Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir


MSI GT83VR 7RF(Titan SLI)-201TR Intel Core i7-7920HQ Notebook Genel Özellikler

Hediyelerimiz:
MSI Gaming Mouse (Kutu içeriğinden çıkar)
GT Serisi Gaming Notebooklarda En İyi Surround Modu Uç noktada oyun deneyimi için görüş alanınızı genişletin. Sizi tamamen saran bir oyun keyfini oyun alanınızı 4K UHD çözünürlük ve en yeni surround modu teknolojisi ile 3 harici monitöre yayarak arttırın. MSI GT serisi, tamamen yenilikçi bir salt harici grafik modu tasarımına sahip.

GT serisindeki Matrix Display özelliği sayesinde HDMI (4K @ 60Hz) uyumlu port, bir Mini DisplayPort 1.2 ve bir Thunderbolt 3 (Type-C portu) 3 adet harici 4K görüntü birimine, dizüstü bilgisayarınızın ekranı ile birlikte toplamda aynı anda 4 adet ekran kullanmaya olanak tanıyor. En çetin oyunlarda bile multitasking mümkün. Dizüstü bilgisayarınızı bir HDTV ekranına da bağlayabilirsiniz. Matrix Display özelliği 4K çıkışa ve 3840x2160 @ 60Hz çözünürlüğe destek veriyor.

MSI Matrix Display ve en yeni Surround Mod teknolojileri uç noktada oyun deneyimi ve eksiksiz bir multimedya eğlencesi için mükemmel bir ortam sağlıyor.
Veriler Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Karşınızda Uç Noktada 2200MB/sn depolama okuma hızı ile işyerinde artık çok daha yüksek bir verimliliğe sahipsiniz. Artık dosyaların açılması için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Eğlence zamanı geldiğinde ise bu hızlı veri işleme avantajı ile laptop bilgisayarınız mükemmel bir özel multimedya merkezine dönüşüyor. Bilgisayarınızı açtıktan sonra Windows ortamına ulaşmanız, en yeni PCI-e Gen 3.0x4 bant genişliğine sahip M.2 SSD üzerinde NVMe teknolojisi ile artık 15-20 saniye sürüyor. SATA3 SSD’lere göre 5 kat daha hızlı!
True Color Teknolojisiyle Gerçeğe En Yakın Renkler Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha kesin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.
Ultra Hızlı Veri Transferi, 4K ve 5V/3A Şarj İçin Tek Bir Port MSI, dünyada Thunderbolt 3 arayüzünü oyun notebooklarında kullanan ilk marka oldu. En yeni ve en hızlı arayüz olan Thunderbolt 3,40 Gb/sn’ye varan veri hızları ve zincirleme bağlantı desteği sayesinde cihazlarınıza hızlı şarj olanağı da sunuyor…

4K Çözünürlükle Bağlayın; Tek Thunderbolt 3 ile 60Hz görüntü. Oyun keyfini çifte heyecanla yaşayın!

Yepyeni Bir Dış Tasarım, Piyasadaki En İnce 18.4” Gaming Notebook Bilim-kurgu senaryolarındaki muazzam silahlardan esinlenilerek tasarlanan akıcı bir görünüm ile ışık hızını çağrıştırıyor. Mühendislerimiz, tüm detayları ve bileşenleri incelikle tasarlayıp mekanik malzemeleri daha da geliştirirken uç noktadaki performansına da sadık kaldılar. Sadece 4.9cm inceliğindeki (diğer oyun notebooklarından %15 daha ince) bu canavar sadece 4.5 kg ağırlığında. GT80 Titan şüphesiz mobil pazarındaki en güçlü 18.4” oyun laptopu.
The Real Deal; Tüm Oyuncuların Rüyası Bu klavyenin donanım detayları tümüyle profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı. Daha tepkili tuşlar, optimal olarak konuşlandırılmış WASD bölgesi ve çoklu girişlerine olanak sağlaması sayesinde oyuncular oyun görevlerinde komutayı tam anlamıyla ele alabilecek.
Cherry MX Speed Silver Klavye Tuşları ve RGB Çok Renkli Geriden Aydınlatma Cherry MX Speed Silver RGB klavye anahtarlarını tümleşik kullanan ilk ve tek oyun laptopu. Bu yeni anahtarlar, 1.2mm mekanik aktivasyon ile en iyi tepki ve geribildirime sahip. Sadece 45g hafifliğindeki anahtarlar aynı zamanda altın iletkenliği ile çok daha dayanıklı. MSI tarafından tasarlanıp üretilen RGB geriden aydınlatma sayesinde eskisinden çok daha hızlı bir kullanım sunuyor. Hedef artık uç noktada oyun deneyiminin ötesine geçti ve sanatsal bir mükemmellik arayışına dönüştü.
Tek Dokunuşla Touchpad ve Numerik Klavye Arasında Geçiş Sayısal tuş takımı özelliğine sahip touchpad sayesinde geçiş kolay ve hızlı. Yalnızca tek bir dokunuşla dizüstü bilgisayarınızın dokunmatik paneli numerik klavyeye dönüşüyor.

Super Port – Herşey İçin Tek Bir Port İhtiyacınız olan her şeye Super Port ile sahip olabilirsiniz. Büyük dosyaları 1000MB/sn gibi hızlarla taşıyabilir, zincirleme yetenekleri ve çift 4K görüntü birimi desteği ile görüntüleme alanınızı genişletebilir, hatta tablet veya telefonunuzu evde ya da hareket halinde hızla şarj edebilirsiniz. (max. 3A akım destekler)
Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
Oyunları Saniyeler İçinde Yükleyin MSI’ın en hızlı RAID 0 depolama konfigürasyonu olan Super RAID 4 ile oyuna herkesten önce başlayın! NVMe teknolojisi ile çift PCI-E Gen 3.0x4 SSD diski bir arada kullanan Super RAID 4, donanımsal ve yazılımsal optimizasyonlarla 3. nesil SSD’lerin tüm potansiyelini ortaya çıkararak 3300/sn’yi aşan okuma hızları sunuyor.
Çift Fan Ve 10 Soğutma Borusu İle Ultra Soğutma Performansı Isı dünyamızdaki en zorlayıcı unsurlardan biri. Daha fazla enerji daha fazla ısı üretiyor. Dolayısıyla soğutma da zor bir görev. Cooler Boost Titan, 2 adet geliştirilmiş fandan oluşan Whirlwind Blade teknolojisini kullanıyor. Fanlardaki kanat sayısı 29’a çıkarken aynı dönme hızında hava üfleme performansı da %30 kadar artıyor. Bağımsız termal çözüm sayesinde toplam 10 soğutma borusu ile CPU ve GPU ayrı ayrı soğutuluyor ve sıcaklığın işlemcilerden biri üzerinde birikmesi engelleniyor. Tüm bunlar uç noktada oyun performansınızın mükemmel olmasını sağlıyor.

Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED/CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.
Hayran Bırakan Sanal Gerçeklik Deneyimi MSI gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. NVIDIA, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!
Killer DoubleShot Pro – Ping Değerleri Koruma Altında Killer DoubleShot Pro ile artık oyunları gecikme yüzünden kaybetmeyeceksiniz. Lag takılmalarını durdururken oyun trafiğini koruyup koruma altına alır; böylece korkusuzca en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Ağınızda öncelik vermek istediğiniz programları seçerek maksimum bant genişliği yakalayabilir, kolay kullanımlı Killer Networking Manager ile hızınızı izleyebilirsiniz. Killer DoubleShot Pro, hem Killer Gb LAN, hem de WiFi 802.11ac çift bant protokolüne destek verir; bu sayede ortalama gecikmede 802.11ac kullanan sistemlere göre 3.5 kat daha yüksek verimliliğe sahiptir.
Killer Shield İle Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.

Duyduğunuz Detaylar Evrimleşiyor Ses cihazlarınızın sınırlarını zorlayın ve SABRE dijital ses denetleyicisi ile farkı kendi kulaklarınızla duyun. 24bit/192kbps örnekleme desteği ile 16 ila 600ohm kulaklıklarınıza en yüksek ses detayını ileterek 122dBA DNR ile PC, Mac ve mobil cihazlarda erişilmez bir ses kalitesi sunuyor. Daha önce kaçırdığınız sesleri fark edecek, yüksek FPS oyunlarında avantaj kazanacaksınız.
Eksiksiz Ve İçine Alan Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi Nahimic VR ile sanal gerçeklik oyunlarınızdaki çok kanallı ses özelliklerini zincirlerinden kurtarın! Gitttikçe daha fazla VR oyun 7.1 surround ses özelliklerini destekliyor; ancak ne yazık ki deneyiminiz stereo ses ile sınırlı kalıyor. Nahimic VR, dünyada 7.1 sesi standart stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile 3D ses alanını HDMI ve USB çıkış üzerinden geliştiriyoruz. Sonuç ise 3D ses ve VR deneyimini bir araya getiren eksiksiz, nefes kesen bir VR oyun deneyimi. Sadece Dragon Center içinden Nahimic VR düğmesine basın ve VR ses efektlerini etkinleştirin ve şaşırmaya hazır olun!
Nahimic İle Daha İyi Duy, Daha İyi Oyna Nahimic ses yazılımı, hem insan sesi, hem de müzik ve diğer ses efektlerinde yüksek çözünürlük ile oyun bilgisayarınızda ses performansını arttırır. Stereo hoparlörlerinizden bile sanal 7.1 ses elde edebilirsiniz!

Yüksek ve Temiz Ses; Nahimic, insan sesinin en iyi şekilde iletilmesini garantileyerek takımınızın sizi doğru ve temiz bir biçimde duyabilmesini sağlar. Böylece savaş alanında üstünlüğünüzü koruyabilirsiniz.

Hedefi Belirlemenin Yeni Bir Yolu; Sound Tracker yeteneği, oyun sırasında duyabileceğiniz en yüksek sesi bulur ve görsel olarak takip eder. Oyunda yeni misiniz? Sound tracker tanımadığınız bu ortamda size yardımcı olacak en iyi müttefik.
Nahimic Sanal Surround Ses - Askeri Teknoloji, Gelecek Nesil Oyun Standardı Aslen savaş jetleri için tasarlanmış olan Nahimic, 3D ses yazılımsal işleme ve ses geliştirmesi ile yoğun 7.1 HD ses sunuyor. Standart ses donanımı ve stereo cihazlarla çalışabilecek şekilde üretilen Nahimic, oyun tutkunlarını oyunun tam merkezine taşıyarak her adımı, her mermiyi, her patlamayı duyabilme özelliği kazandırııyor. Ayrıca yalnızca MSI oyun notebooklarında bulunan HD ses kayıt özelliği ile akış kayıtlarınız da stüdyo kalitesinde!

Sound By Dynaudio 4 + 1 Hoparlör Sistemi İle Her Kanal İçin 2 Hoparlör Dünyanın en itibarlı hoparlör üreticilerinden Dynaudio ile birlikte yıllarca çalışan MSI, notebook serisindeki en iyi ses sistemini oluşturmayı başardı. Gerçek 4+1 hoparlör sisteminde her kanal için 2 hoparlör kullanılarak daha önce notebook bilgisayarlarda duymadığınız otantik bir ses deneyimine kavuşacaksınız. İnanmak için dinlemeniz gerek! Önceki nesillere göre %50 artan ses şiddeti ile ses yüksekliği 10Db artıyor. Dynaudio ses sistemi ile gelen bu seri sayesinde oyun ve filmlerinizi yepyeni bir sesle deneyimleyeceksiniz.
Audio Boost 2 İle 3 Bağımsız Amplifikatör Adanmış kulaklık amplifikatörleri, izole ses devresi ve altın kaplamalı ses jakları sayesinde Audio Boost 2, oyun notebooklarında geliştirilmiş bir dinleme deneyimi yaratıyor. Ses performansı, geleneksel ses çözümlerine göre ortalama %30 oranında artıyor. Audio Boost 2, oyunculara bulundukları ortama dair daha detaylı bir işitsel resim çiziyor. Ayrıca ses bozunumunu da engelleyen güçlü amplifikatörler, en talepkar oyun kulaklıklarında bile sorun yaşamadan kullanılabiliyor. Altın kaplama jaklar sayesinde daha az gürültü girişimi ve daha uzun parça ömrü sunuyor.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) – Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.

NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1080 Grafik İşlemcisi Sizi MSI Gaming Notebooklar İle Şaşırtmaya Hazır MSI, bu gelecek nesil tümleşik NVIDIA işlemciyi kullanan ilk oyun notebooklarını sunuyor. NVIDIA’nın gelecek nesil GeForce GTX 1080 GPU’su önceki GTX900M serisine göre %40 performans artışı vadediyor. Yenilikçi Cooler Boost soğutma çözümü ve MSI’a özel oyun özellikleri ile bu yeni GeForce GTX 1080 grafik işlemci tüm performansını MSI Gaming laptoplarda sergileyebilecek. “Tek tıklamayla VR” çözümü, yoğun ve akıcı oyun deneyimi ile yeni MSI Gaming laptoplar, masaüstü performansı klişesini yıkarak oyuncuları yepyeni bir bakış açısıyla tanıştıracak.
7. Nesil Intel Core i7 İşlemciler 7. nesil Intel Core H serisi, güç verimliliği tabanlı bir mikro mimari, geliştirilmiş üretim teknolojisi ve silikon optimizasyonları ile önceki nesil işlemcilere göre çok daha hızlı performans sunar. Core i7-7700HQ serisi işlemci, i7-6700HQ işlemciye göre %8 daha yüksektir. CPU multimedya performansı ise Core i7-6700HQ işlemciye göre %10 daha yüksektir. 4K video çözme/dönüştürmede ise %15’e varan artış mevcuttur.

Yeni medya motoru aynı zamanda güç verimliliğine sahip VP9 ve HEVC 10-bit donanım hızlandırması sunar. Dolayısıyla HDR kalitesinde 4K video oynatma özellikleri de önceki nesil işlemcilere göre çok daha yüksektir.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarından mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.

MSI GT83VR 7RF (Titan SLI)-201TR i7-7920HQ Max.4.10GHz 64GB 512GB (2X256) SSD+1TB 7200Rpm 8GB 2xGTX 1080 SLI 18.4" Full HD Windows 10 Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-7920HQ
 • İşlemci Hızı3.10 GHz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği64 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)64 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB , 512 GB SSD
 • SSD512 GB
 • SSD Slotu1x M.2 SSD Combo (NVMe PCIe Gen3 x4 / SATA)
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1080
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği18.4"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüBD Writer
 • KlavyeTürkçe Q
 • USB Port5x USB 3.0, 1x USB3.1 Gen2 Type-C, Type-C (USB3.1 Gen2 / DP / Thunderbolt 3 )
 • HDMIVar
 • VGAYok
 • Display Port1x Mini Display
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Paket İçeriğiÇanta, Notebook, Şarj Aleti, Pil, Mouse
 • Ağırlık5.5 Kg
 • Garanti24 Ay MSI Türkiye Garantili
 • MarkaMSI
 • Model Kodu7RF(Titan SLI)-201TR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 25.884,31 TL 51.768,63 TL +0
 • 17.356,98 TL 52.070,94 TL +0
 • 13.094,20 TL 52.376,79 TL +0
 • 10.537,25 TL 52.686,27 TL +0
 • 8.833,24 TL 52.999,42 TL +0
 • 7.617,42 TL 53.321,91 TL +0
 • 6.705,34 TL 53.642,68 TL +0
 • 5.996,37 TL 53.967,34 TL +0
 • 5.429,60 TL 54.295,95 TL +0
 • 4.966,77 TL 54.634,46 TL +0
 • 4.580,94 TL 54.971,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 25.708,87 TL 51.417,74 TL +0
 • 17.200,15 TL 51.600,45 TL +0
 • 12.952,71 TL 51.810,85 TL +0
 • 10.399,27 TL 51.996,36 TL +0
 • 8.701,67 TL 52.210,01 TL +0
 • 7.485,48 TL 52.398,39 TL +0
 • 6.529,60 TL 52.236,83 TL +0
 • 5.822,04 TL 52.398,39 TL +0
 • 5.261,54 TL 52.615,36 TL +0
 • 4.838,31 TL 53.221,40 TL +0
 • 4.453,77 TL 53.445,26 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 25.857,98 TL 51.715,95 TL +0
 • 17.339,21 TL 52.017,64 TL +0
 • 13.080,72 TL 52.322,87 TL +0
 • 10.526,34 TL 52.631,71 TL +0
 • 8.824,95 TL 52.949,72 TL +0
 • 7.609,43 TL 53.266,02 TL +0
 • 6.698,27 TL 53.586,13 TL +0
 • 5.990,01 TL 53.910,10 TL +0
 • 5.423,80 TL 54.238,01 TL +0
 • 4.961,44 TL 54.575,80 TL +0
 • 4.575,99 TL 54.911,88 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 25.915,99 TL 51.831,98 TL +0
 • 17.389,05 TL 52.167,14 TL +0
 • 13.126,66 TL 52.506,65 TL +0
 • 10.570,12 TL 52.850,62 TL +0
 • 8.866,52 TL 53.199,12 TL +0
 • 7.650,32 TL 53.552,25 TL +0
 • 6.738,76 TL 53.910,10 TL +0
 • 6.030,31 TL 54.272,76 TL +0
 • 5.464,03 TL 54.640,34 TL +0
 • 5.001,17 TL 55.012,92 TL +0
 • 4.615,89 TL 55.390,63 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 10.314,85 TL 51.574,27 TL +3
 • 8.641,31 TL 51.847,84 TL +3
 • 7.446,33 TL 52.124,34 TL +3
 • 6.550,47 TL 52.403,79 TL +3
 • 8.781,04 TL 52.686,27 TL +0
 • 5.297,18 TL 52.971,80 TL +3
 • 4.841,86 TL 53.260,44 TL +3
 • 4.462,69 TL 53.552,25 TL +3
 • 5.384,73 TL 53.847,27 TL +0
 • 4.922,32 TL 54.145,56 TL +0
 • 4.537,26 TL 54.447,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 25.902,78 TL 51.805,57 TL +0
 • 17.380,13 TL 52.140,38 TL +0
 • 13.119,89 TL 52.479,55 TL +0
 • 10.564,63 TL 52.823,16 TL +0
 • 8.861,88 TL 53.171,29 TL +0
 • 7.646,29 TL 53.524,05 TL +0
 • 6.735,19 TL 53.881,52 TL +0
 • 6.027,09 TL 54.243,80 TL +0
 • 5.461,10 TL 54.610,98 TL +0
 • 4.998,47 TL 54.983,17 TL +0
 • 4.613,37 TL 55.360,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 25.902,78 TL 51.805,57 TL +0
 • 17.380,13 TL 52.140,38 TL +0
 • 13.119,89 TL 52.479,55 TL +0
 • 10.564,63 TL 52.823,16 TL +0
 • 8.861,88 TL 53.171,29 TL +0
 • 7.646,29 TL 53.524,05 TL +0
 • 6.735,19 TL 53.881,52 TL +0
 • 6.027,09 TL 54.243,80 TL +0
 • 5.461,10 TL 54.610,98 TL +0
 • 4.998,47 TL 54.983,17 TL +0
 • 4.613,37 TL 55.360,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 25.873,77 TL 51.747,55 TL +0
 • 17.353,42 TL 52.060,27 TL +0
 • 13.095,55 TL 52.382,19 TL +0
 • 10.540,53 TL 52.702,65 TL +0
 • 8.837,84 TL 53.027,06 TL +0
 • 7.623,01 TL 53.361,09 TL +0
 • 6.711,71 TL 53.693,68 TL +0
 • 6.003,38 TL 54.030,45 TL +0
 • 5.437,73 TL 54.377,28 TL +0
 • 4.974,79 TL 54.722,70 TL +0
 • 4.589,38 TL 55.072,53 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 50.826,44 TL 50.826,44 TL +0
 • 25.855,35 TL 51.710,69 TL +0
 • 17.335,67 TL 52.007,00 TL +0
 • 13.075,33 TL 52.301,34 TL +0
 • 10.519,81 TL 52.599,03 TL +0
 • 8.816,69 TL 52.900,13 TL +0
 • 7.599,87 TL 53.199,12 TL +0
 • 6.687,69 TL 53.501,52 TL +0
 • 5.978,60 TL 53.807,37 TL +0
 • 5.411,10 TL 54.110,98 TL +0
 • 4.947,09 TL 54.418,03 TL +0
 • 4.560,22 TL 54.722,70 TL +0
50.826,44 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GT83VR 7RF (Titan SLI)-201TR i7-7920HQ Max.4.10GHz 64GB 512GB (2X256) SSD+1TB 7200Rpm 8GB 2xGTX 1080 SLI 18.4" Full HD Windows 10 Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GT83VR 7RF (Titan SLI)-201TR i7-7920HQ Max.4.10GHz 64GB 512GB (2X256) SSD+1TB 7200Rpm 8GB 2xGTX 1080 SLI 18.4" Full HD Windows 10 Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

gtx 1080'in kalitesini bilenler özelliklere tekrar baksın, çünkü tam 2 adet 1080 sli modunda, bu muazzam ötesi birşey
Üye resmi
Ziyaretçi 25 Haz 2017

minecraft oynamak için aldım 20 fps falan çok iyi oldu eğer hareket ediyorsam 5 falan çok iyi değil mi
Üye resmi
Gencal Morgül 23 May 2017
parayı düşünmüyorsunuz
bi kere pahalı ve bi o kadar da kaliteli bir bilgisayar olduğu için ve performansının hakkını verebilen bir bilgisayar olduğu için aldıktan sonra parayı falan düşünmüyorsunuz. bütçesi iyi olan arkadaşlara ben kesinlikle tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GT83VR 7RF(Titan SLI)-201TR i7-7920HQ 4.10GHz 64GB 512GB (2X256) SSD+1TB 7200Rpm 8GB 2xGTX 1080 SLI 18.4" Full HD Windows 10 Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GT83VR 7RF (Titan SLI)-201TR i7-7920HQ Max.4.10GHz 64GB 512GB (2X256) SSD+1TB 7200Rpm 8GB 2xGTX 1080 SLI 18.4" Full HD Windows 10 Gaming Notebook
   MSI GT83VR 7RF (Titan SLI)-201TR i7-7920HQ Max.4.10GHz 64GB 512GB (2X256) SSD+1TB 7200Rpm 8GB 2xGTX 1080 SLI 18.4" Full HD Windows 10 Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.