Msi GeForce RTX 2070 Super Gaming X 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Süper Güçler Edinin Yeni GeForce RTX SUPER Serisi artık daha da fazla çekirdeğe ve daha yüksek saat hızlarına sahip. Bu da performansını orijinal RTX 20 serisinden %25 ve önceki nesil 10 Serisi GPU’lara göre de 6 kat daha hızlı hale getiriyor. Şimdi vites yükseltme ve süper güçler edinme zamanı.
NVIDIA Turing Mimarisi - Grafik Yeniden İcat Edildi Yepyeni GeForce RTX grafik platformumuzla birlikte devrim niteliğindeki NVIDIA Turing mimarisi gerçek zamanlı ışın izleme, yapay zeka ve programlanabilir gölgelendirme teknolojilerini bir araya getirerek size oyunları deneyimlemenin yepyeni bir yolunu sunuyor.
GeForce Experience Videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedip bunları arkadaşlarınızla paylaşın. GeForce Sürücülerinizi güncel tutun. Oyun ayarlarınızı optimize edin. GeForce Experience tüm bunları yapmanıza olanak sağlar. GeForce ekran kartınız için mükemmel bir yol arkadaşı.

Gaming X İle Sessizlik İçinde En Sert Oyununu Oyna MSI’ın merakla beklenen ikonik çift fanlı Gaming X serisi ekran kartı geri dönüyor. Siyah ve kurşuni gri renklere sahip ön yüzeyini, fırçalanmış metal arka plaka ile tamamlayan bu şaheser, sahip olduğu ihtişamlı ve göz alıcı RGB efektleriyle üstün tasarım ve harika bir görüntü sunar. Bu yeni MSI Gaming ekran kartı sizi şaşırtmak için tasarlandı.

Çarpıcı Renkler MSI Mystic Light aracı ile rengarenk bir görünüm yaratın, milyonlarca renk ve ön tanımlı hareketli efektlerle süsleyin. Yepyeni bir görünüm sadece birkaç tık ötenizde. Renklerle aranız iyi değilse veya biraz karanlık arıyorsanız tüm LED’leri kapatmak da bir o kadar kolay.

Arkanızı Kolluyoruz Şık ve parlak tasarıma sahip GAMING X serisindeki arka plaka, karta harika bir görünüm katarken aynı zamanda yüksek kalitesi ile kartın yapısını güçlendirir ve akıllıca yerleştirilmiş termal pedler sayesinde de soğutmaya yardımcı olur.

Dinamik Arka Plaka Arka plaka, ekran kartının yapısını güçlendirmesinin yanı sıra, sahip olduğu ısı delikleri ve termal pedleri sayesinde hava akımını ve ısı dağılımını arttırarak kartın pasif olarak soğutulmasına yardımcı olur.

Twin Frozr 7 Termal Tasarım MSI’ın ünlü TWIN FROZR termal tasarımının 7. nesil üyesi, nihai soğutma performansı için geliştirilmiş teknolojiler kullanıyor. Çığır açan aerodinamik özellikleri yeni TORX Fan 3.0 ile birleştirerek kararlı performansı sessiz bir deneyimle düşük ısılarda sunuyor.

Torx Fan 3.0 Soğutmada bir sembol haline gelen MSI TORX fanların yeni versiyonunda termal performansın sınırlarını zorluyoruz. Geleneksel kanatlar üzerinde görülen çıkıntılar, hava akışını yoğunlaştırıp dağıtıcı kanatlara aktararak sabit ve güçlü bir basınç üretilmesini sağlar.
 • Dağılımlı Fan Kanatları: Dağıtıcı fan kanatları daha dik bir kavise sahiptir. Böylece içeri daha fazla hava çekilerek soğutma bloğu üzerine üflenen hava akımı ve etkisi maksimum seviyeye ulaşır.
 • Geleneksel Fan Kanatları: Geleneksel fan kanatları, aşağı doğru hava akımını maksimum seviyeye çıkarır ve alt kısımdaki geniş heatsink üzerine yönlendirerek sürekli hava akışı sağlar.

Zero Frozr: Kimseye Fark Edilmeyin İlk defa 2008 yılında MSI tarafından sektöre sunulan Zero Frozr teknolojisi, artık ekran kartlarında bir standart haline geldi. Zero Frozr teknolojisi, düşük yük altında fanları tamamen durdurarak gürültüyü keser ve oyuna daha fazla odaklanmanıza yardımcı olur.
 • Isı > 60°C Üzerinde Fanlar Çalışır: Yoğun oyun veya benchmark testleri sırasında fanlar döner.
 • Isı < 60°C’nin Altında Fanlar Durur: Sistem beklemede iken, multimedya ya da hafif oyunlar sırasında fanlar tamamen durur.

Aerodinamik Ustası En iyi soğutmayı sağlama arayışlarımız sonucunda aerodinamik sanatında ustalaştık. MSI Gaming X ekran kartının altında, tüm kartı soğuk tutan bir mühendislik harikası bulunuyor. Detayları özel olarak tasarlanan bu soğutucu, sessiz ve soğuk bir oyun deneyimi yaşamanızda çok önemli bir role sahip.
Hava Akışı Kontrol Teknolojisi Gelişmiş aerodinamik özelliklere sahip olan Hava Akışı Kontrol Teknolojisi, hava akışını doğrudan soğutma borularına yönlendirir, aynı zamanda maksimum seviyede ısı dağılımı sağlamak için soğutucu üzerinde daha fazla yüzey alanı oluşturur. Böylece daha düşük sıcaklığa ve dolayısıyla daha iyi bir oyun deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Yoğun Soğutma PCB üzerine sıkıca vidalanmış olan heatsink (soğutucu ünitesi) çok daha yüksek ısı dağılımı sağlamasının yanı sıra kartın fiziksel olarak sağlamlığını arttırır.

Bakır Isı Boruları Alüminyum kanatçıklar boyunca uzanan bakır ısı boruları, taban plakasının yüzeyinden çok daha hızlı ve optimal ısı transferi sağlar.

Bakır Taban Plakası Güçlü bir grafik işlemci tarafından üretilen ısıyı azaltmak için MSI Gaming X Serisi ekran kartları, nikel kaplamaya sahip bakır taban plakası kullanır. Bu plaka, GPU’dan gelen ısıyı alır ve dağıtması için ısı borularına aktarır; böylece ekran kartı serinliğini daima muhafaza eder.

Üstün Kaliteli Termal Macun En iyi termal tasarımı oluştururken her detayın önemi vardır. Bu yüzden MSI ekran kartları, soğutmada rakiplerini uzak ara geride bırakmak için en üst sınıf termal macunu kullanmaktadır.

Termal Pedler Kullanılan bol miktarda termal ped ile bileşenlerin soğutma bloğuna ısı iletimi arttırılarak soğutma performansı maksimum seviyeye çıkarıldı.

Birliğin İzleri Tüm bu metallerin altında, çok katmanlı bağlantı yollarından oluşan Baskılı Devre Kartı, hayati öneme sahip bileşenleri birbirine bağlar ve yıldırım hızında iletişim kurmalarına olanak sağlar.
Optimize Edilmiş PCB Daha yoğun bakır katmanlar, kesintisiz performans sunmak için daha hızlı ve temiz sinyal iletimi sağlar.

Özel PCB Tasarımı MSI’ın özel PCB tasarımı, kartı sınırlarına kadar zorlamak ve nihai kararlılık sağlamak için daha fazla katman ve daha geniş bir yüzey alanına sahiptir.
Sınırsız Deneyim Beraberinde gelen yazılımla MSI ekran kartınızın performansından en iyi şekilde yararlanın ve neredeyse sınırsız özelleştirme seçeneklerini deneyimleyin.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Yeniden tasarlanan Dragon Center, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.

Sonunda Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Modüler konsept sayesinde, uygulama eklendiğinde yeni MSI donanımını otomatik olarak algılar. Sisteminizdeki donanıma bağlı olarak, özel kurulumunuz için ilgili sürücü yazılımlarını sunar.

Mystic Light Sync Yazılımı Mystic Light yazılımı ile RGB aydınlatmalı tüm bileşenlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Tüm MSI ve diğer markaların uyumlu ürünlerini otomatik olarak tespit eden Mystic Light yazılımı, RGB aydınlatmaya sahip donanımlarınızı ayrı ayrı kontrol etmenizi veya birbirine bağlamanızı sağlar.

Mystic Light Sync İle LED Deneyiminizi Senkronize Edin Mystic Light Sync'in sağladığı kolaylık sayesinde, işlemci soğutucusu, klavye, fare gibi farklı markalara ait farklı donanımların RGB LED çözümlerini de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
MSI Afterburner MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hız aşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca donanımlarınızı üzerinde son derece detaylı bilgi vermenin yanında fan profilleri özelleştirme, benchmark ve video kayıt gibi bazı ek özellikler de sunar.
OC Scanner MSI Afterburner yazılımının yeni sürümüne RTX 20 serisi ekran kartları için özel OC Scanner aracı eklendi. OC Scanner, ekran kartınız için mümkün olan en yüksek kararlı hız aşırtma ayarlarını otomatik olarak buluyor ve size bedava ek güç sağlıyor. Böylece daha yüksek FPS değerleri ile daha akıcı bir oyun için deneyim sunuyor.
Oyunun Geleceği Ekranda yırtılma, takılma ve gecikme olmadan en akıcı, en hızlı ve en heyecanlı oyun deneyimi.

Ultra yüksek çözünürlük (UHD) ile 1080p seviyesinin 4 katına ulaşabilir, oyunda daha keskin ve detaylı görüntülere kavuşabilirsiniz.

HDR (High Dynamic Range) teknolojisi, oyun dünyanızı daha önce görmediğiniz kadar yüksek kontrast ve renkler sayesinde çarpıcı parlaklık ve canlılıkta bir görüntü deneyimi ile zenginleştirir.

Msi ile Sanal Gerçekliğe Hazır Olun Sanal gerçekliğin büyülü dünyasını sonuna kadar deneyimleyebilmek için yüksek performanslı donanımlar gerekli. Üst sınıf oyun sistemleri ve e-Sporda dünya lideri MSI, sisteminizin VR için hazır olduğundan emin olmanız için tavsiye ettiğimiz MSI VR oyun sistemleri sayesinde VR iş ortaklarımızla birlikte size oyunların hayat bulduğu son derece gerçekçi bir VR deneyimi sunuyoruz.
MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Teknik Özellikler
Model Adı GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X
Grafik İşlemci Ünitesi NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER
Arayüz PCI Express x16 3.0
İşlem Çekirdeği 2560
Çekirdek Hızı Boost: 1800 MHz
Bellek Hızı 14 Gbps
Bellek 8GB GDDR6
Bellek Arayüzü 256-bit
Çıkışlar DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1
HDCP Desteği 2.2
Güç Tüketimi 215W
Güç Bağlantıları 6-pin x 1 / 8-pin x 1
Önerilen PSU 650W
DirectX Desteği 12 API
OpenGL Desteği 4.5
Multi-GPU NVIDIA NVLink (SLI-Ready), 2-way
Maks. Görüntü Desteği 4
VR Ready Var
G-Sync Teknolojisi Var
Adaptive Vertical Sync Var
Dijital Maks. Çözünürlük 7680 x 4320
Boyutlar 297 x 143 x 56 mm
Ağırlık 1421g

MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek8 GB
 • Bit Değeri256 Bit
 • Grafik İşlemcisi NVIDIA® GeForce® RTX 2070 SUPER™
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.5
 • Soğutucu TipiÇift Fanlı
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 3.010,13 TL 6.020,26 TL +0
 • 2.021,67 TL 6.065,02 TL +0
 • 1.527,45 TL 6.109,82 TL +0
 • 1.231,06 TL 6.155,28 TL +0
 • 1.033,68 TL 6.202,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 2.993,56 TL 5.987,12 TL +0
 • 2.007,99 TL 6.023,97 TL +0
 • 1.516,10 TL 6.064,40 TL +0
 • 1.220,44 TL 6.102,20 TL +0
 • 1.023,95 TL 6.143,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 3.016,93 TL 6.033,87 TL +0
 • 2.029,85 TL 6.089,55 TL +0
 • 1.536,57 TL 6.146,26 TL +0
 • 1.240,68 TL 6.203,39 TL +0
 • 1.043,71 TL 6.262,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 3.018,79 TL 6.037,59 TL +0
 • 2.030,90 TL 6.092,70 TL +0
 • 1.537,37 TL 6.149,48 TL +0
 • 1.241,33 TL 6.206,67 TL +0
 • 1.044,38 TL 6.266,26 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 1.201,22 TL 6.006,10 TL +3
 • 1.009,17 TL 6.055,02 TL +3
 • 1.526,18 TL 6.104,74 TL +0
 • 1.231,06 TL 6.155,28 TL +0
 • 1.034,44 TL 6.206,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 3.017,24 TL 6.034,49 TL +0
 • 2.029,85 TL 6.089,55 TL +0
 • 1.536,57 TL 6.146,26 TL +0
 • 1.240,68 TL 6.203,39 TL +0
 • 1.043,82 TL 6.262,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 3.017,24 TL 6.034,49 TL +0
 • 2.029,85 TL 6.089,55 TL +0
 • 1.536,57 TL 6.146,26 TL +0
 • 1.240,68 TL 6.203,39 TL +0
 • 1.043,82 TL 6.262,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 3.002,74 TL 6.005,49 TL +0
 • 2.016,26 TL 6.048,78 TL +0
 • 1.523,18 TL 6.092,70 TL +0
 • 1.226,17 TL 6.130,86 TL +0
 • 1.028,25 TL 6.169,50 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.873,37 TL 5.873,37 TL +0
 • 3.004,89 TL 6.009,79 TL +0
 • 2.018,55 TL 6.055,64 TL +0
 • 1.525,39 TL 6.101,57 TL +0
 • 1.229,64 TL 6.148,19 TL +0
 • 1.032,48 TL 6.194,88 TL +0
5.873,37 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
MSİ kalitesi
Ürünü sipariş ettikten sonra ertesi gün elimdeydi neredeyse 1 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım indirimde bulursanız kaçırmayın derim.
Üye resmi
İbrahim Öz 08 Ara 2020
MSİ Canavarı
Yeni kurmuş olduğum sistemime kullanmış olduğum ana parçalarımı emsallerine göre gerek kalite, gerek performans olarak üstün bulduğum MSİ markasını seçtim. Ekran kartım olan MSİ 2070 Super' de bu parçalardan bir tanesi. Soğutma anlamında gerçekten çok başarılı. Çift fanlı olması sizi kuşkuda bırakmasın. RGB renk kalitesi çok iyi. Zaten performansını söylemeye gerek bile yok çok çok üstün bir performansı var. Alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Orkun Yasan 03 Ara 2020
MSI KALITESI
2070 Super almak hep aklimdaydi. Fiyatlar sagolsun bugune kadar bekledik. Incehesaba tesekkurler guzel discount icin. Urune gelirsek 1080p de pubgde medium ayarlarda 170 civari fps vermesi biraz uzsede oyunun optimize olmayisindan cok fazla sorun etmedim. I5 9600k ile kullaniyorum biraz dar bogaz yapti gibi ancak durum kotu degil. Uzun sure kullanimda dahi maksimum 72 dereceyi gecmedi. E tabi bunun sonucunda biraz fan gurultusu eksik olmaz. Herneyse urun elinize aldiginizda kalitesini hissettriyor. Birde icinde demir destekleyici cikiyor. Cunku urun buyuk ve agir. Ilk basta cekincelerim vardi 2 fanli olusuyla alakali 3 fanli model daha cazip gozukuyordu ancak beni uzmedi.
Üye resmi
Osman Cem Salık 29 Kas 2020
58 Derecelik Canavar Kart
Ekran kartını bilen bilir almadan önce başka bir yerde indirim vardı almak istedim maalesef kaçırdım içimden dedim kesin böyle üst seviye bir ekran kartını daha alamayacak diye tereddüt ettim ama şansım vardı aklıma incehesap geldi 1 gün sonra efsane cuma indirimi yapacak diye öncede bu ekran kartını sepetime ekledim fiyatında 6050 tl sabah erkenden kalktım heyecanla incehesaptan geri sayımı takip ettim saat 12 olunca indirim başladı ve fiyatı son noktayı solsun incehesap belirledi 4.599 TL kaçırmadan kartıma dayandım ekran kartımı aldım teşekkürler incehesaba türkiyede incehesap olmasa bir parça bile alamadık ekran kartının performansına gelecek olursak oyunlarda kartın sıcaklığı 58 derece şahane bir soğutmaya sahip bir kart diğer rtx 2070 süperler göre çok iyi bir derece kaçırmayın derim X modeli msinin gözü alınabilir bir ekran kartı
Üye resmi
Osman Arslan 26 Kas 2020

Çok ürün araştırdım ama msi soğutma ve performans olarak bana en iyisi olarak görünüyordu bir de ince hesabın inanılmaz indirimi olunca hemen aladım teşekkürler ince hesap
Üye resmi
Ögeday Koçlar 22 Kas 2020
Mükemmel
Kesinlikle ürüne lafım yok! Fiyatına göre süper benim bahsetmek istediğim kısım...incehesap.com satış sonrası destek konusu.. Kendimde satış sonrası işi yaptığımdan dolayı diyebilirim ki güvenle alışveriş yapabilirsiniz... Teknobiyotik denilen siteden kesinlikle uzak durun.
Üye resmi
Emre Demirci 19 Kas 2020
MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X
Ürünün performans testlerini bilen bilir. Fazlasıyla iddialı ve güçlü olduğunu düşünüyorum. Oyun deneyimini üst düzeye çıkarıyor.
Üye resmi
Adem Evgin 18 Kas 2020
Süper sessiz, performans olağanüstü
Ürünü indirimden aldım ve gerçekten mükemmel bir kart. Ryzen 3700x işlemci ile kullanıyorum oyunlarda 65 dereceyi geçmiyor ultra ayarlarda mükemmel akıcı bir oyun oynatıyor. Çok memnunum.
Üye resmi
Hüseyin Narin 18 Kas 2020
Serin ve Güçlü
Performansı ve soğutması çok yeterli 3800x ve viewsonic xg270 240 hz monitör ile kullanıyorum yüksek fps aldığım için rekabetçi oyunlarda avantaj sağlıyorum...Tavsiye ederim
Üye resmi
Ziyaretçi 08 Kas 2020

Gaming gecesinden aldım çok güzel görünüyor bu fiyata daha iyisi yok
Üye resmi
Doruk Özdemir 03 Kas 2020
Performans Canavarı
Çekirdek hızı ve arayüzüzün PCI-E 16*3 Olması çok çok büyük bir avantaj ve super serisi normal rtx lere göre yaklaşık %25 lik bir performans artışı sağlıyor ,özellikle diğer markaların super 2070 lerine göre de çok büyük farklılıkları var.
Üye resmi
Deniz Özdemir 03 Kas 2020
Oyun Canavarı
Ekran kartı inanılmaz güçlü gaming için alacaklar için kesinlikle öneririm. Yüksek FPS düşük ısıyla oyunlar daha keyifli. Geçen hafta işlemciyi aldıktan sonra 2070 süper istiyorum demiştim sağolsun incehesap kırmadı gaming gecesine koydu. Ordan herzaman ki gibi inanılmaz uygun fiyata aldım. Ve her zaman ki gibi inanılmaz kısa sürede elime ulaştı. 4 alışveriş 4üde sıkıntısız. Bu haftaya 750 gold power supply yada 32gb rgb ram yazayım da belki koyarlar. Şaka bir yana İşinizi bukadar düzgün ve iyi yapıp ürünleri uygun fiyatlara sunduğunuz için çok teşekkürler incehesap.com
Üye resmi
Recep Sait Karagöz 27 Eyl 2020

çok güçlü bir ekran kartı herkese öneririm

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.