Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir
Microsoft İşletim Sisteminizi Almayı Unutmayınız!


MSI GT75 Titan 8RG-244XTR i7-8750H 2.20GHz 16GB 1TB+256GB (2x128) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Genel Özellikler

Bilim-Kurgu Temalı Oyun Cihazları GT83 modelinden esinlenen yepyeni GT75, hem görüntü, hem de dokunuş açısından eşsiz bir gelişim gösterdi. Ok şekli ile daha saldırgan bir görünüme bürünen bilek desteği de uzun soluklu oyun seanslarınızda bile daha konforlu bir ergonomiye sahip. GT75, her oyuncunun hak ettiği üst sınıf performansı ve üst sınıf konforu bir arada sunuyor.
SteelSeries İmzalı Rapid Mekanik RGB Klavye - Eskisinden Bile Hızlı! Dünyanın ilk mekanik klavyeli oyun laptopu ile dünyadaki bütün oyuncuları büyülemiştik. Şimdi ise uzun zamandır beklenen bu devrimi devam ettirmek için GT75VR ile birlikte yepyeni Rapid mekanik RGB klavyeyi sunuyoruz. Yalnızca 3mm’lik toplam tuş gezme mesafesi ve 1.5mm’lik aktivasyon mesafesi ile bu nihai oyun sistemi, kazanmaya alışkın olanlar için üretildi. SteelSeries Engine 3 ile birlikte, her tuş için bağımsız RGB geriden aydınlatma denetimi sunuyoruz. Artık klavye üzerindeki her bir tuşu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
8H Dragon Shield - Ejderhanın Ruhu Elmas Kadar Sağlam Saf, tutkulu, odaklı, kararlı ve çelik gibi bir irade… İşte bunlar profesyonel bir oyuncunun özellikleri. Bu sıra dışı insanların şerefine, MSI Gaming notebooklarda bulunan yeni Dragon arması bir kat Corning Glass ile kaplandı. Yeni Dragon Shield, 8H sertlik derecesine sahip ve cam gibi saydam, plastik gibi esnek ve kauçuk gibi su geçirmez. MSI’ın güçlü ejderha ruhunu, elmas gibi güzel ve pırıl pırıl bir ürünle bir araya getiriyor.
Cooler Boost Titan - Çift Fan ve 9 Soğutma Borusuyla Ultra Soğutma Performansı Isı, dünyamızdaki en orijinal unsurlardan biri. Basit fizik kurallarından biliyoruz ki daha fazla enerji daha fazla ısı üretir. Dolayısıyla soğutma da zor bir görev. Cooler Boost Titan, geliştirilmiş çift fanı ve toplam 9 adet soğutma borusu ile CPU ve GPU için ayrı ayrı soğutma yapan bağımsız termal çözümü sayesinde sıcaklığın CPU ya da GPU üzerinde birikmesine izin vermez. Böylece uç noktada oyun deneyiminde bile en iyi performansı sunar.
GT Serisi Gaming Notebooklar İle En İyi Surround Görüntü Uç noktada oyun deneyimi için izleme alanınızı genişletin. En yeni Surround Mode teknolojisi ile 4K UHD çözünürlükte 3 adet harici ekrana aynı anda bağlanarak sizi dünyadan koparacak bir oyun deneyimini kucaklayın.

MSI GT serisi tamamen entegre bir grafik moduna sahiptir. Bu sayede GT serisinde kullanılan Matrix Display teknolojisi ile bir HDMI (4K @ 60Hz), bir Mini DisplayPort 1.2, bir Thunderbolt 3 (Type-C) portu ve laptopunuzun dahili ekranı olmak üzere 3 adede kadar harici 4K görüntü birimine, toplamda 4 görüntü çıkışına aynı anda bağlanabilir, en rekabetçi oyunlarda bile multi-tasking özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Laptopunuzu bir HDTV ekrana bağlayabilirsiniz. Matrix Display teknolojisi 3840 x 2160 ve 60Hz tazeleme oranı ile 4K görüntü çıkışına destek verir.

MSI Matrix Display ve en son Surround Mode teknolojisi ile en ideal oyun deneyimini ve muhteşem bir multimedya keyfini bir arada yaşayabilirsiniz.
4K Çözünürlükle Bağlayın Tek Super Port ile 60Hz görüntü. Oyun keyfini çifte heyecanla yaşayın.
Ultra Hızlı Veri Transferi, 4K ve 5V/3A Şarj İçin Tek Bir Port MSI, dünyada Thunderbolt 3 arayüzünü oyun notebooklarında kullanan ilk marka oldu. En yeni ve en hızlı arayüz olan Thunderbolt 3, 40 Gb/sn’ye varan veri hızları ve zincirleme bağlantı desteği sayesinde cihazlarınıza hızlı şarj olanağı da sunuyor…
- Higher Speed; 40 Gbps’ye kadar veri transfer hızı
- More Pixels; Dual 4K LCD çıkışı
- Portable Power; Daha yüksek güçlü cihazları 5V @ 3A ile şarj eder
Bir Milisaniye Bile Zafere Götürebilir! Dünyanın İlk 120Hz 3ms Gaming Laptop Paneli 120Hz tazeleme oranı ve 3ms tepki süresine sahip dünyanın ilk Gaming laptop görüntü paneli ile kaosun tepe yaptığı anlarda bile detayları kaçırmayacaksınız. Bu panelin bir saniye içinde 120 kare görüntüleyebilme yeteneği ve %94 NTSC renk gamı kalibrasyonu sayesinde en canlı renkleri ve en gerçekçi görüntüleri zevk ve şaşkınlıkla izleyin!
True Color Teknolojisi 2.0 Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha keskin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.
MSI Notebookları, ESS Sabre HiFi İle Yüksek Çözünürlüklü Ses Deneyimi Sunuyor Yüksek çözünürlüklü ses, standart müzik CD’lerinde bulunan ses kalitesinden 6.5 kat daha yüksek örnekleme oranı sunan dijital format ve işlemler bütünüdür. Hi-Res ses yongaları genellikle 24 bit/96 kHz (CD kalitesinden 3.2 kat daha fazla veri aktarımı) ve 24 bit/192 kHz (CD kalitesinden 6.5 kat daha fazla veri aktarımı) kaliteye sahiptir.

24 bit/192 kHz örnekleme yeteneği ile ESS Sabre HiFi DAC donanımına sahip Vortex G25 şimdi dünyada ilk kez en yüksek kalite ile yüksek çözünürlüklü ses yayını yapmaya hazır.
Sound By Dynaudio 2+1 Hoparlör Sistemi Dünyanın lider hoparlör üreticilerinden Dynaudio ile birlikte yıllarca yapılan çalışmalar sonunda yepyeni GT75 tasarımı şimdi 2 kanal ve 1 subwoofer ile birlikte geliyor. Tamamen otantik bir ses deneyimi sunan bu donanımda ses sinyallerinde detaylar %50 oranında arttırıldı ve ses şiddeti 10dB kadar yükseltildi. Bu mükemmel sistem ile gelen ses efektleri sayesinde oyun ve film keyfiniz kesinlikle artacak.
Yepyeni Nahimic 3 İle Sesin Büyüsüne Kapılacaksınız Yepyeni Nahimic 3 ile oyun olabilecek en canlı şekilde yaşamaya hazırlanın! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.
Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
- TURBO MODE; CPU ve GPU ayarlarını manuel olarak değiştirerek hız aşırtma uygulamanıza olanak tanırken sistem sıcaklığını ve gürültü seviyesini düşük tutar. (yalnızca K serisi işlemcilerde ve AC modunda)
- SPORT MODE; Notebook bilgisayarınızın daha yüksek saat ayarlarına çıkarıp hız ihtiyacınızı karşılar. Fan hızları da platformu kararlı, CPU ve GPU işlemcileri düşük sıcaklıkta tutmak için otomatik ayarlanır. (yalnızca AC modunda)
- COMFORT MODE; Sakin ve sessiz bir ortama ihtiyaç duyduğunuzda Comfort moduna geçiş yapın. Sistemi dengeli bir seviyede tutar, ancak gerektiğinde dinamik ve yüksek performans da sunar. (yalnızca AC modunda)
- ECO MODE; Daha düşük güç tüketimi ile ofis uygulamaları ya da video izleme gibi günlük işler için.
- POWER OPTIONS; Yüksek sistem performansını korurken farklı güç şemaları arasında geçiş yapabilir, fan hızlarını ayarlayabilir, pil modunu değiştirip sisteminizin batarya gücünde daha uzun süre açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) - Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.

En İyi PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazırsınız!

GeForce GTX en yüksek performans, en gelişmiş oyun teknolojileri (NVIDIA GameWorks) ve en iyi oyun ekosistemini (GeForce Experience) sunuyor.
Oyundaki hakimiyetinizi ortaya çıkarmak için devrim yaratan yeni GPU’larla mobil sisteminizi şık ve güçlü bir oyun silahına dönüştürün. GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, oyununun kurallarını değiştiren NVIDIA Pascal mimarisiyle şimdi laptoplara da geldi. Ulaşılmaz bir enerji verimliliği, oyun teknolojileri ve sanal gerçekliği oyun oynadığınız her yere götürün.
Performans GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, önceki nesle göre 3 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Ultra hızlı FinFET, en yeni ve en yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojilerine sahip ve DirectX 12 özelliklerine destekle notebook üzerinde en hızlı ve en akıcı deneyimi yaşatıyor.
En Son Oyun Teknolojileri Bu yenilikçi GPU’lar gelecek nesil ekranlar, VR, ultra-yüksek çözünürlük ve çoklu monitör için tasarlandı. NVIDIA GameWorks teknolojileri oyunda son derece akıcı ve sinematik bir görüntü sunarken aynı zamanda çığır açan NVIDIA Ansel ile 360° oyun içi görüntüler yakalamanıza ve VR ile izlemenize de olanak tanıyor.
VR Ready Gelecek nesil VR performansını GeForce GTX 1080 / GTX 1070 / GTX 1060 üzerinde en düşük gecikme ve tanınmış cihazlarda tak-çalıştır uyumluluğu ile yaşayın. NVIDIA VRWorks teknolojileri sayesinde VR ses, fizik ve tepkileri anı anına deneyimleyin.
8. Nesil Intel Core i7 İşlemci İle Yeni Nesil Performansı Tanıyın İlk 6 çekirdekli notebook işlemcileri ile performansta büyük bir sıçramaya tanık olun! Yeni çekirdeklerle çok daha güçlü bir oyun deneyimi ve %40’a kadar daha hızlı render yeteneğini deneyimleyin. Ne kadar çok, o kadar iyi!
Nvidia’nın En Yeni GeForce GTX 1080 Grafik İşlemcisi Sizi MSI Gaming Notebooklar İle Şaşırtmaya Hazır MSI, dünyada bu gelecek nesil tümleşik NVIDIA işlemciyi kullanan ilk oyun notebooklarını sunuyor. NVIDIA’nın gelecek nesil GeForce GTX 1080 GPU’su önceki GTX900M serisine göre %40 performans artışı vadediyor. Yenilikçi Cooler Boost soğutma çözümü ve MSI’a özel oyun özellikleri ile bu yeni GeForce GTX 1080 grafik işlemci tüm performansını MSI Gaming laptoplarda sergileyebilecek. “Tek tıklamayla VR” çözümü, yoğun ve akıcı oyun deneyimi ile yeni MSI Gaming laptoplar, masaüstü performansı klişesini yıkarak oyuncuları yepyeni bir bakış açısıyla tanıştıracak.
DDR4-2666 Bellek - Daha Ağır İş Yükü İçin Daha Yüksek Bant Genişliği Geliştirilmiş DDR4-2666 XMP bellek ile notebook bilgisayarınızdan mümkün olan en yüksek performansı alın! Önceki nesil DDR3 belleklerden %40, DDR4-200 belleklerden %10 daha hızlı performansı ile bu yeni laptop standardının size uç noktada oyun deneyimi yaşatmasına izin verin.
Yıldırım Hızında Killer Kablosuz Bağlantı Yeni Killer Wireless-AC 1550 ile kablosuz bağlantınızı hızlandırın ve rakiplerinizden iki kat daha hızlı bağlanın.
Dünyada İlk Kez: Killer Multi Gig İle Online Oyunlar İçin Kusursuz Bağlantı Çözümü Gecikme yüzünden oyun kaybetmeye son! Killer DoubleShot Pro, ağ trafiğinizi korur ve oyuna ait veri paketlerini otomatik olarak algılayarak öncelik verir. Böylece ani hız değişimlerini engelleyerek ataklarınızı korkmadan yapmanıza yardımcı olur. Dünyada ilk kez 10Gb/sn’ye varan hıza tanık olun! Ağınızın öncelik vermesini istediğiniz programları seçin ve hızınızı maksimum seviyeye ulaştırın. Kolay kullanımlı Killer Networking Manager ile bağlantı hızınızı anlık takip edin.
Killer Shield İle Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.
MSI APP Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel klavye ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.
Dragon Center 2.0 - Sisteminize Ücretsiz Güç Desteği Yeniden tasarlanan Dragon Center 2.0, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.
- Sistem Optimizasyonu; Bellekte yer açar ve belleği oyun için optimize eder.
- Işıklandırma Optimizasyonu; Farklı oyunlar için interaktif klavye ışıklandırması.
- Profil Optimizasyonu; Görüntü (True Color) ve sesi (Nahimic) oyun için optimize eder.
Sadece Her Şey 3 Boyutlu! TriDef VR, oyunculara favori oyunlarını HMD (kasklı ekran cihazları) üzerinde 3D olarak oynama olanağı sunuyor. DirectX 9,10 ve 11 oyunları, GenMe'nin sektör lideri 2D-3D dönüştürme teknolojisi sayesinde optimal 3D deneyimi için önceden yapılandırıldı. TriDef VR, oyunculara HMD cihazlarını en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak şekilde ayarlama olanağı tanıyor. Oculus Rift ve HTC Vive uyumluluğunun yanı sıra benzersiz bir oyun içi kontrol arayüzü ile oyunları HMD cihazı takarken bile açabilmeniz için benzersiz bir yön takibi yeteneği sunuyor.

En önemlisi, MSI TriDef özelliğinden tamamen faydalanabilmeleri ve daha iyi bir VR deneyimi sunmak için kullanıcılara 3 aylık ücretsiz lisans hediye ediyor.
XSplit Gamecaster Version 2.9 - Oyun Yeteneklerinizi Tüm Dünyaya Yayınlayın MSI, 1 yıllık XSplit Gamecaster Premium lisansını ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular artık canlı akışlarını arka plana birleştirerek profesyonel bir şekilde yayınlayabilirler. Oyun videolarınızı da canlı olarak Twitch, YouTube, UStream gibi platformlarda sadece 3 adımda paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ hesabınıza kolaylıkla giriş yapabilir, oyun videolarınızı bu uygulama üzerinde doğrudan düzenleyebilirsiniz. Oyunlarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle, hatta dünya ile paylaşmanızı sağlayan kolay kullanımlı bu yazılımla ister heyecanlı oyun anlarınızı paylaşın ya da öylesine kaydedin.
- Akış; XSplit Gamecaster’ı tüm oyun aktivitelerinizde yayın yapmak için kullanabilirsiniz.
- WebCam & Chroma Key; Bir web kamerası ekle ve oyuncu yüzünü göster.
- Yayınını Paylaş; Yayınını paylaş ve dünyayı fethet.
- Gerçek Zamanlı Notlar; Oyun içi alıntılarla akış yaparken dikkatleri üzerine çek.
- Kaydet ve Gönder; En iyi oyun anlarını organize et ve gönder.
- TriDef SmartCam Entegrasyonu; Yeşil ekrana ihtiyaç duymadan arkaplan yok edebilen devrimsel çözüm.
- Adaptive Bitrate Teknolojisi; Bitrate değerini otomatik olarak ayarlayarak bağlantı kesintilerini engeller ve yayınınızın kesintisiz devam etmesini sağlar.

MSI GT75 Titan 8RG-244XTR i7-8750H 2.20GHz 16GB 1TB+256GB (2x128) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-8750H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiFreeDOS
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)64 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB
 • SSD256 GB
 • SSD SlotuNVMe PCIe Gen3 / SATA
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1080
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5X
 • Ekran Özelliği17.3"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeRGB Mekanik
 • USB Port5x Type A USB3.1 Gen.2, 1x Type-C (USB3.1 Gen2 / DP / Thunderbolt 3)
 • HDMI1x HDMI
 • VGAYok
 • Display Port1 x Mini-DisplayPort
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Ağırlık4.56 Kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaMSI
 • Model KoduGT75 Titan 8RG-244XTR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 14.070,45 TL 28.140,91 TL +0
 • 9.439,02 TL 28.317,06 TL +0
 • 7.123,86 TL 28.495,43 TL +0
 • 5.735,81 TL 28.679,04 TL +0
 • 4.810,34 TL 28.862,02 TL +0
 • 4.149,62 TL 29.047,34 TL +0
 • 3.654,38 TL 29.235,06 TL +0
 • 3.269,82 TL 29.428,36 TL +0
 • 2.962,11 TL 29.621,05 TL +0
 • 2.710,57 TL 29.816,29 TL +0
 • 2.501,18 TL 30.014,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 13.972,14 TL 27.944,28 TL +0
 • 9.357,40 TL 28.072,20 TL +0
 • 7.032,36 TL 28.129,43 TL +0
 • 5.660,51 TL 28.302,54 TL +0
 • 4.738,96 TL 28.433,77 TL +0
 • 4.078,78 TL 28.551,45 TL +0
 • 3.583,76 TL 28.670,10 TL +0
 • 3.200,53 TL 28.804,77 TL +0
 • 2.892,55 TL 28.925,55 TL +0
 • 2.640,67 TL 29.047,34 TL +0
 • 2.432,13 TL 29.185,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 14.099,21 TL 28.198,42 TL +0
 • 9.469,14 TL 28.407,43 TL +0
 • 7.154,15 TL 28.616,59 TL +0
 • 5.765,77 TL 28.828,85 TL +0
 • 4.841,22 TL 29.047,34 TL +0
 • 4.180,87 TL 29.266,07 TL +0
 • 3.686,41 TL 29.491,26 TL +0
 • 3.301,86 TL 29.716,75 TL +0
 • 2.994,57 TL 29.945,71 TL +0
 • 2.743,78 TL 30.181,53 TL +0
 • 2.534,81 TL 30.417,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 14.106,42 TL 28.212,84 TL +0
 • 9.474,02 TL 28.422,06 TL +0
 • 7.157,86 TL 28.631,43 TL +0
 • 5.768,78 TL 28.843,92 TL +0
 • 4.843,77 TL 29.062,64 TL +0
 • 4.183,08 TL 29.281,59 TL +0
 • 3.688,38 TL 29.507,03 TL +0
 • 3.303,64 TL 29.732,76 TL +0
 • 2.996,20 TL 29.961,97 TL +0
 • 2.745,28 TL 30.198,05 TL +0
 • 2.536,21 TL 30.434,51 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 5.615,58 TL 28.077,91 TL +3
 • 4.708,88 TL 28.253,28 TL +3
 • 4.061,55 TL 28.430,84 TL +3
 • 3.576,33 TL 28.610,65 TL +3
 • 4.799,29 TL 28.795,76 TL +0
 • 2.898,02 TL 28.980,23 TL +3
 • 2.651,55 TL 29.167,08 TL +3
 • 2.446,36 TL 29.356,36 TL +3
 • 2.955,13 TL 29.551,27 TL +0
 • 2.704,14 TL 29.745,58 TL +0
 • 2.495,21 TL 29.942,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 14.099,50 TL 28.199,00 TL +0
 • 9.468,75 TL 28.406,26 TL +0
 • 7.154,15 TL 28.616,59 TL +0
 • 5.766,01 TL 28.830,05 TL +0
 • 4.841,12 TL 29.046,73 TL +0
 • 4.180,96 TL 29.266,69 TL +0
 • 3.686,25 TL 29.490,00 TL +0
 • 3.301,86 TL 29.716,75 TL +0
 • 2.994,70 TL 29.947,01 TL +0
 • 2.743,72 TL 30.180,87 TL +0
 • 2.534,87 TL 30.418,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 14.099,50 TL 28.199,00 TL +0
 • 9.468,75 TL 28.406,26 TL +0
 • 7.154,15 TL 28.616,59 TL +0
 • 5.766,01 TL 28.830,05 TL +0
 • 4.841,12 TL 29.046,73 TL +0
 • 4.180,96 TL 29.266,69 TL +0
 • 3.686,25 TL 29.490,00 TL +0
 • 3.301,86 TL 29.716,75 TL +0
 • 2.994,70 TL 29.947,01 TL +0
 • 2.743,72 TL 30.180,87 TL +0
 • 2.534,87 TL 30.418,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 14.086,26 TL 28.172,51 TL +0
 • 9.458,43 TL 28.375,29 TL +0
 • 7.141,56 TL 28.566,23 TL +0
 • 5.748,95 TL 28.744,76 TL +0
 • 4.820,92 TL 28.925,55 TL +0
 • 4.167,17 TL 29.170,16 TL +0
 • 3.673,45 TL 29.387,62 TL +0
 • 3.286,29 TL 29.576,61 TL +0
 • 2.983,24 TL 29.832,40 TL +0
 • 2.732,72 TL 30.059,88 TL +0
 • 2.524,24 TL 30.290,86 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 27.594,97 TL 27.594,97 TL +0
 • 14.069,02 TL 28.138,04 TL +0
 • 9.440,96 TL 28.322,87 TL +0
 • 7.126,80 TL 28.507,20 TL +0
 • 5.738,19 TL 28.690,97 TL +0
 • 4.812,85 TL 28.877,12 TL +0
 • 4.157,06 TL 29.099,41 TL +0
 • 3.661,36 TL 29.290,92 TL +0
 • 3.275,76 TL 29.481,81 TL +0
 • 2.967,52 TL 29.675,21 TL +0
 • 2.715,56 TL 29.871,16 TL +0
 • 2.505,26 TL 30.063,16 TL +0
27.594,97 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GT75 Titan 8RG-244XTR i7-8750H 2.20GHz 16GB 1TB+256GB (2x128) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
Puan Ortalaması 4,8
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GT75 Titan 8RG-244XTR i7-8750H 2.20GHz 16GB 1TB+256GB (2x128) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Satın alma işleminden itibaren en ufak bir sıkıntı yaşamadım çok şükür. Kargo hızlı, mağaza ilgiliydi. Performansı şahane bir bilgisayar çok stabil çalışıyor en yüksek konfigürasyonda bile fps değerleri çok yüksek makinenin ve bunun yanında sağlam ve kaliteli bir kasaya sahip. Her anlamda memnun kaldım.
Üye resmi
Lâçin İbagüner 20 Mar 2019

Çok güzel ve özenli paketlenmişti kargom herhangi bir darbe,kırık,çizik olmadan elime ulaştırıldı. Bilgisayarın performansı gerçekten güzel memenun kalmayacak çok az insan vardır. Zayıf bulduğum nokta ise fanların biraz sesli çalışması oldu.
Üye resmi
Oğuzkan Çalık 20 Mar 2019

Şimdiye dek piyasada gördüğüm en şık ve yüksek performanslı oyuncu bilgisayarı! işlemci 8.nesil ve gtx1080 ekran kartıyla beraber mütiş performans sağlıyor.. Çok da anlatmaya gerek yok aslında kendini belli ediyor hemen.
Üye resmi
Sami Keleş 13 Mar 2019

Uzun araştırmalardan sonra buradan almaya karar verdim. Dikkatli paketlenmiş bir şekilde hızlı bir gönderi oldu. Oyunlarda fanı hızlı ayarda kullanıyorum ve çok etkili oluyor. Ekranın mat olması ilk tercihimdi ve sanırım uzun süre ekrana bakınca göz sağlığı için gerekli birşey. Kasa kalitesini çok beğendim. Bilgisayarın bu performansı 5 sene boyunca sorun çıkartmadan götürür. Tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Son Gezdiğiniz Ürünler

MSI GT75 Titan 8RG-244XTR i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 256GB (2x128) SSD+1TB GTX 1080 GDDR5X 8GB 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI GT75 Titan 8RG-244XTR i7-8750H 2.20GHz 16GB 1TB+256GB (2x128) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   MSI GT75 Titan 8RG-244XTR i7-8750H 2.20GHz 16GB 1TB+256GB (2x128) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.