Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir
Microsoft İşletim Sisteminizi Almayı Unutmayınız !!!


MSI GP62M 7RDX-2683XTR Leopard Intel Core i5-7300HQ 2.50GHz 8GB 1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Genel Özellikler

GP62M Leopard Oyun keyfiniz için sadece olağanüstü oyun makinelerine öncülük eden MSI GP62M Leopard Gaming laptopu sunar.
Gerçek bir oyun efsanesi olarak MSI, oyuncuların her isteğini yerine getirmek için daima en yeni ve seçkin oyun özelliklerini sunma geleneğini sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Fırçalı Metal Tasarıma Sahip Metalik Kasa Fırçalı alüminyum kasası ile estetik ve performansın mükemmel birlikteliği.
IPS Panel İle Gerçeğine Sadık Görüntü Deneyimi IPS seviyesi ekranlarda %72 NTSC renk gamı sayesinde daha yüksek piksel çözünürlüğü ile görüntü berraklığı yepyeni bir anlam kazanıyor. Görüntüler %40 daha keskin ve canlı, parlaklık seviyesi ise normal bir TN panele göre %20 daha yüksek. Dolayısıyla ekrandaki görüntüler sağdan veya soldan bakıldığında bile çok daha canlı. Oyunlarda ise nefes kesici, pırıl pırıl, gerçeğine sadık bir izleme deneyimi yaşayacaksınız.
Multi-Tasking İçin Tasarlandı Uç noktada oyun deneyimi için görüş açınızı genişletin. MSI Matrix Display teknolojisi, bir adet HDMI 1.4 ve bir miniDisplay-Port 1.2 sayesinde 2 adede kadar harici görüntü birimini destekler. En zorlu oyunları oynarken bile diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Laptop bilgisayarınızı HDTV’ye bağlayarak Matrix Display ile 4K çıkışla 3840x2160’a kadar çözünürlüğe ulaşabilirsiniz.
MSI Matrix Display teknolojisi, uç noktada oyun deneyimi ve keyifli multimedya eğlencesi için en ideal ortamı oluşturur.
SteelSeries RGB Oyun Klavyesi - Tüm Oyuncuların Düşlediği Klavye Tüm detayları profesyonel oyuncular için tasarlanan bu klavye şimdi sizin parmak uçlarınızda! RGB geriden aydınlatmalı, daha duyarlı ve dokunsal geribildirim için 1.9mm hareket mesafesine sahip özel ergonomik tuşlara sahip bu klavye üzerinde optimize edilen WASD bölgesi yerleşimi ve 45 tuşa kadar anti-ghosting (gölgeleme engellemesi) bulunuyor.
Gümüş Baskılı Tuşlar Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın. SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Cooler Boost 4 İle Daha Güçlü Bir Oyun Deneyimi İçin Geliştirilmiş Soğutma Tasarımı Isı, dünyamızdaki en zorlayıcı unsurlardan biri. Daha fazla enerji daha fazla ısı üretiyor. Dolayısıyla soğutma da zor bir görev. Cooler Boost 4 teknolojisi, çift termal modül ile dahili olarak GPU ve CPU için ayrı ayrı soğutma yapar. Fan boost düğmesine bir kez bastığınızda çift fan ve 6 adede kadar soğutma borusu sıcaklığı sistemden aktif olarak dışarı atar. Bu soğutma tasarımı kendi türünün en üst seviye çözümüdür.
PCI-E Gen3 x4 SSD - Ultra Hızlı Depolama Tek M.2 SSD üzerinde NVMe teknolojisini kullanan en yeni PCI-E Gen 3.0 x 4 bant genişliği ile oyuna herkesten önce girin. 3.nesil SSD’lerin gerçek performansı donanımsal ve yazılımsal optimizasyonlarla 2200MB/sn’ye ulaşarak SATA 3 SSD’lerin 5 katına çıkıyor.
Ultra-Hızlı, Daha Ufak ve Daha Kullanışlı Bir USB: USB Type-C Arayüzü Yeni SuperSpeed+ transfer modu, verilerin 5Gb/sn’ye varan hızlarda iletilmesine olanak tanır. Bu da önceki USB 2.0 standardına göre 10 kat hızlıdır. USB Type-C portu, önceki Type-A portundan daha ufaktır ve ters çevrilebilir tasarım ile kablonuzu ters takma ihtimalini ortadan kaldırır.
Audio Boost MSI Audio Boost tasarımı, ses çıkış detaylarını %30 oranında zenginleştiriyor. Altın kaplamalı ses jakı sayesinde daha az engelle karşılaşan ses sinyalleri daha kararlı bir şekilde aktarılıyor ve optimize edilmiş ses amplifikatörü (AMP) ile birlikte çalışarak kulaklık performansını büyük ölçüde arttırırken daha düşük gürültü ve ses bozunumu sunuyor. Böylece her akustik detay gerçeğine en sadık biçimde üretiliyor.
Nahimic 2+ 3D Tüm dünyada oyun çevreleri tarafından en çok tercih edilen Nahimic teknolojisi ile en inanılmaz 3D ses deneyimini yaşayın. Yüksek tanımlı ses teknolojisi ile bilgisayarınızda müzik, efekt ve insan sesi performansı artıyor. Kullanıcıyı tamamen çevreleyen 7.1 sanal surround ses özelliklerini standart stereo kulaklıklarınızla deneyimleyin! Nahimic, kulaklık veya harici PC hoparlörleri gibi klasik stereo ses sistemlerinde bile ses dalgalarının derinlik ve uzamsallık değerlerini tekrar oluşturur. 2017 sürümü olan Nahimic 2+, şimdi ses profili yaratma, Sound Tracker için daha fazla ince ayar gibi birçok yenilikle geliyor. Hepsinin yalnızca tek bir amacı var: Oyuncular için iyi silah olmak!

En Yeni PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazırsınız!
GeForce GTX en yüksek performans, en gelişmiş oyun teknolojileri (NVIDIA GameWorks) ve en iyi oyun ekosistemini (GeForce Experience) sunuyor.
Performans GeForce GTX 10 serisi GPU’lar, önceki nesile göre 3 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Ultra hızlı FinFET, en yeni ve en yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojilerine sahip ve DirectX 12 özelliklerine destekle notebook üzerinde en hızlı ve en akıcı deneyimi yaşatıyor.
MSI Notebooklar, NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1050 Grafik İşlemcisi İle Şaşırtmaya Hazır NVIDIA’nın en yeni GeForce GTX 1050 GPU, yenilikçi Cooler Boost 4 soğutma çözümü ve MSI’ın oyuncular için özel olarak geliştirdiği oyun yetenekleri, MSI oyun dizüstü bilgisayarlarında tam performansını sunuyor. GeForce GTX 1050 GPU üzerindeki 3D performansı, GeForce GTX 960M grafik işlemcisine göre daha fazla geliştirildi.
7. Nesil Intel Core i5 İşlemciler Yenilikçi Cooler Boost 4 soğutma çözümü ve MSI’ın oyuncular için özel olarak geliştirdiği oyun yetenekleri ile Intel Core i5-7300HQ işlemci MSI Gaming laptopların gerçek performansını ortaya çıkarıyor.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarınızdan mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde okuma ve 36GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.
Dragon Center İle Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED Wizard), True Color profilleri için parametre ayarları / LED / CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.
Killer Gaming LAN - Ping Değerini Korur Oyun arenasında kazananı belirleyen hızdır. Killer Gaming LAN sayesinde oyunları gecikme yüzünden kaybetmek artık tarihe karışıyor. Yenilenen Killer E2400 yongasetinin Advanced Stream Detect 2.0 teknolojisi, ağ trafiğini 6 farklı seviyede algılayarak gecikme anlarını önler. En iyi oyununuzu çıkarırken aynı zamanda hızınızı da kolay kullanımlı Killer Networking Manager üzerinden takip edebilirsiniz.
Killer Shield İle Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) - Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.
Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
- TURBO MODU; CPU ve GPU ayarlarını manuel olarak değiştirerek hız aşırtma uygulamanıza olanak tanırken sistem sıcaklığını ve gürültü seviyesini düşük tutar. (yalnızca K serisi işlemcilerde ve AC modunda)
- SPORT MODU; Notebook bilgisayarınızın daha yüksek saat ayarlarına çıkarıp hız ihtiyacınızı karşılar. Fan hızları da platformu kararlı, CPU ve GPU işlemcileri düşük sıcaklıkta tutmak için otomatik ayarlanır. (yalnızca AC modunda)
- COMFORT MODU; Sakin ve sessiz bir ortama ihtiyaç duyduğunuzda Comfort moduna geçiş yapın. Sistemi dengeli bir seviyede tutar, ancak gerektiğinde dinamik ve yüksek performans da sunar. (yalnızca AC modunda)
- ECO MODU; Daha düşük güç tüketimi ile ofis uygulamaları ya da video izleme gibi günlük işler için.
- GÜÇ SEÇENEKLERİ; Yüksek sistem performansını korurken farklı güç şemaları arasında geçiş yapabilir, fan hızlarını ayarlayabilir, pil modunu değiştirip sisteminizin batarya gücünde daha uzun süre açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

MSI GP62M 7RDX-2683XTR Leopard Intel Core i5-7300HQ 2.50GHz 8GB 1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciINTEL Core İ5
 • İşlemci ModeliIntel Core i5-7300HQ
 • İşlemci Hızı2.50 GHz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiFreeDos
 • Sistem Belleği8 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB
 • SSDYok
 • SSD SlotuPCIe Gen 3.0 x4 NVMe SSD
 • Ekran Kartı Hafızası4 GB
 • Ekran KartıNVDIA GeForce GTX 1050
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeProgramlanabilir Arka Aydınlatmalı (RGB)
 • USB Port1x USB 3.0 Type-C, 1x USB 3.0 Type-A , 1x USB 2.0 Type-A
 • HDMI1x (4K @ 30Hz)
 • VGAYok
 • Display Port1x Mini Display
 • Ethernet (LAN)Killer Gigabit Lan
 • Kablosuz HaberleşmeWireless 802.11ac
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 4.2
 • Kart OkuyucuSD (XC/HC)
 • Ağırlık2.20 Kg.
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaMSI
 • Model KoduGP62M 7RDX(Leopard)-2683XTR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 4.403,55 TL 8.807,10 TL +0
 • 2.953,46 TL 8.860,37 TL +0
 • 2.228,81 TL 8.915,22 TL +0
 • 1.793,96 TL 8.969,82 TL +0
 • 1.504,18 TL 9.025,09 TL +0
 • 1.297,43 TL 9.082,00 TL +0
 • 1.142,33 TL 9.138,67 TL +0
 • 1.021,78 TL 9.196,04 TL +0
 • 925,51 TL 9.255,14 TL +0
 • 846,73 TL 9.313,99 TL +0
 • 781,13 TL 9.373,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 4.360,00 TL 8.720,00 TL +0
 • 2.915,49 TL 8.746,48 TL +0
 • 2.193,28 TL 8.773,12 TL +0
 • 1.759,98 TL 8.799,92 TL +0
 • 1.471,15 TL 8.826,89 TL +0
 • 1.264,86 TL 8.854,02 TL +0
 • 1.110,16 TL 8.881,32 TL +0
 • 989,87 TL 8.908,79 TL +0
 • 893,64 TL 8.936,42 TL +0
 • 814,93 TL 8.964,24 TL +0
 • 749,35 TL 8.992,22 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 4.399,06 TL 8.798,13 TL +0
 • 2.950,43 TL 8.851,30 TL +0
 • 2.226,51 TL 8.906,03 TL +0
 • 1.792,10 TL 8.960,52 TL +0
 • 1.502,61 TL 9.015,67 TL +0
 • 1.296,07 TL 9.072,47 TL +0
 • 1.141,13 TL 9.129,01 TL +0
 • 1.020,70 TL 9.186,27 TL +0
 • 924,52 TL 9.245,24 TL +0
 • 845,82 TL 9.303,97 TL +0
 • 780,29 TL 9.363,44 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 4.398,62 TL 8.797,23 TL +0
 • 2.949,53 TL 8.848,58 TL +0
 • 2.225,13 TL 8.900,53 TL +0
 • 1.790,62 TL 8.953,09 TL +0
 • 1.501,20 TL 9.007,22 TL +0
 • 1.294,44 TL 9.061,05 TL +0
 • 1.139,44 TL 9.115,53 TL +0
 • 1.018,96 TL 9.170,67 TL +0
 • 922,65 TL 9.226,48 TL +0
 • 844,00 TL 9.283,97 TL +0
 • 778,43 TL 9.341,18 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 1.753,73 TL 8.768,67 TL +3
 • 1.469,20 TL 8.815,18 TL +3
 • 1.266,03 TL 8.862,19 TL +3
 • 1.113,71 TL 8.909,71 TL +3
 • 1.492,96 TL 8.957,73 TL +0
 • 900,63 TL 9.006,28 TL +3
 • 823,21 TL 9.055,35 TL +3
 • 758,75 TL 9.104,97 TL +3
 • 915,51 TL 9.155,13 TL +0
 • 836,89 TL 9.205,84 TL +0
 • 771,43 TL 9.257,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 4.396,47 TL 8.792,94 TL +0
 • 2.947,99 TL 8.843,96 TL +0
 • 2.224,15 TL 8.896,59 TL +0
 • 1.789,77 TL 8.948,83 TL +0
 • 1.500,44 TL 9.002,62 TL +0
 • 1.293,73 TL 9.056,11 TL +0
 • 1.138,91 TL 9.111,30 TL +0
 • 1.018,46 TL 9.166,10 TL +0
 • 922,25 TL 9.222,54 TL +0
 • 843,52 TL 9.278,69 TL +0
 • 778,05 TL 9.336,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 4.396,47 TL 8.792,94 TL +0
 • 2.947,99 TL 8.843,96 TL +0
 • 2.224,15 TL 8.896,59 TL +0
 • 1.789,77 TL 8.948,83 TL +0
 • 1.500,44 TL 9.002,62 TL +0
 • 1.293,73 TL 9.056,11 TL +0
 • 1.138,91 TL 9.111,30 TL +0
 • 1.018,46 TL 9.166,10 TL +0
 • 922,25 TL 9.222,54 TL +0
 • 843,52 TL 9.278,69 TL +0
 • 778,05 TL 9.336,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 4.399,06 TL 8.798,13 TL +0
 • 2.950,43 TL 8.851,30 TL +0
 • 2.226,51 TL 8.906,03 TL +0
 • 1.792,10 TL 8.960,52 TL +0
 • 1.502,61 TL 9.015,67 TL +0
 • 1.296,07 TL 9.072,47 TL +0
 • 1.141,13 TL 9.129,01 TL +0
 • 1.020,70 TL 9.186,27 TL +0
 • 924,52 TL 9.245,24 TL +0
 • 845,82 TL 9.303,97 TL +0
 • 780,29 TL 9.363,44 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.641,52 TL 8.641,52 TL +0
 • 4.375,45 TL 8.750,91 TL +0
 • 2.929,13 TL 8.787,39 TL +0
 • 2.206,05 TL 8.824,18 TL +0
 • 1.772,07 TL 8.860,37 TL +0
 • 1.482,96 TL 8.897,78 TL +0
 • 1.276,37 TL 8.934,58 TL +0
 • 1.121,46 TL 8.971,68 TL +0
 • 1.000,91 TL 9.008,15 TL +0
 • 904,59 TL 9.045,87 TL +0
 • 825,72 TL 9.082,95 TL +0
 • 760,03 TL 9.120,34 TL +0
8.641,52 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GP62M 7RDX-2683XTR Leopard Intel Core i5-7300HQ 2.50GHz 8GB 1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GP62M 7RDX-2683XTR Leopard Intel Core i5-7300HQ 2.50GHz 8GB 1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

parça parça her tarafı gayet kaliteli düzenlenmiş hani sadece donanıma önem verilip geçilmemiş touchpad, klavye, kasa kalitesi vs hepsi on numara
Üye resmi
Seyit Ergin 23 Tem 2018

oyun oynaması acayip keyifli bir bilgisayar özellikle akşamları baya bi eğlenceli oluyor her taraf rengarenk
Üye resmi
Seydihan Bostancı 23 Tem 2018

giriş seviyesi bir gaming laptop ekran ve ses kalitesi çok güzel, rgb klavye başlı başına bi harika

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GP62M 7RDX-2683XTR Leopard Intel Core i5-7300HQ 2.50GHz 8GB 1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GP62M 7RDX-2683XTR Leopard Intel Core i5-7300HQ 2.50GHz 8GB 1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   MSI GP62M 7RDX-2683XTR Leopard Intel Core i5-7300HQ 2.50GHz 8GB 1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.