MSI MAG B550M BAZOOKA
MSI MAG B550M BAZOOKA
MSI MAG B550M BAZOOKA
MSI MAG B550M BAZOOKA
MSI MAG B550M BAZOOKA
Soket
AM4
AMD
DDR4
mATX

MSI MAG B550M BAZOOKA AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
%22 indirim
1.980,97 TL Tek Çekim / Havale: 1.551,55 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 13,15TL değerinde 131487 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI MAG B550M BAZOOKA AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Savaş Alanının Fatihi Ol MAG serisi anakartlar işlevsellik ve dayanıklılık üzerine odaklanmıştır. En iyi kullanıcı deneyimini sunmaya odaklanan MAG serisi, genişletilmiş soğutma bloğu tasarımı, kolay kurulum sunan kullanıcı dostu arayüzü ile oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Seçkin Performans Özellikleri
 • Core Boost Teknolojisi: Özenle tasarlanan yapısı ve dijital güç tasarımı daha fazla çekirdek desteği ve daha iyi performans sunar.
 • 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB: Devre kartının kalınlaştırılması hem ısı gideriminin arttırılmasını, hem de yüksek performansın daha kararlı olmasını sağlar.
 • Dijital PWM: En yüksek kalitede bileşenlerin kullanıldığı dijital güç entegreleri sisteminizin en zor koşullarda bile akıcı çalışmasını sağlar.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülme ve elektromanyetik girişime karşı koruyarak daha yüksek performans göstermelerini sağlar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Genişletilmiş Heatsink: MSI’ın genişleştilmiş güç yönetimi ve devre tasarımı, üst sınıf işlemcilerin tam hızda çalışmasına yardımcı olur.
 • M.2 Shield Frozr: Güçlendirilmiş dahili M.2 termal çözümü, M.2 SSD’lerinizi ısınmaya bağlı tıkanmalara ve fiziksel hasarlara karşı koruyarak daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Pompa Fanı Desteği: En iyi soğutma ve gürültü kontrolü için su soğutma pompasını kontrol etme imkanı.
 • 7W/mK Termal yastıklara sahip Heatsink: 7W/mK Termal yastıklar, heatsink üzerine daha verimli ısı transferi sağlar.

Yüksek Hızlı İletim
 • 4K Desteği: Tümleşik HDMI portu ile 4K UHD çözünürlüğe destek verir.
 • Gigabit Ağ Çözümü: Gigabit LAN, LAN Manager ile birlikte online ağ deneyiminizi gecikmesiz ve sorunsuz hale getiriyor.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilen DDR4 devreleri sayesinde bellek sinyalleri daha saf ve kararlı bir şekilde iletilir.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: En yeni Gen 4 PCI-E ve M.2 çözümü, 64GB/sn’ye varan bant genişliği ile maksimum veri transfer hızı sunuyor.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

4+2+1 Duet Rail Güç Tasarımı 4+2+1 Duet Rail Power dijital güç sistemi sayesinde kararlı ve sürekli güç iletimi garantilenir. VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisine sahip MAG serisi anakartlar ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Flash BIOS Düğmesi Anakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Flash BIOS düğmesi ile BIOS’u birkaç dakika içinde yükleyin ve oyuna devam edin. Flash BIOS düğmesi, CPU, bellek veya grafik kartı takılı olmadan da çalışır.
XL Klips Büyütülmüş PCI-E klipsi ile cihazlarınızı daha kolay takıp çıkarırken, PCI-E yuvasını güvende tutun.
EZ Debug LED (Hata Teşhis LED’leri) Başın belada mı? Ana bileşenleriniz için konumlandırılmış dahili LED’ler sayesinde bir sorunla karşılaştığınızda tam olarak nereye bakacağınızı bilir ve sorunu kolayca tespit edebilirsiniz.
EZ LED Kontrol Anakart üzerinde yer alan LED düğmesi ile aydınlatma efektinizi kolayca kontrol edin, açın/kapatın.

Bakır PCB Tasarımı 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB tasarımı, özellikle hız aşırtma yaparken iletkenlik ve ısı dağılımını arttırarak güvenilir performans sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Lightning Gen4 PCI-E ve M.2 Çözümü 3. Nesil Ryzen işlemcileri kullanan MSI B550 anakartlar, piyasadaki en hızlı yerleşik depolama çözümü olan Lightning Gen 4 M.2'ye sahiptir. MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI MAG serisi anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (A-XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Memory Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

MSI LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x HDMI
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • Gigabit LAN Port
 • Flash BIOS Düğmesi
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX ana güç bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V güç bağlantısı
 • 4x SATA 6Gb/s
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps konnektörü (ek olarak 2 USB 3.2 Gen 1 5Gbps port desteği)
 • 2x USB 2.0 konnektörü (ek olarak 4 USB 2.0 port desteği)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin water-pump fan bağlantısı
 • 3x 4-pin sistem fan bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Seri port konnektörü
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 2x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1xTPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
İşlemci 3. nesil AMD Ryzen işlemciler ve BIOS güncellemeli gelecekteki AMD Ryzen işlemciler
Soket AM4
Yonga Seti AMD B550
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(JEDEC)/ 3000(JEDEC)/ 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 3.0/ 4.0 x16 slot (PCI_E1), 2x PCIe 3.0 x1 slot
Grafik 1x HDMI 2.1 port, maks. çözünürlük 4096x2160 @60Hz / 1x DisplayPort, maks. çözünürlük 4096x2160 @60Hz / Maksimum paylaşılan bellek 16 GB
Depolama 4x SATA 6Gb/s, 2x M.2
RAID 0/1/10
USB Arka: 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8111HN 1Gbps LAN
Form Faktörü Micro-ATX, 24.4 cm x 24.4 cm

MSI MAG B550M BAZOOKA AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B550
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(JEDEC)/ 3000(JEDEC)/ 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe 3.0/ 4.0 x16 slot (PCI_E1), 2x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)1x Realtek RTL8111HN 1Gbps LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 799,11 TL 1.598,22 TL +0
 • 537,95 TL 1.613,85 TL +0
 • 407,45 TL 1.629,78 TL +0
 • 329,21 TL 1.646,04 TL +0
 • 277,10 TL 1.662,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 795,67 TL 1.591,34 TL +0
 • 535,11 TL 1.605,33 TL +0
 • 404,89 TL 1.619,58 TL +0
 • 326,64 TL 1.633,21 TL +0
 • 274,66 TL 1.647,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 799,44 TL 1.598,88 TL +0
 • 538,45 TL 1.615,36 TL +0
 • 408,00 TL 1.632,01 TL +0
 • 329,84 TL 1.649,19 TL +0
 • 277,79 TL 1.666,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 799,85 TL 1.599,70 TL +0
 • 538,73 TL 1.616,20 TL +0
 • 408,26 TL 1.633,04 TL +0
 • 330,01 TL 1.650,06 TL +0
 • 277,94 TL 1.667,62 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 396,90 TL 1.587,59 TL +2
 • 320,17 TL 1.600,86 TL +2
 • 403,63 TL 1.614,52 TL +0
 • 325,65 TL 1.628,24 TL +0
 • 273,70 TL 1.642,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 799,45 TL 1.598,90 TL +0
 • 538,44 TL 1.615,33 TL +0
 • 408,02 TL 1.632,10 TL +0
 • 329,84 TL 1.649,22 TL +0
 • 277,78 TL 1.666,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 799,45 TL 1.598,90 TL +0
 • 538,44 TL 1.615,33 TL +0
 • 408,02 TL 1.632,10 TL +0
 • 329,84 TL 1.649,22 TL +0
 • 277,78 TL 1.666,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 794,04 TL 1.588,08 TL +0
 • 533,18 TL 1.599,54 TL +0
 • 402,79 TL 1.611,17 TL +0
 • 324,25 TL 1.621,27 TL +0
 • 271,92 TL 1.631,50 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.551,55 TL 1.551,55 TL +0
 • 793,80 TL 1.587,59 TL +0
 • 533,23 TL 1.599,70 TL +0
 • 402,96 TL 1.611,84 TL +0
 • 324,83 TL 1.624,15 TL +0
 • 272,75 TL 1.636,49 TL +0
1.551,55 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MAG B550M BAZOOKA AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MAG B550M BAZOOKA AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Msi kalitesi der geçerim.Anakartta eksik pin yok ucuza gidip aldığınız anakartlarda acaba sıvı soğutma nerede derdi hiç yok.M2 soğutucusuda cabası indirimden almıştım iyi ki almışım bir daha o fiyata düşer mi bilmiyorum düşerse kaçırmayın.
Üye resmi
Abdurahman Kose 08 Şub 2021

çok kaliteli ve de m2 soğutucu mükemmmelllll!!!!
Üye resmi
Sevtap Çi̇vi̇ci̇ 21 Oca 2021
M2 slot avantaj
Malzeme kalitesini ben başarılı buldum. M.2 slotu da mevcut bu sayede ilerideki geliştirmelerde yardımcı olacaktır. ayrıca heat sink sayesinde aşırı ağır yük altında bile soğuk kalıyor. kurulumda çok basitti sizde zorlanmazsınız.. ben memnun kaldım. kargom 2 gün içinde elimdeydi.
Üye resmi
Murat Gezer 17 Oca 2021

Ryzen 9 3900x Rtx 2060 sistemimde kullanıyorum. Gaming gecesi indirimde geçici olarak kullanırım diye almıştım ancak dayet güzel bir anakart. system fan girişleri 3 adet. Kasamda 4 fan olduğu için 1 fanı fan pump girişinde kullanıyorum. Sıvı soğutmaya geçince bir çözüm üretmek gerekecek.
Üye resmi
Uğur Eraslan 30 Ara 2020
Amd Ryzen 5 5600x için alanlar okumayı unutmasın bazı b550 anakartlarda bios uptade yapmanız gerekebilir.
Amd Ryzen 5 5600x için aldım kurulumu çok uğraştırdı.Bios update yapmayı unutmayın internette çok bilgi yok windows kurulurken yükleme ekranında kalıyordu aklınızda bulunsun ürünü konuşmaya gerek yok mATX bir anakart olsa bile çok güzel duruyor ve msi kalitesi ortada.Cuma akşam indiriminde aldım pazartesi öğlen elimdeydi o kadar çabuk geldi siz düşünün.
Üye resmi
Uğur Eraslan 28 Ara 2020
KARGO ÇOK HIZLI
Ürün 1 günde teslim edildi ilgi ve alakanız için teşekkür ederim indirimden diğer sitelere göre çok daha uygun aldım.Test etme şansım olmadı ama amd ryzen 5 5600x için aldım.
Üye resmi
İbrahi̇m Orbay 10 Ara 2020

Fiyat performans ürünü. Kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu dragon center sayesinde herşey çok kolay çok memnunum. Ayrıca incehesap a hızlı ve özenli kargo için Teşekkürler.
Üye resmi
Nazmi̇ Arslan 04 Ara 2020
Rakipleri içerisindeki en iyi anakart
Herkese merhaba; Bir önceki anakartımdan bu karta neden geçtiğimin hikayesini anlatacağım sizlere :) Birinci tercih etme nedenim biz fps oyun severlerin ilk önceliği hız bu yüzden PCI express 4.0 destekli yani bir önceki nesil PCI Express 3.0 kartlara göre iki katı daha yüksek hızlara ulaşabiliyoruz. Ekran kartı desteğinde çok fazla farkı yakalamamız günümüz teknolojisinde zor olsa da asıl fark depolama tarafında ortaya çıkıyor. MSI MAG B550M BAZOOKA, soğutma bloğu ile desteklenen PCI Express 4.0 x2 M.2 yuvası sunuyor. MSİ burada M.2 SHİELD FROZR desteği sayesinde mükemmel bir soğutma yapmakta ve ısınıp hızın düşmesini engellemekte. Bu da depolama tarafında bizlere hız avantajı sağlamakta ve oyunların açılış sürelerini, harita yüklenme sürelerini en aza indirmekte. Benim en beğendiğim özelliklerinden bir diğeri ise RAM tarafında. Artık yeni nesil işlemcilerle beraber yüksek kapasiteli ve yüksek frekanslara çıkabilen belleklere ihtiyaç duyuyoruz. MSİ bu konuda bizleri düşmüş olacak ki 4 kanal maksimum 128GB’a arttırılabilen ve 4400Mhz destekleyen bir kart sunmuş bizlere. MSİ B550M BAZOOKA anakartı tercih etmekteki en büyük avantajlardan biri de Ryzen 4000 desteği. Bu anakartlar doğrudan Ryzen 4000 desteği sunmuyor fakat önceki nesillere göre Ryzen 4000 işlemcilerden daha iyi verim alınmasını sağlayacakları kesin. Öte yandan bunun için bir BIOS güncellemesi gerekiyor. Neyse ki güncelleme için eski işlemcinizin takılı olmasına gerek yok. BIOS Flashback+ özelliği olan ana
Üye resmi
Azah Gümüş 23 Kas 2020
MSI Mag 550M Bazooka
Ürün fiyatına göre dolu bir anakart. Pasif soğutucuları sayesinde gayet serin çalışıyor. MSI'ın şu anki geri ödeme kampanyası, oyun hediyesi ve steam bakiye hediyesiyle çok hesaplı. Kaçırmadan alın.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MAG B550M BAZOOKA AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MAG B550M BAZOOKA AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %22 indirim 1.980,97 TL 1.551,55 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.