MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
NVIDIA
12 GB
Bellek
PCI Express 4.0

MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

MSI
Tek Çekim / Havale: 23.999,00 TL
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
Bu fiyata son 4 ürün! Stok tükendiğinde ürünün fiyatı 39.574,84 TL olacaktır.


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G Gücünü NVIDIA’nın 2. Nesil RTX mimarisi Ampere’den alan GeForce RTX 3080 Ti, oyun tutkunlarının arzuladığı en üst düzey performansı sunar. Gelişmiş RT çekirdekleri, Tensor çekirdekleri, duraksız işlem özellikli çoklu işlemciler ve süper hızlı GDDR6X bellek gücünü barındıran MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G ekran kartı ile muhteşem bir oyun deneyimi sizi bekliyor.
 • Çekirdek Hızı: Boost: 1770 MHz
 • Bellek Hızı: 19 Gbps
 • 12GB GDDR6X
 • DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.1 x 1

Sert Oyna, Sessiz Kal MSI’dan Bildiğiniz ve Güvendiğiniz GAMING Serisi
Oyun tutkunlarının güvenle tercih ettikleri efsanevi MSI GAMING serisi ekran kartları yenilendi. Yeni modeller bir kez daha yüksek performans, yüksek hız aşırtma potansiyeli, mükemmel soğutma ve sessizlik dengesiyle estetiği bir araya getiriyor. Artık siz de sevdiğiniz oyunları her zaman serin ve sessiz kalan güçlü bir ekran kartı ile, tam da istediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

GAMING Serisinin Dünyaca Kabul Gören Başarısı
 • 2000+ Ödül
 • 85+ Ülkede
 • 150+ Milyon Satış

Ortalığı Ateşe Ver! Sistemindeki tüm parçaların bir takım olarak çalışmasının vakti geldi. Mystic Light RGB aydınlatma efektleriyle ekran kartınızı diğer tüm uyumlu cihazlarla senkronize edebilir, oyun esnasındaki ışık gösterisini bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Eğer karanlıkta savaşmayı tercih edenlerdenseniz, tek bir tuşla tüm ışıkları da kapatabilirsiniz.

Nvidia Ampere Mimarisi
 • 2. Nesil RT Çekirdekleri, 2 kat fazla işleme hızı
 • 3. nesil Tensor Çekirdekleri, 2 kata kadar fazla işleme hızı
 • Yeni SM, 2 kata kadar FP32 işleme hızı

GeForce RTX 3080 Ti - Mükemmel Oyun Deneyimi GeForce RTX 3080 Ti ekran kartı, NVIDIA’nın 2. Nesil RTX mimarisi Ampere tarafından desteklenen, oyun tutkunlarının arzuladığı en üst düzey performansı sunar. Gelişmiş RT çekirdekleri, tensor çekirdekleri, duraksız işlem özelliğine sahip çoklu işlemciler ve süper hızlı G6X bellek içeren tasarımı sayesinde mükemmel bir oyun deneyimi sağlar.

RTX. Başlıyor. Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin. RTX. Başlıyor.

DLSS Yapay Zeka Hızlandırması Maksimum FPS. Maksimum Kalite. Yapay Zeka ile Güçlendirildi.

NVIDIA DLSS, GeForce RTX üzerindeki yapay zeka teknolojisiyle çalışan özel tensor çekirdeklerini kullanarak, görüntü kalitesinden ödün vermeden kare hızlarını artıran, teknolojide çığır açan bir yapay zeka destekli görüntü oluşturma teknolojisidir. Bu, inanılmaz bir görsel deneyim yaşamak için gereken ayarları ve çözünürlük seviyesini destekleyerek en yüksek performansı sunar. Yapay zeka devrimi oyun dünyasındaki yerini aldı.

Işın İzleme Oyun grafiklerinin uzun yıllardır peşinde koşulan mihenk taşı olan ışın izleme, ışığın fiziksel davranışını gerçek zamanlı bir şekilde simüle ederek, sinematik seviyede gerçekçi görüntüleme imkanını, grafik gereksinimi en yüksek oyunlara dahi getiriyor.

Zaferi Milisaniyeler Belirler NVIDIA Reflex, en üst düzey rekabet avantajını sunar. En düşük gecikme. En iyi duyarlılık. GeForce RTX 30 serisi GPU’lar ve NVIDIA G-Sync monitörlerle desteklenir. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

Yaratıcılığınızı Geliştirin GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3D sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonellere Yakışır Bir Yayın Yapın İnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bir biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması, gürültü giderme ve sanal arka plan gibi güçlü yapay zeka özellikleriyle canlı yayınlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar, izleyicilerinize her seferinde en iyi içeriği sunmak için gereken performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

TRI FROZR 2 ile Serin ve Sessiz TRI FROZR 2 düşük sıcaklık ve sessizliğin mükemmel dengesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece uzun oyun seansları esnasında bile bilgisayarınız serin bir şekilde çalışırken fanların sesi sizi oyunun atmosferinden ayırmaz.

Torx Fan 4.0 Yeni nesil TORX FAN 4.0 fanlar, TRI FROZR 2 soğutma sistemin en önemli oyuncularından biridir. Çiftler halinde bir dış bant ile birbirine bağlı çalışan fan kanatları, daha fazla hava akımını, daha sessiz bir şekilde soğutma bloğuna yönlendiriyor.

Core Pipe Core Pipe, köşeli tasarımı ile alışılagelmiş ısı borularına göre aynı alanda daha fazla yüzey teması sağlar. son derece hassas hesaplarla üretilen Core Pipe, GPU’nun üzerindeki ısıyı en verimli şekilde soğutma bloğuna iletir.

Airflow Control Airflow Control teknolojisinin sunduğu soğutma bloğundaki saptırıcı kanatlar sayesinde hava akımı daha geniş bir yüzey alanı ile temas ederken, maksimum soğutmayı sağlayacak alanlara yönlendirilir. Dalga profilli Wave-curved 2.0 kanatlar, kenarlarındaki özel tasarım sayesinde istenmeyen hava akımı harmoniklerini azaltarak gürültü seviyesini düşürür.

Detayları Dert Etmeyin
 • Metal arka plaka - Güçlü ve serin
 • Çift bilyalı rulman ile sessiz ve yüksek soğutma performansı
 • Termal pedler ile daha üstün soğutma
 • Zero Frozr ile tüyler ürperten sessizlik

Sağlam Arka Plaka Sağlam, fırçalanmış alüminyum arka plaka, ekran kartının yapısını güçlendirirken ve zekice yerleştirilmiş termal pedler sayesinde pasif soğutma sağlayarak sıcaklıkların düşük seviyede kalmasına yardımcı olur.

Çift Bilyalı Rulmanlar Son derece dayanıklı çift bilyalı rulmanlar, TORX fanların en uzun ve yoğun oyun seanslarında bile yıllar boyunca sıfır gürültüyle en yüksek performansta kalmasını sağlar.

Termal Pedler Çok sayıda termal ped sayesinde devre kartı üzerindeki bileşenler ısıyı doğrudan heatsink üzerine aktararak daha üstün bir soğutma gerçekleşmesini sağlar.

Tüyler Ürperten Sessizlik Zero Frozr, fırtına öncesi sessizlik gibidir. Sıcaklıklar düşük olduğunda ve aktif soğutma gerekmediğinde fanlar tamamen durur. Oyun sırasında ısı arttığında ise fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.

Arkanızı Kollayacak Kadar Sağlam! GAMING serisi, yoğun oyun seanslarında size en iyi şekilde hizmet edecek şekilde üretildi. Bu efsanevi donanım, özelleştirilmiş PCB sayesinde artık ekstra güce sahiptir.
 • Temkinli olmak iyidir: Özelleştirilmiş devre kartı üzerine eklenen sigortalar sayesinde elektriksel hasara karşı ek koruma bir koruma katmanı sunuyoruz.
 • Üstün kaliteli malzemeden üretildi: Yeni devre kartı, 2 oz. kalınlaştırılmış bakır ile üretildi. Böylece daha yüksek iletkenlik ve ısı giderimi sunarak güvenilirliği ve performansı arttırıldı.

Sağlam Tasarım Özel olarak tasarlanmış bükülme önleyici braketler, eğilme ve bükülmeye karşı kartı güçlendirerek daha dayanıklı olmasını sağlar.

Ekran Kartı Destek Braketi Birlikte gelen destek braketini PC'nize takarak ekran kartınızın bağlantısını daha da güçlendirebilirsiniz.

Tüm Özellikler Bir Arada Özel MSI Center yazılımı, MSI ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Sadece birkaç tıklamayla gerçek zamanlı olarak izleyin, ince ayar yapın ve optimize edin.

Oyuna Hazır Olun Performans, True Color ve daha fazlasını içeren kişiselleştirilmiş ekran kartı ayarlarıyla oyun profilleri oluşturun.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

Biraz Renk Serpiştirin MSI Center yazılımı içerisindeki Mystic Light ile hem MSI ürünlerini, hem de uyumlu 3. parti cihazları senkronize ederek sisteminizin tepeden tırnağa tek bir renk temasıyla ışıklandırılmasını sağlayın!
MSI Afterburner MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hız aşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca donanımlarınızı üzerinde son derece detaylı bilgi vermenin yanında fan profilleri özelleştirme, benchmark ve video kayıt gibi bazı ek özellikler de sunar.
OC Scanner - Tek Tıkla Hız Aşırtma Afterburner OC Scanner, GeForce ekran kartınızdan daha fazla performans almanın en kolay ve güvenli yoludur. OC Scanner, ekran kartınız için mümkün olan en kararlı hız aşırtma limitlerini otomatik olarak bulur ve daha yüksek FPS değerleri sağlayarak akıcı bir oyun içi deneyim için bedava ekstra güç sağlar.

MSI App Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği sayesinde geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında fark etmeden geçiş yapmanızı sağlar ve özelleştirebileceğiniz klavye ışıklandırması, daha iyi grafikler ve birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak gibi özelliklerden faydalanmanıza olanak tanır.

Teknik Özellikler
Model Adı GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G
Grafik İşlemci Ünitesi NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti
Veriyolu Standardı PCI Express Gen 4
İşlem Çekirdeği 10240
Çekirdek Hızı Boost: 1770 MHz
Bellek Hızı 19 Gbps
Bellek 12GB GDDR6X
Bellek Arayüzü 384-bit
Çıkışlar 3 x DisplayPort 1.4 / 1 x HDMI 2.1
HDCP Desteği Evet
Güç Tüketimi 350 W
Güç Bağlantıları 8-pin x 3
Önerilen PSU 750W
DirectX Desteği 12 API
OpenGL Desteği 4.6
Maks. Görüntü Desteği 4
VR Ready Evet
G-SYNC Teknolojisi Evet
Adaptive Vertical Sync Evet
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
Boyutlar 324 x 140 x 56 mm
Ağırlık 1572 g

MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek12 GB
 • Bit Değeri384 Bit
 • Grafik İşlemcisiNvidia GeForce RTX 3080 Tİ
 • Bağlantı TipiDisplayPort, HDMI
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi24 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 12.342,62 TL 24.685,25 TL +0
 • 8.304,44 TL 24.913,32 TL +0
 • 6.286,41 TL 25.145,64 TL +0
 • 5.077,00 TL 25.385,02 TL +0
 • 4.271,04 TL 25.626,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 4.102,39 TL 24.614,36 TL +4
 • 8.276,94 TL 24.830,83 TL +0
 • 6.262,79 TL 25.051,15 TL +0
 • 5.052,42 TL 25.262,11 TL +0
 • 4.248,36 TL 25.490,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 12.244,39 TL 24.488,78 TL +0
 • 8.295,83 TL 24.887,48 TL +0
 • 6.279,83 TL 25.119,32 TL +0
 • 5.071,64 TL 25.358,20 TL +0
 • 4.266,49 TL 25.598,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 12.336,28 TL 24.672,56 TL +0
 • 8.300,13 TL 24.900,39 TL +0
 • 6.283,12 TL 25.132,47 TL +0
 • 5.074,32 TL 25.371,60 TL +0
 • 4.268,77 TL 25.612,59 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 6.139,11 TL 24.556,43 TL +2
 • 8.253,89 TL 24.761,66 TL +0
 • 6.243,24 TL 24.972,94 TL +0
 • 5.037,04 TL 25.185,22 TL +0
 • 4.233,52 TL 25.401,14 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 12.329,63 TL 24.659,25 TL +0
 • 8.295,83 TL 24.887,48 TL +0
 • 6.279,99 TL 25.119,98 TL +0
 • 5.071,37 TL 25.356,86 TL +0
 • 4.266,38 TL 25.598,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 12.329,63 TL 24.659,25 TL +0
 • 8.295,83 TL 24.887,48 TL +0
 • 6.279,99 TL 25.119,98 TL +0
 • 5.071,37 TL 25.356,86 TL +0
 • 4.266,38 TL 25.598,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 12.281,99 TL 24.563,97 TL +0
 • 8.247,08 TL 24.741,24 TL +0
 • 6.230,27 TL 24.921,08 TL +0
 • 5.015,46 TL 25.077,32 TL +0
 • 4.205,92 TL 25.235,54 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.999,00 TL 23.999,00 TL +0
 • 12.260,65 TL 24.521,30 TL +0
 • 8.231,80 TL 24.695,41 TL +0
 • 6.218,65 TL 24.874,59 TL +0
 • 5.010,23 TL 25.051,15 TL +0
 • 4.205,04 TL 25.230,24 TL +0
23.999,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Yorum Yap
Puan Ortalaması 4,9
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO Gaming Ekran Kartı Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

12GB lik GDDR6x şahane bir ekran kartı MSI GeForce diye yazılır el makine diye okunur aynı zamanda 384bitlik bir ekran kartı bir oyuncunun isteyebileceği sahip olmak isteyeceği her olayı mevcut
Üye resmi
Ziyaretçi 25 Ara 2021
en iyi soğutma bu kartta
piyasadaki en iyi soğutmaya sahip 3080ti kartlardan biridir suprim x ile aynı termal bloğa ve fanlara sahiptir.
Üye resmi
Berkan Horata 09 Ara 2021

3 adet kocaman fanı var bu sayede üst düzey bir soğutma performansı var isteyen sıvı soğutma da tercih edebilir ama gerek yok bence bu haliyle de gayet iyi bir soğutması var
Üye resmi
Ziyaretçi 15 Kas 2021
Geleneksel gaming x kalitesi
Bildiğiniz güvendiğiniz msi gaming x kalitesi, böyle çok ısınan işlemciler için alınabilecek en iyi kararlardan
Üye resmi
Abi̇di̇n Tokgöz 09 Kas 2021

MSI yine kalitesini konuşturmuş RTX 3080 zaten herkes biliyor ne olduğunu ölüyü dirilten cinsten bir ekran kartı 12gb kapasitesi var ve tam 384bit ekstra olarakta GDDR6X destekli muhteşem ötesi bir ekran kartı bütçem olduğundan hemen aldım fakat emin olun ki bir çok oyuncu bu ekran kartının hayalini kuruyor eğer sizinde bütçeniz varsa kaçırmadan zam yapılmadan mutlaka alın kullanmasanız bile emin olun değerlenir tıpkı altın gibi bulunmaz bir fırsattır gönül rahatlığıyla alıp kullanabilir ya da saklayabilirsiniz
Üye resmi
Hülya Davutoğlu 05 Eki 2021

Bu ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, soğutma sistemi olarakta su soğutma kullanıyorum, kutunun içerisinden herhangi bir soğutma aparatı çıkmadı fakat şuan herhangi bir problemim yok soğutmayla ilgili, sorunsuz kullanıyorum, 700-900fps den aşağı düşmüyor kesinlikle, gayet kullanışlı performans inanılmaz kaliteli bir ürün, yıllarca kullanabilirsiniz
Üye resmi
Mustafa Kızılkaya 17 Haz 2021
Güzel kart
Kartın performansı iyi. Biraz sıcak çalışıyor. 80 derece civarlarında. Boost hızı 1770mhz yazmasına rağmen 2000mhz lere kadar çıkıyor bundan kaynaklı mıdır bilmiyorum. Bu sıcaklıklara çıktığı için haliyle biraz seste yapıyor.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 23.999,00 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.