MAG B550 TOMAHAWK
MAG B550 TOMAHAWK
MAG B550 TOMAHAWK
MAG B550 TOMAHAWK
MAG B550 TOMAHAWK
AMD
AM4
AMD
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

MSI MAG B550 TOMAHAWK AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
Tek Çekim / Havale: 4.003,01 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 33,92TL değerinde 339238 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI MAG B550 TOMAHAWK AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Savaş Alanının Fatihi Ol Tomahawk serisi anakartlar işlevsellik ve dayanıklılık üzerine odaklanmıştır. En iyi kullanıcı deneyimini sunmaya odaklanan MAG serisi, genişletilmiş soğutma bloğu tasarımı, kolay kurulum sunan kullanıcı dostu arayüzü ile oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Seçkin Performans Özellikleri
 • Core Boost Teknolojisi: MSI'a özel Core Boost Teknolojisine sahip birinci sınıf tasarımıyla maksimum performans için hazır.
 • 6 Katmanlı PCB: 2 oz kalınlaştırılmış bakır içeren 6 katmanlı PCB, daha yüksek performans ve uzun ömürlü bir sistem kararlılığı sunar.
 • Digital PWM: En kaliteli bileşenlerden üretilen IR dijital güç yönetimi ile sisteminiz uç noktada koşullarda bile akıcı çalışır.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Genişletilmiş Soğutma Bloğu Tasarımı: MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve devre tasarımı, en üst seviye işlemcilerin bile MSI anakartlarda tam hızda çalışmasına olanak tanıyor.
 • M.2 Shield Frozr: Bu M.2 termal aksesuar, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Pompa Fan Desteği: En iyi akış ve gürültü kontrolü için su soğutma pompası hızlarını kontrol edin.
 • Termal Pedli Soğutucular: 7W/mK termal ped, soğutucuya daha iyi ısı transferi sağlar.

Yüksek Hızlı İletim
 • Turbo USB: Ters çevrilebilir Type-C konektörlü TURBO USB 3.2 Gen 2 10Gbps.
 • 2.5G + 1 Gigabit LAN: 2.5G + 1 Gigabit LAN ile daha iyi ağ deneyimi.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: Maksimum transfer hızları için 64GB/sn bant genişliği ile en yeni Gen4 PCI-E ve M.2 çözümü.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.
Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

12+2+1 Duet Rail Power Güç Tasarımı 12+2+1 Duet Rail Power dijital güç sistemi sayesinde kararlı ve sürekli güç iletimi garantilenir. Toplam 10 dijital CPU güç fazlı VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisi sahip MAG serisi anakartlar ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

Flash BIOS Anakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Flash BIOS düğmesi ile BIOS’u birkaç dakika içinde yükleyin ve oyuna devam edin. Flash BIOS düğmesi, CPU, bellek veya grafik kartı takılı olmadan da çalışır.

Bakır PCB Tasarımı 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB tasarımı, özellikle hız aşırtma yaparken iletkenlik ve ısı dağılımını arttırarak güvenilir performans sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Mystic Light ile Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI Mystic Light ile 16.8 milyon renk ve 29 farklı LED efekti arasından dilediğinizi seçerek canlı RGB aydınlatma efektleri ve renklerle sisteminizi kişiselleştirin.

Mystic Light Extension Sisteminizin görünümünden henüz tatmin olmadınız mı? MSI Mystic Light Extension ile oyun sisteminizi RGB LED şeritlerle donatabilir, senkronize edebilir ve RGB destekli anakartınız üzerindeki girişler sayesinde tüm ışıklandırmayı tek bir yazılım içinden özelleştirebilirsiniz.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Lightning Gen4 PCI-E ve M.2 Çözümü MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI B550 anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (A-XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MAG B550 Tomahawk, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G + 1G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1200)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

USB 3.2 Gen2 Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB cihazlarınız için çok çeşitli seçenekler sunan MSI MAG serisi anakartlar ile USB 3.2 Gen2 Type-A ve Type-C üzerinden 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirin!

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • PS/2 Combo Port
 • DisplayPort
 • HDMI Port
 • 2.5G LAN Port
 • 1G LAN Port
 • 5 x Ses Jakı
 • Flash BIOS Düğmesi
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen1 5Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen1 5Gbps connector (ek 2 USB 3.2 Gen1 5Gbps bağlantı noktasını destekler)
 • 2x USB 2.0 konektörü (ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 6x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 2x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
İşlemci 3. nesil AMD Ryzen işlemciler ve BIOS güncellemeli gelecekteki AMD Ryzen işlemciler
Soket AM4
Yonga Seti AMD B550
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 MHz by JEDEC, DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4533/ 4600/ 4733/ 4800/ 4866/ 5000/ 5100+ MHz by A-XMP OC MODE
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1), 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E3), 2x PCIe 3.0 x1
Çoklu GPU Desteği 2-Yollu AMD CrossFire Teknolojisi
Grafik 1x HDMI port, maks. çözünürlük 4096x2160 @24Hz / 1x DisplayPort, maks. çözünürlük 4096x2160 @60Hz / Maksimum paylaşılan bellek 2048 MB
Depolama 6x SATA 6Gb/s, 2x M.2 slot (Key M)
RAID 0/1/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1200 Codec, 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN, 1x Realtek RTL8111H 1Gbps LAN
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm (12 in. x 9.6 in.)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit

MSI MAG B550 TOMAHAWK AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B550
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 5100(OC)/ 5000(OC)/ 4866(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4533(OC)/ 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(JEDEC)/ 3000(JEDEC)/ 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E3), 1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1), 2x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)1x Realtek® RTL8125B 2.5G LAN + 1x Realtek® RTL8111H 1G LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C / 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A / 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A / 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 2.058,74 TL 4.117,48 TL +0
 • 1.385,17 TL 4.155,52 TL +0
 • 1.048,57 TL 4.194,27 TL +0
 • 846,84 TL 4.234,20 TL +0
 • 712,41 TL 4.274,44 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 684,28 TL 4.105,65 TL +4
 • 1.380,59 TL 4.141,76 TL +0
 • 1.044,63 TL 4.178,51 TL +0
 • 842,74 TL 4.213,70 TL +0
 • 708,62 TL 4.251,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 2.042,35 TL 4.084,71 TL +0
 • 1.383,74 TL 4.151,21 TL +0
 • 1.047,47 TL 4.189,88 TL +0
 • 845,94 TL 4.229,72 TL +0
 • 711,65 TL 4.269,88 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 2.057,68 TL 4.115,36 TL +0
 • 1.384,45 TL 4.153,36 TL +0
 • 1.048,02 TL 4.192,07 TL +0
 • 846,39 TL 4.231,96 TL +0
 • 712,03 TL 4.272,16 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 1.024,00 TL 4.095,99 TL +2
 • 1.376,74 TL 4.130,22 TL +0
 • 1.041,37 TL 4.165,46 TL +0
 • 840,17 TL 4.200,87 TL +0
 • 706,15 TL 4.236,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 2.056,57 TL 4.113,14 TL +0
 • 1.383,74 TL 4.151,21 TL +0
 • 1.047,50 TL 4.189,99 TL +0
 • 845,90 TL 4.229,50 TL +0
 • 711,63 TL 4.269,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 2.056,57 TL 4.113,14 TL +0
 • 1.383,74 TL 4.151,21 TL +0
 • 1.047,50 TL 4.189,99 TL +0
 • 845,90 TL 4.229,50 TL +0
 • 711,63 TL 4.269,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 2.048,62 TL 4.097,25 TL +0
 • 1.375,61 TL 4.126,82 TL +0
 • 1.039,20 TL 4.156,81 TL +0
 • 836,58 TL 4.182,88 TL +0
 • 701,54 TL 4.209,27 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.003,01 TL 4.003,01 TL +0
 • 2.045,07 TL 4.090,13 TL +0
 • 1.373,06 TL 4.119,17 TL +0
 • 1.037,26 TL 4.149,06 TL +0
 • 835,70 TL 4.178,51 TL +0
 • 701,40 TL 4.208,38 TL +0
4.003,01 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MAG B550 TOMAHAWK AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Yorum Yap
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MAG B550 TOMAHAWK Gaming Anakart Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Canavar
B550 serilerinde tek eksiği Wi-Fi olmaması her türlü işinizi görecek canavar bir ekipman
Üye resmi
Abdurrahman Enes Esengi̇̇l 23 Mar 2022

ürün gayet güzel ryzen 5600x ile kullanıyorum tek eksiği usb portu sayısı alacak olanlar ona dikkat etsin
Üye resmi
Okay Kutlucan Bağcı 23 Şub 2022

İstediğiniz kadar yükleyebilirsiniz sorun yaşatmaz sadece dikkat edilmesi gereken hususlar var onlara dikkat etmek gerekiyor o da zaten kullanım kılavuzunda tek tek anlatılıyor
Üye resmi
İsmai̇̇l Emre Şahi̇̇n 29 Oca 2022

Gerçekten güzel bir ürün ayrıca hızlı gönderim için teşekkür ederim anakartı Ryzen 5 5600x ile kullanıyorum gayet memnunum
Üye resmi
İrfan Soysal 24 Oca 2022

MSI ın harika bir anakartı AMD işlemci ile de daha da harika bir ürün haline gelebiliyor, ryzen serisini tavsiye ediyorum minimum ryzen 5 kullanın
Üye resmi
Muhammed Fati̇̇h Arslan 12 Ara 2021

amd 5600xt ekran kartı ve amd fx 5600x işlemci ile kullanıyorum. Dün aldım. İntelden amd ye geçtim ekran kartım önceden vardı. Taktım ve kullanmaya başladım hiç sıkıntı yok. Bios update istemedi direkt algıladı işlemciyi ve sistemi ona göre ayarladı. Bu anakartı seçerken PCIE-4.0 desteklemesiydi çünkü bundan 6-7 yıl sonra ekran kartı için bir daha tüm sistemi değiştirmeme gerek kalmayacak şimdiden en yenisini destekliyor.
Üye resmi
Hakan Sarıkçı 11 Ara 2021
MSI Tasarım Harikası
Ürün Özenle Paketlenip 3 Gün İçinde Elime Ulaştı Ve Fiyat Performans Ürünü Muhteşem Bir Ürün İndirimdeyken Aldım Teşekkürle İnceHesap
Üye resmi
Barış Kaya 08 Ara 2021
Harika
Ürün blackfriday indirimlerinde almıştım. Şuan ki fiyatına bakıyorumda az bile vermişim. Mükemmel bir anakart tavsiye ederim.tesekkurler incehesap
Üye resmi
Çakır Torğutalp 02 Ara 2021

MSI markasını ilk keşfettiğimde çok heyecanlanmıştım tabii o zamanlar şuan da olduğu gibi büyük bir oyuncu kitlesi yoktu dolayısıyla oyun markaları çok bilinmiyordu ben de o zamanlar oyun delisi olduğumdan bu markayı görünce çok sevinmiştim o günden bu güne keyifle kullandığım bir marka her ürününde kalite ve performansı hiç ama hiç eksik etmiyor
Üye resmi
Yunus Emre Yalçınkaya 22 Kas 2021
MSİ dizaynı
Ürünün tasarımı performansı gerçekten çok güzel indirimde yakaladım gayet performanslı bir ürün.M.2 sogotucu desteği mevcut.Arayüzü gayet kolay ve başarılı.Programları çok yardımcı oluyor.
Üye resmi
Eren Sönmez 20 Kas 2021

Bu zamanda bu fiyata bu kalitede ürün bulmak gerçekten çok zor. Tam fiyat/performans ürünü. İnce Hesap ailesine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
Üye resmi
Güray Efe Yeli̇̇n 18 Kas 2021
Kalite
Anakart Malzeme olarak oldukça kaliteli. Ses Kalitesi çok güzel. Bikaç tane daha usb portu olsa daha iyi olurdu.. Rgb desteği ve M. 2 slot soğutmaları iyi düşünülmüş.. Msı güçlü yazılım desteği veriyor.. Memnun olarak kullanıyorum.. dahili wifi ve Bluetooth ayrıca Bi kaç tane daha usb olsa tadından yenmez.. İndirimlerde fiyat / performans ürünü olarak alınır..
Üye resmi
Ziyaretçi 15 Kas 2021

İndirimli fiyatlarını yakaladığınız takdirde asla kaçırmamanız gereken bir anakart. Msi marka bileşenler ile kullanıldığında sizlere mükemmel bir deneyim sunuyor. Kesinlikle kalitesinden ödün vermemiş Tomahawk serisi. Elinize aldığınızda zaten kalitesini ortaya koyuyor. Uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün.
Üye resmi
Mustafa Özboğuş 14 Kas 2021

İndirimde yakalanabilecek ve b550 serisinin en iyi anakartlarından biri olan tomahawk.Daha ne diyeyim mükemmel
Üye resmi
Yücel Coşguner 02 Kas 2021
Teşekkürler
Arkadaşlar öncelikle ürünün 200$ bandında dolaştığını bilmelisiniz. Piyasada ortalama fiyatı bu. Dolar kuruna göre hesaplayıp alabilirsiniz. Ben indirimden aldım ve hedefim geleceğe dönük bir sistem oluşturmak. Eğer siz de şimdiyi değil de 5 yıl sonrayı düşünüyorsanız almanızı öneriyorum. Tek eksiği wifi ancak onun da çözümü 200liraya bir port ile bulunuyor. İncehesap ailesine yoğun ilgileri için teşekkür ediyorum.
Üye resmi
Erk Deha Harman 01 Kas 2021

Anakartlar günden güne gelişiyor ve büyüyor bunlar ile aynı orantıda fiyatları da yükseliyor nedense hep olan bize oluyor doğru düzgün sistem toplamak için güzel kart buluyoruz o da genelde çok pahalı oluyor fakat msi burda oyunculara bir armağanda bulunmuş sanıyorum tomahawk gibi bir serinin böyle ucuz bir anakart üretmesi beni çok şaşırttı yani ya çok yanlış bir ürün ya da bir armağan yani başka bir açıklaması olamaz bu olayın çok fazla konuşmaya gerek yok en iyi anakarta sahip olmak istiyorsanız sadece alın
Üye resmi
Engi̇n Artuk 30 Eyl 2021

Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum, alırken özellikle araştırdım, zaten açıklamasında da oyuncu anakartı diye açıkca yazılmış, bu anakartın direkt performans anakartı olduğunu belirtiyor, fps oyunları oynadığım için benim işimi fazlasıyla çözüyor, pubg yi özellikle en son ayarlarda oynuyorum ve minimum 70 fps lere kadar düşüyor o da çok yüksek performans isteyen alanlarda sadece, onların dışında kartın eksi sayılabilecek asla bir yanı yok, gayet güzel ve performanlı bir anakart, tavsiye ediyorum
Üye resmi
Kubi̇lay Barış Begi̇ç 31 Ağu 2021

Anakart çok iyi. Benim ihtiyaçlarımı karşıladığı için bunu aldım. Oyun amaçlı kullanıyorum ve çok beğeniyorum almayı düşünen herkese tavsiye ederim
Üye resmi
Ege Turhan 23 Tem 2021
Kullanım sonucu
Gayet sağlam bir anakart EĞER iyi bir bilgisayar toplamak istiyorsanız bu sizin için en ideal ana kart olabilir :) fiyatına göre oldukça iyi Cuma indirimlerinde satın alırsanız baya güzel olabilir ram destekleri çok iyi tavsiye ederim :))
Üye resmi
Funda Özlem Sevi̇mli̇ 14 Tem 2021

anakart çok sağlam. fiyatını sonuna kadar hak ediyor. ben çok beğendim bu fiyatı hak ediyor mu tartışılır sonuçta 2.500 tl gibi bir fiyatı var. m2 ssd kullananlara tavsiye ederim M.2 termal aksesuarlı olduğu için pc sürekli hızlı oyun performansı da çok iyi. genel anlamda değerlendirdiğimde 10/10 veririm.
Üye resmi
Aytuğ Mardan 07 Tem 2021

Anakart aşırı sağlam elinize aldığınızda bile ağırlığından anlıyorsunuz msi çok kaliteli anakart yapmış. kutudan çıkartırken düşürdüm ama en ufak bir zarar gelmedi. SAM bios özelliği geldiği için daha yüksek fps alabileceğiniz bir anakart. RGB yazılımlarını da kullanabiliyorsunuz. 10/10 alabilecek bir anakart kesinlikle tavsiye ederim.
Üye resmi
Uğur Özmen 29 Ara 2020

bios güncellemesi ile muhtesem oldu. cok guzel bir ürün
Üye resmi
Ziyaretçi 25 Kas 2020
DÜŞÜNMEDEN ALIN
Daha önce tomahawk serisinin intel modelini kullandım. Amd serisine geçmemden ötürü MSI canavarı b550 tomahawk modelini aldım. Ürün gerçekten şahane çoğu x570 üst modellerine taş çıkartır, hem ısı değerlerinden hem VRM değerlerinde hem de benim için en büyük özellik olan PCI Express 4.0 x16 özelliğinden tasarımından aksesuarlarına kadar 10 üzerinden 10 not alacak bir ürün. Ek olarak fiyatıda çok iyi. Başlıkta da belirttiğim gibi kesinlikle düşünmeden alın MSI yine bir canavar yaratmış.
Üye resmi
Ri̇fat Bozkurt 07 Kas 2020
Daha ne olsun :)
Şuan R5 3600X ile kullanıyorum. ileride zen3 işlemcilerle uyumlu olduğu için tercih ettim. kesinlikle mükemmel diyebilirim. auto ayarlarda işlemcimin gücünü sonuna kadar sömürüyor. ben basit arayüzü ile düşük bir oc yaptım ve işlemciyi 3.8den 4.2GHz e çıkartıp sabitledim. hiçbir şekilde ısınma, daralma sıkılma yok. çok gösterişli ve stabil bir kart. izlediğim testlerde Ryzen9 5900'ü bile besleyebiliyor. daha ne olsun...
Üye resmi
Mehmet Kaptan 21 Eyl 2020
TOMAHAWK
Fiyatının hakkını veriyor. Böyle özellikleri bu fiyata başka markada bulamazsınız.
Üye resmi
Berkay Arslan 12 Ağu 2020

Ürün gayet başarılı, kutusunu açınca kalitesini anlıyorsunuz, BIOS kullanmı ile diğer özellikleri son derece basit ve kullanışlı, ben kulaklık girişini doğrudan anakarta yaptığım için ses kalitesi de iyi, zaten oyun kartı olduğu her halinden belli, öneriyorum.
Üye resmi
Alper Ekşi̇ 12 Ağu 2020

3700x işlemci, msi 2080 super ve 3600 ram ile canavar gibi bir pc oldu. Anakart ve ekran kartında msi tercih ettiğim için tekrardan pişman olmadım.
Üye resmi
Sercan Işık 08 Ağu 2020

Ürünü alırken çeşitli forum sitelerinden incelemelerde bulunup aldım. Topladığım bilgisayar sistemi Ryzen 3600x, rtx 2070super ve 3600mhz 2x8 ram ve 650w psu aldım. Bunlara f/p olarak en uygun bu ürün. Rakiplerine nazaran oldukça sağlam hissiyat veriyor. M.2 bölgesindeki soğutucu gayet güzel düşünülmüş.
Üye resmi
İsa Kızmaz 17 Tem 2020

Corsair 16GB 3600mhz ram, Ryzen 3700X işlemci, RX 5700XT ekran kartı ile oyun sistemi kurdum. Anakart problemsiz çalışıyor. Zaten en iyi performansa sahip B550 bu anakart. İnternette yapılan yorumlarını araştırdım, genel olarak herkes memnun. Güzel bir soğutma alınca overclock performansı hakkında yazmaya devam ederim. Şu an sorunsuz çalışıyor.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MAG B550 TOMAHAWK AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MAG B550 TOMAHAWK AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 4.003,01 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.