Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir
Microsoft İşletim Sisteminizi Almayı Unutmayınız!


FreeDOS

MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR Intel Core i7-7700HQ Notebook Genel Özellikler

Hediyelerimiz:
MSI Gaming Mouse (Kutu içeriğinden çıkar)
MSI 15.6" Gaming Sırt Çantası (Ayrı olarak gelir)

%94 NTSC Geniş Açı Panel %94 NTSC panel, yüksek renk skalası, daha yumuşak renk geçişleri ve görüntü çıkışı sunar. Ayrıca geniş görüntüleme açısı sayesinde görüntüleme açısının en sağ ve sol uçlarından bakıldığında bile berrak bir görüntü sağlar.
Matrix Display Extend Özelliği İle +3 Harici Ekranla Kuşatan Görüntü Deneyimi Uç noktada oyun deneyimi için görüş alanınızı genişletin. Sizi tamamen saran bir oyun keyfini oyun alanınızı 4K UHD çözünürlük ve en yeni surround modu teknolojisi ile 3 harici monitöre yayarak arttırın. MSI GT serisi, tamamen yenilikçi bir salt harici grafik modu tasarımına sahip.

GT serisindeki Matrix Display özelliği sayesinde HDMI (4K @ 60Hz) uyumlu port, bir Mini DisplayPort 1.2 ve bir Thunderbolt 3 (Type-C portu) 3 adet harici 4K görüntü birimine, dizüstü bilgisayarınızın ekranı ile birlikte toplamda aynı anda 4 adet ekran kullanmaya olanak tanıyor. En çetin oyunlarda bile multitasking mümkün. Dizüstü bilgisayarınızı bir HDTV ekranına da bağlayabilirsiniz. Matrix Display özelliği 4K çıkışa ve 3840x2160 @ 60Hz çözünürlüğe destek veriyor.

MSI Matrix Display ve en yeni Surround Mod teknolojileri uç noktada oyun deneyimi ve eksiksiz bir multimedya eğlencesi için mükemmel bir ortam sağlıyor.
Yeni Nesil SSD Teknolojisi İle Ultra Hızlı Depolama Tek M.2 SSD üzerinde NVMe teknolojisini kullanan en yeni PCI-E Gen 3.0x4 bant genişliği ile oyuna herkesten önce girin. 3.nesil SSD’lerin gerçek performansı donanımsal ve yazılımsal optimizasyonlarla 2200MB/sn’ye ulaşarak SATA 3 SSD’lerin 5 katına çıkıyor.
True Color Teknolojisiyle Gerçeğe En Yakın Renkler Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha kesin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.

E-Spor Meraklıları İçin Üst Sınıf Bir Tasarım Fırçalı metal kapağı ve estetik çizgileri, mat siyah yarış arabalarından esinlendi. İnce bir zevke hitap eden MSI GT62 serisi sanal dünyaya hükmetmek için tasarlandı.
The Real Deal; Tüm Oyuncuların Rüyası Bu klavyenin donanım detayları tümüyle profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı. Daha tepkili tuşlar, optimal olarak konuşlandırılmış WASD bölgesi ve çoklu girişlerine olanak sağlaması sayesinde oyuncular oyun görevlerinde komutayı tam anlamıyla ele alabilecek.
Gümüş Baskılı Tuşlar Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın. SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Hayran Bırakan Sanal Gerçeklik Deneyimi MSI gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. NVIDIA, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!

Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED/CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.
Daha İyi Bir Soğutma Çözümü MSI'ın özel Cooler Boost 4 teknolojisi, 4’ü ekran kartı ve 2’si işlemci olmak üzere toplam 6 soğutma borusu ve çift fandan oluşan bu özel Cooler Boost 4 teknolojisi ile ayrık termal çözüme sahip. Bu sayede 2 havalandırma ızgarasından çift fanla atılan sıcak hava sayesinde sistem sıcaklığı büyük bir hızla düşüyor. Cooler Boost 4 ile optimum soğutma sağlanarak sisteminiz sürekli düşük sıcaklıkta çalışıyor. Yoğun işlem yükü ve uzun çalışma sürelerinde bile…
Killer DoubleShot Pro – Ping Değerleri Koruma Altında Killer DoubleShot Pro ile artık oyunları gecikme yüzünden kaybetmeyeceksiniz. Lag takılmalarını durdururken oyun trafiğini koruyup koruma altına alır; böylece korkusuzca en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Ağınızda öncelik vermek istediğiniz programları seçerek maksimum bant genişliği yakalayabilir, kolay kullanımlı Killer Networking Manager ile hızınızı izleyebilirsiniz. Killer DoubleShot Pro, hem Killer Gb LAN, hem de WiFi 802.11ac çift bant protokolüne destek verir; bu sayede ortalama gecikmede 802.11ac kullanan sistemlere göre 3.5 kat daha yüksek verimliliğe sahiptir.
Daha Akıcı Oyun Killer Shield ile daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.

SteelSeries Engine 3 (SSE3) – Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.
Nahimic 2 İle Çepeçevre Saran Ses Deneyimi Tüm dünyada oyun çevreleri tarafından en çok tercih edilen Nahimic teknolojisi ile en inanılmaz 3D ses deneyimini yaşayın. Yüksek tanımlı ses teknolojisi ile bilgisayarınızda müzik, efekt ve insan sesi performansı artıyor. Kullanıcıyı tamamen çevreleyen 7.1 sanal surround ses özelliklerini standart stereo kulaklıklarınızla deneyimleyin! Nahimic, kulaklık veya harici PC hoparlörleri gibi klasik stereo ses sistemlerinde bile ses dalgalarının derinlik ve uzamsallık değerlerini tekrar oluşturur.
Audio Boost 2 İle 3 Bağımsız Amplifikatör Adanmış kulaklık amplifikatörleri, izole ses devresi ve altın kaplamalı ses jakları sayesinde Audio Boost 2, oyun notebooklarında geliştirilmiş bir dinleme deneyimi yaratıyor. Ses performansı, geleneksel ses çözümlerine göre ortalama %30 oranında artıyor. Audio Boost 2, oyunculara bulundukları ortama dair daha detaylı bir işitsel resim çiziyor. Ayrıca ses bozunumunu da engelleyen güçlü amplifikatörler, en talepkar oyun kulaklıklarında bile sorun yaşamadan kullanılabiliyor. Altın kaplama jaklar sayesinde daha az gürültü girişimi ve daha uzun parça ömrü sunuyor.
Sound By Dynaudio 2.1 Hoparlör Sistemi Dünyanın lider hoparlör üreticilerinden Dynaudio ile birlikte yıllarca yapılan çalışmalar sonunda yepyeni GE62 tasarımı şimdi 2 kanal ve 1 subwoofer ile birlikte geliyor. Tamamen otantik bir ses deneyimi sunan bu donanımda ses sinyallerinde detaylar %50 oranında arttırıldı ve ses şiddeti 10Db kadar yükseltildi. Bu mükemmel sistem ile gelen ses efektleri sayesinde oyun ve film keyfiniz kesinlikle artacak.

PC’de Oyun Geforce GTX İle Oynanır! GeForce GTX grafiklere sahip Gaming PC ile oyuna hazır olun. En hızlı performans, en yeni oyun teknolojileri ve en iyi oyun ekosistemi ile nihai oyun deneyimini yaşayın.
GeForce GTX 10 serisi grafik işlemciler, önceki nesil GPU’lara göre 3 kat daha yüksek performansa sahiptir. Ultra hızlı FinFet, en yeni yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojileri ve DirectX 12 desteği ile bir gaming notebook üzerinde mümkün olan en hızlı, en akıcı oyun deneyimini yaşayın.
Yeni Nesil Performans Canavarı Intel i7-7700HQ dan gücünü alan MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı. Dört adet fiziksel dört de sanal çekirdeğiyle yeni nesil Intel i7-7700HQ işlemci yoğun iş yükü altında bile performansından ödün vermiyor. Zorlu program ve uygulamaların ya da çoklu görevlerin bindireceği yükü 3.80 GHz turbo frekans hızına çıkarak zorlanmadan yerine getiren işlemci, optimize edilmiş ısıl tasarımıyla elektriği adeta koklayarak enerji tüketimini de en düşük seviyede tutmayı başarıyor.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarından mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.

MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 7200RPM 8GB GTX 1070 15.6" Full HD FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciINTEL Core™ i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-7700HQ
 • İşlemci Hızı2.80 GHz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiFreeDOS
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)64 GB
 • Kapasite1 TB
 • SSD256 GB
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1070
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeTürkçe Q
 • USB Port1x USB3.1 Gen2 Type-C, 3x USB 3.0, 1x USB 2.0
 • HDMIVar
 • VGAYok
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Paket İçeriğiÇanta, Notebook, Şarj Aleti, Pil, Mouse
 • Ağırlık2.94 kg
 • Garanti24 Ay MSI Türkiye Garantili
 • MarkaMSI
 • Model Kodu7RE(Dominator Pro)-284XTR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 12.171,19 TL 24.342,37 TL +0
 • 8.193,46 TL 24.580,38 TL +0
 • 6.205,77 TL 24.823,08 TL +0
 • 5.014,13 TL 25.070,63 TL +0
 • 4.220,53 TL 25.323,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 12.118,76 TL 24.237,51 TL +0
 • 8.150,22 TL 24.450,67 TL +0
 • 6.166,90 TL 24.667,61 TL +0
 • 4.975,07 TL 24.875,34 TL +0
 • 4.183,32 TL 25.099,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 12.176,20 TL 24.352,41 TL +0
 • 8.201,14 TL 24.603,41 TL +0
 • 6.214,26 TL 24.857,03 TL +0
 • 5.023,72 TL 25.118,60 TL +0
 • 4.230,95 TL 25.385,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 12.182,48 TL 24.364,96 TL +0
 • 8.205,41 TL 24.616,22 TL +0
 • 6.218,18 TL 24.872,72 TL +0
 • 5.026,39 TL 25.131,95 TL +0
 • 4.233,23 TL 25.399,37 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 6.045,12 TL 24.180,47 TL +2
 • 4.876,51 TL 24.382,56 TL +2
 • 6.147,65 TL 24.590,61 TL +0
 • 4.959,93 TL 24.799,64 TL +0
 • 4.168,71 TL 25.012,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 12.176,33 TL 24.352,66 TL +0
 • 8.200,97 TL 24.602,90 TL +0
 • 6.214,58 TL 24.858,33 TL +0
 • 5.023,83 TL 25.119,13 TL +0
 • 4.230,91 TL 25.385,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 12.176,33 TL 24.352,66 TL +0
 • 8.200,97 TL 24.602,90 TL +0
 • 6.214,58 TL 24.858,33 TL +0
 • 5.023,83 TL 25.119,13 TL +0
 • 4.230,91 TL 25.385,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 12.093,95 TL 24.187,90 TL +0
 • 8.120,82 TL 24.362,45 TL +0
 • 6.134,88 TL 24.539,54 TL +0
 • 4.938,68 TL 24.693,39 TL +0
 • 4.141,53 TL 24.849,18 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 23.631,57 TL 23.631,57 TL +0
 • 12.090,24 TL 24.180,47 TL +0
 • 8.121,65 TL 24.364,96 TL +0
 • 6.137,43 TL 24.549,73 TL +0
 • 4.947,47 TL 24.737,33 TL +0
 • 4.154,20 TL 24.925,19 TL +0
23.631,57 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 7200RPM 8GB GTX 1070 15.6" Full HD FreeDOS Gaming Notebook
Puan Ortalaması 4,7
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 7200RPM 8GB GTX 1070 15.6" Full HD FreeDOS Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Çok iyi
Uzun uzun araştırıp almaya karar verdiğim bir model oldu ve hiç pişman etmedi beni. Asla ısınmıyor, çok tepkisel çalışıyor, hızı ve performansı gerçekten güzel bir bilgisayar. Eğer bütçeniz bu aralıklarda ise mutlaka tavsiye ederim.
Üye resmi
Bayram Dönmez 19 Ara 2017
Ses kalitesini beğenmedim
Her konuda başarılı bir iş çıkarmış MSI, işlemleri çok seri yapıyor, ısınma problemi yok, dizaynı çok başarılı yalnız ses kalitesini beğenmedim. Böyle üst düzey bir bilgisayardan daha kaliteli bir ses performansı beklerdim.
Üye resmi
Özmen Üstünel 29 Nis 2017
yüksek fps
yüksek fps istiyorsanız kesinlikle msi tercih edin arkadaşlar. bi kaç kere ben bilgisayar değiştirmiş birisi olarak söyleyebiliyorum bunu. ulta ayarlarda hiç bu kadar iyi oyun oynayabildiğimi hatırlamıyorum. fan oldukça soğuk tutuyor bilgisayarı ve klavye aydınlatması ayrıca çok şık. tam bir oyuncu yani.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR i7-7700HQ 3.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 7200RPM 8GB GTX 1070 15.6" Full HD FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 7200RPM 8GB GTX 1070 15.6" Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   MSI GT62VR 7RE(Dominator Pro)-284XTR i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD+1TB 7200RPM 8GB GTX 1070 15.6" Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.