Meyve Sıkacagı kategorisindeki 9 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Meyve Sıkacagı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Yayha Kurtuluş 30 Eki 2017 (115 Gün önce)
ürünü sipariş ettikten kısa bir süre sonra sorunsuz bir şekilde elimize ulaştı. ürünü beğendim. fazla büyük olmadığı için çok yer kaplamıyor. motoru çok güçlü ama çok fazla ses çıkarmıyor. büyük bir elma rahatlıkla sığabiliyor. tavsiye ederim.
Üye resmi
Fatma Baltacı 24 Eki 2017 (120 Gün önce)
Ürün çok pratik ve çok kullanışlı. istediğiniz meyvenin ve sebzenin suyunu saniyeler içerisinde çıkarıyor. özellikle biz havuç suyu içiyoruz. çok güzel, doğal ve sağlıklı meyve suyu yapıyoruz evde. herkese tavsiye ederim.
Üye resmi
Lale Okan 26 Tem 2016 (575 Gün önce)
baktığım diğer bütün markaların meyve sıkcakları çok büyüktü. mutfakta yer kaplamaması için ben homende yöneldim. diğerlerinden ilginç bir şekilde daha sessiz çalışıyor ve kolay bir şekilde temizleyebiliyorum.
Üye resmi
Irmak Su Yörüten 15 Mar 2016 (708 Gün önce)
orjinal meyve suyunu içmek güzel oluyor fakat makinenin bi kaç eksiği olduğunu düşünüyorum ben. fırlatıyor meyve parçalarını ve tam sıkmıyor bazen.
Üye resmi
Raif Yazıcıoğlu 28 Oca 2016 (755 Gün önce)
motoru güçlü kesinlikle. biraz posa temizlemesi zor olabiliyor haznesi büyük olduğu için fakat haznedeki posa kesinlikle sağa sola sıçramıyor. nemli kalıyor elma mandalina vs meyvelerin posası fakat kesinlikle çok sağlıklı oluyor.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.