Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Ev Sinema Sistemi kategorisindeki 2 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • Görüntü Formatı : Blu-Ray
   • Kanal Tipi : 5+1 Kanal
   • Diğer Özellikler : 3D Blu-Ray
   • Ses Çıkış Gücü : 330 Watt

   Ev Sinema Sistemi ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Buse Yudulmaz 21 Nis 2016 (337 Gün önce)
   ilm ve müzik dinlemenin en güzel yolu diyebilirim ses sitemi için. LG ne yapsa televizyon hakkında bence başarılı oluyor. eğer apartmanda oturuyorsanız gşikayetler gelmeye başlayacaktır bende uyarması. kurulumunu kendim yapabildim.
   Üye resmi
   Zeynep Tuba Özgenç 27 Ara 2015 (454 Gün önce)
   ben almak isteyenlerin rahatlıkla almasını öneririm çünkü zaten marka kendisini ispatlamış bir marka ve kullandığım kadarıyla çok güzel bir surround sağlıyor dinleyiciye. basları çok iyi özellikle müzik dinlerken çok rahat hissedebiliyorsunuz.
   Üye resmi
   Elif Dilay Akıncılar 22 Eyl 2015 (549 Gün önce)
   zengin içeriğe sahip bi ev sistemi özellik olarak. çok şık ve kaliteli duruyor. aldıktan sonra artık sürekli film izler oldum. dizi bile izlerken arada kullanıyorum. çok ayrıntılı sesleri bile kaliteli duyabilmek iyi hissettiriyor. tek sıkıntım alışınca artık tvnin normal hoparlörüne geri dönüş yapamıyorum haliyle. kesinlikle pişman etmeyecek bi ünite
   Üye resmi
   Selin Ateş 02 Tem 2015 (631 Gün önce)
   20 metrekarelik bi alanda kullanıyorum sesi biraz daha kötü alıyorum fakat diğer büyük odaya geçtiğimde ki o da yaklaşık 35-40 metrekare burada daha iyi performans alıyorum. pc ye bile bağlayabiliyorum. yazılımı güncellenebiliyor. harici hdd desteği özellikle filmler için çok iyi oluyor. ses modları tam profesyönel. ben çok memnun kaldım.
   Üye resmi
   İsmail Yonca 29 Kas 2014 (847 Gün önce)
   lg der geçerim. abi bu adamlar televizyonla ilgili herşeyi mi güzel yapar. aldığım en iyi en memnun eden elektronik eşya desem yeridir. sıfır titreşim ve cızırtı. hiç bişeyden eser yok. çok memnun kaldım.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.