Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir


MSI GS43VR 7RE(Phantom Pro)-091TR Intel Core i7-7700HQ Notebook Genel Özellikler

Hediyelerimiz:
MSI Gaming Mouse (Kutu içeriğinden çıkar)
MSI 15.6" Gaming Sırt Çantası (Ayrı olarak gelir)
Matrix Display Extend Özelliği İle +3 Harici Ekranla Kuşatan Görüntü Deneyimi Uç noktada oyun deneyimi için görüş açınızı genişletin. MSI Matrix Display teknolojisi, bir adet HDMI 1.4, bir miniDisplay-Port 1.2 ve bir adet Type-C portu sayesinde 3 adede kadar harici görüntü birimini destekler. En zorlu oyunları oynarken bile diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Laptop bilgisayarınızı HDTV’ye bağlayarak Matrix Display ile 4K çıkışla 3840 x 2160’a kadar çözünürlüğe ulaşabilirsiniz.

MSI Matrix Display teknolojisi, uç noktada oyun deneyimi ve keyifli multimedya eğlencesi için en ideal ortamı oluşturur.
Veriler Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Karşınızda Uç Noktada 2200MB/sn depolama okuma hızı ile işyerinde artık çok daha yüksek bir verimliliğe sahipsiniz. Artık dosyaların açılması için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Eğlence zamanı geldiğinde ise bu hızlı veri işleme avantajı ile laptop bilgisayarınız mükemmel bir özel multimedya merkezine dönüşüyor. Bilgisayarınızı açtıktan sonra Windows ortamına ulaşmanız, en yeni PCI-e Gen 3.0x4 bant genişliğine sahip M.2 SSD üzerinde NVMe teknolojisi ile artık 15-20 saniye sürüyor. SATA3 SSD’lere göre 5 kat daha hızlı!
Ultra Hızlı Veri Transferi, 4K ve 5V/3A Şarj İçin Tek Bir Port MSI, dünyada Thunderbolt 3 arayüzünü oyun notebooklarında kullanan ilk marka oldu. En yeni ve en hızlı arayüz olan Thunderbolt 3,40 Gb/sn’ye varan veri hızları ve zincirleme bağlantı desteği sayesinde cihazlarınıza hızlı şarj olanağı da sunuyor…

4K Çözünürlükle Bağlayın; Tek Thunderbolt 3 ile 60Hz görüntü. Oyun keyfini çifte heyecanla yaşayın!
True Color Teknolojisiyle Gerçeğe En Yakın Renkler Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı.

Super Port – Herşey İçin Tek Bir Port İhtiyacınız olan her şeye Super Port ile sahip olabilirsiniz. Büyük dosyaları 1000MB/sn gibi hızlarla taşıyabilir, zincirleme yetenekleri ve çift 4K görüntü birimi desteği ile görüntüleme alanınızı genişletebilir, hatta tablet veya telefonunuzu evde ya da hareket halinde hızla şarj edebilirsiniz. (max. 3A akım destekler)
Cooler Boost 3: Baskı Altında Soğukkanlı Isı, dünyamızdaki en zorlayıcı unsurlardan biri. Daha fazla enerji daha fazla ısı üretiyor. Dolayısıyla soğutma da zor bir görev. MSI’ın özel Cooler Boost 3 teknolojisinin çift dahili termal modülü sayesinde toplam 5 soğutma borusu ve çift fan ile CPU ve GPU ayrı ayrı soğutuluyor ve sıcaklığın sistemden aktif şekilde uzaklaştırılması sağlanıyor.
Tamamen Oyun İçin Tasarlanmış Kırmızı Geriden Aydınlatmalı Klavye SteelSeries kırmızı renk geriden aydınlatma ile artık geceleri de görebilecek, daha uzun ömürlü tuşlarla eskime ve bozulma endişesi olmadan klavyenizin keyfini çıkarabileceksiniz.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) – Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.

Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
Ping Değerleri Koruma Altında Killer DoubleShot Pro ile artık oyunları gecikme yüzünden kaybetmeyeceksiniz. Lag takılmalarını durdururken oyun trafiğini koruyup koruma altına alır; böylece korkusuzca en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Ağınızda öncelik vermek istediğiniz programları seçerek maksimum bant genişliği yakalayabilir, kolay kullanımlı Killer Networking Manager ile hızınızı izleyebilirsiniz. Killer DoubleShot Pro, hem Killer Gb LAN, hem de WiFi 802.11ac çift bant protokolüne destek verir; bu sayede ortalama gecikmede 802.11ac kullanan sistemlere göre 3.5 kat daha yüksek verimliliğe sahiptir.
Daha Akıcı Oyun Killer Shield, daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.
Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED/CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.

Hayran Bırakan Sanal Gerçeklik Deneyimi MSI gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. NVIDIA, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!
Duyduğunuz Detaylar Evrimleşiyor Ses cihazlarınızın sınırlarını zorlayın ve SABRE dijital ses denetleyicisi ile farkı kendi kulaklarınızla duyun. 24bit/192kbps örnekleme desteği ile 16 ila 600ohm kulaklıklarınıza en yüksek ses detayını ileterek 122dBA DNR ile PC, Mac ve mobil cihazlarda erişilmez bir ses kalitesi sunuyor. Daha önce kaçırdığınız sesleri fark edecek, yüksek FPS oyunlarında avantaj kazanacaksınız.
Eksiksiz Ve İçine Alan Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi Nahimic VR ile sanal gerçeklik oyunlarınızdaki çok kanallı ses özelliklerini zincirlerinden kurtarın! Gitttikçe daha fazla VR oyun 7.1 surround ses özelliklerini destekliyor; ancak ne yazık ki deneyiminiz stereo ses ile sınırlı kalıyor. Nahimic VR, dünyada 7.1 sesi standart stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile 3D ses alanını HDMI ve USB çıkış üzerinden geliştiriyoruz. Sonuç ise 3D ses ve VR deneyimini bir araya getiren eksiksiz, nefes kesen bir VR oyun deneyimi. Sadece Dragon Center içinden Nahimic VR düğmesine basın ve VR ses efektlerini etkinleştirin ve şaşırmaya hazır olun!
Nahimic İle Daha İyi Duy, Daha İyi Oyna Nahimic ses yazılımı, hem insan sesi, hem de müzik ve diğer ses efektlerinde yüksek çözünürlük ile oyun bilgisayarınızda ses performansını arttırır. Stereo hoparlörlerinizden bile sanal 7.1 ses elde edebilirsiniz!

Yüksek ve Temiz Ses; Nahimic, insan sesinin en iyi şekilde iletilmesini garantileyerek takımınızın sizi doğru ve temiz bir biçimde duyabilmesini sağlar. Böylece savaş alanında üstünlüğünüzü koruyabilirsiniz.

Hedefi Belirlemenin Yeni Bir Yolu; Sound Tracker yeteneği, oyun sırasında duyabileceğiniz en yüksek sesi bulur ve görsel olarak takip eder. Oyunda yeni misiniz? Sound tracker tanımadığınız bu ortamda size yardımcı olacak en iyi müttefik.

NVIDIA'nın GTX 1060 Ekran Kartı İşlemcisi, Sizi MSI Oyuncu Laptoplarında Hayran Bırakmaya Hazır Yenilikçi "Cooler Boost Trinity" soğutma çözümüyle ve MSI'ın oyunlara özgü seçkin özellikleri oyuncular için bir araya getirildi. NVIDIA'nın GeForce GTX 1060 ekran kartı işlemcisi üstün yeteneklerini tümüyle MSI oyuncu laptoplarında sergiliyor. GeForce GTX 1060'ın ekran kartı işlemcisi bir önceki nesil GeForce GTX 970M'in grafiklerinden daha iyi bir performans gösteriyor.
Yeni Nesil Performans Canavarı MSI oyuncu laptopları ve Intel’in yedinci nesil i7 işlemcilerinin mükemmel birlikteliği, %10’a kadar varan performans iyileştirmesiyle daha akıcı sanal gerçeklik deneyimi sunar. Optimize edilen mikro mimarisiyle enerji verimliliği artırılırken, gelişmiş üretim süreci ve silikon iyileştirmeleriyle önceki nesillere göre performans artışı sağlanmıştır. Yedinci nesil i7-7700HQ ile altıncı nesil i7-6700HQ karşılaştırıldığında günlük kullanımda çekirdek performansında i7-7700HQ %8 daha hızlıdır. Multimedya uygulamalarında %10 daha hızlı olan yedinci nesil i7 serisi işlemciler, 4K video çözmede ve dönüştürmede yaklaşık %15 daha iyi performansa sahiptir. Yedinci nesil işlemci ailesinin yenilenen medya teknolojisini barındıran H serisi işlemcilerde VP9 ve HEVC10-bit donanım hızlandırmada enerji verimliliği gözetilerek HDR deneyiminin görsel kalitesi artırılmıştır.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarından mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.

MSI GS43VR 7RE(Phantom Pro)-091TR i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 6GB GTX 1060 14'' Full HD Windows 10 Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-7700HQ
 • İşlemci Hızı 2.80 GHz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB , 256 GB SSD
 • SSD256 GB
 • SSD Slotu1x M.2 SSD Combo (NVMe PCIe Gen3 / SATA)
 • Ekran Kartı Hafızası6 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1060
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği14"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeTürkçe Q
 • USB Port2x USB 3.0, 1x USB 3.1 Type C
 • HDMIVar
 • Display Port1x Mini Display
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Paket İçeriğiNotebook, Şarj Aleti, Pil, Çanta, Mouse
 • Ağırlık1.80 Kg
 • Garanti24 Ay MSI Türkiye Garantili
 • MarkaMSI
 • Model Kodu7RE(Phantom Pro)-091TR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 7.805,09 TL 15.610,17 TL +0
 • 5.234,87 TL 15.704,61 TL +0
 • 3.950,45 TL 15.801,82 TL +0
 • 3.179,72 TL 15.898,59 TL +0
 • 2.666,09 TL 15.996,56 TL +0
 • 2.299,63 TL 16.097,43 TL +0
 • 2.024,73 TL 16.197,87 TL +0
 • 1.811,06 TL 16.299,57 TL +0
 • 1.640,43 TL 16.404,31 TL +0
 • 1.500,78 TL 16.508,63 TL +0
 • 1.384,52 TL 16.614,28 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 7.727,90 TL 15.455,81 TL +0
 • 5.167,58 TL 15.502,74 TL +0
 • 3.887,49 TL 15.549,95 TL +0
 • 3.119,49 TL 15.597,46 TL +0
 • 2.607,54 TL 15.645,25 TL +0
 • 2.241,91 TL 15.693,34 TL +0
 • 1.967,72 TL 15.741,73 TL +0
 • 1.754,49 TL 15.790,42 TL +0
 • 1.583,94 TL 15.839,40 TL +0
 • 1.444,43 TL 15.888,70 TL +0
 • 1.328,19 TL 15.938,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 7.797,14 TL 15.594,28 TL +0
 • 5.229,51 TL 15.688,52 TL +0
 • 3.946,38 TL 15.785,53 TL +0
 • 3.176,42 TL 15.882,11 TL +0
 • 2.663,31 TL 15.979,87 TL +0
 • 2.297,22 TL 16.080,53 TL +0
 • 2.022,59 TL 16.180,76 TL +0
 • 1.809,14 TL 16.282,24 TL +0
 • 1.638,68 TL 16.386,76 TL +0
 • 1.499,17 TL 16.490,85 TL +0
 • 1.383,02 TL 16.596,28 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 7.796,35 TL 15.592,69 TL +0
 • 5.227,90 TL 15.683,70 TL +0
 • 3.943,94 TL 15.775,78 TL +0
 • 3.173,79 TL 15.868,94 TL +0
 • 2.660,81 TL 15.964,88 TL +0
 • 2.294,33 TL 16.060,29 TL +0
 • 2.019,61 TL 16.156,86 TL +0
 • 1.806,07 TL 16.254,59 TL +0
 • 1.635,35 TL 16.353,52 TL +0
 • 1.495,95 TL 16.455,42 TL +0
 • 1.379,73 TL 16.556,81 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 3.108,41 TL 15.542,06 TL +3
 • 2.604,08 TL 15.624,51 TL +3
 • 2.243,98 TL 15.707,83 TL +3
 • 1.974,01 TL 15.792,04 TL +3
 • 2.646,19 TL 15.877,17 TL +0
 • 1.596,32 TL 15.963,21 TL +3
 • 1.459,11 TL 16.050,20 TL +3
 • 1.344,84 TL 16.138,13 TL +3
 • 1.622,70 TL 16.227,04 TL +0
 • 1.483,36 TL 16.316,93 TL +0
 • 1.367,32 TL 16.407,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 7.792,54 TL 15.585,08 TL +0
 • 5.225,17 TL 15.675,52 TL +0
 • 3.942,20 TL 15.768,79 TL +0
 • 3.172,28 TL 15.861,38 TL +0
 • 2.659,45 TL 15.956,73 TL +0
 • 2.293,08 TL 16.051,54 TL +0
 • 2.018,67 TL 16.149,36 TL +0
 • 1.805,17 TL 16.246,49 TL +0
 • 1.634,65 TL 16.346,53 TL +0
 • 1.495,10 TL 16.446,05 TL +0
 • 1.379,06 TL 16.548,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 7.792,54 TL 15.585,08 TL +0
 • 5.225,17 TL 15.675,52 TL +0
 • 3.942,20 TL 15.768,79 TL +0
 • 3.172,28 TL 15.861,38 TL +0
 • 2.659,45 TL 15.956,73 TL +0
 • 2.293,08 TL 16.051,54 TL +0
 • 2.018,67 TL 16.149,36 TL +0
 • 1.805,17 TL 16.246,49 TL +0
 • 1.634,65 TL 16.346,53 TL +0
 • 1.495,10 TL 16.446,05 TL +0
 • 1.379,06 TL 16.548,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 7.797,14 TL 15.594,28 TL +0
 • 5.229,51 TL 15.688,52 TL +0
 • 3.946,38 TL 15.785,53 TL +0
 • 3.176,42 TL 15.882,11 TL +0
 • 2.663,31 TL 15.979,87 TL +0
 • 2.297,22 TL 16.080,53 TL +0
 • 2.022,59 TL 16.180,76 TL +0
 • 1.809,14 TL 16.282,24 TL +0
 • 1.638,68 TL 16.386,76 TL +0
 • 1.499,17 TL 16.490,85 TL +0
 • 1.383,02 TL 16.596,28 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.316,70 TL 15.316,70 TL +0
 • 7.755,29 TL 15.510,59 TL +0
 • 5.191,75 TL 15.575,25 TL +0
 • 3.910,12 TL 15.640,46 TL +0
 • 3.140,92 TL 15.704,61 TL +0
 • 2.628,48 TL 15.770,91 TL +0
 • 2.262,30 TL 15.836,13 TL +0
 • 1.987,74 TL 15.901,89 TL +0
 • 1.774,06 TL 15.966,54 TL +0
 • 1.603,34 TL 16.033,40 TL +0
 • 1.463,56 TL 16.099,12 TL +0
 • 1.347,12 TL 16.165,39 TL +0
15.316,70 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GS43VR 7RE(Phantom Pro)-091TR i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 6GB GTX 1060 14'' Full HD Windows 10 Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GS43VR 7RE(Phantom Pro)-091TR i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 6GB GTX 1060 14'' Full HD Windows 10 Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Pişman olmaz alan
3 haftadır elimde bilgisayar gayet hızlı ve şık bir ürün. Uzun uzun araştırıp sonra aldığım bir PC alan pişman olmaz kesinlikle.
Üye resmi
Serhat Yağcı 20 Ara 2017
Her ihtiyaca uygun
Her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek performansa sahip bir bilgisayar. Oyun oynamak isteyenler, video veya 3D çizimleri renderlamak isteyenler vs herkesin memnun kalacağı bir model.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GS43VR 7RE(Phantom Pro)-091TR i7-7700HQ 3.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 6GB GTX 1060 14'' Full HD Windows 10 Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GS43VR 7RE(Phantom Pro)-091TR i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 6GB GTX 1060 14'' Full HD Windows 10 Gaming Notebook
   MSI GS43VR 7RE(Phantom Pro)-091TR i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 6GB GTX 1060 14'' Full HD Windows 10 Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.