oynayın veya Çalışın: Full HD+ modelde Word veya Excel gibi verimlilik uygulamalarını kullanırken 24 saate kadar, Netflix içeriği izlerken ise 16 saat 52 dakikaya kadar pil ömrü ile bir 15 inç performans sınıfı dizüstü bilgisayardaki en uzun pil ömrünü7 deneyimleyin. UHD+ panelimizde ise verimlilik uygulamaları kullanırken 13 saat 46 dakikaya kadar veya Netflix içeriği izlerken 8 saat 27 dakikaya kadar kullanım süresi sunulur.

Çevre Bilincine Sahip
 • Denizlerimizi Kurtarıyor: CES 2018 En İyi İnovasyon Onur Ödülüne layık görülen siyah ambalaj tepsilerimiz geri dönüşümü bir adım öteye taşıyor. Malzemelerin %25'lik kısmı sahil ve kıyı kesimlerinden toplanan okyanus plastiklerinden, %75'lik kısmı ise diğer geri dönüşümü sağlanan plastiklerden üretiliyor.
 • Enerji Tüketimi Açısından Verimli: XPS 15 ENERGY STAR sertifikalıdır.
 • Daha Güvenli Malzemeler: Kadmiyum, kurşun, cıva ve bazı ftalatlar gibi maddeleri içermez, ayrıca EPEAT tescillidir ve BFR/PVC içermez.
 • Geri Dönüşüm Dostu: Dizüstü bilgisayar parçalarının %90'ı kolayca geri dönüştürülebilir veya tekrar kullanılabilir, beyaz bambu ambalaj tepsileri ise %100 geri dönüşüme uygundur.

Dell Mobile Connect ile Aygıtlarınızı Birleştirin
 • Sorunsuz Bilgisayar/Akıllı Telefon Entegrasyonu: Dikkatinizi dağıtmadan birden çok aygıta erişin; Dell Mobile Connect, iOS veya Android akıllı telefonunuzu dizüstü bilgisayarınızla eşleştirir.
 • Kesintileri Sınırlandırın: Dell Mobile Connect sayesinde telefon aramaları, SMS, IM ve diğer uygulamalarınızın bildirimlerini doğrudan dizüstü bilgisayarınıza yönlendirme seçeneğine sahip olursunuz. Tüm dikkatinizi tek ekrana verin ve sadece siz istediğinizde bildirimleri yanıtlayın.
 • Gizliliğinizi Sürdürün: Telefonunuz, bilgisayarınıza Dell Mobile Connect'in noktadan noktaya, güvenli bağlantısı üzerinden bağlanır, bu sayede verileriniz asla güvensiz internet bağlantıları nedeniyle ifşa olmaz.
 • Kolay Aktarım: Fotoğraflarınızı, videolarınızı, müzik ve belgelerinizi karmaşık bulut depolama hizmetleri veya kullanışsız kablolar olmadan bilgisayarlar ve iPhone veya Android telefonlar arasında hızla aktarın.

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar
 • 1. Güç dağıtımı ve DisplayPort özellikli 1 x USB-C 3.1
 • 2. Tam boyutlu SD kart okuyucu v6.0
 • 3. 3,5 mm kulaklık/mikrofon combo jakı
 • 4. Wedge kilit yuvası
 • 5. Güç dağıtımı ve DisplayPort özellikli 2 x Thunderbolt 3

Boyutlar ve Ağırlık
 • 1. Yükseklik: 18 mm
 • 2. Genişlik: 344,72 mm
 • 3. Derinlik: 230,14 mm
 • Başlangıç Ağırlığı: Dokunmatik olmayan modelde 56 Whr pil ile 1,83 kg (4 lb); dokunmatik modelde 86 Whr pil ile 2,05 kg (4,5 lb)

Dell XPS 9500-FS70WP165N i7-10750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 Ti 15.6" Win10 Pro Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-10750H
 • İşlemci Hızı2.60 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10 Pro
 • Sistem Belleği16 GB
 • Kapasite 512 GB
 • SSD512 GB
 • SSD SlotuN/A
 • Ekran Kartı Hafızası4 GB
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX 1650 Ti
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranUHD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • USB Port1 x USB-C 3.1, 2 x Thunderbolt 3
 • HDMIVar
 • Ethernet (LAN)Yok
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Garanti24 Ay Dell Türkiye Garantili
 • MarkaDell
 • Model Kodu9500-FS70WP165N
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 10.480,53 TL 20.961,06 TL +0
 • 7.055,34 TL 21.166,01 TL +0
 • 5.343,75 TL 21.375,00 TL +0
 • 4.317,63 TL 21.588,16 TL +0
 • 3.634,27 TL 21.805,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 10.435,38 TL 20.870,77 TL +0
 • 7.018,11 TL 21.054,32 TL +0
 • 5.310,28 TL 21.241,13 TL +0
 • 4.284,00 TL 21.420,00 TL +0
 • 3.602,23 TL 21.613,38 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 10.484,85 TL 20.969,70 TL +0
 • 7.061,95 TL 21.185,84 TL +0
 • 5.351,06 TL 21.404,23 TL +0
 • 4.325,89 TL 21.629,46 TL +0
 • 3.643,25 TL 21.859,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 10.490,26 TL 20.980,51 TL +0
 • 7.065,63 TL 21.196,88 TL +0
 • 5.354,44 TL 21.417,75 TL +0
 • 4.328,19 TL 21.640,97 TL +0
 • 3.645,21 TL 21.871,24 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 5.205,41 TL 20.821,65 TL +2
 • 4.199,13 TL 20.995,67 TL +2
 • 5.293,70 TL 21.174,82 TL +0
 • 4.270,96 TL 21.354,81 TL +0
 • 3.589,65 TL 21.537,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 10.484,96 TL 20.969,92 TL +0
 • 7.061,80 TL 21.185,40 TL +0
 • 5.351,34 TL 21.405,35 TL +0
 • 4.325,98 TL 21.629,92 TL +0
 • 3.643,21 TL 21.859,26 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 10.484,96 TL 20.969,92 TL +0
 • 7.061,80 TL 21.185,40 TL +0
 • 5.351,34 TL 21.405,35 TL +0
 • 4.325,98 TL 21.629,92 TL +0
 • 3.643,21 TL 21.859,26 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 10.414,02 TL 20.828,05 TL +0
 • 6.992,78 TL 20.978,35 TL +0
 • 5.282,71 TL 21.130,84 TL +0
 • 4.252,66 TL 21.263,32 TL +0
 • 3.566,25 TL 21.397,48 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 20.349,00 TL 20.349,00 TL +0
 • 10.410,83 TL 20.821,65 TL +0
 • 6.993,50 TL 20.980,51 TL +0
 • 5.284,91 TL 21.139,62 TL +0
 • 4.260,23 TL 21.301,16 TL +0
 • 3.577,15 TL 21.462,93 TL +0
20.349,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Dell XPS 9500-FS70WP165N i7-10750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 Ti 15.6" Win10 Pro Notebook
   Dell XPS 9500-FS70WP165N i7-10750H 16GB 512GB SSD 4GB GeForce GTX 1650 Ti 15.6" Win10 Pro Notebook
   %4 +Artı
   %7 indirim
   daha
   22.947,74 TL
   21.949,58 TL
   20.349,00 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.