MAG B550M MORTAR
MAG B550M MORTAR
MAG B550M MORTAR
MAG B550M MORTAR
MAG B550M MORTAR
AMD
AM4
AMD
DDR4
Micro
ATX

MSI MAG B550M MORTAR AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
%10 indirim
2.098,62 TL Tek Çekim / Havale: 1.898,75 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 16,09TL değerinde 160911 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
08.08.2021 tarihine kadar indirim fırsatı! Kampanya bittiğinde ürünün fiyatı 2.098,62 TL olacaktır.


MSI MAG B550M MORTAR AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)Mhz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Savaş Alanının Fatihi Ol Mortar serisi anakartlar işlevsellik ve dayanıklılık üzerine odaklanmıştır. En iyi kullanıcı deneyimini sunmaya odaklanan MAG serisi, genişletilmiş soğutma bloğu tasarımı, kolay kurulum sunan kullanıcı dostu arayüzü ile oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Seçkin Performans Özellikleri
 • Core Boost Teknolojisi: MSI'a özel Core Boost Teknolojisine sahip birinci sınıf tasarımıyla maksimum performans için hazır.
 • 4 Katmanlı PCB: 2 oz kalınlaştırılmış bakır içeren 4 katmanlı PCB, daha yüksek performans ve uzun ömürlü bir sistem kararlılığı sunar.
 • Digital PWM: En kaliteli bileşenlerden üretilen IR dijital güç yönetimi ile sisteminiz uç noktada koşullarda bile akıcı çalışır.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Genişletilmiş Soğutma Bloğu Tasarımı: MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve devre tasarımı, en üst seviye işlemcilerin bile MSI anakartlarda tam hızda çalışmasına olanak tanıyor.
 • M.2 Shield Frozr: Bu M.2 termal aksesuar, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Pompa Fan Desteği: En iyi akış ve gürültü kontrolü için su soğutma pompası hızlarını kontrol edin.
 • Termal Pedli Soğutucular: 7W/mK termal ped, soğutucuya daha iyi ısı transferi sağlar.

Yüksek Hızlı İletim
 • 2.5G LAN: 2.5G Gigabit LAN ile daha iyi ağ deneyimi.
 • Turbo USB: Ters çevrilebilir Type-C konektörlü TURBO USB 3.2 Gen 2 10Gbps.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: Maksimum transfer hızları için 64GB/sn bant genişliği ile en yeni Gen4 PCI-E ve M.2 çözümü.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.
Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkân tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

8+2+1 Duet Rail Power Güç Tasarımı 8+2+1 Duet Rail Power dijital güç sistemi sayesinde kararlı ve sürekli güç iletimi garantilenir. Toplam 8 dijital CPU güç fazlı VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisi sahip MAG serisi anakartlar ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

Flash BIOS Anakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Flash BIOS düğmesi ile BIOS’u birkaç dakika içinde yükleyin ve oyuna devam edin. Flash BIOS düğmesi, CPU, bellek veya grafik kartı takılı olmadan da çalışır.

Bakır PCB Tasarımı 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB tasarımı, özellikle hız aşırtma yaparken iletkenlik ve ısı dağılımını arttırarak güvenilir performans sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Lightning Gen4 PCI-E ve M.2 Çözümü MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI B550 anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (A-XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MAG B550M Mortar, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz. Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

USB 3.2 Gen2 Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB cihazlarınız için çok çeşitli seçenekler sunan MSI MAG serisi anakartlar ile USB 3.2 Gen2 Type-A ve Type-C üzerinden 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirin!

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps bağlantısı (ek 2 USB 3.2 Gen1 5Gbps bağlantı noktasını destekler)
 • 2x USB 2.0 bağlantısı (ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 3x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 1x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • PS/2 Combo Port
 • DisplayPort
 • HDMI Port
 • 2.5G LAN Port
 • 5 x Ses Jakı
 • Flash BIOS Düğmesi
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
Teknik Özellikler
İşlemci 3. nesil AMD Ryzen işlemciler ve BIOS güncellemeli gelecekteki AMD Ryzen işlemciler
Soket AM4
Yonga Seti AMD B550
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 MHz by JEDEC, DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400+ MHz by A-XMP OC MODE
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 3.0/ 4.0 x16 slot (PCI_E1), 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E4), 2x PCIe 3.0 x1
Çoklu GPU Desteği 2-Yollu AMD CrossFire Teknolojisi
Grafik 1x HDMI port, maks. çözünürlük 4096x2160 @24Hz / 1x DisplayPort, maks. çözünürlük 4096x2160 @60Hz / Maksimum paylaşılan bellek 2048 MB
Depolama 6x SATA 6Gb/s, 2x M.2 slot (Key M)
RAID 0/1/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1200 Codec, 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN
Form Faktörü Micro-ATX, 24.4 cm x 24.4 cm (9.6 in. x 9.6 in.)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit

MSI MAG B550M MORTAR AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B550
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(JEDEC)/ 3000(JEDEC)/ 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe 3.0/ 4.0 x16 slot (PCI_E1), 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E4), 2x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)1x Realtek® RTL8125B 2.5G LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C / 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A / 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A / 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 977,93 TL 1.955,86 TL +0
 • 658,33 TL 1.974,98 TL +0
 • 498,62 TL 1.994,49 TL +0
 • 402,87 TL 2.014,37 TL +0
 • 339,11 TL 2.034,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 973,72 TL 1.947,44 TL +0
 • 654,85 TL 1.964,56 TL +0
 • 495,50 TL 1.981,99 TL +0
 • 399,74 TL 1.998,68 TL +0
 • 336,12 TL 2.016,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 978,33 TL 1.956,67 TL +0
 • 658,94 TL 1.976,83 TL +0
 • 499,30 TL 1.997,21 TL +0
 • 403,65 TL 2.018,23 TL +0
 • 339,95 TL 2.039,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 978,84 TL 1.957,68 TL +0
 • 659,29 TL 1.977,86 TL +0
 • 499,62 TL 1.998,47 TL +0
 • 403,86 TL 2.019,30 TL +0
 • 340,13 TL 2.040,79 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 485,71 TL 1.942,85 TL +2
 • 391,82 TL 1.959,09 TL +2
 • 493,95 TL 1.975,81 TL +0
 • 398,52 TL 1.992,60 TL +0
 • 334,95 TL 2.009,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 978,34 TL 1.956,69 TL +0
 • 658,93 TL 1.976,79 TL +0
 • 499,33 TL 1.997,32 TL +0
 • 403,65 TL 2.018,27 TL +0
 • 339,95 TL 2.039,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 978,34 TL 1.956,69 TL +0
 • 658,93 TL 1.976,79 TL +0
 • 499,33 TL 1.997,32 TL +0
 • 403,65 TL 2.018,27 TL +0
 • 339,95 TL 2.039,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 971,72 TL 1.943,45 TL +0
 • 652,49 TL 1.957,47 TL +0
 • 492,93 TL 1.971,70 TL +0
 • 396,81 TL 1.984,06 TL +0
 • 332,76 TL 1.996,58 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.898,75 TL 1.898,75 TL +0
 • 971,43 TL 1.942,85 TL +0
 • 652,56 TL 1.957,68 TL +0
 • 493,13 TL 1.972,52 TL +0
 • 397,52 TL 1.987,60 TL +0
 • 333,78 TL 2.002,69 TL +0
1.898,75 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MAG B550M MORTAR AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MAG B550M MORTAR AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

kargo çok iyiydi çok temiz paketlenmişti. anakart profesyonel bir anakart tercih edebilirsiniz. ben çok beğendim fiyatını sonuna kadar hak ediyor.
Üye resmi
Alim Başkan 07 Tem 2021 (22 gün önce)

Ürünün malzeme kalitesi ve soğutucusu bakımından çok iyi benden tam not aldı. kasanın arkaya gelecek tarafının anakartta hazır olması ayrı bir güzellik..PCI.e 4.0 desteği var anakartı almak için en önemli sebep :) MSI kalitesini 4 tane ram slotundan bile anlıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim gözünüz kapalı alabilirsiniz
Üye resmi
Emre Yuksel 25 Şub 2021
Anakart
Ürün küçük görünümlü büyük ama yakışıklı bir anakart olmuş
Üye resmi
Ertan Orhan 23 Ara 2020
Yüksek performans
Anakartın en sevdiğim yönü pci 4.0 desteği ve 4400mhz ram desteği. Uzun süre kullanılabilecek bir anakart. Optik ses çıkış desteği mevcut. Anakartın biosunu güncellemek çok basit. Msi dragon yazılımı ile her şey gözünüzün önünde. Mystic light ile anakarttan argb ledlerinizi yönetebilirsiniz. 2 adet pci 4.0 destekli m2 ssd slotu var ve bu slotlar koruma altında. Anakart sinyal bozulmalarına karşı çok güzel yalıtılmış ram m2 pci ekran kartı slotu gibi her yer tam koruma altında. Performans tatmin edici. İşlemci slotu gerçekten soğuk kalıyor. Bana göre eksi yanı bunu msi sitesinde de belirttim. Masaüstü pc anakartlarında wifi ve bluetooth artık standart olmalı bütün markalar için. Opsiyon gerçekten saçmalık. Bütün laptoplarda bu standart sunuluyorsa pekala pc anakartlarında da standart sunulmalı.
Üye resmi
Ali Haydar Carfi 16 Ara 2020
Msi Kalitesi
Ürünü alalı 2 hafta oldu ve gerçekten kalitseini hissettiriyor. Gerek 4 ram slotu gerekse de 2 adet m2 ssd slotu çok büyük avantaj ve yeniliklere geliştirmelere açık bir anakart olduğu için bunu tercih ettim. Ürünün fiyatı da incehesap sayesinde gözüme çok uygun geldi. Kısacası çok memnunum. Teşekkürler msi ve incehesap
Üye resmi
Burak Bahadır 06 Ara 2020
Teşekkürler incehesap
Msi ürünü olmasının yanında MAG anakart gerçekten oturaklı bir ürün olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.Üzerinde 4ram slotu ve 2 adet Ssd m2 disk slotunun mevcutluğu beni çekti.İlerleyen yıllarda geliştirmelere çok açık.Hızı ve performansı çok iyi.Ayrıca msi sitesinde bu anakartı satın alanlara Assasins Creed Valhalla oyunu veriliyor.Fatura ve anakart üzerindeki seri numaraları yazıp kontrol ediliyor.Müteakiben oyun teslim ediliyor.Teşekkürler incehesap.
Üye resmi
Gökhan Öztürk 09 Kas 2020
Msi b550m mortar
Üründen gayet memnunum.Tam anlamıyla bir küçük dev boyutuna aldanmayın 2 adet m2 slotu içermesi 4 adet ram soketi tasarımı ve vrm kalitesiyle üst seviye işlemcilerde bile problemsiz kullanabilirsiniz.
Üye resmi
Salih Duran 23 Eki 2020

ürün gayet güzel ileriye dönük bi anakart incehesaba teşekkürler ürün tanıtımı linkte https://youtu.be/1ql6U-qqX18
Üye resmi
Metin Özger 20 Tem 2020

Ryzen 3700X ve RX 57000XT le birlikte kullanıyorum. Bellek 16GB 3600mhz. Şu ana kadar gayet iyi çalışıyor herhangi bir sıkıntı yok. Tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MAG B550M MORTAR AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MAG B550M MORTAR AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %10 indirim 2.098,62 TL 1.898,75 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.