Isıtıcı kategorisindeki 4 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Isıtıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Hüseyin Karaf 03 Şub 2018 (18 Gün önce)
ürün tam istedigim gibi geldi herhangi bi arızası yok daha önce kullanılmamıs veya acılmamıs ve gayet hızlı elime ulastı. suan kurdum kullanıyorum. tesekkürler incehesap.
Üye resmi
Sedat Bayram 05 Ara 2017 (78 Gün önce)
soğuklar başladı. böyle bir ürüne ihtiyacım vardı. ufo kalitesine güvenip aldım. ürün gerçekten çok kaliteli süper hızlı ısıtıyor.
Üye resmi
Oğuzhan Ateş 25 Kas 2017 (88 Gün önce)
evdeki çocuk odası için çok güzel oldu. çocuk odası cepheden kaynaklı kışları biraz soğuk oluyor. biz de çareyi bu ısıtıcıda bulduk. gayet iyi ısıtıyor. ancak çok uzun süre çalıştırmamak gerek gerek bence. aralıklı çalıştırmakta fayda var.
Üye resmi
Mesut Keleş 18 Kas 2017 (95 Gün önce)
geçen yıl kışın almıştım ufoyu. çok memnun kaldım çok iyi bir ürün. özellikle nisan ayında falan çok işimize yaradı. çünkü artık kombiyi çalıştırmıyorduk. sadece bununla idare ediyorduk. soğuk olduğunda. ürünün 5 ısı kademesi var. beşinci kademeye getirince çok kısa bir sürede ısıtıyor odayı. ufo kalitesine güvenip rahatlıkla alabilirsiniz.
Üye resmi
Hüseyin Kalpar 15 Kas 2017 (98 Gün önce)
ofisteki odam için aldım. geçen sene biraz soğuk oluyordu benim odam. çözüm için bunu aldım. şuan daha öyle çok soğuk olmadığı için kullanmıyorum. ancak aldıktan sonra ilk test açılışını yaptım. fena değil diyebilirim. sesi bana göre biraz yüksek geldi. kısa süreli kullanımlarda pek sorun olmaz ancak uzun süreli kullanımlarda sorun olabilir. bakalım inş öyle bir problem yaşamam.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.