MSI Creator TRX40
MSI Creator TRX40
MSI Creator TRX40
MSI Creator TRX40
MSI Creator TRX40
MSI Creator TRX40
Soket
sTRX4
AMD
DDR4
E-ATX
Sınırlı Stok

MSI Creator TRX40 AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz E-ATX Gaming Anakart

MSI
%11 indirim
7.180,69 TL Tek Çekim / Havale: 6.381,95 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 27,04TL değerinde 270421 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI Creator TRX40 AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz E-ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

MSI Creator TRX40 Yeni mimari tasarım, kristal zanaatından ilham alan benzersiz görünüm ve his. En yeni PCIe gen4 yuvaları ve M.2 konektörleri, USB3.2 Gen2x2, 10G LAN ve Wi-Fi 6, Frozr Soğutucu Tasarımı, çift taraflı M.2 Shield Frozr, Core Boost, Audio Boost özellikli Triple Lightning Gen4 M.2 4 Nahimic, M.2 Xpander-Aero Gen4 kartı, Mystic Light.
 • 3. nesil AMD Ryzen Threadripper Soket sTRX4 için Masaüstü İşlemcileri destekler
 • DDR4 Bellek, 8 DIMM, Dört Kanallı Maksimum Frekans DDR4-4666 (OC) desteği
 • Yeterince Güçlü: 16 Faz 70A dijital gücü CPU'ya, Tüm Alüminyum Tasarım ile ayırın
 • Veri Aktarımı için Daha Fazla Etkinlik: Intel ® WIFI 6 ve bant genişliği yönetimi ile 10G LAN + Intel ® Gigabit LAN
 • Depolama için Daha Fazla Uyumluluk: 7 x Lightning Gen4 M.2, M.2 XPANDER-AERO GEN4 ile
 • Sıcaklık Kontrolü için Daha Fazla Esneklik: 9 PWM fan başlığı ve 3 özel termal sensör ile tam fan kontrolü
 • Lightning Hızlı deneyimi: Lightning USB 20G, PCIe 4.0, Lightning Gen4 x4 M.2, çift taraflı M.2 Shield Frozr, StoreMI, AMD Turbo USB 3.2 GEN2
 • Çekirdek Gücü Serbest Ayarla: Genişletilmiş Soğutucu ve Isı Borusu Tasarımı, yığılmış fin dizisi, Core Boost, Dijital PWM IC, çift 8 pin CPU güç konnektörü, DDR4 Boost
 • Frozr Soğutucu Tasarımı: Yaratıcılara ve tüketicilere en iyi performansı sağlamak için patentli fan ve çift bilyalı rulmanlar ile tasarlanmıştır.
 • Mystic Lightning: Tek tıklamayla kontrol edilen 16,8 milyon renk / 29 efekt. Mystic Işık Uzatma RGB, Rainbow ve Corsair LED şeridini destekler
 • Nahimic ile Audio Boost 4: Kulaklarınızı stüdyo kalitesinde ses kalitesiyle ödüllendirin
 • Çoklu GPU: Çelik Zırhlı PCI-E yuvalarıyla. 3-Yönlü

Sisteminizin Sağlam Temel Taşı
 • Digital Power: En kaliteli bileşenler, 16 fazlı 70A dijital güç tasarımı ile sisteminizin en ağır koşullarda bile akıcı çalışmasını sağlar.
 • PCIe steel Armor: Ekran kartınızı bükülmeye ve elektromanyetik gürültü sinyallerine karşı korur.
 • Core Boost Technology: 2 adet 8pin güç konnektörü ve üstün yerleşim tasarımı ile Creator maksimum performansın zincirlerini kırmaya hazır.

Yıldırım Hızında Veri Transferi
 • En yeni Wi-Fi 6 Çözümü: En yeni kablosuz bağlantı çözümü, MU-MIMO ve BSS teknolojilerine destek vererek 2400 Mb/sn’ye kadar hızlara ulaşabilir.
 • 10G Super LAN: ASMedia ASM3242 USB 3.2 Gen2x2 denetleyici, kararlı ve en hızlı USB arayüzü ile gelir.
 • DDR4 Boost ve Steel Armor: Tamamen izole edilen DIMM yuvaları, en iyi oyun ve hızaşırtma performansı için saf sinyal iletimi sağlar.
 • Lightning Gen 4: Solution Maksimum transfer hızları için 64GB/sn bant genişliği ile en yeni Gen4 PCI-E ve M.2 çözümü.
 • M.2 XPANDER-AERO GEN4: Fazladan 4 adet Turbo M.2 Gen 4 x4 yuvası ve ekran kartı seviyesinde termal tasarım ile depolama kapasitenizi arttırır.

Gelecek Nesil Termal Çözüm
 • Tamamen Aluminyum Yapı: Heatsink boyutunun genişletilmesi, CPU üçün soğutma yüzeyinin artması anlamına gelir.
 • M.2 Shield Frozr: M.2 termal aksesuarı, M.2 SSD’lerinizi güvende tutarken aynı zamanda ısıya bağlı tıkanmaları önleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Genişletilmiş Heat-Pipe: MOS ve yongaseti ısı bloklarını birleştiren daha geniş bir ısı dağıtım alanı
 • Zero Frozr Teknolojisi: Yapay zekayla desteklenen bu ince ayar sistemi, fan hızlarını yongasetinin sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlar; ayrıca düşük yük altında fanları tamamen durdurarak fan sesini susturur.
 • Frozr Heatsink Tasarımı: Patentli fan tasarımı ve çift rulman sayesinde hem oyun meraklıları, hem de profesyonel kullanıcılar için en iyi performansı sunar.
DIY Dostu Tasarım MSI anakartlar, pin başlığı tutma bölgesi, dost SATA ve USB konumu ve çoklu soğutma çözümleri gibi rahat kurulum ve kullanım için tonlarca akıllı özellik ile tasarlanmıştır, böylece DIY kullanıcıları istedikleri oyun teçhizatını seçebilirler.

Üstün Soğutma Performansı PC'nizin soğutulması güvenilir performans için gereklidir. MSI anakartlar, sağlam ve ağır soğutucu ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Sisteminizi istediğiniz gibi soğutmanıza izin vermek için tam kontrole sahip yeterli fan başlıkları ile donatılmıştır.
Genişletilmiş Heatsink ve Heat-Pipe Tamamen metal yapıya sahip genişletilmiş heatsink ve heatpipe tasarımı, ısı dağılımı yüzeyini genişleterek üst sınıf işlemcilerin tam performansta çalışmalarına olanak sağlar.
İstiflenmiş Kanatçık Dizisi Isı gideriminin etkisini arttırmak için ısı yayılım alanını genişleten üst üste kanat dizilimi sayesinde soğutma verimi artar.

MSI FROZR Soğutucu Tasarım MSI FROZR Soğutucu tasarımı, fan hızını yonga setinin sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlamak için MSI'nın özel ZERO FROZR ve AI ayarlama teknolojisinin gücünü birleştirir. Ayrıca Dragon center veya MSI UEFI BIOS üzerinden tercihlerinize bağlı olarak üç farklı mod (Boost / Balance / Silence) seçebilir ve ödün vermeden en iyi performansın keyfini çıkarabilirsiniz.
M.2 SHIELD FROZR M.2 SHIELD FROZR ile maksimum yüksek hızlı M.2 SSD veri aktarımını sürdürün. Anakart boyunca uzanan bir soğutucu içeren termal tasarım ile SSD azaltmayı önleyin.
 • Isıya bağlı tıkanmaları geciktirir
 • Sürücü performansını en üst düzeye çıkarır - Daha yüksek maksimum SSD hızları

En İyi Sıcaklık Yönetimi Çoklu fan konektörleri, FAN'larınızın otomatik veya manuel kontrolü ile serin ve sessiz bir sistem kurmanıza olanak tanır.

Kullanıcı Dostu MSI anakartlar, DIY kullanıcıları için tonlarca kullanışlı ve akıllı tasarıma sahiptir, sisteminizi yeni donanımlar eklemek ve en zorlu tweaker'ı bile tatmin etmek için sayısız sistem ayarlama ve sorun giderme araçları hizmetinizdedir. Anakartınızı herhangi bir sorun yaşamadan kurmayı çok kolaylaştırır.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI’ın üst sınıf yerleşim tasarımı ve dijital güç tasarımını bir araya getirerek CPU’ya daha hızlı ve bozunumsuz akım sağlar. Çok çekirdekli işlemcilere verdiği desteğin yanında hızaşırtma için de en uygun koşulları oluşturur.

Frozr Heatsink Performans yükseldikçe ısı üretimi de artar. MSI anakartlar, patentli fan tasarımı sayesinde oyun tutkunları ve profesyonel kullanıcılar için en iyi performansı sunar.
 • Propeller Blade Teknolojisi
 • Çift Rulman
 • Zero Frozr & Akıllı Fan Denetimi

16+3 Fazlı Dijital Güç ve Tamamen Alüminyum Tasarım Sabit ve kararlı bir sistem tasarımcı için son derece önemlidir. Creator TRX40, işlemciye en ağır yüklerde bile rahatlıkla çalışabileceği doğrudan bağlantılı 12 güç fazlı 90A dijital güç iletimi sağlar. Üst sınıf devre kartı ve Genişletilmiş Heatsink tasarımı ile sisteminiz her zaman en iyi performansta ve son derede kararlı çalışır.

Benzersiz Bellek Performansı MSI, bellek kararlılığını ve performansını en üst düzeye çıkarır. Güvenilirlik için optimize edilmiş bir bellek devre tasarladık ve büyük bellek üreticileriyle ortaklaşa olarak uyumluluğu kapsamlı bir şekilde test ettik.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI anakartlar, kullanıcıların herhangi bir ultra hızlı depolama aygıtını bağlamalarına izin veren en yeni depolama standartlarını destekler. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Yüksek Hızlı NVME M.2 İçin Daha Fazla Kapasite Creator TRX40 üzerinde M.2 Shield FROZR destekli 3 adet Turbo M.2 yuvası bulunur. Ayrıca ürünle birlikte gelen M.2 XPANDER-AERO aksesuarı, sistem depolamanızın kapasitesini ve hızını arttıracak özel bir aktif termal çözüm sunar.

Mult-GPU Desteği ve Steel Armor Creator TRX40, birden çok ekran kartı kullanımına olanak tanır. PCI-Express yuvalarının optimal yerleşimi sayesinde daha verimli bir hava akımı oluşturulur. Böylece NVIDIA® SLI™ veya AMD® CrossFire™ konfigürasyonlarında en iyi grafikleri en yüksek FPS değerlerinde deneyimleyebilirsiniz. Steel Armor, PCB üzerinde daha fazla lehim noktası ile PCI-Express sinyallerini elektromanyetik girişim gürültüsüne karşı koruyarak takılmasız bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

USB Cihazlarınızın Performansını Maksimuma Çıkarın Dosyalarınızı USB üzerinden hiç olmadığı kadar hızlı okuyun ve yazın. MSI, USB cihazlarınızı bağlamak ve hızını artırmak için çok çeşitli seçenekler sunarak 20Gb / s'ye kadar yıldırım hızında aktarım hızları sunar

4 Kat Daha Hızlı Lightning USB 20G Tasarımcılar, editörler, animasyon profesyonelleri ve profesyonel kullanıcılar için büyük dosyalar her zaman sorun yaratır. En yeni USB3.2 Gen 2x2 arayüzü, USB 3.2 Gen1 çözümünden 4 kat daha hızlıdır. ASMedia 3242 denetleyici ile gelen Creator TRX40, kararlı ve yüksek hızlı veri iletimi sayesinde hem yedekleme, hem de veri transferi işlemlerinde zaman kazandırır.

Kararlı, Güvenli ve Hızlı Ağ İçerik oluşturma, profesyonel ve multimedya kullanımı için optimize edilmiş yüksek kaliteli bir ağ çözümü, büyük verileri aktarırken 7/24 güvenilirlik ve kararlılıkla size hizmet vermeye hazır hale getirilmiştir
10G Süper LAN Çözümü Tümleşik 10G Super LAN, yüksek bant genişliği, yüksek yoğunluk ve düşük gecikmeye sahip veri akışları sağlar. Talepkar tasarımcılar ve ileri seviye kullanıcıların 4K videoları, dev boyutta görselleri ve büyük dosyaları çok kısa süre içinde aktarabilmelerine olanak tanır.

Gerçek MU-MIMO Teknolojisi WIFI 6, en yeni OFDMA ve iki yönlü MU-MIMO teknolojilerini benimser ve yüksek sinyal yoğunluğu ortamında 4X'e kadar ağ kapasitesi ve verimlilik sağlayabilir. Veri paketini her kanalda aynı anda yalnızca bir cihaza gönderebilen WIFI 5 ile karşılaştırıldığında, WIFI 6 paketi birleştirebilir, birkaç cihaza ayrılabilir ve birlikte paketlenmiş farklı cihazlardan gelen sinyallere izin verebilir. Bu yeni teknoloji, aynı ağ ortamındaki tüm cihazlara aynı ve uyumlu trafik bant genişliğini verimli bir şekilde sağlar.

Wi-Fi 6 ve Bluetooth LAN portunuz üzerinden online oyun oynarken WiFi bağlantınızı diğer online uygulamalar için kullanın. Wi-Fi 6, en yeni OFDMA ve çift yönlü MU-MIMO teknolojilerini destekleyerek 2.4GB/sn’ye varan hızlara kablosuz bağlantı ile ulaşabilir.

Audio Boost 4 Audio Boost 4, hem stereo, hem de surround konfigürasyonlarda en yüksek ve en saf ses kalitesine ulaşmanızı sağlar. Adanmış yüksek tanımlı ALC1220 ses işlemcisi 32-bit/120dB HIFI ses kalitesine sahiptir. Böylece stüdyo sınıfı ses deneyimini birebir yaşayabilirsiniz. Ses tasarımcıları ise bu yüksek kaliteli ses yongası sayesinde distorsiyonsuz bir ses deneyimi yaşayacaklar.

Yepyeni Nahimic 3 Nahimic 3'e kendinizi kaptırın ve ses seviyenizi gerçek dışı deneyimlere dönüştürün. Basit ve sezgisel yeni menü arayüzü ile 3D surround ile ses ayarlarınızı içeren geliştirmelerden yararlanın.
Teknik Özellikler
Soket sTRX4
İşlemci Desteği 3. Nesil Ryzen® ThreadriiperTM Serisi İşlemciler
Yonga Seti AMD® TRX40 Yonga Seti
Bellek Desteği DDR4 4600 (O.C) / 4666 (O.C) / 4400 (O.C) / 4266 (O.C.) / 4133 (O.C.) / 4000(O.C.) / 3866 (O.C.) / 3733 (O.C.) / 3600 (O.C.) / 3466 (O.C.) / 3200/ 3000 / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz
Bellek Yuvası 8 Adet
Maksimum Bellek 256GB
PCI-E X16 4
PCI-E gen4
SATAIII 6
M.2 Yuvası 3
RAID 0/1/10
LAN 1 x Intel® I211AT Gigabit, 1 x Aquantia® AQC107 10-Gigabit
USB 3.2 Bağlantı Noktaları (Ön) 1 (Gen2, Tip C), 4 (Gen1, Tip A)
USB 3.2 Bağlantı Noktaları (Arka) 1 (Gen2x2, Tip C), 5 (Gen2, Tip A), 4 (Gen1, Tip A)
USB 2.0 Bağlantı Noktaları (Ön) 4
Ses Bağlantı Noktası Realtek® ALC1220 Codec Bileşeni
Form Faktörü E-ATX
SLI Desteği Var
3 Yollu SLI Var
Crossfire Desteği Var
İşletim Sistemi Windows® 10 64 bit desteği

MSI Creator TRX40 AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz E-ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiTRX40
 • Soket YapısısTRX4
 • Ram TipiDDR4 4600 (O.C) / 4666 (O.C) / 4400 (O.C) / 4266 (O.C.) / 4133 (O.C.) / 4000(O.C.) / 3866 (O.C.) / 3733 (O.C.) / 3600 (O.C.) / 3466 (O.C.) / 3200/ 3000 / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot4x PCIe 4.0 x16
 • Ethernet (LAN)1 x Intel I211AT Gigabit LAN
 • HDMIYok
 • USB1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıE-ATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 3.252,11 TL 6.504,23 TL +0
 • 2.181,19 TL 6.543,57 TL +0
 • 1.646,02 TL 6.584,08 TL +0
 • 1.324,88 TL 6.624,40 TL +0
 • 1.110,87 TL 6.665,22 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 3.216,06 TL 6.432,12 TL +0
 • 2.153,15 TL 6.459,46 TL +0
 • 1.619,78 TL 6.479,14 TL +0
 • 1.299,79 TL 6.498,93 TL +0
 • 1.086,47 TL 6.518,84 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 3.248,80 TL 6.497,61 TL +0
 • 2.178,96 TL 6.536,87 TL +0
 • 1.644,32 TL 6.577,29 TL +0
 • 1.323,51 TL 6.617,53 TL +0
 • 1.109,71 TL 6.658,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 1.295,17 TL 6.475,85 TL +3
 • 1.085,03 TL 6.510,20 TL +3
 • 1.636,23 TL 6.544,92 TL +0
 • 1.316,00 TL 6.580,01 TL +0
 • 1.102,58 TL 6.615,47 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 3.250,46 TL 6.500,92 TL +0
 • 2.180,07 TL 6.540,22 TL +0
 • 1.645,17 TL 6.580,69 TL +0
 • 1.324,19 TL 6.620,97 TL +0
 • 1.110,29 TL 6.661,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 3.248,97 TL 6.497,94 TL +0
 • 2.179,02 TL 6.537,07 TL +0
 • 1.644,36 TL 6.577,43 TL +0
 • 1.323,51 TL 6.617,53 TL +0
 • 1.109,80 TL 6.658,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 3.248,97 TL 6.497,94 TL +0
 • 2.179,02 TL 6.537,07 TL +0
 • 1.644,36 TL 6.577,43 TL +0
 • 1.323,51 TL 6.617,53 TL +0
 • 1.109,80 TL 6.658,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 3.252,11 TL 6.504,23 TL +0
 • 2.181,19 TL 6.543,57 TL +0
 • 1.646,02 TL 6.584,08 TL +0
 • 1.324,88 TL 6.624,40 TL +0
 • 1.110,87 TL 6.665,22 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.381,95 TL 6.381,95 TL +0
 • 3.248,80 TL 6.497,61 TL +0
 • 2.178,96 TL 6.536,87 TL +0
 • 1.644,32 TL 6.577,29 TL +0
 • 1.323,51 TL 6.617,53 TL +0
 • 1.109,71 TL 6.658,27 TL +0
6.381,95 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI Creator TRX40 AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz E-ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI Creator TRX40 AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz E-ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Tamam fiyatı biraz fazla ama anakartın üzerinde kullanılan bileşenlerin kalitesi ve soğutma sisteminin tasarımı harika. Kartta en çok hoşuma giden ince detaylar ve kullanıcıya uzun süre dayanıklı bir sağlamlık sunması. Hız aşırtma yapan arkadaşlar için çok iyi bir özellik bence. Üst seviye sistem kurmayı düşünenler için muhteşem bir anakart.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI Creator TRX40 AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz E-ATX Gaming Anakart
   MSI Creator TRX40 AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz E-ATX Gaming Anakart %11 indirim 7.180,69 TL 6.381,95 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.