Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Gaming Klavye&Mouse Set kategorisindeki 5 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Gaming Klavye&Mouse Set ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Enes Yılmaz 26 Eki 2017 (26 Gün önce)
   Klavye ve fare biraz dandik uzun bir kullanim ömrü istiyorsaniz bunlari tavsiye etmem
   Üye resmi
   Mehmet Utku 20 Eyl 2017 (62 Gün önce)
   ürün 24 saat için de kargolanacaktır diye satın aldım lakin 24 saat geçtiği halde kargolanmamıştır ürün geldiğin de bazı tuşlar yerlerinden çıkmıştı geri yerlerine taktım(hata mı değil mi biliyorum ama ) ürüne gelirsek gayet bahsedildiği gibi güzel ve kullanışlı mousesi eliniz büyükse biraz sıkıntı olabilir ama gayet güzel ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
   Üye resmi
   Çengiz Hami 04 Haz 2017 (170 Gün önce)
   eski klavyemi yıllardır kullanıyordum ve bu üçüncü su dökülüşü olunca haliyle bozuldu. ben de markayı değiştirip denemeye karar verince everest almaya karar verdim. tuşları tepki olarak güzel tepki veriyor. oldukça yumuşak bir tuştakımına sahip ayrıca. yalnız arada sırada bazı harfler sert olabiliyor artık nedendir bilmiyorum. klavyenin makro kayıt tuşlarına alışmak biraz zaman alıyor. sürekli elim record tuşuna gidiyor esc yerine. gerçi makro tuşlarının da bi işe yaradığını söyleyemem çok geç tepki veriyorlar. sanırım biraz daha alışamazsam eski klavyemin markasına geri dönüş yapcam. mouse için ise bişey diyemicem çünkü kendi mouse'umu kullanıyorum hala.
   Üye resmi
   Coşar Guguk 04 Haz 2017 (170 Gün önce)
   incehesap'a teşekkür ederim öncelikle sorunsuz gönderi için. almayı düşünenler için pişman olmazsınız diyebilirim. aydınlatması çok şık gösteriyor klavyeyi. yalnız otomatik değil aydınlatması da sorun değil benim için kendim açıyorum bilgisayarı açınca. yazı yazmak çok rahat oluyor. mekanik olmasa da verdiği his mekanik hissine yakın. mat bir renge sahip bu yüzden kayganlık da yapmıyor. ben beğendim klavyeyi. mouse'a gelince aslında beklentim benim düşündüm fakat yanılttı beni rahatlığıyla. tepki süresi de fena değil aslında. ödediğim paraya göre oldukça kaliteli bile diyebilirim set için.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.