MSI MPG B550 Gaming Plus
MSI MPG B550 Gaming Plus
MSI MPG B550 Gaming Plus
MSI MPG B550 Gaming Plus
MSI MPG B550 Gaming Plus
Soket
AM4
AMD
DDR4
ATX
Çok Satıyor Sınırlı Stok

MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
%18 indirim
2.153,60 TL Tek Çekim / Havale: 1.765,61 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 14,96TL değerinde 149627 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Oyunlara Tarzınızı Katın MSI’ın yeni üyesi MPG B550 Gaming Plus, farklı açılardan muhteşem renklerini yansıtan keskin ve belirgin hatlara sahip tasarımıyla eşsiz bir his ve üstün bir görünüm sunar. Optimize edilmiş tasarım ve yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde yıldırım hızında performansa sahip olan MPG B550 Gaming Plus, oyuncuların tüm gereksinimlerini karşılayabilmek için seçkin oyun özellikleri, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve kritik öneme sahip oyun silahlarıyla donatılmıştır.

MPG B550 Gaming Plus ile tehlikeli sularda gezin; düşmanlarınızın ruhuna korku salın!

Seçkin Performans Özellikleri
 • Core Boost Teknolojisi: MSI'ya özel Core Boost Teknolojisine sahip birinci sınıf tasarımıyla maksimum performans için hazır.
 • 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB: Devre kartının kalınlaştırılması hem ısı gideriminin arttırılmasını, hem de yüksek performansın daha kararlı olmasını sağlar.
 • Digital PWM: En kaliteli bileşenlerden üretilen IR dijital güç yönetimi ile sisteminiz uç noktada koşullarda bile akıcı çalışır.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Genişletilmiş Soğutucu Tasarımı: MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve devre tasarımı, en üst seviye işlemcilerin bile MSI anakartlarda tam hızda çalışmasına olanak tanıyor.
 • Termal Pedli Soğutucular: 7W/mK termal ped, soğutucuya daha iyi ısı transferi sağlar.
 • Pompa Fan Desteği: En iyi akış ve gürültü kontrolü için su soğutma pompası hızlarını kontrol edin.
 • M.2 Shield Frozr: Bu M.2 termal aksesuar, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.

Yüksek Hızlı İletim
 • Flash BIOS Düğmesi: Yalnızca bir USB bellek kullarak BIOS yazılımınızı saniyeler içinde güncelleyebilirsiniz.
 • Turbo USB: Ters çevrilebilir Type-C konektörlü TURBO USB 3.2 Gen 2 10Gbps.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: Maksimum transfer hızları için 64GB/sn bant genişliği ile en yeni Gen4 PCI-E ve M.2 çözümü.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

10+2+1 Dijital Güç Tasarımı 10+2+1 dijital güç sistemi sayesinde kararlı ve sürekli güç iletimi garantilenir. Toplam 10 dijital güç fazlı VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisi sahip MPG serisi anakartlar ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Mystic Light ile Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI Mystic Light ile 16.8 milyon renk ve 29 farklı LED efekti arasından dilediğinizi seçerek canlı RGB aydınlatma efektleri ve renklerle sisteminizi kişiselleştirin.

Mystic Light Extension Sisteminizin görünümünden henüz tatmin olmadınız mı? MSI Mystic Light Extension ile oyun sisteminizi RGB LED şeritlerle donatabilir, senkronize edebilir ve RGB destekli anakartınız üzerindeki girişler sayesinde tüm ışıklandırmayı tek bir yazılım içinden özelleştirebilirsiniz.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

Flash BIOS Anakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Flash BIOS düğmesi ile BIOS’u birkaç dakika içinde yükleyin ve oyuna devam edin. Flash BIOS düğmesi, CPU, bellek veya grafik kartı takılı olmadan da çalışır.
XL Klips Büyütülmüş PCI-E klipsi ile cihazlarınızı daha kolay takıp çıkarırken, PCI-E yuvasını güvende tutun.
EZ Debug LED (Hata Teşhis LED’leri) Başın belada mı? Ana bileşenleriniz için konumlandırılmış dahili LED’ler sayesinde bir sorunla karşılaştığınızda tam olarak nereye bakacağınızı bilir ve sorunu kolayca tespit edebilirsiniz.
EZ LED Kontrol Anakart üzerinde yer alan LED düğmesi ile aydınlatma efektinizi kolayca kontrol edin, açın/kapatın.

Bakır PCB Tasarımı 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB tasarımı, özellikle hız aşırtma yaparken iletkenlik ve ısı dağılımını arttırarak güvenilir performans sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Lightning Gen4 PCI-E ve M.2 Çözümü 3. Nesil Ryzen işlemcileri kullanan MSI B550 anakartlar, piyasadaki en hızlı yerleşik depolama çözümü olan Lightning Gen 4 M.2'ye sahiptir. MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI B550 anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (A-XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC892)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

USB 3.2 Gen2 Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB cihazlarınız için çok çeşitli seçenekler sunan MSI MPG serisi anakartlar ile USB 3.2 Gen2 Type-A ve Type-C üzerinden 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirin!

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 4 x USB 2.0
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • LAN Port
 • 5 x HD Ses Bağlantıları
 • Flash BIOS Düğmesi
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX ana güç bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V güç bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps konnektörü (ek olarak 2 USB 3.2 Gen 1 5Gbps port desteği)
 • 2x USB 2.0 konnektörü (ek olarak 4 USB 2.0 port desteği)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin water-pump fan bağlantısı
 • 6x 4-pin sistem fan bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 1x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1xTPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
İşlemci 3. nesil AMD Ryzen işlemciler ve BIOS güncellemeli gelecekteki AMD Ryzen işlemciler
Soket AM4
Yonga Seti AMD B550
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 MHz by JEDEC, DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733 / 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400+ MHz by A-XMP OC MODE
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1), 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E3), 2x PCIe 3.0 x1 slot
Grafik 1x HDMI 2.1 port, maks. çözünürlük 4096x2160 @60Hz / 1x DisplayPort, maks. çözünürlük 4096x2160 @60Hz / Maksimum paylaşılan bellek 16 GB
Çoklu GPU Desteği 2-Yollu AMD CrossFire™ Teknolojisi
Depolama 6x SATA 6Gb/s, 2x M.2 slot (Key M)
RAID 0/1/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek 8111H Gigabit LAN
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm

MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B550
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCI-E X16 / 2 x PCI-E X1
 • Ethernet (LAN)1x Realtek 8111H
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 909,36 TL 1.818,71 TL +0
 • 612,17 TL 1.836,50 TL +0
 • 463,66 TL 1.854,63 TL +0
 • 374,62 TL 1.873,12 TL +0
 • 315,33 TL 1.891,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 905,44 TL 1.810,88 TL +0
 • 608,93 TL 1.826,80 TL +0
 • 460,75 TL 1.843,01 TL +0
 • 371,71 TL 1.858,53 TL +0
 • 312,55 TL 1.875,31 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 909,73 TL 1.819,46 TL +0
 • 612,74 TL 1.838,22 TL +0
 • 464,29 TL 1.857,17 TL +0
 • 375,34 TL 1.876,71 TL +0
 • 316,11 TL 1.896,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 910,20 TL 1.820,40 TL +0
 • 613,06 TL 1.839,17 TL +0
 • 464,58 TL 1.858,34 TL +0
 • 375,54 TL 1.877,71 TL +0
 • 316,28 TL 1.897,69 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 451,65 TL 1.806,62 TL +2
 • 364,34 TL 1.821,72 TL +2
 • 459,32 TL 1.837,26 TL +0
 • 370,58 TL 1.852,88 TL +0
 • 311,46 TL 1.868,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 909,74 TL 1.819,48 TL +0
 • 612,73 TL 1.838,18 TL +0
 • 464,32 TL 1.857,26 TL +0
 • 375,35 TL 1.876,75 TL +0
 • 316,11 TL 1.896,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 909,74 TL 1.819,48 TL +0
 • 612,73 TL 1.838,18 TL +0
 • 464,32 TL 1.857,26 TL +0
 • 375,35 TL 1.876,75 TL +0
 • 316,11 TL 1.896,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 903,59 TL 1.807,17 TL +0
 • 606,74 TL 1.820,21 TL +0
 • 458,36 TL 1.833,44 TL +0
 • 368,99 TL 1.844,94 TL +0
 • 309,43 TL 1.856,58 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.765,61 TL 1.765,61 TL +0
 • 903,31 TL 1.806,62 TL +0
 • 606,80 TL 1.820,40 TL +0
 • 458,55 TL 1.834,21 TL +0
 • 369,64 TL 1.848,22 TL +0
 • 310,38 TL 1.862,26 TL +0
1.765,61 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Kutudan hdmi kablosu çıkmaması beni üzdü ve yordu hdmi kablosunun kalitelisini bulmak bana göre gerçekten çok zor fakat diğer sistemler arasında en iyisi diyebilirim fiyatı da çok makul geldi bana inanılmaz paralar ödemiyorsunuz, ödediğinizin de hakkını veriyor bence
Üye resmi
Vasfi̇ Ustır 20 Ağu 2021

Anakartın overclock olayı çok iyi. Dahili WiFi yok ama HDMI desteği var bu önemli benim için. ARGB olayı bayağı iyi ben çok beğendim. İncehesap 2 iş gününde ürünü teslim etti Cumartesi sipariş vermiştim Salı sabahı teslim edildi. Tavsiye ederim ürün çok iyi.
Üye resmi
Alkız Kürkcü 10 Ağu 2021

MSI MPG B550 bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor. Fiyatına göre bence özellikleri iyi. Bios arayüzü çok basit ayarlar basitçe yapılıyor. Alacak olan varsa hiç düşünmesin derim bu fiyata kaçmaz bayağı uygun fiyatı var
Üye resmi
Burak Berkay Aslan 07 Ağu 2021

Bu kadar kaliteli bir ürün olamaz gaming gecesi indiriminden aldım ve aldığım fiyattan ucuzunu hala göremedim. Elinize aldığınız andan itibaren güven hissiyatı olulturuyor pişman olmazsınız
Üye resmi
Alp Ci̇gerli̇oğlu 03 Ağu 2021

Arkadaşlar peşin peşin söyleyeyim ürünü elinize ilk aldığınız anda bile güven hissi veriyor ürün sağlamlık hissiyatı var. Ben AMD Ryzen5 3600x taktım. BIOS güncellemesi de yapmadım. İleriye dönük ömürlük bir anakart. Wifi 6 ve Bluetooth 5.1 desteği de var. Ben az 10-15 yıl kullanırım diye düşünüyorum
Üye resmi
Tuğçe Kadı 28 Nis 2021

MSI B550, üst seviye anakart arayanlar için yapılmış ve ATX olduğu için ekran kartı, ram yada daha büyük sıvı soğıutma gibi birçok gelişmiş teknolojiyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tasarımı çok etkileyici ve BİOS ekranı çok basit teknik detay bilmeyenler bile BİOS ayar yapabilirler. Çok fazla özelliği var ama teker teker yazmaya gerek yok kesinlikle üst seviye bir f/p ürünü tavsiye ederim. Kargo 2 günde geldi anakart kutusu haricinde incehesap.com bir kutu daha koymuş asla zarar gelmez anakarta hiç korkunuz olmasın gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Üye resmi
Hazal Köse 01 Mar 2021
cok performansli bence kacmaz
gaming anakart overclock yapmak icin uygun ben coklu kredi karti secenegini kullanarak satin aldim 1 gun icerisinde kargomu gonderdiler kendi orjinal kutusunda geldi piyasa ve kendi rakip segment cihazlari dusununce bence en iyilerden biri
Üye resmi
Muhammed Furkan Korkmaz 09 Ara 2020
Tam F/P canavarı
MSI MPG B550 anakartlar arasında donanım ve malzeme kalitesiyle fiyat/performans anakartı. Led RGB girişi(ARGB) 2 adet mevcut ayrıca 1 adet RGB girişi ile toplamda 3 giriş var. USB port çeşitliliği, kasaya konacak olan aynanın üzerinde gelmesi sizi uğraştırmıyor, muadil kartlara göre düşük VRM sıcakları ile O.C. imkanını yüksek. Ryzen 3. ve 5.nesil işlemciler ile uyumlu. Ben çok beğendim, tek tık ile OC oluyor uğraştırmıyor. Alacak arkadaşlar gönül rahatlığıtla alabilir.
Üye resmi
Muzaffer Çalışkan 27 Kas 2020
MSI kalite ve tecrübesi bir anakartta
Çok kaliteli malzemeler kullanılmış aynı zamanda estetiğe de önem verilmiş kalite ve tecrübenin hakkını veren bir kart. Özellikle soğutma sistemindeki başarısı beni çok memnun etti sınıfının en başarılı öğrencisi diyebilirim aynı zamanda yeni nesil ekran kartı ve işlemciler ile iyi entegre edilmiş MSI yine tecrübesini konuşturmuş.
Üye resmi
Ali̇ Emre Yeşi̇lbaş 26 Kas 2020
Mükemmel bir anakart
Tasarımı şık üzerinde kullanılan parçalar kaliteli cpu beslemeleri fazla sığutması etkili serin bir anakart 120 mm sıvı soğutmayla kullanıyorum çok memnunum uygun fiyatta rgb ışıklandırma sunuyor yeni aio dragon center uygulamasını beğendim detaylı ve stabil am4 soketin en büyük sorunsalı bios güncellemesi sorununa da flash bios button ile çare olmuş muhadili denebilecek anakartlar 1800 lira civarında bence segmentinde en iyi ürün aldığıma hiç pişman değilim.
Üye resmi
Di̇dem Köle 25 Kas 2020
Anakartta Kalite
Harika bir anakart. Çok memnun kaldım. Diğer anakartlar ile karşılaştırırsak tam bir fiyat/performans ürünü. Anakart üzerinde 2 tane M2 SSD girişi olmasını çok beğendim. bir tanesinde soğutucu bulunuyor. 4 tane ram slotu olması artı bir özellik. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Soğutma performansı çok iyi. Yeni nesil işlemci ve ekran kartları ile uyumlu. MSI kalitesi tartışılmaz zaten çok iyi.
Üye resmi
Emre İlhan 13 Kas 2020
FİYAT PERFORMANS KRALI TAVSİYE EDİYORUM
Anakart muadillerine göre tasarım ve fiyat performans olarak önde. VRM bakımından üstünlük sağlayan bir anakart, tercih etme nedenlerimden biride budur. AMD RYZEN 9 3900X ile kullanıyorum. İhtiyacımı karşıladı. Işıklandırma bir tık daha fazla olabilirmiş. Üçüncü sistemim olarak yine MSI tercih ettim ve MSI kalitesiyle devam ediyorum.
Üye resmi
Orhan Gemi̇ci̇ 09 Eyl 2020

B550 anakartlar arasında, özelliklerine göre en uygun fiyatlı model bu. Özellikleri, oyuncular için fazlasıyla yeterli. Yazılım tarafında da zaten Msi en iyisi. Kesinlikle tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart %18 indirim 2.153,60 TL 1.765,61 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.