Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir


MSI GP73 Leopard 8RE-601TR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook Genel Özellikler

Sportif Tasarım Yeni GP serisi hem estetik, hem de hız açısından spor arabalardan esinleniyor. Tüm tasarım detayları kanındaki oyuncu ruhunu yansıtıyor.
Bir Milisaniye Bile Zafere Götürebilir! Dünyanın İlk 120Hz 3Ms Gaming Laptop Paneli 120Hz tazeleme oranı ve 3ms tepki süresine sahip dünyanın ilk Gaming laptop görüntü paneli ile kaosun tepe yaptığı anlarda bile detayları kaçırmayacaksınız. Bu panelin bir saniye içinde 120 kare görüntüleyebilme yeteneği ve %94 NTSC renk gamı kalibrasyonu sayesinde en canlı renkleri ve en gerçekçi görüntüleri zevk ve şaşkınlıkla izleyin!
Matrix Display Uç noktada oyun deneyimi için görüş açınızı genişletin. MSI Matrix Display teknolojisi, bir adet HDMI 1.4 ve bir miniDisplayPort 1.2 sayesinde 2 adede kadar harici görüntü birimini destekler. En zorlu oyunları oynarken bile diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Laptop bilgisayarınızı HDTV’ye bağlayarak Matrix Display ile 4K çıkışla 3840 x 2160’a kadar çözünürlüğe ulaşabilirsiniz.

MSI Matrix Display teknolojisi, uç noktada oyun deneyimi ve keyifli multimedya eğlencesi için en ideal ortamı oluşturur.
SteelSeries RGB Oyun Klavyesi; Tüm Oyuncuların Düşlediği Klavye Tüm detayları profesyonel oyuncular için tasarlanan bu klavye şimdi sizin parmak uçlarınızda! RGB geriden aydınlatmalı, daha duyarlı ve dokunsal geribildirim için 1.9mm hareket mesafesine sahip özel ergonomik tuşlara sahip bu klavye üzerinde optimize edilen WASD bölgesi yerleşimi ve 45 tuşa kadar anti-ghosting (gölgeleme engellemesi) bulunuyor.
Gümüş Baskılı Tuşlar Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Oyun Meraklıları İçin Devrim Yaratan Bir Soğutma Modülü Yeni MSI Cooler Boost 5, çift termal modüle sahip. Bu devrim yaratan soğutma modülü üzerinde çift Whirlwind Blade fan ve 7 soğutma borusu yer alıyor ve son derece verimli 4 bağımsız havalandırma kanalı ile sıcak havayı yoğun ve güçlü bir şekilde sistemden dışarı atarak günümüzde kullanılan soğutma teknolojisini en üst seviyeye taşıyor. GTX 1070 seviyesi grafiklerin daha yüksek performans ve daha düşük sıcaklık seviyeleri sunabilmeleri için özel olarak tasarlandı.
Diğerlerinden 5 Kat Daha Yüksek Ses Şiddeti, Daha İyi Rezonans, Daha Yüksek Kalite Dünya sınıfı Dynaudio ses sistemi ve dev hoparlörler sayesinde kullanıcılar yanlarından gelip geçen her ses dalgasını en ince detayına kadar duyabilecekler. En üstün ses algısı için özel tasarımlı ses modülü ve bağımsız rezonans boşluğu mevcut. 2 adet dev hoparlör ve 2 subwoofer ile gerçekçi, dolgun ve sizi tamamen içine alan ses efektleri ile inanılmaz bir ses ziyafetini deneyimleyeceksiniz!
Audio Boost MSI Audio Boost tasarımı, ses çıkış detaylarını ve ses sahnesini %30 oranında geliştirir. Altın kaplamalı ses jakları, ses sinyallerinin daha az engelle karşılaşarak çok daha kararlı bir şekilde iletilmesini sağlarken optimize edilmiş kulaklık amplifikatörü (AMP) tasarımı sayesinde düşük gürültü ve düşük bozunumda iletilmesine olanak tanır. Böylece kulaklık performansı artar ve her akustik detay size gerçeğine en sadık biçimde ulaşır.
Yepyeni Nahimic 3 İle Sesin Büyüsüne Kapılacaksınız Yepyeni Nahimic 3 ile oyun olabilecek en canlı şekilde yaşamaya hazırlanın! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.
8. Nesil Intel Core i7 İşlemci İle Yeni Nesil Performansı Tanıyın İlk 6 çekirdekli notebook işlemcileri ile performansta büyük bir sıçramaya tanık olun! Yeni çekirdeklerle çok daha güçlü bir oyun deneyimi ve %40’a kadar daha hızlı render yeteneğini deneyimleyin. Ne kadar çok, o kadar iyi!
NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1060 Grafik İşlemcisi Sizi MSI Gaming Notebooklar İle Şaşırtmaya Hazır MSI, dünyada bu gelecek nesil tümleşik NVIDIA işlemciyi kullanan ilk oyun notebooklarını sunuyor. NVIDIA’nın gelecek nesil GeForce GTX 1060 GPU’su önceki GTX970M serisine göre performans artışı vadediyor. Yenilikçi Cooler Boost 5 soğutma çözümü ve MSI’a özel oyun özellikleri ile bu yeni GeForce GTX 1060 grafik işlemci tüm performansını MSI Gaming laptoplarda sergileyebilecek.

En İyi PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazırsınız!
GeForce GTX en yüksek performans, en gelişmiş oyun teknolojileri (NVIDIA GameWorks) ve en iyi oyun ekosistemini (GeForce Experience) sunuyor.
Oyundaki hakimiyetinizi ortaya çıkarmak için devrim yaratan yeni GPU’larla mobil sisteminizi şık ve güçlü bir oyun silahına dönüştürün. GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, oyununun kurallarını değiştiren NVIDIA Pascal mimarisiyle şimdi laptoplara da geldi. Ulaşılmaz bir enerji verimliliği, oyun teknolojileri ve sanal gerçekliği oyun oynadığınız her yere götürün.
Performans GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, önceki nesle göre 3 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Ultra hızlı FinFET, en yeni ve en yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojilerine sahip ve DirectX 12 özelliklerine destekle notebook üzerinde en hızlı ve en akıcı deneyimi yaşatıyor.
En Son Oyun Teknolojileri Bu yenilikçi GPU’lar gelecek nesil ekranlar, VR, ultra-yüksek çözünürlük ve çoklu monitör için tasarlandı. NVIDIA GameWorks teknolojileri oyunda son derece akıcı ve sinematik bir görüntü sunarken aynı zamanda çığır açan NVIDIA Ansel ile 360° oyun içi görüntüler yakalamanıza ve VR ile izlemenize de olanak tanıyor.
VR Ready Gelecek nesil VR performansını GeForce GTX 1080 / GTX 1070 / GTX 1060 üzerinde en düşük gecikme ve tanınmış cihazlarda tak-çalıştır uyumluluğu ile yaşayın. NVIDIA VRWorks teknolojileri sayesinde VR ses, fizik ve tepkileri anı anına deneyimleyin.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarınızdan mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.
Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
- TURBO MODE; CPU ve GPU ayarlarını manuel olarak değiştirerek hız aşırtma uygulamanıza olanak tanırken sistem sıcaklığını ve gürültü seviyesini düşük tutar. (yalnızca K serisi işlemcilerde ve AC modunda)
- SPORT MODE; Notebook bilgisayarınızın daha yüksek saat ayarlarına çıkarıp hız ihtiyacınızı karşılar. Fan hızları da platformu kararlı, CPU ve GPU işlemcileri düşük sıcaklıkta tutmak için otomatik ayarlanır. (yalnızca AC modunda)
- COMFORT MODE; Sakin ve sessiz bir ortama ihtiyaç duyduğunuzda Comfort moduna geçiş yapın. Sistemi dengeli bir seviyede tutar, ancak gerektiğinde dinamik ve yüksek performans da sunar. (yalnızca AC modunda)
- ECO MODE; Daha düşük güç tüketimi ile ofis uygulamaları ya da video izleme gibi günlük işler için.
- POWER OPTIONS; Yüksek sistem performansını korurken farklı güç şemaları arasında geçiş yapabilir, fan hızlarını ayarlayabilir, pil modunu değiştirip sisteminizin batarya gücünde daha uzun süre açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
Killer Gaming LAN - Ping Değerini Korur Oyun arenasında kazananı belirleyen hızdır. Killer Gaming LAN sayesinde oyunları gecikme yüzünden kaybetmek artık tarihe karışıyor. Yenilenen Killer E2400 yongasetinin Advanced Stream Detect 2.0 teknolojisi, ağ trafiğini 6 farklı seviyede algılayarak gecikme anlarını önler. En iyi oyununuzu çıkarırken aynı zamanda hızınızı da kolay kullanımlı Killer Networking Manager üzerinden takip edebilirsiniz.
Killer Shield - Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) - Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.
Dragon Center 2.0 - Sisteminize Ücretsiz Güç Desteği Yeniden tasarlanan Dragon Center 2.0, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.
- Sistem Optimizasyonu; Bellekte yer açar ve belleği oyun için optimize eder.
- Işıklandırma Optimizasyonu; Farklı oyunlar için interaktif klavye ışıklandırması.
- Profil Optimizasyonu; Görüntü (True Color) ve sesi (Nahimic) oyun için optimize eder.

MSI GP73 Leopard 8RE-601TR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-8750H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB
 • SSD256 GB
 • SSD SlotuM.2
 • Ekran Kartı Hafızası6 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1060
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği17.3"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeProgramlanabilir Arka Aydınlatmalı (RGB)
 • USB Port2x USB 3.1 Gen1 Type-A , 1x USB 3.1 Gen2 Type-A , 1x USB3.1 Gen2 Type-C
 • HDMI1 x HDMI 2.0
 • VGAYok
 • Display Port1x Mini Display
 • Ethernet (LAN)Killer E2400
 • Kablosuz HaberleşmeWireless 802.11ac
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 5.0
 • Kart Okuyucu1x SD (XC/HC)
 • Ağırlık2.70 Kg.
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaMSI
 • Model Kodu8RE-601TR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 7.383,62 TL 14.767,24 TL +0
 • 4.952,19 TL 14.856,58 TL +0
 • 3.737,13 TL 14.948,54 TL +0
 • 3.008,02 TL 15.040,09 TL +0
 • 2.522,13 TL 15.132,76 TL +0
 • 2.175,46 TL 15.228,19 TL +0
 • 1.915,40 TL 15.323,20 TL +0
 • 1.713,27 TL 15.419,41 TL +0
 • 1.551,85 TL 15.518,50 TL +0
 • 1.419,74 TL 15.617,18 TL +0
 • 1.309,76 TL 15.717,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 7.310,60 TL 14.621,21 TL +0
 • 4.888,54 TL 14.665,61 TL +0
 • 3.677,57 TL 14.710,27 TL +0
 • 2.951,04 TL 14.755,21 TL +0
 • 2.466,74 TL 14.800,43 TL +0
 • 2.120,85 TL 14.845,92 TL +0
 • 1.861,46 TL 14.891,69 TL +0
 • 1.659,75 TL 14.937,75 TL +0
 • 1.498,41 TL 14.984,09 TL +0
 • 1.366,43 TL 15.030,73 TL +0
 • 1.256,47 TL 15.077,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 7.376,10 TL 14.752,21 TL +0
 • 4.947,12 TL 14.841,36 TL +0
 • 3.733,28 TL 14.933,13 TL +0
 • 3.004,90 TL 15.024,49 TL +0
 • 2.519,50 TL 15.116,97 TL +0
 • 2.173,17 TL 15.212,20 TL +0
 • 1.913,38 TL 15.307,01 TL +0
 • 1.711,45 TL 15.403,02 TL +0
 • 1.550,19 TL 15.501,89 TL +0
 • 1.418,22 TL 15.600,37 TL +0
 • 1.308,34 TL 15.700,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 7.375,35 TL 14.750,71 TL +0
 • 4.945,60 TL 14.836,80 TL +0
 • 3.730,98 TL 14.923,90 TL +0
 • 3.002,41 TL 15.012,04 TL +0
 • 2.517,13 TL 15.102,79 TL +0
 • 2.170,44 TL 15.193,06 TL +0
 • 1.910,55 TL 15.284,41 TL +0
 • 1.708,54 TL 15.376,86 TL +0
 • 1.547,04 TL 15.470,45 TL +0
 • 1.415,17 TL 15.566,84 TL +0
 • 1.305,23 TL 15.662,76 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 2.940,56 TL 14.702,81 TL +3
 • 2.463,47 TL 14.780,80 TL +3
 • 2.122,80 TL 14.859,62 TL +3
 • 1.867,41 TL 14.939,29 TL +3
 • 2.503,30 TL 15.019,82 TL +0
 • 1.510,12 TL 15.101,22 TL +3
 • 1.380,32 TL 15.183,51 TL +3
 • 1.272,22 TL 15.266,69 TL +3
 • 1.535,08 TL 15.350,80 TL +0
 • 1.403,26 TL 15.435,84 TL +0
 • 1.293,49 TL 15.521,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 7.371,75 TL 14.743,50 TL +0
 • 4.943,02 TL 14.829,06 TL +0
 • 3.729,32 TL 14.917,30 TL +0
 • 3.000,98 TL 15.004,89 TL +0
 • 2.515,85 TL 15.095,08 TL +0
 • 2.169,25 TL 15.184,78 TL +0
 • 1.909,66 TL 15.277,32 TL +0
 • 1.707,69 TL 15.369,20 TL +0
 • 1.546,38 TL 15.463,84 TL +0
 • 1.414,36 TL 15.557,99 TL +0
 • 1.304,60 TL 15.655,14 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 7.371,75 TL 14.743,50 TL +0
 • 4.943,02 TL 14.829,06 TL +0
 • 3.729,32 TL 14.917,30 TL +0
 • 3.000,98 TL 15.004,89 TL +0
 • 2.515,85 TL 15.095,08 TL +0
 • 2.169,25 TL 15.184,78 TL +0
 • 1.909,66 TL 15.277,32 TL +0
 • 1.707,69 TL 15.369,20 TL +0
 • 1.546,38 TL 15.463,84 TL +0
 • 1.414,36 TL 15.557,99 TL +0
 • 1.304,60 TL 15.655,14 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 7.376,10 TL 14.752,21 TL +0
 • 4.947,12 TL 14.841,36 TL +0
 • 3.733,28 TL 14.933,13 TL +0
 • 3.004,90 TL 15.024,49 TL +0
 • 2.519,50 TL 15.116,97 TL +0
 • 2.173,17 TL 15.212,20 TL +0
 • 1.913,38 TL 15.307,01 TL +0
 • 1.711,45 TL 15.403,02 TL +0
 • 1.550,19 TL 15.501,89 TL +0
 • 1.418,22 TL 15.600,37 TL +0
 • 1.308,34 TL 15.700,10 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.489,62 TL 14.489,62 TL +0
 • 7.336,52 TL 14.673,03 TL +0
 • 4.911,40 TL 14.734,21 TL +0
 • 3.698,97 TL 14.795,89 TL +0
 • 2.971,32 TL 14.856,58 TL +0
 • 2.486,55 TL 14.919,29 TL +0
 • 2.140,14 TL 14.981,00 TL +0
 • 1.880,40 TL 15.043,21 TL +0
 • 1.678,26 TL 15.104,37 TL +0
 • 1.516,76 TL 15.167,61 TL +0
 • 1.384,53 TL 15.229,79 TL +0
 • 1.274,37 TL 15.292,47 TL +0
14.489,62 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GP73 Leopard 8RE-601TR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GP73 Leopard 8RE-601TR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

ürünün en beğendiğim özellikleri 1060 ekran kartı olması ve 256ssd olması oyunları kasmadan oynuyorum ekran kartı ve ssd sayesinde ssd 256gb olduğu için yer kalmadı derdi yok ideal hafıza ssd ve ekran kartından dolayı bu ürünü tercih ettim tabi 16 gb ram olmasıda büyük avantaj ben bilgisayar mühendisliği öğrencisiimbu ürün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor ve beklediğimden iyi ürünün güçlü özellikleri ekran kartı,ssd,ram ve 8.nesil oluşu zayıf yönü ise ekran boyutu aynı özellikler 15.6da olsaymış daha iyi olurmuş ama film ve oyu oynamak için ideal ve oldukça hafif
Üye resmi
Berkay Uysal 27 Eyl 2019

ürünün en beğendiğim özellikleri 1060 ekran kartı olması ve 256ssd olması oyunları kasmadan oynuyorum ekran kartı ve ssd sayesinde ssd 256gb olduğu için yer kalmadı derdi yok ideal hafıza ssd ve ekran kartından dolayı bu ürünü tercih ettim tabi 16 gb ram olmasıda büyük avantaj ben bilgisayar mühendisliği öğrencisiimbu ürün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor ve beklediğimden iyi ürünün güçlü özellikleri ekran kartı,ssd,ram ve 8.nesil oluşu zayıf yönü ise ekran boyutu aynı özellikler 15.6da olsaymış daha iyi olurmuş ama film ve oyu oynamak için ideal ve oldukça hafif

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GP73 Leopard 8RE-601TR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GP73 Leopard 8RE-601TR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook
   MSI GP73 Leopard 8RE-601TR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.