Gigabyte GA-A320M-H
Gigabyte GA-A320M-H
Gigabyte GA-A320M-H
Gigabyte GA-A320M-H
AMD
AM4
AMD
DDR4
mATX
Popüler Ürün

Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart

%7 indirim
581,67 TL Tek Çekim / Havale: 541,56 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 2,29TL değerinde 22947 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Gigabyte GA-A320M-H AMD Ryzen ™ 2. Nesil / Ryzen ™ Radeon ™ Vega Graphics / Athlon ™ ve Radeon ™ Vega Graphics / Ryzen ™ 1. Nesil / 7. Nesil A-serisi / Athlon X4 İşlemcileri Destekler
• Çift Kanallı Non-ECC Sınırlandırılmamış DDR4, 2 DIMM
PCIe NVMe ve SATA mod desteği ile Ultra Hızlı PCIe Jen3 x4 M.2
• Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri ve Ses Duvarı
• CFosSpeed İnternet Hızlandırıcı Yazılımı ile Realtek® Gigabit LAN
• Smart Fan 5 özelliği ile 5 adet Sıcaklık Sensörü ve 2 adet Hibrit Fan Başlığı
GIGABYTE™ UEFI BIOS
• Herşeyi ile yeni GIGABYTE™ APP Center, basit ve kolay kullanım

GIGABYTE AM4 GIGABYTE AM4 anakartlar en son AMD Ryzen ™ 3000 İşlemcileri desteklemeye hazır ve AMD Ryzen ™ 2000 ve 1000 İşlemciler ile geriye dönük olarak uyumlu.GIGABYTE AM4 anakartlarındaki zengin özellik listesi ile En iyi AMD platform sistemlerini kurmak isteyen oyuncular için mükemmel.

NVMe PCIe Gen3 x4 110 mm M.2 (32 Gb / s'ye kadar) ile Hızlı Yerleşik Depolama Alanı GIGABYTE M.2 çözümü, M.2 SSD cihazları için çok daha hızlı depolama performansı ve hem PCIe hem de SATA arabirimleri desteği sunar.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Hibrit Fan Pin Başlıkları • Tüm Hibrid Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.
• 2 amps'e kadar dahili aşırı akım koruma özelliğine sahip- üst seviye yüksek akımlı fanlar için olmazsa olmaz.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanımı senaryonuza uyacak şekilde, Sessiz'den Tam Hızlı'ya kadar farklı modlardan birini seçin.Her fan veya pompa için tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.
Koordine Çalışan Sensörler ve Vantilatörler Her bir fan, herhangi bir tanımlanmış sıcaklık kaynağı girdisine (CPU fanı hariç) göre farklı hızlarda çalışacak şekilde özelleştirilebilir.
Fan Eğrisi Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü ile belirli sıcaklıklara dayalı fan eğrilerini özelleştirin.
Geliştirilmiş BIOS Arayüzü Geliştirilmiş BIOS arabirimi, Smart Fan 5 UI'da görülen gelişmiş özelliklere sahiptir: örneğin tahta üzerinde farklı sıcaklık sensörlerine dayalı tetikleyiciler ayarlama yeteneği, ani sıcaklık değişiminden ötürü ,fan eğrisi tanımı ve sıcaklık aralığı ayarı, fan dönme gürültüsünün neden olmasını önleyebilir - hem de Windows yüklemeye gerek kalmadan.

Realtek GbE LAN ile cFosSpeed İnternet Accelerator Yazılımı Realtek Gigabit LAN, ağ gecikme süresinin geliştirilmesine ve kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt verilebilmesi için düşük ping sürelerinin korunmasına yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed özelliğine sahiptir.

GIGABYTE Patentli Çift Kilitlemeli Braket

Anti-Kükürt Direnç Tasarımı Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

Yüksek Kalite Dahili Ses Dizaynı Profesyonel oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini oluşturmak için yüksek kaliteli ses çözünürlüğü ve ses genişlemesi sunar.

Nem Korumalı Cam Kumaş PCB PC' niz için havadaki nemden daha zararlı bir madde bulamazsınız. GIGABYTE 9. seri anakartlar, yeni Cam Kumaş PCB tekonolojisi sayesinde bu tarz nem ve rutubet emme durumlarına karşın anakartınızı koruma altına almaktadır. Cam Kumaş PCB tekonolojisi, yeni bir PCB materyali kullanmaktadır. Bu materyal anakartınız üzerindeki nem bazlı deformelere karşın bilgisayarınızı eski PCB korumalarından daha iyi korumaktadır.

Yüksek Sıcaklık Koruması Düşük RDS (on) MOSFET Tasarımları GIGABYTE anakartlar (on) MOSFET Düşük RDS kullanırlar, bununla gereksiz olan ısı dağıtımı sayesinde enerji israfını azaltır. Tüm bunlar maddi enerji tasarrufu tutarıdır, son kullanıcıların yararınadır ve tüm bunları sistem performansını etkilemeden yapar.

Yenilenmiş BIOS Kolay, Akıllı ve Kolay Kullanılabilir BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, GIGABYTE, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.

GIGABYTE Uygulama Merkezi GIGABYTE Uygulama Merkezi, GIGABYTE anakartınızdan daha fazla ve daha iyi faydalanmanızı sağlayan bir dizi GIGABYTE uygulamasını sizleresunmaktadır. Basit bir arayüz ile GIDABYTE Uygulama Merkezine kolyaca bağlanabilir ve istediğiniz uygulamaları, sürücüleri ve BIOS'u yükleyebilir veya güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

EasyTune™ GIGABYTE'ın EasyTune™ uygulaması basittir ve arayüz kullanımı oldukça kolaydır, kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile, bir tıklama otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.

Tazeleme Hızını Arttırmak İçin Hızaşırtma Oranları Kullanımı kolay GIGABYTE hız aşırtma özellikleri ile bilgisayarınızdan en üst düzeyde performans elde edin.

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi GIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

@BIOS GIGABYTE @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve kaygan bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, GIGABYTE sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar.

3D OSD 3D OSD, oyunlar sırasında sistem bilgilerinizi otomatik olarak algılar ve görüntüler, böylece ekranlar arasında geçiş yapmadan sistem bilgilerinizi kolayca almanızı sağlar.

XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu Herzaman, İstediğiniz Yerde Oynatın Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!

TriDef® SmartCam / Özel Akış Modu Her bir GIGABYTE anakartının tam akış çözümü olmasını kolaylaştırmak için, TriDef® SmartCam yazılımı içerdiğinden, yeşil bir ekran kullanmadan zemini artık kaldırabilirsiniz. SmartCam uygulaması sayesinde artık canlı filtreler uygulayabilir ve yalnızca akarken değil Skype gibi diğer video uygulamaları aracılığıyla arka planınızı tamamen kontrol edebilirsiniz.

4K Ultra HD Desteği 4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. GIGABYTE anakartları, HDMI üzerinden entegre AMD Radeon® Graphics ile 4K destek sağlar.

HDMI™ - Yeni Jenerasyon Çoklu Media Arayüzü HDMI™ yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI™, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar.Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.
Teknik Özellikler
İşlemci Desteği AM4 Soket / Radeon ™ Vega Grafikleri / Athlon ™ / Radeon ™ Vega Grafikleri / Ryzen ™ 1. Nesil / 7. Nesil A Serisi / Athlon X4 İşlemciler ile AMD Ryzen ™ 2. Nesil / Ryzen ™ Desteği
Yongaseti AMD A320
Bellek Desteği 1. 2 x DDR4 DIMM soket sistem hafızasının 32 GB' e kadar destekler 2. DDR4 3200(O.C.) / 2933(O.C.) / 2667* / 2400 / 2133 MHz desteği için hafıza modülü 3. * Gerçek destek CPU tarafından değişiklik gösterebilir. 4. Çift kanallı bellek mimarisi 5. ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8 hafıza modüllerini destekler 6. ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler 7. Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Dahili Grafik Birleşik Grafik İşlemcileri: 1. 1 x DVI-D port, 1920x1200 maksimum çözünürlük desteği @60 Hz * DVI-D portu, adaptör tarafından D-Sub bağlantısını desteklememektedir. 2. 1 x HDMI yuva, maksimum [email protected] Hz çözünürlük desteği * HDMI 1.4 versiyon desteği. maksimum paylaşımlı bellek 2GB * Gerçek destek CPU tarafından değişiklik gösterebilir.
Ses Desteği 1. Realtek® ALC887 kodek (Kodlayıcı/Kod Çözücü) 2. HD Ses Desteği 3. 2/4/5.1/7.1-channel *7.1 kanal ses yapılandırmak için, HD ön panel ses modülü kullanmak zorundasınız ve ses sürücüsü aracılığı ile çok kanallı ses özelliğini etkinleştirmelisiniz. 4. S/PDIF Çıkış Desteği
LAN Realtek® GbE LAN çip (10/100/1000 Mbit)
Genişleme Yuvaları 1. 1 x M.2 konektörü (Soket 3, M tuşu, tip 2242/2260/2280/22110 SATA ve PCIe x4 / x2 * SSD desteği) 2. * Gerçek destek CPU tarafından değişiklik gösterebilir. 3. * Supports only M.2 SATA SSDs when using an AMD Athlon™-series/ 7th Gen. A-series or Athlon™ X4 APU. 4. 4 x SATA 6Gb/s konektörler 5. RAID 0, RAID 1, and RAID 10 desteği 6. * M.2 konnektörü için kurulum bildirimleri için
USB 1. Dahili USB başlığı üzerinden 2 adet USB 3.1 Gen 1 portu mevcuttur 2. 6 x USB 2.0/1.1 yuvalar (2 yuva arka panelde, 4 yuva dahili USB bağlantı ile) 3. 4 x USB 3.1 Jen. 1 yuva arka panel üzerinde
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları 1. 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü 2. 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü 3. 1 x CPU Fan konektörü 4. 1 x Sistem fan konektörü 5. 1 x M.2 Soket 3 konektör 6. 4 x SATA 6Gb/s konnektörü 7. 1 x ön panel başlığı 8. 1 x ön panel ses başlığı 9. 1 x S / PDIF Çıkış başlığı 10. 1 x USB 3.1 Jen. 1 başlığı 11. 2 x USB 2.0 / 1.1 başlıkları 12. 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0 modülü için 2x10 pin) TPM özeliği, bölgesel kuralların farklılığı nedeniyle opsiyonel olabilir 13. 1 x hoparlör bağlantısı 14.1 x Clear CMOS bağlayıcı teli 15. 1 x kasa izinsiz giriş önleme bağlantısı
Arka Panel G/Ç Bağlantı Noktaları 1. 1 x PS/2 klavye bağlantı noktası 2. 1 x PS/2 fare bağlantı noktası 3. 1 x DVI-D bağlantı noktası 4. 1 x HDMI bağlantı noktası 5. 4 x USB 3.1 Jen 1 bağlantı noktası 6. 2 x USB 2.0/1.1 portlar 7. 1 x RJ-45 bağlantı noktası 8. 3 x ses bağlantısı (Hat girişi, Hat çıkışı, Mikrofon girişi)
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
Donanım İzleme 1. Voltaj dedektörü 2. Sıcaklık dedektörü 3. Fan hız dedektörü 4. Aşırı ısınma uyarısı 5. Fan hatası uyarısı 6. Fan hız kontrolü 7. * Fan Kontrol Hız Fonksiyonu yüklediğiniz soğutucuya göre değişkenlik gösterir.
BIOS 1. 1 x 128 Mbit flash 2. Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı 3. PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Diğer Özellikler 1. Uygulama Merkezi Desteği * APP Center’ da bulunan uygulamalar anakart modeline bağlı olarak değişebilir. Her uygulamanın desteklenen fonksiyonları, anakart özelliklerine bağlı olarak da değişebilir. @BIOS™ 3D OSD Otomatik Yeşil Cloud Station desteği EasyTune Fast Boot Oyun Hızlandırıcı On/Off Charge Desteği Smart Backup Smart Keyboard Smart TimeLock Sistem Bilgisi Gösterimi USB Engelleyici 2. Q-Flash desteği 3. Xpress Yükleme Desteği
İşletim Sistemi 1. Windows 10 64-bit desteği 2. Windows 7 64-bit desteği 3. Lütfen Windows 7 yüklemeden önce
Form Faktör Mikro ATX Form Faktörü; 24,4 cm x 19,5 cm

Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen, AMD Radeon , AMD Radeon Vega, AMD Athlon
 • YongasetiAMD A320
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Express x16 (PCIEX16), 2 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Realtek GbE LAN chip (10/100/1000 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 278,92 TL 557,85 TL +0
 • 187,77 TL 563,30 TL +0
 • 142,22 TL 568,86 TL +0
 • 114,91 TL 574,53 TL +0
 • 96,72 TL 580,32 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 277,72 TL 555,44 TL +0
 • 186,78 TL 560,33 TL +0
 • 141,32 TL 565,30 TL +0
 • 114,01 TL 570,06 TL +0
 • 95,87 TL 575,21 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 279,04 TL 558,08 TL +0
 • 187,94 TL 563,83 TL +0
 • 142,41 TL 569,64 TL +0
 • 115,13 TL 575,63 TL +0
 • 96,96 TL 581,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 279,18 TL 558,36 TL +0
 • 188,04 TL 564,12 TL +0
 • 142,50 TL 570,00 TL +0
 • 115,19 TL 575,94 TL +0
 • 97,01 TL 582,07 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 138,53 TL 554,14 TL +2
 • 111,75 TL 558,77 TL +2
 • 140,88 TL 563,53 TL +0
 • 113,66 TL 568,32 TL +0
 • 95,53 TL 573,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 279,04 TL 558,08 TL +0
 • 187,94 TL 563,82 TL +0
 • 142,42 TL 569,67 TL +0
 • 115,13 TL 575,65 TL +0
 • 96,96 TL 581,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 279,04 TL 558,08 TL +0
 • 187,94 TL 563,82 TL +0
 • 142,42 TL 569,67 TL +0
 • 115,13 TL 575,65 TL +0
 • 96,96 TL 581,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 276,87 TL 553,74 TL +0
 • 185,91 TL 557,73 TL +0
 • 140,45 TL 561,78 TL +0
 • 113,06 TL 565,30 TL +0
 • 94,81 TL 568,86 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 541,56 TL 541,56 TL +0
 • 277,07 TL 554,14 TL +0
 • 186,12 TL 558,36 TL +0
 • 140,65 TL 562,60 TL +0
 • 113,38 TL 566,90 TL +0
 • 95,20 TL 571,20 TL +0
541,56 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

matx kasam için aldım ve tam oturdu. toplama kasaların fiyatları çok yüksek olduğu için bende kendim topluyorum. öyle çok fazla beklentiniz olmasın giriş seviyesi bir anakart ve öyle yüksek sistem toplamak için tercih edilmez.
Üye resmi
Selim Candan 11 Şub 2021
tavsiye
arkadasim icin aldik birazda fiyati cezbetti acikcasi malzeme kaliteside 10 numara m.2 destekli overclock yapilabilir bi gaming anakart arayanlar icin biz memnun kaldik tavsiye ederiz
Üye resmi
Haluk Altıparmak 17 Oca 2021
Giriş
Birazcık giriş seviyesi olabilir ama beni uzun yıllar idare edeceğini düşündüğüm için aldım. kullandığım 3000mhz ram sorun yarattı onuda biostan voltaj ayarı yaparak ayarladım.şuanlık hiç bi sorunumuz yook mutluyuz :)
Üye resmi
Ahmet Tuna Atar 13 Oca 2021

Gaming gecesinden aldım sorunsuz çalışıyor güzel anakart biraz daha ekleyip b450 alabilirsiniz daha ileri dönük ve daha iyi olur
Üye resmi
Mustafa Efe Yedikardeş 05 Oca 2021

İndirimde aldım sıkıntısız elime ulaştı indirimde değilken bence üstüne biraz daha koyup 400 serisi alınabilir.
Üye resmi
Cihan Cebe 22 Ara 2020
Hızlı teslimat
Gaming gecesinden aldım pazartesi teslim aldım baya hızlı geldi... Beni uzun zaman idare edeceğini düşünüyorum
Üye resmi
Ziyaretçi 13 Ara 2020

ürün sipariş verdikten 1 gün sonra elime ulaştı ince hesap a teşekkür ediyorum bu durum da ideal kullanışlı bir anakart :)

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart
   Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart %7 indirim 581,67 TL 541,56 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.