Msi B365M PRO-VH
Msi B365M PRO-VH
Msi B365M PRO-VH
Msi B365M PRO-VH
Msi B365M PRO-VH
Soket
1151
Intel
DDR4
Micro
ATX
Çok Satıyor

MSI B365M PRO-VH Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

MSI
%33 indirim
938,16 TL Tek Çekim / Havale: 631,02 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 2,67TL değerinde 26738 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
06.06.2021 tarihine kadar indirim fırsatı! Kampanya bittiğinde ürünün fiyatı 828,53 TL olacaktır.


Msi B365M PRO-VH Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Hayatınızı Kolaylaştırmak Bizim İşimiz MSI PRO serisi anakartların ana özelliği, güvenebileceğiniz kalite ile en üstün performans ve akıllı çözümlerini bir araya getirmektir. En talepkar profesyonellerin ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek şekilde üretilen PRO serisi anakartlar her türlü PC ile uyumludur; hayatınızı kolaylaştırmak, işinizi son derece kararlı, güvenilir ve uzun ömürlü yüksek performansla desteklemek için tasarlanmıştır.
En Güvenilir Sistem Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI anakartlar, sağlam ve ağır zırhlı soğutma blokları ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Geliştirilmiş Performans Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.
Stüdyo İçinde Avantajınız Herhangi bir profesyonel iş akışını karşılamak için tasarlanmış olan MSI anakartlar, en etkileyici stüdyo içi avantajları sunar. MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve online deneyiminin tadını çıkarın.

Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.
9. ve 8. Nesil Intel Core İşlemci Desteği MSI B365 anakartlar, 9. nesil Intel Core işlemcilerin performanslarını maksimum seviyeye ulaştıracak şekilde optimize edildi. Aynı zamanda 8. nesil Intel işlemcileri de destekleyen B365 anakartlar sayesinde, 8. nesil işlemcileri kullanıyor olsanız dahi en yeni MSI anakart teknolojisinin keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Intel'in gücünü MSI Core Boost teknolojisiyle birleştirerek, hangi CPU'yu kullandığınızın önemi kalmadan maksimum performansa ulaşabilirsiniz.

Core Boost Teknolojisi
Core Boost teknolojisi, MSI’ın üst sınıf yerleşim yapısı ve optimize edilmiş güç tasarımı sayesinde işlemciye daha kesin, daha hızlı ve temiz bir sinyal iletimi sunar. Intel 9. ve 8. Nesil işlemcilerine tam destek sunan MSI B365 anakartlar, çok çekirdekli CPU desteğinin yanı sıra hız aşırtma için de ideal koşulları sağlar.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları
MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
• Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC887)
• Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
• HD Ses Konektörleri
• İzole ses devresi
• Birbirinden ayrılmış ses katmanları
• De-Pop Koruması
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları MSI Fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Intel Extreme Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi belek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.
Windows 10 Sertifikalı MSI Pro Serisi anakartlarla Microsoft Windows 10 kullanırken uyumluluk problemlerinden endişe etmeyin.

Uyumluluk ve performans odaklı MSI ArGe ekibi, tüm MSI Pro serisi anakartlarda Microsoft Windows işletim sisteminin son sürümünü sorunsuz olarak kullanmanızı garantiledi.
Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.
Msi B365M PRO-VH - Çelikten Daha Güçlü 1- USB 2.0 ve PS/2 Combo Portları
2- VGA Port
3- HDMI Port
4- 2 x USB 3.1 Gen1 Port
5- 2 x USB 3.1 Gen1 ve LAN Port
6- Ses Jakları
7 - DDR4 Boost
Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
8- Turbo M.2
NVMe desteği, PCI-Express Gen3 x4 üzerinden 32Gb/sn’ye varan veri hızı
9- PCI-E Steel Armor
Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
10- Sağlam soğutma blokları
Maksimum soğutma ve performans için lider heatsink tasarımı
11- Audio Boost
Kulaklarınızı stüdyo kalitesinde ses ile ödüllendirin

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x VGA Port
 • 1 x LAN Port
 • 3 x HD Ses Konektörleri
 • 2 x USB 2.0 Port
 • 1 x HDMI Port
 • 4 x USB 3.1 Gen1 Type-A
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 1 x USB 3.1 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 2 USB 3.1 Gen1 portları destekler)
 • 2x USB 2.0 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 6x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 2 x Ön Panel Bağlantısı
 • 1x Serial port konektörü
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 1x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x TPM module konektörü
Teknik Özellikler
Soket 1151
Yonga Seti Intel B365
İşlemci 9. ve 8. nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
Bellek 2x DDR4 memory slots, support up to 32GB DDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz; Supports Dual-Channel mode; Supports non-ECC, un-buffered memory; Supports Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Grafik 1 x VGA port, maksimum çözünürlük [email protected], [email protected], 1920x1[email protected] / 1 x HDMI™ port 1.4, maksimum çözünürlük [email protected]
Genişletme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16 / 2 x PCIe 3.0 x1
SATA 3 6 x SATA 6Gb/s
M.2 Slot 1
RAID 0/1/5/10
USB Arka Panel: 4 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Dahili Konektör: 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
LAN 1 x Realtek RTL8111H Gigabit LAN controller
Ses Realtek ALC887 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü Micro-ATX Form Faktör / 8.9 in. x 7.3 in. (22.6 cm x 18.5 cm)

MSI B365M PRO-VH Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B365
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)1 x Realtek RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB6 x USB 3.1 Gen1 Type-A (4 arka panelde / 2 dahili konektör), 6 x USB 2.0 (2 arka panelde / 4 dahili konektör)
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 325,00 TL 650,00 TL +0
 • 218,79 TL 656,36 TL +0
 • 165,71 TL 662,84 TL +0
 • 133,89 TL 669,45 TL +0
 • 112,70 TL 676,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 323,60 TL 647,20 TL +0
 • 217,63 TL 652,89 TL +0
 • 164,67 TL 658,69 TL +0
 • 132,85 TL 664,23 TL +0
 • 111,71 TL 670,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 325,14 TL 650,27 TL +0
 • 218,99 TL 656,97 TL +0
 • 165,94 TL 663,75 TL +0
 • 134,15 TL 670,73 TL +0
 • 112,98 TL 677,86 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 325,30 TL 650,61 TL +0
 • 219,11 TL 657,32 TL +0
 • 166,04 TL 664,16 TL +0
 • 134,22 TL 671,09 TL +0
 • 113,04 TL 678,23 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 161,42 TL 645,68 TL +2
 • 130,22 TL 651,08 TL +2
 • 164,16 TL 656,63 TL +0
 • 132,44 TL 662,21 TL +0
 • 111,32 TL 667,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 325,14 TL 650,28 TL +0
 • 218,99 TL 656,96 TL +0
 • 165,95 TL 663,78 TL +0
 • 134,15 TL 670,74 TL +0
 • 112,98 TL 677,86 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 325,14 TL 650,28 TL +0
 • 218,99 TL 656,96 TL +0
 • 165,95 TL 663,78 TL +0
 • 134,15 TL 670,74 TL +0
 • 112,98 TL 677,86 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 322,61 TL 645,22 TL +0
 • 216,62 TL 649,87 TL +0
 • 163,65 TL 654,59 TL +0
 • 131,74 TL 658,69 TL +0
 • 110,47 TL 662,84 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 631,02 TL 631,02 TL +0
 • 322,84 TL 645,68 TL +0
 • 216,87 TL 650,61 TL +0
 • 163,88 TL 655,54 TL +0
 • 132,11 TL 660,55 TL +0
 • 110,93 TL 665,57 TL +0
631,02 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI B365M PRO-VH Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI B365M PRO-VH Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

msi gibi bir markada 400 liralık indirimi kaçırmadım. Uzun zamandır oyun bilgisayarı toplamak istiyordum. Bios ekranı çok kolay yönetilebiliyor ki zaten sırf bu özelliği için aldım. Msi kalitesi ve ddr4 boost teknolojisi sayesinde bu anakartı en az 10 sene kullanacağımı düşünüyorum.
Üye resmi
Taha Baş 04 Mar 2021
MSI Kalitesi
Ürünü arkadaşım için aldım. Ürün tam bir fiyat performans ürünü. MSI yine kalitesini konuşturmuş. Özellikle bu sınıf için M2 SSD çok güzel olmuş. BIOS Easy o da çok güzel. Gayet kullanışlı. Bileşenlerde kalite şekilde duruyor. Kısacası özellikle günümüzde anakartlara çok para vermek istemeyenlere biçilmiş kaptan.
Üye resmi
Selim Demirkaynak 25 Eki 2019

Anakartı 3 gündür kullanıyorum. Genel olarak kaliteli, sağlam ve başarılı bir anakart. Görüntüsü kadar kalitesi ve üzerinde kullanılan bileşenleri çok sağlam-kaliteli. BIOS ekranı kullanışlı ve hiç bir sorun yaşamadım.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI B365M PRO-VH Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   MSI B365M PRO-VH Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart %33 indirim 938,16 TL 631,02 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.