Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Ev Sinema Sistemi kategorisindeki 4 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • Ses Çıkış Gücü : 3000W
   • Kanal Tipi : 2+1 Kanal
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • Ses Çıkış Gücü : 330 Watt
   • Kanal Tipi : 5+1 Kanal
   • Görüntü Formatı : Blu-Ray

   Ev Sinema Sistemi ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Buse Yudulmaz 21 Nis 2016 (516 Gün önce)
   ilm ve müzik dinlemenin en güzel yolu diyebilirim ses sitemi için. LG ne yapsa televizyon hakkında bence başarılı oluyor. eğer apartmanda oturuyorsanız gşikayetler gelmeye başlayacaktır bende uyarması. kurulumunu kendim yapabildim.
   Üye resmi
   Berra Urgancıoğlu 21 Nis 2016 (516 Gün önce)
   en önemli özelliklerinden birisi bence küçük de olsa lcd ekrana sahip. tüm menüsünü görebiliyorum. tv kapalıyken bile her ayarını yapabilme özgürlüğü var. müzik listesini görüp direk açabiliyorsunuz. demo filmi çok rahat oynattı ben de hemen elimdeki filmleri denedim. hiç zorlanmadan çalıştırdı. sesi biraz az gibi fakat elinizde olan filmlerin kalitesine göre de değişebiliyor. altyazılar sorunsuz. bluray filmleri çok rahatlıkla oynatabiliyor. ben çok memnun kaldım
   Üye resmi
   Elif Dilay Akıncılar 22 Eyl 2015 (728 Gün önce)
   zengin içeriğe sahip bi ev sistemi özellik olarak. çok şık ve kaliteli duruyor. aldıktan sonra artık sürekli film izler oldum. dizi bile izlerken arada kullanıyorum. çok ayrıntılı sesleri bile kaliteli duyabilmek iyi hissettiriyor. tek sıkıntım alışınca artık tvnin normal hoparlörüne geri dönüş yapamıyorum haliyle. kesinlikle pişman etmeyecek bi ünite
   Üye resmi
   Rafi Arpacı 02 Tem 2015 (810 Gün önce)
   başlarda alırken biraz tereddüt etmiştim açıkcası fakat diğer ürünlerle olan özelliklerini karşılaştırınca tam istediğim gibi bişey olduğunu gördüm sürekli. torrent desteğinin olması özellikle harika. dosyaları indirirken film izlemeye olanak sağlıyor. çoğu cihazla da uyumlu olduğu için çok işime yaradı.
   Üye resmi
   Uğur Durusu 21 Ağu 2011 (2221 Gün önce)
   EZCOOL HD DREAM 1080P HDMI MEDYA OYNATICI
   merhaba arkadaşlar ürün özelliklerine baktım ürün çekici ama fiyatı yine benim alım gücüm için biraz çok.İnşallah biraz daha zaman geçtikten sonra alırım.alan ve alacak olan arkadaşlara hayırlı olsun.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.