Gigabyte X570 Aorus Master
Gigabyte X570 Aorus Master
Gigabyte X570 Aorus Master
Gigabyte X570 Aorus Master
Gigabyte X570 Aorus Master
Gigabyte X570 Aorus Master
Soket
AM4
AMD
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

Gigabyte X570 Aorus Master AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

%6 indirim
3.599,63 TL Tek Çekim / Havale: 3.383,22 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 14,34TL değerinde 143356 puan kazanacaksınız
Şimdi sipariş verin, yarın kargoda
Stoktan Hızlı Teslimat24 Saatte kargoluyoruz
Ücretsiz Kargo


Gigabyte X570 Aorus Master AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Karanlıkta Baskın Karanlıkta, yıldızsız gecede, şahin avının kalbine korku salar. Minimal görünürlükle bile, şahin avını yakalar ve sabırla öldürmek için mükemmel anı sabırla bekler. Lazer keskin bakışları ile falcon, AORUS Core Lighting'in geniş AORUS ekosistemini aydınlatmasıyla aynı şekilde gecenin karanlığına da hakimdir.
AMD 3000 Serisi İçin Hazır Olun Tamamen yeni bir tasarıma sahip AMD X570 tabanlı Gigabyte X570 anakartlar, 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler için tam destek sunar.
PCIe 4.0 ve USB Type-C arayüzü ile yüksek bağlantı hızı desteğine sahip Gigabyte X570 Aorus Master, geliştirilmiş ses, yüksek Ethernet hızı ve en yeni WiFi tasarım standardı gibi zengin özellikleri ile kullanıcılara olağanüstü performans sağlar. Kullanıcıların AMD Ryzen 3000 serisi işlemcilerdeki perfomansını ortaya koymalarını sağlayan, yeni, gelişmiş güç ve termal tasarımı Gigabyte X570 anakartlarını, AMD platformunda üst seviye oyun sistemi kurmak isteyen oyuncular için mükemmel kılar.
AMD StoreMI Teknolojisi GIGABYTE X570 anakartlar, bilgisayarınızın potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile maksimize eder. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans içinveri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.
AMD StoreMI'nin avantajları:
PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
• Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
• Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
• Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme

Üstün Güç Tasarımı 3. Nesil AMD Ryzen işlemcilerin tüm potansiyelini açığa çıkarmak için anakartlar en iyi CPU güç tasarımına ihtiyaç duyarlar. En kaliteli bileşenler ve Gigabyte Ar-Ge tasarım yeteneği ile Gigabyte X570 Aorus Master, anakartlar arasında gerçek bir performans canavarıdır.

Gelişmiş Termal Tasarım X570 Aorus Master, PC meraklıları, hız aşırtmacılar ve profesyonel oyuncular için %30 daha düşük ve istikrarlı MOSFET sıcaklıkları sağlamak amacıyla Fins-Array soğutucu, ısı borusu ve termal taban plakasından oluşan benzeri görülmemiş ve yenilikçi bir termal tasarım kullanmaktadır.

1- Fins-Array Soğutucu
2- Yüksek Termal İletkenlik Pedi
3- Termal Taban Plakası
4- DirectTouch Isı Borusu
Dayanıklı Tasarım ve Kolay Kurulum - Taban Plakası ve G/Ç Kalkanı • Entegre bir taban plakası ile GIGABYTE Anakartları, kullanıcılara Oyun PC'lerini kurmak için güçlü bir temel sunar.
• Entegre bir G/Ç korumasıyla, GIGABYTE Ultra Durable PC'yi oluşturmak daha da kolay.
• G/Ç paneli üzerindeki Q-Flash Plus / Clear CMOS düğmeleri sayesinde BIOS üzerinde denetim kurmak çok daha kolay.

PCIe 4.0 Tasarımı X570 Aorus, PCIe 4.0 yuvaları, PCIe 4.0 M.2 konektörleri, PCIe 4.0 B-clock Tuning IC de dahil olmak üzere üstün tasarım özellikleri ile PCIe 4.0 desteği sunarak, üst düzey hız aşırtmacılar, PC tutkunları ve zorlu oyun meraklılarının ihtiyaç duydukları optimize edilmiş yüksek performans ve esneklik sağlar.

Aorus Ses • ESS SABRE referans DAC ES9118
- ESS SABRE referans DAC (ESS 9118)
- Hypertream Dinamik Aralık (SNR 125dB)
- High-Res music (32bit, 192KHz PCM)
- Süper düşük THD + N (THD + N -112db)

• Gerçek Hi-Fi Müzik (Realtek ALC1220-VB)
Realtek'in en son ALC1220 Codec'i ile eşleştirilen, surround ses ve DSD özellikli müzik için çalma her zamankinden daha kolay.

• Odyofil Sınıf Kapasitörleri (WIMA, Nichicon gerçek altın)
Stüdyo kalitesinde bir deneyim sağlamak için, WIMA ve Nichicon Fine Gold kapasitörler genel sisteme güç sağlamak için kullanılır.

• Hassas Ses Akışı (TXC OSİLATÖR)
Dijital-Analog Dönüştürücüler için kesin zaman tetikleyicileri sağlar. Yüksek korozyon ve oksidasyon direnci.
4400MHz ve Daha Fazlası İçin DDR4 XMP Desteği AORUS, 4400MHz ve ötesine kadar olan profillerle uygun, uyumluluğu sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bellek modüllerinin XMP yeteneğine sahip olduğundan ve XMP işlevinin AORUS anakartlarında etkinleştirildiğinden emin olmak için tüm kullanıcıların bu performans artışına ulaşmaları gerekir.

ALC1220-VB Sürükleyici Oyun Atmosferi Tüm Yeni Realtek High-End HD Ses Kodeği
ALC1220 120dB (A) Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, baş aşınan ses cihazınızın empedansını otomatik olarak algılar. Yeni VB serisi ses denetleyicisi, sesinizi hem ön / arka mikrofon SNR ile 110 / 114dB (A) 'ya kadar dünyaya canlı bir şekilde aktarır.

Oyun İçi Sesli Sohbet Sırasında Daha Fazla Karışıklık Yok
Daha yüksek ön dinamik aralıklı mikrofon girişi, oyuncuların daha net duyulmasını sağlar. Daha fazla yanlış anlamaya, daha fazla kafa karışıklığı yok!
Yeni Nesil Bağlantı Üst seviye bir ürünün güncel kalabilmek için en son teknolojilerle uyumlu olması gerekir. X570 Aorus anakartlar, sizi hızlandıracak tüm yeni nesil ağ, depolama ve WiFi bağlantıları desteğine sahiptir.
X570 Aorus anakartları, WiFi 6 (802.11ax) kablosuz standardı ile 2.4Gbps ultra hızlı internet bağlantısı desteği sunmaktadır. Intel Wi-Fi 6 çözümleri, çok sayıda çok sayıda cihazın bağlı olduğu ortamlarda kişisel bilgisayarlar için en hızlı kablosuz bağlantı hızlarını ve daha hızlı yanıt veren performansı gelişmiş güvenlik ve güvenilirlikle sağlar.

WiFi 6’nın Faydaları
• 802.11ac 1x1’den 5.5 kat daha hızlı
• 4 kat daha iyi ağ kapasitesi
• Arttırılmış ağ verimliliği

2.5GbE LAN 2X Her Zamankinden Daha Hızlı
2.5G LAN'ın entegrasyonu, en iyi online oyun deneyimi olan oyuncular için mükemmel bir şekilde tasarlanan genel 1GbE ağına kıyasla en az 2 kat daha hızlı aktarım hızları ile 2,5 GbE ağ bağlantısına olanak sağlar.
Multi-Gig (10/100/1000 / 2500Mbps) RJ-45 ethernet'i destekler
RGB Fusion 2.0 AORUS Anakartları ile RGB Fusion, Adreslenebilir LED'lerle daha da iyi.* RGB Fusion, kullanıcılarına PC'ler için yerleşik RGB ve harici RGB / Adreslenebilir LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunuyor. X570 Serisi AORUS Anakartlarındaki RGB Fusion, renkler ve desenlerle dolu haliyle artık Adreslenebilir LED desteği ile geliştirildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebilir olduğu harici Adreslenebilir LED şeritlerle*, kullanıcılar daha fazla desen, stil ve ışıklandırma deneyimi yaşayabilir.

AORUS Anakartları 5v Adreslenebilir LED aydınlatma şeritlerini ve 300’e kadar LED ışığını destekler. Adreslenebilir LED'lere sahip RGB Fusion 2.0, yeni modeller ve daha fazlası için çeşitli hız ayarları ile birlikte gelir.

* Adreslenebilir LED'ler sadece Anakartlarda, harici LED Şeritlerde, Adreslenebilir LED Şeritlerde Anakart satın alımında mevcut değildir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion 2.0 uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.
RGB Fusion Yazılımı Tüm yeni RGB Fusion 2.0 yazılımı ile kullanıcılar desteklenen tüm ürünlerde farklı renk seçenekleri ile farklı ön ayarlı LED aydınlatma konfigürasyonlarına erişebilir. LED'leri favori müziğinizle senkronize etmek veya CPU sıcaklığını göstermek için renkleri değiştirmelerini bile ayarlayabilirsiniz. Anakartlardan, ekran kartlarına ve çevre birimlerine kadar oyun donanımınızı kendi tarzınıza göre dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

GIGABYTE RGB Fusion Programı
Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’ si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı
Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın.
Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.
Fan Stop Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.
• Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.
Ultra Durable PCIe Zırhı Endüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor
GIGABYTE’ dan yenilikçi PCIe metal koruyucu, gelişmiş Grafik kartlarının gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörleri güçlendiriyor. PCIe metal koruma, topraklanmış sistem gibidir, ayrıca olası müdahalelere karşı koruma sağlar.
Ultra Durable Bellek Armor AORUS'un tek parçalı paslanmaz çelik ekran tasarımı, PCB bozulmalarına ve bükülmeye, plakanın bükülmesine karşı ve olası herhangi bir ESD girişimini önler.
Hata Teşhis LED'leri Bir Bakışta Donanım Sorun Giderme
Sistem BIOS'u tarafından denetlenen dahili LED'ler, kullanıcıların hızlı bir şekilde harekete geçebilmesi için hangi ana bileşenin (CPU / DDR / VGA / HDD) hatalı olduğunu hızlı bir şekilde teşhis etmesine olanak tanıyan bir arıza olup olmadığını gösterir.
Gigabyte Patentli DualBIOS Tasarım GIGABYTE Ultra Durable anakartlar, GIGABYTE'ın, PC'nizin en önemli bileşenlerinden biri olan BIOS'tan birini koruyan ayrıcalıklı bir teknoloji olan GIGABYTE DualBIOS ™ özelliğine sahiptir. GIGABYTE DualBIOS ™, anakartınızın virüs, donanım arızası, uygun olmayan OC ayarları veya güncelleme işlemi sırasında elektrik kesilmesi nedeniyle BIOS hatasından kullanıcıları koruyan hem bir 'Ana BIOS' hem de bir 'Yedek BIOS'u olduğu anlamına gelir.

Gigabyte BIOS • Yeni Kullanıcı Arayüzü
Tüm yeni EASY MODE, CPU saat, Bellek, Depolama, Fan gibi bir sayfada önemli donanım bilgilerini gösterir.
• Favorilerim
Hızlı erişim için sürekli kullanılan öğeleri favori menüye ekleyin.
• Depolama Bilgileri
SATA, PCIE ve M.2 arabirimi dahil olmak üzere her türlü depolama bilgisini gösterir.
• Değişiklikler
Bios'u kaydetmeden ve çıkmadan önce tüm değişiklikleri listeleyin. Genel ayar değişikliklerini hızlı bir şekilde gözden geçirin.
• Optimize Edilmiş Bellek Kurulumu Hatırlatıcısı
Kullanıcı iki bellek modülü yüklediğinde ancak tek kanal modunu çalıştırdığında doğru kurulum hatırlatma mesajını görüntüler.
• Sezgisel Yük Hattı Eğrisi
Her yükleme çizgisi kalibrasyon ayarını sezgisel bir eğri grafiğinde açıkça gösterir.

Bellek
 • 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: DDR4 4400(O.C.) / 4300(O.C.) / 4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler / Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: DDR4 3600(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3200(O.C.) / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • 128 GB'a (32 GB tek DIMM kapasite) kadar sistem belleği destekleyen 4 x DDR4 DIMM soketi
 • Çift kanal bellek mimarisi
 • ECC Ön-yüklenmemiş DIMM 1Rx8/2Rx8 desteği için hafıza modülü
 • ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler
 • Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Genişleme Yuvaları CPU'ya entegre (PCIEX16 / PCIEX8)
 • 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16 (PCIEX16); 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x8 (PCIEX8)
 • 2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x16 (PCIEX16); 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x8 (PCIEX8)
 • Eğer yalnızca tek bir PCI Express grafik kartı kullanılacaksa; optimum performans için bu kartı, PCIEX16 grafik yuvasına taktığınızdan emin olun.
 • PCIEX8 yuvası, PCIEX16 yuvasıyla bant genişliğini paylaşır. 3. Nesil AMD Ryzen işlemcileri / 2. Nesil AMD Ryzen işlemcileri kullanırken, PCIEX16 yuvası x8 modunda çalışır.
 • Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: 1 x PCI Express x16 yuvası, PCIe 3.0'ı destekler ve x8'de çalışır (PCIEX16)
Genişleme Yuvaları Yongasetine entegre (PCIE X4 / PCIE X1)
 • 1 x PCI Express x16 yuvası, PCIe 4.0 * / 3.0'ı destekler ve x4'te çalışır (PCIEX4) * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
 • 1 x PCI Express x1 yuvası, PCIe 4.0 * / 3.0'ı destekler * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
Depolama Arayüzü CPU'ya Entegre (M2A_SOCKET):
 • 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 4.0 x4/x2 SSD support)
 • 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler / Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 3.0 x4/x2 SSD support)
Depolama Arayüzü Yongasetine Entegre (M2B_SOCKET / M2C_SOCKET):
 • 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 4.0*/3.0 x4/x2 SSD support) (M2B_SOCKET) * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
 • 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280 SATA and PCIe 4.0*/3.0 x4/x2 SSD support) (M2C_SOCKET) * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
 • 6 x SATA 6Gb/s konnektörler
 • RAID 0, RAID 1, and RAID 10 desteği
Arka Panel G/Ç
 • 1 x Q-Flash Plus düğmesi
 • 1 x Clear CMOS düğmesi
 • 2 x SMA anten konnektörleri (2T2R)
 • 1 x USB Type-C portu, USB 3.2 Gen 2 desteği ile
 • 2 x USB 3.2 Gen 2*/Gen 1 Type-A portu (kırmızı) * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A portu (kırmızı) arka panelde
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 portu
 • 4 x USB 2.0/1.1 yuva
 • 2 x RJ-45 bağlantı noktası
 • 1 x optik S/PDIF Çıkış bağlayıcısı
 • 5 x ses jakı
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 2 x 8 pinli ATX 12V güç konnektörleri
 • 1 x CPU Fan konektörü
 • 1 x sıvı soğutma CPU fan başlığı
 • 3 x Sistem fanı bağlantı noktası
 • 2 x sistem fan/sıvı soğutma pompa başlığı
 • 2 x Adreslenebilir LED şerit başlıkları
 • 2 x RGB LED şerit başlıkları
 • 3 x M.2 Soket 3 konektör
 • 6 x SATA 6Gb/s konnektörler
 • 1 x ön panel başlığı
 • 1 x ön panel ses başlığı
 • 1 x USB Type-C™ port, with USB 3.2 Gen 2 support
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 headers
 • 2 x USB 2.0 / 1.1 başlıkları
 • 1 x noise detection header
 • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için 2x6 pin) TPM özeliği, bölgesel kuralların farklılığı nedeniyle opsiyonel olabilir
 • 2 x sıcaklık sensör başlığı
 • 1 x Power (Güç) Düğmesi
 • 1 x Reset (Yeniden Başlatma) Düğmesi
 • 2 x BIOS anahtarları
 • 1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
 • Voltaj Ölçüm Noktası
Donanım İzleme
 • Voltaj dedektörü
 • Sıcaklık dedektörü
 • Fan hız dedektörü
 • Su soğutma akış hızı algılama
 • Aşırı ısınma uyarısı
 • Fan hatası uyarısı
 • Fan hız kontrolü
 • * Fan (pompa) hız kontrolü fonksiyonunun desteklenip desteklenmediği, kurduğunuz fan (pompa) 'ya bağlıdır.
 • Noise detection
Teknik Özellikler
İşlemci AMD Socket AM4, support for: 3rd Generation AMD Ryzen™ processors/ 2nd Generation AMD Ryzen™ processors/ 2nd Generation AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors/ AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors
Yongaseti AMD X570
Ses Desteği Realtek® ALC1220-VB kodek / * Ön panel hat çıkışı jakı DSD sesini destekler. / ESS SABRE9118 DAC chip / HD Ses Desteği / 2/4/5.1/7.1-kanal / S/PDIF Çıkış Desteği
LAN 1 x Intel® GbE LAN çip (10/100/1000 Mbit)(LAN1); 1 x Realtek® 2.5GbE LAN chip (10/100/1000/2500 Mbit) (LAN2)
Wireless Bağlantı Modülü Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, supporting 2.4/5 GHz Dual-Band / BLUETOOTH 5.0 / Support for 11ax 160MHz wireless standard and up to 2.4 Gbps data rate / * Gerçek veri hızı, çevre ve donanıma bağlı olarak değişebilir.
Çoklu Grafik Teknolojisi NVIDIA® Dörtlü-GPU SLI™ ve 2-Yollu NVIDIA® SLI™ teknoloji desteği / AMD Dörtlü-GPU CrossFire™ ve 2-Yollu AMD CrossFire™ teknolojileri / * For 3rd Generation AMD Ryzen™ processors/2nd Generation AMD Ryzen™ processors only.
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
BIOS 2 x 128 Mbit flash / Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı / DualBIOS™ için Destek / PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Bundled Software Norton® Internet Security (OEM versiyon) / cFosSpeed / XSplit Gamecaster + Broadcaster (12 aylık lisans)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit desteği
Form Faktör ATX Form Faktör; 30.5cm x 24.4cm
USB
Chipset+USB 2.0 Hub 8 x USB 2.0/1.1 portlar (4 port arka panel üzerinde, 2 port dahili USB başlığı aracılığı ile kullanılabilir)
Yongasetine Entegre 1 x USB Type-C™ port with USB 3.2 Gen 2 support, dahili USB başlığı aracılığı ile kullanılabilir / 1 x USB Type-C™ port arka panelde, with USB 3.2 Gen 2 support / 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (kırmızı) arka panelde / 4 x USB 3.2 Gen 1 port dahili USB başlığı aracılığı ile kullanılabilir
CPU'ya Entegre 2 x USB 3.2 Gen 2*/Gen 1 Type-A port (kırmızı) arka panelde * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için. / 2 x USB 3.2 Gen 1 port arka panelde

Gigabyte X570 Aorus Master AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4400 / 4300 / 4266 / 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / Olmayan: 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCIe 4.0/3.0 x16 x8 x4, 1 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Intel GbE LAN (10/100/1000 Mbit), Realtek 2.5GbE LAN (10/100/1000/2500 Mbit) (LAN2)
 • HDMIN/A
 • USB4 x USB 2.0 / 1.1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 2/Gen 1 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-FiWi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 1.738,73 TL 3.477,46 TL +0
 • 1.167,43 TL 3.502,30 TL +0
 • 883,81 TL 3.535,24 TL +0
 • 716,18 TL 3.580,89 TL +0
 • 599,86 TL 3.599,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 1.708,70 TL 3.417,40 TL +0
 • 1.143,17 TL 3.429,52 TL +0
 • 863,07 TL 3.452,27 TL +0
 • 693,99 TL 3.469,97 TL +0
 • 578,33 TL 3.469,97 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 1.734,99 TL 3.469,97 TL +0
 • 1.156,66 TL 3.469,97 TL +0
 • 885,47 TL 3.541,90 TL +0
 • 715,42 TL 3.577,10 TL +0
 • 602,10 TL 3.612,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 676,64 TL 3.383,22 TL +3
 • 577,14 TL 3.462,87 TL +3
 • 871,16 TL 3.484,63 TL +0
 • 701,26 TL 3.506,29 TL +0
 • 588,10 TL 3.528,60 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 1.729,49 TL 3.458,97 TL +0
 • 1.160,70 TL 3.482,11 TL +0
 • 876,39 TL 3.505,57 TL +0
 • 705,79 TL 3.528,97 TL +0
 • 592,18 TL 3.553,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 1.736,95 TL 3.473,89 TL +0
 • 1.169,25 TL 3.507,75 TL +0
 • 885,47 TL 3.541,90 TL +0
 • 715,42 TL 3.577,10 TL +0
 • 602,10 TL 3.612,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 1.736,95 TL 3.473,89 TL +0
 • 1.169,25 TL 3.507,75 TL +0
 • 885,47 TL 3.541,90 TL +0
 • 715,42 TL 3.577,10 TL +0
 • 602,10 TL 3.612,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 1.738,73 TL 3.477,46 TL +0
 • 1.167,43 TL 3.502,30 TL +0
 • 883,81 TL 3.535,24 TL +0
 • 716,18 TL 3.580,89 TL +0
 • 599,86 TL 3.599,17 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.383,22 TL 3.383,22 TL +0
 • 1.734,81 TL 3.469,62 TL +0
 • 1.167,19 TL 3.501,58 TL +0
 • 883,53 TL 3.534,13 TL +0
 • 713,46 TL 3.567,29 TL +0
 • 599,99 TL 3.599,94 TL +0
3.383,22 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Gigabyte X570 Aorus Master AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Gigabyte X570 Aorus Master AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart %6 indirim 3.599,63 TL 3.383,22 TL
   24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.