ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi olan Ampere tarafından güçlendirilen GeForce RTX 3080, oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu ultra performansı sunar. Muhteşem bir oyun deneyimi için gelişmiş RT Çekirdekleri ve Tensor Çekirdekleri, yeni akış özellikli çoklu işlemciler ve süper hızlı GDDR6X bellek ile birlikte tasarlanmıştır.
 • Çekirdek Hızı: Boost: 1905 MHz / Extreme Performans: 1920 MHz
 • Bellek Hızı: 19 Gbps
 • 10GB GDDR6X
 • DisplayPort x 3 (v1.4a) / HDMI 2.1 x 1

Oyunu Değiştir SUPRIM, sadece MSI’ın yeni bir ekran kartı değil. Onyıllarca süren baskı devre ve soğutma mühendisliği sonunda ortaya çıkan bu yepyeni ürün tasarımı, hem görünüm, hem de yetenekler açısından bir prestij sembolü.

20 Yıllık Tecrübenin Gururu Üstün oyun deneyimi için çabalarken, onlarca yıllık derin yolculuğumuz bizi daha önce mümkün olmadığını düşündüğümüz yerlere götürdü. Yıllar boyunca yüksek performanslı devre tasarımlarına imza atan MSI, en son şaheserini hayata geçirmekten gurur duyuyor. SUPRIM, grafik kartı tasarımında bir sonraki adımdır.

Nvidia Ampere Mimarisi
 • 2. Nesil RT Çekirdekleri, 2 kat fazla işleme hızı
 • 3. nesil Tensor Çekirdekleri, 2 kata kadar fazla işleme hızı
 • Yeni SM, 2 kata kadar FP32 işleme hızı

GeForce RTX 30 Serisi - Mükemmel Oyun Deneyimi GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar oyuncular ve içerik üreticileri için üst düzey performans sunar. Bu GPU'lar en gerçekçi ışın izleme özellikli grafikler ve son teknoloji yapay zeka özellikleri elde etmek amacıyla bünyesinde yeni RT Çekirdeklerini, Tensor Çekirdeklerini ve duraksız işlem özelliğine sahip çoklu işlemcileri barındıran, NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi Ampere tarafından güçlendirilmiştir.

RTX. Başlıyor. Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin. RTX. Başlıyor.

DLSS Yapay Zeka Hızlandırması Maksimum FPS. Maksimum Kalite. Yapay Zeka Destekli.

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), GeForce RTX GPU'lardaki yapay zeka işlemlerine ayrılmış tensör çekirdeklerini kullanarak görsel gerçekçiliği yepyeni bir düzeye taşıyan, çığır açan bir yapay zeka işleme teknolojisidir. DLSS, oyunlarınızda kare hızlarını artırıp güzel ve keskin grafikler oluşturmak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanır. Ray Tracing ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çözünürlüğü artırmak için gereken yüksek performansa da sahip olursunuz.

Mükemmellik İçin Tasarlandı Yirmi yıllık ödüllü grafik kartları üzerine inşa edilen MSI Gaming serisinin ötesine geçme zamanı geldi. Yeni ve prestijli bir serinin yolunu açmak için, yepyeni bir tasarım felsefesi şekilleniyor.

TRI FROZR 2S ile Serinliği Asla Kaybetmeyin TRI FROZR 2S, serin çalışırken tarzını da korur. Özel olarak tasarlanmış SUPRIM yapısı altında sıcaklıklar sürekli kontrol altındadır. Böylece oyunu tüm ihtişamıyla yaşayarak oynayabilirsiniz.

Torx Fan 4.0 TORX FAN 4.0, ekip çalışmasından faydalanan bir mühendislik harikası. Dışarıdan bir kemerle birbirine bağlanan devrim niteliğindeki fan kanatları hava akımını ve hava basıncını heatsink üzerine odaklar.

VIP Soğutma En iyi sonucu almak için kendinizi yaptığınız işe adamanız gerekir. Benzer şekilde, bu sistemde bellek modülleri de özel ilgi görüyor ve bağımsız heatpipe soğutması ile adanmış, özel bir heatsink tasarımına bağlanıyorlar.

Gelişmiş Termal Tasarım GPU’dan gelen ısı, nikel kaplı bakır taban plakası tarafından anında ısı borularına aktarılır. Tabandan başlayan yüksek verimli mekanizmalarla termal transfer sistemlerinin bu şekilde genişletilmesi sayesinde genel verimlilik arttırılır.

Core Pipe Core Pipe, köşeli tasarımı ile alışılagelmiş ısı borularına göre aynı alanda daha fazla yüzey teması sağlar. son derece hassas hesaplarla üretilen Core Pipe, GPU’nun üzerindeki ısıyı en verimli şekilde soğutma bloğuna iletir.

Airflow Control Airflow Control teknolojisinin sunduğu soğutma bloğundaki saptırıcı kanatlar sayesinde hava akımı daha geniş bir yüzey alanı ile temas ederken, maksimum soğutmayı sağlayacak alanlara yönlendirilir. Dalga profilli Wave-curved 2.0 kanatlar, kenarlarındaki özel tasarım sayesinde istenmeyen hava akımı harmoniklerini azaltarak gürültü seviyesini düşürür.

Detayları Dert Etmeyin Ayrıntılara titizlikle dikkat etmek ve uyum sağlama kabiliyeti, her türlü zorluğun üstesinden gelmenin anahtarıdır.
 • Zero Frozr ile tüyler ürperten sessizlik
 • Çift bilyalı rulmanlı fanlar
 • Termal pedler ile daha üstün soğutma
 • Metal arka plakaya entegre ısı boruları

Tüyler Ürperten Sessizlik Zero Frozr, fırtına öncesi sessizlik gibidir. Sıcaklıklar düşük olduğunda ve aktif soğutma gerekmediğinde fanlar tamamen durur. Oyun sırasında ısı arttığında ise fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.

Çift Bilyalı Rulman Çift bilyalı rulmana sahip TORX FAN’lar standart fanlı ekran kartlarına göre yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede uzun ve yoğun oyun seanslarıyla geçen seneler ardından bile sorunsuz ve sessiz çalışır.

Termal Pedler Çok sayıda termal ped sayesinde devre kartı üzerindeki bileşenler ısıyı doğrudan heatsink üzerine aktararak daha üstün bir soğutma gerçekleşmesini sağlar.

Her Yerde Soğutma Temas etmeyen yer kalmasın. Sağlam fırçalı metal arka plakaya entegre edilen ısı boruları PCB arkasında bulunan bellek modüllerinin soğutulmasında etkin rol oynar.

Gerçek Güç İçinde Görkemli anlar yaşamanız için SUPRIM, temellerinden itibaren ham güce dayanacak ve onu doğru şekilde kanalize edecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Dual BIOS
 • Ek Sigortalar
 • Üstün Kaliteli PCB Tasarımı
Dual BIOS Dual BIOS özelliği, size GAMING modunda tam performans veya SILENT modunda yüksek sessizlik önceliği verme imkanı sunar.
Ek Sigortalar Özelleştirilmiş devre kartı üzerine eklenen sigortalar sayesinde elektriksel hasara karşı ek koruma bir koruma katmanı sunuyoruz.
Üstün Kaliteli PCB Tasarımı PCB içindeki kalınlaştırılmış bakır katman iletkenliği arttırarak, daha verimli ısı dağılımı ve yüksek performanslı güvenilirlik sağlar.

Sağlam Tasarım Özel olarak tasarlanmış bükülme önleyici sert metal muhafaza, eğilme ve bükülmeye karşı kartı güçlendirerek daha dayanıklı olmasını sağlar.

Ekran Kartı Destek Braketi Birlikte gelen destek braketini PC'nize takarak ekran kartınızın bağlantısını daha da güçlendirebilirsiniz.

Dragon Center ile Sisteminize Bedava Güç Artışı MSI'ın özel Dragon Center yazılımı, MSI ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Tek bir platform üzerinden yalnızca birkaç tıklama ile gerçek zamanlı olarak izleme, ince ayar ve optimizasyon yapabilirsiniz.

Biraz Renk Serpiştirin Dragon Center yazılımı içerisindeki Mystic Light ile hem MSI ürünlerini, hem de uyumlu 3. parti cihazları senkronize ederek sisteminizin tepeden tırnağa tek bir renk temasıyla ışıklandırılmasını sağlayın!

Oyuna Hazır Olun Performans, True Color ve daha fazlasını içeren kişiselleştirilmiş ekran kartı ayarlarıyla oyun profilleri oluşturun.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

Frozr AI Soğutma Frozr AI Soğutma ile tüm sistem genelinde soğutmayı birbirine bağlayın, kontrol edin ve sistem fanlarını CPU ve/veya GPU sıcaklıklarına tepki verecek şekilde programlayın.

MSI Afterburner MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hız aşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca donanımlarınızı üzerinde son derece detaylı bilgi vermenin yanında fan profilleri özelleştirme, benchmark ve video kayıt gibi bazı ek özellikler de sunar.

OC Scanner - Tek Tıkla Hız Aşırtma Afterburner OC Scanner, GeForce ekran kartınızdan daha fazla performans almanın en kolay ve güvenli yoludur. OC Scanner, ekran kartınız için mümkün olan en kararlı hız aşırtma limitlerini otomatik olarak bulur ve daha yüksek FPS değerleri sağlayarak akıcı bir oyun içi deneyim için bedava ekstra güç sağlar.

MSI App Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği sayesinde geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında fark etmeden geçiş yapmanızı sağlar ve özelleştirebileceğiniz klavye ışıklandırması, daha iyi grafikler ve birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak gibi özelliklerden faydalanmanıza olanak tanır.

Teknik Özellikler
Model Adı GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G
Grafik İşlemci Ünitesi NVIDIA GeForce RTX 3080
Veriyolu Standardı PCI Express Gen 4
İşlem Çekirdeği 8704
Çekirdek Hızı Boost: Extreme Performance: 1920 MHz (Dragon Center) / Boost: 1905 MHz (GAMING & SILENT Mod)
Bellek Hızı 19 Gbps
Bellek 10GB GDDR6X
Bellek Arayüzü 320-bit
Çıkışlar DisplayPort x 3 (v1.4a) / HDMI 2.1 x 1
HDCP Desteği Evet
Güç Tüketimi 370 W
Güç Bağlantıları 8-pin x 3
Önerilen PSU 850 W
DirectX Desteği 12 API
OpenGL Desteği 4.6
Maks. Görüntü Desteği 4
Multi-GPU Teknolojisi Evet
VR Ready Evet
G-SYNC Teknolojisi Evet
Adaptive Vertical Sync Evet
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
Boyutlar 336 x 140 x 61 mm
Ağırlık 1882 g

MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek10 GB
 • Bit Değeri320 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GeFORCE RTX 3080
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi24 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 17.834,44 TL 35.668,87 TL +0
 • 11.909,25 TL 35.727,76 TL +0
 • 9.093,31 TL 36.373,26 TL +0
 • 7.347,20 TL 36.735,99 TL +0
 • 6.184,34 TL 37.106,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 17.757,61 TL 35.515,22 TL +0
 • 11.942,52 TL 35.827,56 TL +0
 • 9.036,36 TL 36.145,45 TL +0
 • 7.289,97 TL 36.449,83 TL +0
 • 6.129,82 TL 36.778,91 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 17.841,79 TL 35.683,57 TL +0
 • 12.017,12 TL 36.051,37 TL +0
 • 9.105,75 TL 36.422,99 TL +0
 • 7.361,25 TL 36.806,27 TL +0
 • 6.199,62 TL 37.197,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 17.850,98 TL 35.701,97 TL +0
 • 12.023,38 TL 36.070,15 TL +0
 • 9.111,50 TL 36.446,00 TL +0
 • 7.365,17 TL 36.825,84 TL +0
 • 6.202,95 TL 37.217,69 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 8.857,91 TL 35.431,64 TL +2
 • 7.145,55 TL 35.727,76 TL +2
 • 9.008,15 TL 36.032,61 TL +0
 • 7.267,78 TL 36.338,90 TL +0
 • 6.108,41 TL 36.650,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 17.841,97 TL 35.683,94 TL +0
 • 12.016,87 TL 36.050,62 TL +0
 • 9.106,23 TL 36.424,91 TL +0
 • 7.361,41 TL 36.807,05 TL +0
 • 6.199,55 TL 37.197,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 17.841,97 TL 35.683,94 TL +0
 • 12.016,87 TL 36.050,62 TL +0
 • 9.106,23 TL 36.424,91 TL +0
 • 7.361,41 TL 36.807,05 TL +0
 • 6.199,55 TL 37.197,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 17.721,26 TL 35.442,52 TL +0
 • 11.899,43 TL 35.698,29 TL +0
 • 8.989,44 TL 35.957,78 TL +0
 • 7.236,64 TL 36.183,22 TL +0
 • 6.068,58 TL 36.411,50 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 34.627,34 TL 34.627,34 TL +0
 • 17.715,82 TL 35.431,64 TL +0
 • 11.900,66 TL 35.701,97 TL +0
 • 8.993,18 TL 35.972,72 TL +0
 • 7.249,52 TL 36.247,61 TL +0
 • 6.087,15 TL 36.522,88 TL +0
34.627,34 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.