Gigabyte B450M H
Gigabyte B450M H
Gigabyte B450M H
Gigabyte B450M H
Gigabyte B450M H
AMD
AM4
AMD
DDR4
Micro
ATX

Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%16 indirim
715,23 TL Tek Çekim / Havale: 597,73 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 5,07TL değerinde 50655 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Gigabyte B450M H GIGABYTE Oyun LAN ve Bant Genişliği Yönetimi, PCIe Jen3 x4 M.2, 7 renk RGB LED Şeritler ve Anti-Kükürt Direnç Tasarımı ile AMD B450 Ultra Durable Anakart
 • Radeon ™ Vega Grafikli AMD 3.Nesil Ryzen ™ / 2.Nesil Ryzen ™ / 1.Nesil Ryzen ™ / 2.Nesil Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafik İşlemcili 1.Nesil Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafik İşlemcili Athlon ™
 • Çift Kanallı Non-ECC Sınırlandırılmamış DDR4, 2 DIMM
 • Çoklu Ekran için HDMI, DVI-D, D-sub Portları
 • PCIe NVMe ve SATA mod desteği ile Ultra Hızlı PCIe Jen3 x4 M.2
 • Bant Genişliği Yönetimi ile GIGABYTE Exclusive 8118 Oyun LAN
 • RGB Fusion, 7 Renkli RGB LED Şeritleri destekler
 • Yüksek Kaliteli Ses Kondansatörleri ve Ses Gürültüsü Koruma Tasarımı
 • Smart Fan 5 özelliği ile 5 adet Sıcaklık Sensörü ve 2 adet Hibrit Fan Başlığı
 • EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları

AMD RYZEN 3000 Serisi İşlemciler İçin Hazır GIGABYTE AM4 anakartlar, en yeni AMD Ryzen ™ 3000 İşlemcileri desteklemeye hazırdır ve AMD Ryzen ™ 2000 ve 1000 İşlemcilerle geriye dönük olarak uyumludur. PCIe / bellek yuvaları için Ultra Durable ™ Zırh, belirli kartlardaki USB Type-C ™ arabirimleri, rafine ses kalitesi, yüksek hızlı Ethernet ve en son standart WIFI tasarımı, GIGABYTE AM4 anakartlar gibi GIGABYTE AM4 anakartlarındaki zengin özellik listesi ile en iyi AMD platform sistemlerini oluşturmak isteyen kullanıcılar için mükemmeldir.

AMD StoreMI Teknolojisi GIGABYTE 400 serisi anakartlar, PC'nizin potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile en üst düzeye çıkarır. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans için veri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.

AMD StoreMI'nin avantajları:
 • PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
 • Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
 • Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
 • Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme
NVMe PCIe Gen3 x4 80mm M.2 ile Hızlı Dahili Depolama (32 Gb / s'ye kadar) GIGABYTE M.2 çözümü, M.2 SSD aygıtları için hem PCIe hem de SATA arabirimleri * için çok daha hızlı depolama performansı ve desteği sunar.

Ayrıcalıklı Realtek 8118 Oyun LAN / Otomatik Bant Genişliği Atama ile Yüksek Hızlı Gigabit LAN Realtek 8118 LAN, oyun veya uygulamanın en yüksek ağ önceliğini sağlamak için otomatik bant genişliği tahsisine sahip oyun oyuncuları için yüksek performanslı ve kolay bir ağ yongasıdır. Kullanıcılara en kapsamlı özellikleri ve en hızlı ve en sorunsuz İnternet deneyimini sunar.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.
 • 5 Sıcaklık Sensörleri
 • 2 Fan Pin Başlığı
 • Tüm Fan Pin Başlıkları, Hibrid Fan Başlıklarına Yükseltildi
 • Birlikte Çalıştırılabilir Fanlar ve Sensörler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Fan Stop - Smart Fan Kontrol Tasarımı Fan sessizliğini sağlayın. Fan Durması ile sıcaklıklar belirlenen bir eşiğin altına düştüğünde tüm fanların tamamen durması için tarama yapar. Hangi sensörün hangi sıcaklıkta taramasına bağlı olarak hangi fan duracak ve-hepsi sizin isteğinize göre kişiselleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Smart Fan 5, Hibrid Fan Pin Başlıkları'ndan akış oranı hakkında ikinci bir bilgiye kadar bilgi alır - böylece PC'niz üzerinde mutlak hakimiyet elde edebilirsiniz.

Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanım tercihlerinize uyacak şekilde Sessizden Tam Hızlı'ya kadar farklı modlardan birini seçin.

Her fan veya pompa için, tetikleme eşiklerini ve karşılık gelen fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

Sürükleyici VR Oyun Deneyimi Gigabyte Gaming Anakartlar, sanal gerçekliğinizi gerçek gerçekliğiniz gibi hissettirmek için en iyi özellikleri sunar. NVMe gibi teknolojiler, M.2 veya U.2 ile desteklenir ve daha ağır ekran kartları için bir parça metal korumaya sahiptir. Gigabyte Gaming'in yolculuğunuzu VR'de başlatmanız için gereken araçlara sahip olduğu aşikar.
 • VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.
 • Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.

RGB Renkli Işık Şeritlerini 7 Renkte Destekler Harici RGB ışık şeridini aydınlatmak için istediğiniz rengi seçerek bir sonraki bilgisayar teçhizatınızı beğeninize göre kişiselleştirin. Sistem görünümünüzü benzersiz kılmak için toplam 7 renk mevcuttur!
İleri Teknoloji Ses Kapasitörleri GIGABYTE anakartlar üst düzey ses kapasitörleri kullanır. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlük ve yüksek kaliteli ses sunmaya yardımcı olur.
Ses Gürültü Koruması GIGABYTE anakartlar, anakartın hassas analog ses bileşenlerini PCB seviyesindeki potansiyel gürültü kirliliğinden ayıran bir ses gürültü koruyucusuna sahiptir.

Sektörün Öncü Statik Elektrik ve Aşırı Gerilim Koruması GIGABYTE anakartlar, geleneksel IC'lere kıyasla ESD direnç seviyelerinin 3 katına kadar IC'ler kullanır. Bu, anakartın ve bileşenlerinin statik elektriğin yol açabileceği olası hasarlara karşı daha iyi korunmasına yardımcı olur. GIGABYTE anakartlar ayrıca anakartınızı ve PC'nizi meydana gelebilecek herhangi bir güç dağıtımından koruyan ve bilgisayarınızın düzensiz ve tutarsız herhangi bir güç dağıtımıyla başa çıkmasını sağlamaya yardımcı olan özel anti-dalgalanma IC'lerine sahiptir.
Kükürtlenmeye Karşı Koruma Başladı Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

Nem Korumalı Cam Kumaş PCB PC' niz için havadaki nemden daha zararlı bir madde bulamazsınız. GIGABYTE 9. seri anakartlar, yeni Cam Kumaş PCB tekonolojisi sayesinde bu tarz nem ve rutubet emme durumlarına karşın anakartınızı koruma altına almaktadır. Cam Kumaş PCB tekonolojisi, yeni bir PCB materyali kullanmaktadır. Bu materyal anakartınız üzerindeki nem bazlı deformelere karşın bilgisayarınızı eski PCB korumalarından daha iyi korumaktadır.

Yüksek Sıcaklık Koruması Düşük RDS (on) MOSFET Tasarımları GIGABYTE anakartlar (on) MOSFET Düşük RDS kullanırlar, bununla gereksiz olan ısı dağıtımı sayesinde enerji israfını azaltır. Tüm bunlar maddi enerji tasarrufu tutarıdır, son kullanıcıların yararınadır ve tüm bunları sistem performansını etkilemeden yapar.

BIOS
 • Yeni Kullanıcı Arayüzü: Tüm yeni KOLAY MOD, CPU saati, Bellek, Depolama, Fan gibi önemli donanım bilgilerini bir sayfada gösterir.
 • Favorilerim: Hızlı erişim için sürekli kullanılan öğeleri favori menüye ekleyin.
 • Depolama Bilgileri: SATA, PCIE ve M.2 arayüzü dahil her türlü depolama bilgisini göster.
 • Değişiklikler: Biyografileri kaydetmeden ve çıkmadan önce tüm değişiklikleri listeleyin. Genel ayar değişikliklerini hızlı bir şekilde gözden geçirin.
 • Sezgisel Yük Hattı Eğrisi: Her yük hattı kalibrasyon ayarını sezgisel bir eğri grafiğinde açıkça gösterin.
Uygulama Merkezi GIGABYTE APP CENTER, tüm GIGABYTE MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP CENTER'dan yüklemek istediğiniz herhangi bir yardımcı programı seçebilir, istediğiniz uygulamaları, sürücüleri ve BIOS'u yükleyebilir veya güncellemelerinizi yapabilirsiniz.
EasyTune GIGABYTE'ın EasyTune ™, kullanıcıların sistem ayarlarında ince ayar yapmasına veya Windows ortamında sistem ve bellek saatlerini ve voltajlarını ayarlamasına olanak tanıyan basit ve kullanımı kolay bir arayüzdür. Smart Quick Boost ile, sisteminize otomatik olarak overclock yapmak için tek bir tıklama yeterlidir ve en çok ihtiyacınız olduğunda ek bir performans artışı sağlar.
@BIOS GIGABYTE @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve kaygan bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, GIGABYTE sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi GIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.
XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu Herzaman, İstediğiniz Yerde Oynatın Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!

4K Ultra HD Desteği 4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. GIGABYTE anakartları, HDMI üzerinden entegre AMD Radeon® Graphics ile 4K destek sağlar.
HDMI - Yeni Jenerasyon Çoklu Media Arayüzü HDMI™ yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI™, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar.Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.

Teknik Özellikler
İşlemci AMD Socket AM4, aşağıdakiler için destek: 3.Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler / 2.Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler / 1.Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler / Radeon ™ Vega Grafik işlemcili 2.Nesil AMD Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafikli 1.Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler / Radeon ™ Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen ™
Yongaseti AMD B450
Bellek • 32 GB'a kadar sistem belleğini destekleyen 2 x DDR4 DIMM soketi • Çift kanallı bellek mimarisi • DDR4 3600 (OC) / 3466 (OC) / 2933/2667/2400/2133 MHz bellek modülleri desteği • ECC Arabelleğe Alınmamış DIMM 1Rx8 / 2Rx8 bellek modülleri desteği (ECC olmayan modda çalışır) • ECC olmayan arabelleğe alınmamış DIMM 1Rx8 / 2Rx8 / 1Rx16 bellek modülleri için destek • Ekstrem Bellek Profili (XMP) bellek modülleri desteği
Dahili Grafik Tümleşik Grafik İşlemci: 60 Hz'de maksimum 1920x1200 çözünürlüğü destekleyen 1 x D-Sub bağlantı noktası 60 Hz'de maksimum 4096x2160 çözünürlüğü destekleyen 1 x HDMI bağlantı noktası (Not) * HDMI 2.0 sürümü ve HDCP 2.2 desteği. (Not) Maksimum paylaşılan bellek 16 GB
Ses Desteği • Realtek ® ALC887 codec bileşeni • Yüksek Tanımlı Ses • 2/4 / 5.1 / 7.1-kanal * 7.1-kanal ses yapılandırmak için, bir HD ön panel ses modülü kullanmanız ve ses sürücüsü üzerinden çok kanallı ses özelliğini etkinleştirmeniz gerekir. • S / PDIF Çıkışı desteği
LAN Realtek ® GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
Genişleme Yuvaları • 1 x PCI Express x16 yuvası, x16 hızında çalışır (PCIEX16 yuvası, PCI Express 3.0 standardına uygundur.) • 2 x PCI Express x1 yuvası (PCI Express
Depolama Arayüzü 1 x M.2 konektörü (Soket 3, M anahtarı, tip 2242/2260/2280 SATA ve PCIe x4 / x2 * SSD desteği) * Gerçek destek CPU'ya göre değişebilir. * AMD Athlon ™ serisi / 7.Nesil A serisi veya Athlon ™ X4 APU kullanırken yalnızca M.2 SATA SSD'leri destekler. 4 x SATA 6Gb / s konnektörü RAID 0, RAID 1 ve RAID 10 desteği
USB Yonga seti: Dahili USB başlığı üzerinden 2 x USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktası 6 x USB 2.0 / 1.1 bağlantı noktası (arka panelde 2 bağlantı noktası, dahili USB başlıklarından 4 bağlantı noktası kullanılabilir) İŞLEMCİ: Arka panelde 4 x USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktası
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları • 1 x 24 pimli ATX ana güç konnektörü • 1 x 8-pin ATX 12V güç konnektörü • 1 x CPU fan başlığı • 1 x sistem fanı başlığı • 1 x M.2 Soket 3 konektörü • 4 x SATA 6Gb / s konnektörü • 1 x ön panel başlığı • 1 x ön panel ses başlığı • 1 x S / PDIF Çıkış başlığı • 1 x CPU soğutucu LED şerit / RGB LED şerit başlığı • 1 x USB 3.1 Gen 1 başlığı • 2 x USB 2.0 / 1.1 başlığı • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (2x6 pimli, yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için) • 1 x hoparlör başlığı • 1 x Clear CMOS atlama kablosu • 1 x kasaya izinsiz giriş başlığı
Arka Panel G/Ç • 1 x PS / 2 klavye bağlantı noktası • 1 x PS / 2 fare bağlantı noktası • 1 x D-Sub bağlantı noktası • 1 x HDMI bağlantı noktası • 4 x USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktası • 2 x USB 2.0 / 1.1 bağlantı noktası • 1 x RJ-45 bağlantı noktası • 3 x ses jakı
G/Ç Denetleyicisi iTE ® I / O Denetleyici Çipi
Donanım İzleme • Gerilim algılama • Sıcaklık algılama • Fan hızı algılama • Aşırı ısınma uyarısı • Fan arızası uyarısı • Fan hızı kontrolü * Fan hızı kontrol işlevinin desteklenip desteklenmediği, taktığınız soğutucuya bağlıdır.
BIOS • 1 x 128 Mbit flaş • Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı • PnP 1.0a, DMI
Diğer Özellikler 1. APP Center desteği * APP Center'daki mevcut uygulamalar anakart modeline göre değişebilir. Her uygulamanın desteklenen işlevleri, anakart özelliklerine bağlı olarak da değişebilir. AutoGreen Bulut Istasyonu EasyTune Hızlı Önyükleme Oyunu Boost ON / OFF Şarj RGB Fusion Akıllı Yedekleme Akıllı Klavye Akıllı Anket Sistemi Bilgi Görüntüleyici USB Engelleyici 2. Q-Flash desteği 3. Xpress Kurulum Desteği
Paket yazılım 1. Norton ® Internet Security (OEM sürümü) 2. Realtek ® 8118 Oyun LAN Bant Genişliği Kontrol Yardımcı Programı
İşletim Sistemi • Windows 10 64 bit desteği • Windows 7 64-bit desteği * Windows 7 64-bit'i desteklemek için bir AMD Pinnacle Ridge ve Summit Ridge CPU kurmalısınız. * Lütfen GIGABYTE'ın web sitesinden
Form Faktör Mikro ATX Form Faktörü; 24,4 cm x 20,5 cm

Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 3600 (OC) / 3466 (OC) / 2933/2667/2400/2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Ekspres x16, 2 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Realtek GbE LAN (10/100/1000 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0/1.1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 307,85 TL 615,71 TL +0
 • 207,24 TL 621,73 TL +0
 • 156,97 TL 627,87 TL +0
 • 126,83 TL 634,13 TL +0
 • 106,75 TL 640,52 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 306,53 TL 613,06 TL +0
 • 206,15 TL 618,45 TL +0
 • 155,98 TL 623,94 TL +0
 • 125,84 TL 629,19 TL +0
 • 105,81 TL 634,87 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 307,98 TL 615,96 TL +0
 • 207,44 TL 622,31 TL +0
 • 157,18 TL 628,73 TL +0
 • 127,07 TL 635,34 TL +0
 • 107,02 TL 642,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 308,14 TL 616,28 TL +0
 • 207,55 TL 622,64 TL +0
 • 157,28 TL 629,12 TL +0
 • 127,14 TL 635,68 TL +0
 • 107,07 TL 642,44 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 152,90 TL 611,61 TL +2
 • 123,35 TL 616,73 TL +2
 • 155,50 TL 621,99 TL +0
 • 125,46 TL 627,28 TL +0
 • 105,44 TL 632,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 307,98 TL 615,97 TL +0
 • 207,43 TL 622,30 TL +0
 • 157,19 TL 628,76 TL +0
 • 127,07 TL 635,36 TL +0
 • 107,02 TL 642,09 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 307,98 TL 615,97 TL +0
 • 207,43 TL 622,30 TL +0
 • 157,19 TL 628,76 TL +0
 • 127,07 TL 635,36 TL +0
 • 107,02 TL 642,09 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 305,90 TL 611,80 TL +0
 • 205,41 TL 616,22 TL +0
 • 155,17 TL 620,70 TL +0
 • 124,92 TL 624,59 TL +0
 • 104,75 TL 628,53 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 597,73 TL 597,73 TL +0
 • 305,81 TL 611,61 TL +0
 • 205,43 TL 616,28 TL +0
 • 155,24 TL 620,95 TL +0
 • 125,14 TL 625,70 TL +0
 • 105,08 TL 630,45 TL +0
597,73 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 4,9

Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Monitörüm yeni olsa da hala vga girişli anakartı teslim aldığımda tedirgin oldum acaba varmıdır diye gelir gelmez açtım ve bir baktım vga girişi de var onu bile düşünmüşler çok iyi çok başarılı vga olmasına rağmen iletkenlik full hd çok güzel bir anakart soğutması da çok iyi Çok Başarılı
Üye resmi
Emre Afacan 05 Eyl 2021 (13 gün önce)
Türkçe Bios var
Güzel bir ürün. Bios' da, türkçe dil desteği var. Başka marka anakartların çoğunda, türkçe dil desteği yok. Herkese, Gigabyte marka anakartları tavsiye ediyorum. B450 anakartların overclock desteği var. Hem işlemciye, hemde ramlere performans artışı uygulaya bilirsiniz. A320 ve A520 anakartların bu özellikleri yok, yada sınırlı oluyor. M.2 ssd desteğide var. Herkese tavsiye ederim.
Üye resmi
Oğuzhan Temur 01 Eyl 2021 (17 gün önce)

Ürün kullanışlı ve orta seviye için yeterli bir anakart. Çekinceniz olmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
Üye resmi
Serkan Çeti̇ntaş 18 Ağu 2021

urun ve satıcı cok iyi 2 günde ürün teslim edildi. amd ryzen 3200g islemci ile kullanıyorum aldım yaklaşık 3 aydır bir sorun yasamadan kullanıyorum.
Üye resmi
Ayşe Aknaz 10 Ağu 2021

fiyat çok uygun her bütçeye uygun bir fiyatı var bu fiyata bu anakartı alabilmek her zaman mümkün olmaz kaçırmayın derim 3600 mhz ram slotları var tavsiye ederim
Üye resmi
Ali̇ Gezmi̇ş 03 Ağu 2021

Ürün bence çok başarılı bu fiyata bu kalite inanılmaz.. Ryzen 5 1600 işlemci ile kullanıyorum memnunum. 14 Mart'tan bu yana kullanıyorum sıkıntı yaşamadım. Hızlı kargo ve özenli paketleme için incehesaba teşekkürler.
Üye resmi
Nazım Bi̇rcan Öter 12 Tem 2021

Ram slotları biraz esnek çok narin davranmanız gerekiyor. Fiyatını göz önünde bulundurursak malzeme kalitesi gayet iyi.. Bir sonraki anakartım aynı markanın Wi-Fi'li modeli olacak çünkü kablosuz internet büyük bir ihtiyaç bütçeniz varas Wi-Fi'li olan modeli alın derim.
Üye resmi
Çi̇ğdem Dalkılıç 02 Tem 2021

sipariş verdikten 3 saat sonra kargoya verildi mesajı aldım. tam 1 gün sonra yurtiçi kargo ile teslimat yapıldı. fiyat performans açısından olsun hızlı kargosu olsun 10/10 verebileceğim ürün ve hizmet
Üye resmi
Beste Güleryüz 17 Haz 2021

ürünü 5 aydan fazladır kullanıyorum ve aşırı memnumum. amd ryzen 3, 4 gb ekran vartı 8 gb ram taktım bana mısın demiyor bütün oyunları açıyorum. b450 çipsetli anakartlar arasında en uygun fiyatlısı buydu o yüzden aldım. başarılı ürün hızlı kargo güvenilir firma tavsiye ederim.
Üye resmi
Sevtap Çi̇vi̇ci̇ 21 May 2021
Tavsiye ederim 5 yıldızlık anakart
B450 çipsetli anakart modellerinde en uygun fiyatlısı Gigabyte olduğu için aldım. Diğer markalı ürünler ile arasında neredeyse hiçbir fark yok tek fark daha ucuz olması.Bios ayarları çok basit, arayüzü de sade herkes ayar yapabilir. Yorumlarda tavsiye edildiği için fan çoklayıcı ile birlikte aldım iyiki de almışım 1 tane fan slotu var çünkü. Ürün orijinal kutusunun dışnıda ektra bir karton kutuya daha konmuş paketleme çok iyi orijinal kutusunda geliyor.
Üye resmi
Şeyda Dereli̇ 22 Nis 2021

F/P ÜRÜNÜ ANAKART ARASINDA İLK SIRAYI ALABİLECEK BİR ANAKART. GİGABYTE DEYİNCE ZATEN NEDENSE BENİM AKLIMA F/P GELİYOR HEP ÇOK UYGUN FİYATA SATIŞ YAPIYORLAR. KARGO 2 GÜNDE GELDİ VE PAKETLEME ÇOK İYİYDİ. DIŞINI AYRI KORUMUŞLAR İÇİNİ AYRI KORUMUŞLAR PAKETLEMEDE ÇOK İYİLER.
Üye resmi
Fatma Büşra Adanır 16 Nis 2021
f/p
uygun fiyata ana kart almak siteyenler gigabyte b450m zaten internette görmüştür. f/p ürünü olarak tr de değil avrupa da da ön plana çıkıyor. bios çok basit. teknik bilginiz yoksa hiç korkmayın çünkü telefon ekranı gibi ayar yapabiliyorsunuz. f/p ürünü olarak üstüne yok
Üye resmi
Berkan Bağdatlı 28 Şub 2021

Fiyat performans ürünü gayet yeterli
Üye resmi
Songül Akıncılar 08 Şub 2021
FİYAT PERFORMANS
Şuan ki piyasa koşullarına göre alınabilecek en iyi gaming anakart diyebilirim..Fiyat performansı sonuna kadar karşılıyor..Bios ayarlarını yapmak basit, kafa karıştırıcı değil..İleriye yönelik sistem geliştirmeleri benim için yeterli..1 adet sistem fan ve 1 adette cpu fan pinleri mevcut, kasa fanlarını bağlamak için çoklayıcı almanızı tavsiye ederim. 1 adet daha pin olsaymış fena olmazmış, sıvı soğutma düşünenlerde mecbur çoklayıcı alacak..Bu haliyle benim ihtiyacımı karşılıyor, fiyat performans olarak tavsiye ederim..
Üye resmi
Ahmet Eldaş 19 Eyl 2020
iyi
ürün cok güzel 3000 mhz ramle çaışdırdım almanızı tavsiye ederim m2 yuvası var oc için güzel ( üstün deki görüntü girişleri apu kulan mıyo sanız çalışmıyo)
Üye resmi
Ahmet Eldaş 19 Eyl 2020
iyi
ürün cok güzel 3000 mhz ramle çaışdırdım almanızı tavsiye ederim m2 yuvası var oc için güzel
Üye resmi
Zubeyi̇r Ögüter 14 Tem 2020

ürün bugün elime ulastı ve gayet hızlı geldı paketlemede iyi ve saglamdı tesekkurler
Üye resmi
Recep Aslan 12 Tem 2020

Güzel ürün bazı eksileri olsa da sağlam duruyor En üstteki sata girşini ekran kartından dolayı kullanamadım PCI ex girişinin 2. yerde olmasından dolayı kasamda arkada boşluk oluştu (kendisi boştu zaten) kasadan çıkan parça ile kapattım ama sizde çıkarmı bilmem (Gamepower horizon) RGB m.2 ssd alırsanız güzel durur ekran kartı kapatmamış olur
Üye resmi
Meli̇h Nai̇r 19 Haz 2020

üRÜN ELİME ULAŞTI PAKET SISTEMI GAYET GUZELDI GAMING GECESINDE ALMISTIM
Üye resmi
Mustafa Bi̇lgi̇li̇ 19 Haz 2020

r5 1600 af ile kullanıyorum gayet iyi. 3200mhz ram taktım. bios ayarları pratik. f/p kart bence
Üye resmi
Semi̇h Gül 14 Haz 2020

Ürün Gayet Güzel İdeal bir Gaming Kart. Fiyat performans ürünü
Üye resmi
Ziyaretçi 21 May 2020

Fiyat performans ürünü benim için. Hızlı kargo ve müşteri ile olan ilgi ve alakaları mükemmel. İncehesap favorim.
Üye resmi
Baki̇ Atlı 18 May 2020

Ürün sorunsuz geldi. Bios update istemeden R5 2600 ile çalışıyor.
Üye resmi
Ziyaretçi 13 May 2020

ürün sorunsuz geldi, 3700xle sorunsuz kullanıyorum. Ama alacak arkadaşlara tavsiyem mutlaka fan çoklayıcı alın. Anakartta sadece 1 tane extra fan slotu var, cpu fanı dışında. Arayüzleri çok iyi olmasa da sorunsuz çalışıyor.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %16 indirim 715,23 TL 597,73 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.