Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir


MSI GS65 Stealth Thin 8RF-086TR i7-8750H 2.20GHz 16GB 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 15.6” FullHD Win10 Gaming Notebook Genel Özellikler

Oyun, Doğası Gereği Havalıdır! GS65 Stealth Thin, ince çerçeveli 15.6” oyun ekranı ve yepyeni altın ve siyah renkli tasarımı ile ultra taşınabilir özelliklerini çarpıcı, güçlü ve ince bir yapıyı bir arada sunuyor.
İncecik Bir Ekran Çerçevesi Daha Az İle Daha Çok Görün! 4.9 mm ultra-ince ekran çerçevesi ve %82 ekran/kasa oranı izleme alanınızı genişletin. Üste yerleştirilen kamera ile canlı yayınlarınız için en iyi açıyı yakalayın.
144Hz 7ms IPS Seviyesi Gaming Ekran Benzeri Görülmemiş Hız ve Berraklık En hızlı oyun ekranı ile canlı renkler bir araya gelerek oyun keyfinizi en üst seviyeye taşıyor.

Matrix Display Uç noktada oyun performansı için görüş alanınızı genişletin. MSI’ın yenilikçi Matrix Display teknolojisi, aynı anda 3+1 ekrana (3 harici+laptop ekranı) görüntü verebilir. En rekabetçi oyunlarda bile multi-tasking yeteneklerini kullanabilirsiniz. Matrix Display 3840 x 2160 çözünürlüğe kadar 4K çıkış desteğine sahiptir. MSI Matrix Display teknolojisi ile en iyi oyun deneyimini ve muhteşem bir multimedya keyfini bir arada yaşayabilirsiniz.
True Color Teknolojisi 2.0 Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha keskin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.
4K Çözünürlükle Bağlayın Tek Super Port ile 60Hz görüntü. Oyun keyfini çifte heyecanla yaşayın.

Her Tuş İçin Bağımsız RGB Aydınlatmalı SteelSeries Klavye Oyunun Her Saniyesi Işıl Işıl Klavyenizin her tuşunu istediğiniz şekilde özelleştirin; oyun istatistiklerini ve uyarıları gerçek zamanlı ışıklandırmalarla izleyin veya renklerin klavyenizde sevdiğiniz şarkılar eşliğinde dans etmesini seyredin!
8 Saat Batarya Süresi Üretkenliğinizi Her Yere Taşıyın GS65, taşınabilirlikte farklı ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Yeni bataryası ile 8 saate varan kesintisiz üretkenlik ve eğlence bir arada.
* MobileMark 2014 Standard ile test edilmiştir. Batarya süresi özelliklere ve sistem konfigürasyonuna göre değişiklik gösterecektir.
* Özellikler, konfigürasyona göre değişiklik gösterebilir.
Yeni İnce Adaptör - Ağırlıkları Atın İnce bir laptop, çok daha ince bir adaptörle geliyor. İşte Taşınabilirlik bulmacasının son parçası!
Cooler Boost Trinity İle Daha da Soğuk Cooler Boost Trinity, girdap oluşturan Whirlwind Blade kanatlara sahip 3 adet gelişmiş fan ile gelir. Bu yeni kanat tasarımı, aynı RPM hızında bile hava basıncı ve üfleme gücünü arttırır. CPU ve GPU için bağımsız olarak tasarlanan soğutma yapısı ile en ağır yükler altında bile iyi oyun performansını yakalayacaksınız.

Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
- TURBO MODE; CPU ve GPU ayarlarını manuel olarak değiştirerek hız aşırtma uygulamanıza olanak tanırken sistem sıcaklığını ve gürültü seviyesini düşük tutar. (yalnızca K serisi işlemcilerde ve AC modunda)
- SPORT MODE; Notebook bilgisayarınızın daha yüksek saat ayarlarına çıkarıp hız ihtiyacınızı karşılar. Fan hızları da platformu kararlı, CPU ve GPU işlemcileri düşük sıcaklıkta tutmak için otomatik ayarlanır. (yalnızca AC modunda)
- COMFORT MODE; Sakin ve sessiz bir ortama ihtiyaç duyduğunuzda Comfort moduna geçiş yapın. Sistemi dengeli bir seviyede tutar, ancak gerektiğinde dinamik ve yüksek performans da sunar. (yalnızca AC modunda)
- ECO MODE; Daha düşük güç tüketimi ile ofis uygulamaları ya da video izleme gibi günlük işler için.
- POWER OPTIONS; Yüksek sistem performansını korurken farklı güç şemaları arasında geçiş yapabilir, fan hızlarını ayarlayabilir, pil modunu değiştirip sisteminizin batarya gücünde daha uzun süre açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
Her Şey İçin Tek Bir Port İhtiyacınız olan her şeye Super Port ile sahip olabilirsiniz. Büyük dosyaları 1000MB/sn gibi hızlarla taşıyabilir, zincirleme yetenekleri ve çift 4K görüntü birimi desteği ile görüntüleme alanınızı genişletebilir, hatta tablet veya telefonunuzu evde ya da hareket halinde hızla şarj edebilirsiniz. (max. 3A akım destekler)
Ultra Hızlı Veri Transferi, 4K ve 5V/3A Şarj İçin Tek Bir Port MSI, dünyada Thunderbolt 3 arayüzünü oyun notebooklarında kullanan ilk marka oldu. En yeni ve en hızlı arayüz olan Thunderbolt 3, 40 Gb/sn’ye varan veri hızları ve zincirleme bağlantı desteği sayesinde cihazlarınıza hızlı şarj olanağı da sunuyor…
- Higher Speed; 40 Gbps’ye kadar veri transfer hızı
- More Pixels; Dual 4K LCD çıkışı
- Portable Power; Daha yüksek güçlü cihazları 5V @ 3A ile şarj eder.

8. Nesil Intel Core i7 İşlemci İle Yeni Nesil Performansı Tanıyın İlk 6 çekirdekli notebook işlemcileri ile performansta büyük bir sıçramaya tanık olun! Yeni çekirdeklerle çok daha güçlü bir oyun deneyimi ve %40’a kadar daha hızlı render yeteneğini deneyimleyin. Ne kadar çok, o kadar iyi!
NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1070 Grafik İşlemcisi Sizi MSI Gaming Notebooklar İle Şaşırtmaya Hazır MSI, dünyada bu gelecek nesil tümleşik NVIDIA işlemciyi kullanan ilk oyun notebooklarını sunuyor. NVIDIA’nın gelecek nesil GeForce GTX 1070 GPU’su önceki GTX900M serisine göre %40 performans artışı vadediyor. Yenilikçi Cooler Boost soğutma çözümü MSI’a özel oyun özellikleri ile bu yeni GeForce GTX 1070 grafik işlemci tüm performansını MSI Gaming laptoplarda sergileyebilecek. “Tek tıklamayla VR” çözümü, yoğun ve akıcı oyun deneyimi ile yeni MSI Gaming laptoplar, masaüstü performansı klişesini yıkarak oyuncuları yepyeni bir bakış açısıyla tanıştıracak.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarınızdan mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.

Sadece Her Şey 3 Boyutlu! TriDef VR, oyunculara favori oyunlarını HMD (kasklı ekran cihazları) üzerinde 3D olarak oynama olanağı sunuyor. DirectX 9,10 ve 11 oyunları, GenMe'nin sektör lideri 2D-3D dönüştürme teknolojisi sayesinde optimal 3D deneyimi için önceden yapılandırıldı. TriDef VR, oyunculara HMD cihazlarını en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak şekilde ayarlama olanağı tanıyor. Oculus Rift ve HTC Vive uyumluluğunun yanı sıra benzersiz bir oyun içi kontrol arayüzü ile oyunları HMD cihazı takarken bile açabilmeniz için benzersiz bir yön takibi yeteneği sunuyor.

En önemlisi, MSI TriDef özelliğinden tamamen faydalanabilmeleri ve daha iyi bir VR deneyimi sunmak için kullanıcılara 3 aylık ücretsiz lisans hediye ediyor.
Killer DoubleShot Pro - Ping Değerleri Koruma Altında Killer DoubleShot Pro ile artık oyunları gecikme yüzünden kaybetmeyeceksiniz. Lag takılmalarını durdururken oyun trafiğini koruyup koruma altına alır; böylece korkusuzca en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Ağınızda öncelik vermek istediğiniz programları seçerek maksimum bant genişliği yakalayabilir, kolay kullanımlı Killer Networking Manager ile hızınızı izleyebilirsiniz. Killer DoubleShot Pro, hem Killer Gb LAN, hem de WiFi 802.11ac çift bant protokolüne destek verir; bu sayede ortalama gecikmede 802.11ac kullanan sistemlere göre 3.5 kat daha yüksek verimliliğe sahiptir.
Killer Shield - Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.

En İyi PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazırsınız!
GeForce GTX en yüksek performans, en gelişmiş oyun teknolojileri (NVIDIA GameWorks) ve en iyi oyun ekosistemini (GeForce Experience) sunuyor.
Oyundaki hakimiyetinizi ortaya çıkarmak için devrim yaratan yeni GPU’larla mobil sisteminizi şık ve güçlü bir oyun silahına dönüştürün. GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, oyununun kurallarını değiştiren NVIDIA Pascal mimarisiyle şimdi laptoplara da geldi. Ulaşılmaz bir enerji verimliliği, oyun teknolojileri ve sanal gerçekliği oyun oynadığınız her yere götürün.
Performans GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, önceki nesle göre 3 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Ultra hızlı FinFET, en yeni ve en yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojilerine sahip ve DirectX 12 özelliklerine destekle notebook üzerinde en hızlı ve en akıcı deneyimi yaşatıyor.
Hayranlık Uyandıracak Seviyede Sanal Gerçeklik Deneyimi MSI Gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. Nvidia, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-Ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!

Otantik Ses Deneyimi Baştan Aşağı Kristal Berraklığında Hem oyunlarınızı, hem de müziklerinizi şimdi dünyaca ünlü Dynaudio ses sistemi ile deneyimleyin. Hi-Res sertifikalı bu ses teknolojisi 24bit/192kHz örnekleme oranı ile profesyonel kulaklıklarınızı da destekliyor.
Sınıfının Öncüsü Stereo Uzmanından Lüks Bir Ses Keyfi Tüketicilerin yüksek kaliteli ses efektleri talebini karşılamak amacıyla MSI, bu zorlu standardı karşılayan ve hoparlör sistemleri sıklıkla pahalı Alman otomobillerinde kullanılan “Otantik Fidelity (Aslına Uygunluk)” için ayrıcalıklı bir özveriye sahip olan en iyi ses markası Dynaudio’yla işbirliği yapıyor.

MSI G-Serisi dizüstü bilgisayarları, gerçekçi bir ses ve etkileyici efektlere sahip en üst düzey ses özellikleriyle donatıldı. Dynaudio, ses şiddetini önceki nesle oranla %50’den daha fazla arttırarak otantik bir ses deneyimi sunuyor. Bu sayede ses yüksekliği de önceki nesle göre 10dBA’den daha fazla artıyor. Böylece tüm yüksek kaliteli stereo kaynaklar gerçeğine sadık, çok kanallı seslere dönüşüyor. Artık odanızı dolduracak bir ses deneyimi yaşamak için fazladan hoparlörler, kablolara veya hoparlör standlarına ihtiyacınız kalmayacak!
Yepyeni Nahimic 3 İle Sesin Büyüsüne Kapılacaksınız Yepyeni Nahimic 3 ile oyun olabilecek en canlı şekilde yaşamaya hazırlanın! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.
Eksiksiz ve İçine Alan Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi Nahimic VR ile sanal gerçeklik oyunlarınızdaki çok kanallı ses özelliklerini zincirlerinden kurtarın! Gittikçe daha fazla VR oyun 7.1 surround ses özelliklerini destekliyor; ancak ne yazık ki deneyiminiz stereo ses ile sınırlı kalıyor. Nahimic VR, dünyada 7.1 sesi standart stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile 3D ses alanını HDMI ve USB çıkış üzerinden geliştiriyoruz. Sonuç ise 3D ses ve VR deneyimini bir araya getiren eksiksiz, nefes kesen bir VR oyun deneyimi. Sadece Dragon Center içinden Nahimic VR düğmesine basın ve VR ses efektlerini etkinleştirin ve şaşırmaya hazır olun!

Dragon Center 2.0 - Sisteminize Ücretsiz Güç Desteği Yeniden tasarlanan Dragon Center 2.0, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.
- Sistem Optimizasyonu; Bellekte yer açar ve belleği oyun için optimize eder.
- Işıklandırma Optimizasyonu; Farklı oyunlar için interaktif klavye ışıklandırması.
- Profil Optimizasyonu; Görüntü (True Color) ve sesi (Nahimic) oyun için optimize eder.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) - Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.
XSplit Gamecaster Version 2.9 - Oyun Yeteneklerinizi Tüm Dünyaya Yayınlayın MSI, 1 yıllık XSplit Gamecaster Premium lisansını ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular artık canlı akışlarını arka plana birleştirerek profesyonel bir şekilde yayınlayabilirler. Oyun videolarınızı da canlı olarak Twitch, YouTube, UStream gibi platformlarda sadece 3 adımda paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ hesabınıza kolaylıkla giriş yapabilir, oyun videolarınızı bu uygulama üzerinde doğrudan düzenleyebilirsiniz. Oyunlarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle, hatta dünya ile paylaşmanızı sağlayan kolay kullanımlı bu yazılımla ister heyecanlı oyun anlarınızı paylaşın ya da öylesine kaydedin.
- Akış; XSplit Gamecaster’ı tüm oyun aktivitelerinizde yayın yapmak için kullanabilirsiniz.
- WebCam & Chroma Key; Bir web kamerası ekle ve oyuncu yüzünü göster.
- Yayınını Paylaş; Yayınını paylaş ve dünyayı fethet.
- Gerçek Zamanlı Notlar; Oyun içi alıntılarla akış yaparken dikkatleri üzerine çek.
- Kaydet ve Gönder; En iyi oyun anlarını organize et ve gönder.
- TriDef SmartCam Entegrasyonu; Yeşil ekrana ihtiyaç duymadan arkaplan yok edebilen devrimsel çözüm.
- Adaptive Bitrate Teknolojisi; Bitrate değerini otomatik olarak ayarlayarak bağlantı kesintilerini engeller ve yayınınızın kesintisiz devam etmesini sağlar.

MSI GS65 Stealth Thin 8RF-086TR i7-8750H 2.20GHz 16GB 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 15.6” FullHD Win10 Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-8750H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)512 GB SSD
 • SSD512 GB
 • SSD SlotuNVMe SSD
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1070
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeRGB Arka Aydınlatmalı
 • USB Port1x Type-C (USB3.1 Gen2 / DP / Thunderbolt3), 3x Type-A USB3.1 Gen1
 • HDMI1x HDMI
 • VGAYok
 • Display Port1 x Mini-DisplayPort
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Ağırlık1.88Kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaMSI
 • Model Kodu8RF-086TR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 11.020,19 TL 22.040,37 TL +0
 • 7.391,23 TL 22.173,70 TL +0
 • 5.577,74 TL 22.310,96 TL +0
 • 4.489,52 TL 22.447,60 TL +0
 • 3.764,32 TL 22.585,92 TL +0
 • 3.246,91 TL 22.728,34 TL +0
 • 2.858,77 TL 22.870,15 TL +0
 • 2.557,08 TL 23.013,74 TL +0
 • 2.316,16 TL 23.161,63 TL +0
 • 2.118,99 TL 23.308,92 TL +0
 • 1.954,84 TL 23.458,09 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 10.911,21 TL 21.822,42 TL +0
 • 7.296,23 TL 21.888,68 TL +0
 • 5.488,84 TL 21.955,34 TL +0
 • 4.404,48 TL 22.022,42 TL +0
 • 3.681,65 TL 22.089,90 TL +0
 • 3.165,40 TL 22.157,80 TL +0
 • 2.778,26 TL 22.226,12 TL +0
 • 2.477,21 TL 22.294,86 TL +0
 • 2.236,40 TL 22.364,03 TL +0
 • 2.039,42 TL 22.433,62 TL +0
 • 1.875,30 TL 22.503,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 11.008,97 TL 22.017,93 TL +0
 • 7.383,66 TL 22.150,99 TL +0
 • 5.571,99 TL 22.287,97 TL +0
 • 4.484,86 TL 22.424,32 TL +0
 • 3.760,39 TL 22.562,35 TL +0
 • 3.243,50 TL 22.704,48 TL +0
 • 2.855,75 TL 22.845,99 TL +0
 • 2.554,36 TL 22.989,28 TL +0
 • 2.313,69 TL 23.136,85 TL +0
 • 2.116,71 TL 23.283,82 TL +0
 • 1.952,72 TL 23.432,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 11.007,85 TL 22.015,69 TL +0
 • 7.381,40 TL 22.144,19 TL +0
 • 5.568,55 TL 22.274,19 TL +0
 • 4.481,15 TL 22.405,73 TL +0
 • 3.756,86 TL 22.541,19 TL +0
 • 3.239,42 TL 22.675,91 TL +0
 • 2.851,53 TL 22.812,25 TL +0
 • 2.550,03 TL 22.950,24 TL +0
 • 2.308,99 TL 23.089,91 TL +0
 • 2.112,16 TL 23.233,79 TL +0
 • 1.948,08 TL 23.376,95 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 4.388,84 TL 21.944,20 TL +3
 • 3.676,77 TL 22.060,61 TL +3
 • 3.168,32 TL 22.178,25 TL +3
 • 2.787,14 TL 22.297,16 TL +3
 • 3.736,22 TL 22.417,35 TL +0
 • 2.253,88 TL 22.538,84 TL +3
 • 2.060,15 TL 22.661,65 TL +3
 • 1.898,82 TL 22.785,81 TL +3
 • 2.291,13 TL 22.911,34 TL +0
 • 2.094,39 TL 23.038,26 TL +0
 • 1.930,55 TL 23.166,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 11.002,47 TL 22.004,94 TL +0
 • 7.377,54 TL 22.132,63 TL +0
 • 5.566,08 TL 22.264,33 TL +0
 • 4.479,01 TL 22.395,06 TL +0
 • 3.754,95 TL 22.529,68 TL +0
 • 3.237,65 TL 22.663,55 TL +0
 • 2.850,21 TL 22.801,67 TL +0
 • 2.548,76 TL 22.938,80 TL +0
 • 2.308,01 TL 23.080,06 TL +0
 • 2.110,96 TL 23.220,57 TL +0
 • 1.947,13 TL 23.365,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 11.002,47 TL 22.004,94 TL +0
 • 7.377,54 TL 22.132,63 TL +0
 • 5.566,08 TL 22.264,33 TL +0
 • 4.479,01 TL 22.395,06 TL +0
 • 3.754,95 TL 22.529,68 TL +0
 • 3.237,65 TL 22.663,55 TL +0
 • 2.850,21 TL 22.801,67 TL +0
 • 2.548,76 TL 22.938,80 TL +0
 • 2.308,01 TL 23.080,06 TL +0
 • 2.110,96 TL 23.220,57 TL +0
 • 1.947,13 TL 23.365,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 11.008,97 TL 22.017,93 TL +0
 • 7.383,66 TL 22.150,99 TL +0
 • 5.571,99 TL 22.287,97 TL +0
 • 4.484,86 TL 22.424,32 TL +0
 • 3.760,39 TL 22.562,35 TL +0
 • 3.243,50 TL 22.704,48 TL +0
 • 2.855,75 TL 22.845,99 TL +0
 • 2.554,36 TL 22.989,28 TL +0
 • 2.313,69 TL 23.136,85 TL +0
 • 2.116,71 TL 23.283,82 TL +0
 • 1.952,72 TL 23.432,67 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 21.626,01 TL 21.626,01 TL +0
 • 10.949,88 TL 21.899,76 TL +0
 • 7.330,36 TL 21.991,07 TL +0
 • 5.520,78 TL 22.083,13 TL +0
 • 4.434,74 TL 22.173,70 TL +0
 • 3.711,22 TL 22.267,31 TL +0
 • 3.194,20 TL 22.359,40 TL +0
 • 2.806,53 TL 22.452,26 TL +0
 • 2.504,84 TL 22.543,54 TL +0
 • 2.263,79 TL 22.637,93 TL +0
 • 2.066,43 TL 22.730,73 TL +0
 • 1.902,02 TL 22.824,29 TL +0
21.626,01 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GS65 Stealth Thin 8RF-086TR i7-8750H 2.20GHz 16GB 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 15.6” FullHD Win10 Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GS65 Stealth Thin 8RF-086TR i7-8750H 2.20GHz 16GB 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 15.6” FullHD Win10 Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Notebooku indirim yapıldığı zaman aldım. 144 Hz paneli, steelseries RGB klavyesi, kendine özgü tasarımı ve genel performansı harika. Biraz daha bütçeyi yukarıya çıkartamayacak arkadaşlar GTX 1060'lı model tercih edebilir. İlk kullanışımdan sonra özellikle SSD performansına ve 120Hz ekrana hayran kaldım. Kargo hızlıydı, 2 gün sonra elime ulaştı.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GS65 Stealth Thin 8RF-086TR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 GDDR5 8GB 15.6” FullHD Win10 Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GS65 Stealth Thin 8RF-086TR i7-8750H 2.20GHz 16GB 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 15.6” FullHD Win10 Gaming Notebook
   MSI GS65 Stealth Thin 8RF-086TR i7-8750H 2.20GHz 16GB 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 15.6” FullHD Win10 Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.