Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir


MSI GT75VR 7RFMsi GT75VR 7RF(Titan Pro)-079TR i7-7700HQ 2.80GHz 64GB 1TB+512GB (2x256) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook Genel Özellikler

Bilim-Kurgu Filmlerinden Çıkmış Oyun Cihazları GT83VR mimarisini temel alan yepyeni GT75VR modeli hem görünüş, hem de his bakımından son derece üstün geliştirmeler içeriyor. Yeni ok şekilli tasarımı ile arttırılan saldırgan görünümünün yanında bilek dayama alanı da yükseltilerek daha iyi bir ergonomi ve uzun süreli oyunlarda bileklerinizin daha rahat etmesi sağlandı. GT75VR, her oyuncunun hak ettiği üst sınıf oyun deneyimi ve rahatlığı bir arada sunuyor.
SteelSeries’den Hızlı Mekanik RGB Klavye; Her Zamankinden Daha Süratli Dünyanın ilk mekanik klavyeli oyun laptopu ile dünya çapında oyuncuları zaten büyülemiştik. Şimdi bu mirası devam ettirmek için GT75VR ile birlikte yeni bir hızlı mekanik RGB klavye sunuyoruz. Yalnızca 3mm toplam tuş mesafesi ve 1.5mm mekanik aktivasyon ile bu oyun sistemi kazandığınız zaferlere şahit olacak. SteelSeries Engine 3 ile birlikte her tuş için bağımsız geriden aydınlatma olanağı sunan “Per-Key RGB Backlight” denetimini birçok modla birlikte sunuyoruz. Artık gerçek anlamda her tuşu istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
4K Çözünürlükle Bağlayın Tek Thunderbolt 3 ile 60Hz görüntü. Oyun keyfini çifte heyecanla yaşayın!
Bir Milisaniye Bile Zafere Götürebilir! Dünyanın İlk 120Hz 3ms Gaming Laptop Paneli 120Hz tazeleme oranı ve 3ms tepki süresine sahip dünyanın ilk Gaming laptop görüntü paneli ile kaosun tepe yaptığı anlarda bile detayları kaçırmayacaksınız. Bu panelin bir saniye içinde 120 kare görüntüleyebilme yeteneği ve %94 NTSC renk gamı kalibrasyonu sayesinde en canlı renkleri ve en gerçekçi görüntüleri zevk ve şaşkınlıkla izleyin!
Matrix Display Extend Özelliği İle +3 Harici Ekranla Kuşatan Görüntü Deneyimi Uç noktada oyun deneyimi için görüş alanınızı genişletin. Sizi tamamen saran bir oyun keyfini oyun alanınızı 4K UHD çözünürlük ve en yeni surround modu teknolojisi ile 3 harici monitöre yayarak arttırın. MSI GT serisi, tamamen yenilikçi bir salt harici grafik modu tasarımına sahip.

MSI GT serisi, tamamen yenilikçi bir salt harici grafik modu tasarımına sahip. GT serisindeki Matrix Display özelliği sayesinde HDMI (4K @ 60Hz) uyumlu port, bir Mini DisplayPort 1.2 ve bir Thunderbolt 3 (Type-C portu) 3 adet harici 4K görüntü birimine, dizüstü bilgisayarınızın ekranı ile birlikte toplamda aynı anda 4 adet ekran kullanmaya olanak tanıyor. En çetin oyunlarda bile multitasking mümkün. Dizüstü bilgisayarınızı bir HDTV ekranına da bağlayabilirsiniz. Matrix Display özelliği 4K çıkışa ve 3840x2160 @ 60Hz çözünürlüğe destek veriyor.

MSI Matrix Display ve en yeni Surround Mod teknolojileri uç noktada oyun deneyimi ve eksiksiz bir multimedya eğlencesi için mükemmel bir ortam sağlıyor.
True Color Technology 2.0! Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha kesin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.
8H Dragon Shield - Ejderhanın Ruhu Elmas Kadar Sağlam Saf, tutkulu, odaklı, kararlı ve çelik gibi bir irade… İşte bunlar profesyonel bir oyuncunun özellikleri. Bu sıra dışı insanların şerefine, MSI Gaming notebooklarda bulunan yeni Ejderha arması bir kat Corning Glass ile kaplandı. Yeni Dragon Shield, 8H sertlik derecesine sahip ve cam gibi saydam, plastik gibi esnek ve kauçuk gibi su geçirmez. MSI’ın güçlü ejderha ruhunu, elmas gibi güzel ve pırıl pırıl bir ürünle bir araya getiriyor.
Cooler Boost Titan - Çift Fan Ve 10 Soğutma Borusu İle Ultra Soğutma Performansı Isı dünyamızdaki en zorlayıcı unsurlardan biri. Basit fizik kurallarından biliyoruz ki daha fazla enerji daha fazla ısı üretir. Dolayısıyla soğutma da zor bir görev. Cooler Boost Titan, geliştirilmiş çift fanı ve toplam 10 adet soğutma borusu ile CPU ya da GPU için ayrı ayrı soğutma yapan bağımsız termal çözümü sayesinde sıcaklığın CPU ya da GPU üzerinde birikmesine izin vermez. Böylece uç noktada oyun deneyiminde bile en iyi performansı sunar.
Ultra Hızlı Veri Transferi, 4K ve 5V/3A Şarj İçin Tek Bir Port MSI, dünyada Thunderbolt 3 arayüzünü oyun notebooklarında kullanan ilk marka oldu. En yeni ve en hızlı arayüz olan Thunderbolt 3, 40GB/sn’ye varan veri hızları ve zincirleme bağlantı desteği ile 4K görüntü çözünürlüğüne destek veriyor. Ultra hızlı USB 3.1 portu ayrıca 5V ve 3A akım desteği sayesinde cihazlarınıza hızlı şarj olanağı da sunuyor.
- Higher Speed: 40Gb/sn’ye kadar veri transfer hızı
- More Pixels: 4K LCD çıkışı
- Portable Power: Daha yüksek güçlü cihazları 5V @ 3A ile şarj eder
Super Raid 4 İle Oyunları Saniyeler İçinde Yükleyin MSI’ın en hızlı RAID 0 depolama konfigürasyonu olan Super RAID 4 ile oyuna herkesten önce başlayın!

NVMe teknolojisi ile çift PCI-E Gen 3.0 v4 SSD diski bir arada kullanan Super RAID 4, donanımsal ve yazılımsal optimizasyonlarla 3.nesil SSD’lerin tüm potansiyelini ortaya çıkararak 3300MB/sn’yi aşan okuma hızları sunuyor.
Dünyada İlk: Killer Multi Gig - Online Oyunlar İçin Mükemmel Çözüm Oyunları lag yüzünden kaybetmeye son! Killer DoubleShot Pro ağ trafiğine öncelik atayarak gecikmeleri önler; böylece oyununuza korkusuzca devam edebilir, 10Gb/sn’ye varan maksimum bant genişliğini ilk kez deneyimleyebilirsiniz. Kolay kullanımlı Killer Networking Manager yazılımı ile ağınızın öncelik vermesini istediğiniz uygulamaları seçin ve hızınızı takip edin.
Killer Shield İle Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.
Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
- TURBO MODE; CPU ve GPU ayarlarını manuel olarak değiştirerek hız aşırtma uygulamanıza olanak tanırken sistem sıcaklığını ve gürültü seviyesini düşük tutar. (yalnızca K serisi işlemcilerde ve AC modunda)
- SPORT MODE; Notebook bilgisayarınızın daha yüksek saat ayarlarına çıkarıp hız ihtiyacınızı karşılar. Fan hızları da platformu kararlı, CPU ve GPU işlemcileri düşük sıcaklıkta tutmak için otomatik ayarlanır. (yalnızca AC modunda)
- COMFORT MODE; Sakin ve sessiz bir ortama ihtiyaç duyduğunuzda Comfort moduna geçiş yapın. Sistemi dengeli bir seviyede tutar, ancak gerektiğinde dinamik ve yüksek performans da sunar. (yalnızca AC modunda)
- ECO MODE; Daha düşük güç tüketimi ile ofis uygulamaları ya da video izleme gibi günlük işler için.
- POWER OPTIONS; Yüksek sistem performansını korurken farklı güç şemaları arasında geçiş yapabilir, fan hızlarını ayarlayabilir, pil modunu değiştirip sisteminizin batarya gücünde daha uzun süre açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) – Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.

En İyi PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazırsınız!

GeForce GTX en yüksek performans, en gelişmiş oyun teknolojileri (NVIDIA GameWorks) ve en iyi oyun ekosistemini (GeForce Experience) sunuyor.
Performans GeForce GTX 10 serisi GPU’lar, önceki nesle göre 3 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Ultra hızlı FinFET, en yeni ve en yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojilerine sahip ve DirectX 12 özelliklerine destekle notebook üzerinde en hızlı ve en akıcı deneyimi yaşatıyor.
NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1080 Grafik İşlemcisi Sizi MSI Gaming Notebooklar İle Şaşırtmaya Hazır MSI, dünyada bu gelecek nesil tümleşik NVIDIA işlemciyi kullanan ilk oyun notebooklarını sunuyor. NVIDIA’nın gelecek nesil GeForce GTX 1080 GPU’su önceki GTX900M serisine göre %40 performans artışı vadediyor. Yenilikçi Cooler Boost soğutma çözümü ve MSI’a özel oyun özellikleri ile bu yeni GeForce GTX 1080 grafik işlemci tüm performansını MSI Gaming laptoplarda sergileyebilecek. “Tek tıklamayla VR” çözümü, yoğun ve akıcı oyun deneyimi ile yeni MSI gaming laptoplar, masaüstü performansı klişesini yıkarak oyuncuları yepyeni bir bakış açısıyla tanıştıracak.
7. Nesil Intel Core i7 İşlemciler Yenilikçi Cooler Boost soğutma çözümü ve MSI’ın oyuncular için özel olarak geliştirdiği oyun yetenekleri ile Intel Core i7-7700HQ işlemci MSI Gaming laptopların gerçek performansını ortaya çıkarıyor.

Core i7-7700HQ işlemciye sahip GT serisinde CPU frekansı, Dragon Center yazılımı ile SHIFT Turbo modunda 2.8GHz’ten 3.8GHz’e yükseltebilir. Ayrıca CPU çekirdek performansı, i7-6700HQ işlemciye göre %10’dan daha fazla artış gösterir.

*Bu özellik modele ve ülkeye göre değişiklik gösterebilir.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarınızdan mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde okuma ve 36GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.
Hayran Bırakan Sanal Gerçeklik Deneyimi MSI gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. NVIDIA, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!
Eksiksiz Ve İçine Alan Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi Nahimic VR ile sanal gerçeklik oyunlarınızdaki çok kanallı ses özelliklerini zincirlerinden kurtarın! Gitttikçe daha fazla VR oyun 7.1 surround ses özelliklerini destekliyor; ancak ne yazık ki deneyiminiz stereo ses ile sınırlı kalıyor. Nahimic VR, dünyada 7.1 sesi standart stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile 3D ses alanını HDMI ve USB çıkış üzerinden geliştiriyoruz. Sonuç ise 3D ses ve VR deneyimini bir araya getiren eksiksiz, nefes kesen bir VR oyun deneyimi. Sadece Dragon Center içinden Nahimic VR düğmesine basın ve VR ses efektlerini etkinleştirin ve şaşırmaya hazır olun!
MSI Notebookları, ESS Sabre HiFi İle Yüksek Çözünürlüklü Ses Deneyimi Sunuyor Yüksek çözünürlüklü ses, standart müzik CD’lerinde bulunan ses kalitesinden 6.5 kat daha yüksek örnekleme oranı sunan dijital format ve işlemler bütünüdür. Hi-Res ses yongaları genellikle 24 bit/96 kHz (CD kalitesinden 3.2 kat daha fazla veri aktarımı) kaliteye sahiptir.

24 bit/192 kHz örnekleme yeteneği ile ESS Sabre HiFi DAC donanımına sahip Vortex G25 şimdi dünyada ilk kez en yüksek kalite ile yüksek çözünürlüklü ses yayını yapmaya hazır!
Nahimic 2+ İle Çepeçevre Saran Ses Deneyimi Tüm dünyada oyun çevreleri tarafından en çok tercih edilen Nahimic teknolojisi ile en inanılmaz 3D ses deneyimini yaşayın. Yüksek tanımlı ses teknolojisi ile bilgisayarınızda müzik, efekt ve insan sesi performansı artıyor. Kullanıcıyı tamamen çevreleyen 7.1 sanal surround ses özelliklerini standart stereo kulaklıklarınızla deneyimleyin! Nahimic, kulaklık veya harici PC hoparlörleri gibi klasik stereo ses sistemlerinde bile ses dalgalarının derinlik ve uzamsallık değerlerini tekrar oluşturur. 2017 sürümü olan Nahimic 2+, şimdi ses profili yaratma, Sound Tracker için daha fazla ince ayar gibi birçok yenilikle geliyor. Hepsinin yalnızca tek bir amacı var: Oyuncular için iyi silah olmak!
Dynaudio - Kendinizi Oyunun İçinde Hissetmeniz İçin En İyi Ses Deneyimi Tüketicilerin yüksek kaliteli ses efektleri talebine cevap vermek için MSI, otantik ses üretiminde dünyanın en iyi markalarından biri olan ve hoparlör sistemleri pahalı Alman otomobillerinde kullanılan Dynaudio firması ile birlikte çalıştı.

MSI G Serisi notebooklar sınıfının en iyi ses özellikleri ile donatılarak hem en gerçekçi ses, hem de en kapsamlı efektler sunuyor. Dynaudio hoparlörler ayrıca 10dBA artış ile önceki nesle göre %50 daha şiddetli bir ses çıkışına sahip. Tüm yüksek kaliteli stereo ses kaynakları aslına sadık, son derece gerçekçi ve çok kanallı seslere dönüşüyor. Böylece odanızı dolduran bir ses deneyimi için artık ayrıca hoparlörler ve hoparlör standları satın almanıza gerek kalmayacak.
Sadece Her Şey 3 Boyutlu! TriDef VR, oyunculara favori oyunlarını HMD (kasklı ekran cihazları) üzerinde 3D olarak oynama olanağı sunuyor. DirectX 9,10 ve 11 oyunları, GenMe'nin sektör lideri 2D-3D dönüştürme teknolojisi sayesinde optimal 3D deneyimi için önceden yapılandırıldı. TriDef VR, oyunculara HMD cihazlarını en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak şekilde ayarlama olanağı tanıyor. Oculus Rift ve HTC Vive uyumluluğunun yanı sıra benzersiz bir oyun içi kontrol arayüzü ile oyunları HMD cihazı takarken bile açabilmeniz için benzersiz bir yön takibi yeteneği sunuyor.

En önemlisi, MSI TriDef özelliğinden tamamen faydalanabilmeleri ve daha iyi bir VR deneyimi sunmak için kullanıcılara 3 aylık ücretsiz lisans hediye ediyor.
Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED/CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.
XSplit Gamecaster Version 2.9 - Oyun Yeteneklerinizi Tüm Dünyaya Yayınlayın MSI, 1 yıllık XSplit Gamecaster Premium lisansını ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular artık canlı akışlarını arka plana birleştirerek profesyonel bir şekilde yayınlayabilirler. Oyun videolarınızı da canlı olarak Twitch, YouTube, UStream gibi platformlarda sadece 3 adımda paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ hesabınıza kolaylıkla giriş yapabilir, oyun videolarınızı bu uygulama üzerinde doğrudan düzenleyebilirsiniz. Oyunlarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle, hatta dünya ile paylaşmanızı sağlayan kolay kullanımlı bu yazılımla ister heyecanlı oyun anlarınızı paylaşın ya da öylesine kaydedin.
- Akış; XSplit Gamecaster’ı tüm oyun aktivitelerinizde yayın yapmak için kullanabilirsiniz.
- WebCam & Chroma Key; Bir web kamerası ekle ve oyuncu yüzünü göster.
- Yayınını Paylaş; Yayınını paylaş ve dünyayı fethet.
- Gerçek Zamanlı Notlar; Oyun içi alıntılarla akış yaparken dikkatleri üzerine çek.
- Kaydet ve Gönder; En iyi oyun anlarını organize et ve gönder.
- TriDef SmartCam Entegrasyonu; Yeşil ekrana ihtiyaç duymadan arkaplan yok edebilen devrimsel çözüm.
- Adaptive Bitrate Teknolojisi; Bitrate değerini otomatik olarak ayarlayarak bağlantı kesintilerini engeller ve yayınınızın kesintisiz devam etmesini sağlar.

MSI GT75VR 7RF(Titan Pro)-079TR i7-7700HQ 2.80GHz 64GB 1TB+512GB (2x256) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-7700HQ
 • İşlemci Hızı2.80 GHz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği64 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)64 GB
 • Kapasite1 TB
 • SSD512 GB
 • SSD SlotuNVMe PCIe Gen3 / SATA
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1080
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5X
 • Ekran Özelliği17.3"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeRGB Mekanik
 • USB Port5x Type-A USB 3.0, 1x Type-C (USB3.1 Gen2 / DP / Thunderbolt 3)
 • HDMI1x HDMI
 • VGAYok
 • Display Port1 x Mini-DisplayPort
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Ağırlık4.56 kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaMSI
 • Model KoduGT75VR 7RF(Titan Pro)-079TR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 20.383,09 TL 40.766,18 TL +0
 • 13.611,16 TL 40.833,48 TL +0
 • 10.392,81 TL 41.571,22 TL +0
 • 8.397,16 TL 41.985,79 TL +0
 • 7.068,12 TL 42.408,71 TL +0
 • 6.120,03 TL 42.840,23 TL +0
 • 5.410,08 TL 43.280,63 TL +0
 • 4.858,91 TL 43.730,17 TL +0
 • 4.418,92 TL 44.189,15 TL +0
 • 4.059,81 TL 44.657,87 TL +0
 • 3.761,39 TL 45.136,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 20.295,28 TL 40.590,57 TL +0
 • 13.649,18 TL 40.947,55 TL +0
 • 10.327,72 TL 41.310,86 TL +0
 • 8.331,75 TL 41.658,74 TL +0
 • 7.005,81 TL 42.034,84 TL +0
 • 6.059,69 TL 42.417,80 TL +0
 • 5.348,08 TL 42.784,65 TL +0
 • 4.797,94 TL 43.181,46 TL +0
 • 4.358,57 TL 43.585,69 TL +0
 • 3.997,56 TL 43.973,12 TL +0
 • 3.699,36 TL 44.392,38 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 20.391,49 TL 40.782,98 TL +0
 • 13.734,45 TL 41.203,34 TL +0
 • 10.407,02 TL 41.628,07 TL +0
 • 8.413,22 TL 42.066,12 TL +0
 • 7.085,58 TL 42.513,49 TL +0
 • 6.138,64 TL 42.970,47 TL +0
 • 5.429,08 TL 43.432,62 TL +0
 • 4.878,85 TL 43.909,69 TL +0
 • 4.439,74 TL 44.397,36 TL +0
 • 4.080,99 TL 44.890,89 TL +0
 • 3.783,39 TL 45.400,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 20.402,00 TL 40.804,01 TL +0
 • 13.741,60 TL 41.224,80 TL +0
 • 10.413,59 TL 41.654,36 TL +0
 • 8.417,70 TL 42.088,49 TL +0
 • 7.089,39 TL 42.536,33 TL +0
 • 6.141,97 TL 42.993,81 TL +0
 • 5.432,06 TL 43.456,47 TL +0
 • 4.881,56 TL 43.934,06 TL +0
 • 4.442,23 TL 44.422,28 TL +0
 • 4.083,31 TL 44.916,36 TL +0
 • 3.785,56 TL 45.426,77 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 10.123,76 TL 40.495,04 TL +2
 • 8.166,70 TL 40.833,48 TL +2
 • 10.295,47 TL 41.181,90 TL +0
 • 5.933,14 TL 41.531,96 TL +2
 • 6.981,34 TL 41.888,02 TL +0
 • 4.694,47 TL 42.250,25 TL +2
 • 4.261,88 TL 42.618,79 TL +2
 • 3.908,53 TL 42.993,81 TL +2
 • 3.615,02 TL 43.380,25 TL +2
 • 3.978,99 TL 43.768,86 TL +0
 • 3.680,37 TL 44.164,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 20.391,70 TL 40.783,40 TL +0
 • 13.734,16 TL 41.202,48 TL +0
 • 10.407,56 TL 41.630,26 TL +0
 • 8.413,40 TL 42.067,01 TL +0
 • 7.085,51 TL 42.513,03 TL +0
 • 6.138,37 TL 42.968,61 TL +0
 • 5.429,26 TL 43.434,05 TL +0
 • 4.878,85 TL 43.909,69 TL +0
 • 4.439,59 TL 44.395,86 TL +0
 • 4.081,19 TL 44.893,13 TL +0
 • 3.783,44 TL 45.401,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 20.391,70 TL 40.783,40 TL +0
 • 13.734,16 TL 41.202,48 TL +0
 • 10.407,56 TL 41.630,26 TL +0
 • 8.413,40 TL 42.067,01 TL +0
 • 7.085,51 TL 42.513,03 TL +0
 • 6.138,37 TL 42.968,61 TL +0
 • 5.429,26 TL 43.434,05 TL +0
 • 4.878,85 TL 43.909,69 TL +0
 • 4.439,59 TL 44.395,86 TL +0
 • 4.081,19 TL 44.893,13 TL +0
 • 3.783,44 TL 45.401,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 20.253,74 TL 40.507,48 TL +0
 • 13.599,93 TL 40.799,80 TL +0
 • 10.274,09 TL 41.096,37 TL +0
 • 8.270,81 TL 41.354,03 TL +0
 • 6.935,82 TL 41.614,94 TL +0
 • 6.001,79 TL 42.012,53 TL +0
 • 5.290,88 TL 42.327,06 TL +0
 • 4.733,38 TL 42.600,44 TL +0
 • 4.301,72 TL 43.017,18 TL +0
 • 3.940,64 TL 43.346,99 TL +0
 • 3.640,16 TL 43.681,90 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.575,81 TL 39.575,81 TL +0
 • 20.247,52 TL 40.495,04 TL +0
 • 13.601,34 TL 40.804,01 TL +0
 • 10.278,36 TL 41.113,45 TL +0
 • 8.285,52 TL 41.427,62 TL +0
 • 6.957,04 TL 41.742,23 TL +0
 • 6.020,32 TL 42.142,27 TL +0
 • 5.308,48 TL 42.467,87 TL +0
 • 4.755,91 TL 42.803,16 TL +0
 • 4.312,97 TL 43.129,69 TL +0
 • 3.951,46 TL 43.466,01 TL +0
 • 3.650,23 TL 43.802,77 TL +0
39.575,81 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GT75VR 7RF(Titan Pro)-079TR i7-7700HQ 2.80GHz 64GB 1TB+512GB (2x256) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GT75VR 7RF(Titan Pro)-079TR i7-7700HQ 2.80GHz 64GB 1TB+512GB (2x256) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Her tarafından kalite akıyor. GTX 1080 ekran kartı ile full ayarlarda oynayamayacağınız oyun henüz piyasaya çıkmadı. Çift fanlı soğutması çok iyi çalışıyor. Özellikle oyun performansından çok memnunum. Kargo hızlı geldi.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GT75VR 7RF Titan Pro-079TR i7-7700HQ 2.80GHz 64GB DDR4 512GB (2x256) SSD+1TB GTX 1080 GDDR5X 8GB 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI GT75VR 7RF(Titan Pro)-079TR i7-7700HQ 2.80GHz 64GB 1TB+512GB (2x256) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook
   MSI GT75VR 7RF(Titan Pro)-079TR i7-7700HQ 2.80GHz 64GB 1TB+512GB (2x256) SSD 8GB GeForce GTX 1080 17.3” Full HD Win10 Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.