Tüm MSI Masaüstü Bilgisayarlar "MSI Türkiye" Garantisindedir
MPG Trident AS 10TG-2098TR
MPG Trident AS 10TG-2098TR
MPG Trident AS 10TG-2098TR
MPG Trident AS 10TG-2098TR
MPG Trident AS 10TG-2098TR
MPG Trident AS 10TG-2098TR
MPG Trident AS 10TG-2098TR
MPG Trident AS 10TG-2098TR
MPG Trident AS 10TG-2098TR
Intel
Core i7
16GB
RAM
1TB HDD
512GB SSD
Windows10
Home
Popüler Ürün

MSI MPG Trident AS 10TG-2098TR i7-10700F 16GB 1TB HDD 512GB SSD 8GB GeForce RTX 3060 Ti Win10 Home Gaming (Oyuncu) Masaüstü Bilgisayar

MSI
Tek Çekim / Havale: 43.749,99 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 370,76TL değerinde 3707625 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi KartıMSI MPG Trident AS 10TG-2098TR i7-10700F 16GB 1TB HDD 512GB SSD 8GB GeForce RTX 3060 Ti Win10 Home Gaming Masaüstü Bilgisayar Genel Özellikler

MPG TRIDENT AS 10TG-2098TR
 • İşletim Sistemi: Windows 10 Home
 • İşlemci: Intel Core i7-10700F
 • Depolama Alanı: 512GBx1 SSD + 1TBx1 HDD
 • Sistem Belleği: 16GB (8GBx2) / DDR4 SDRAM / 1333(2666)MHz / Max 32GB
 • Ekran Kartı GeForce RTX 3060 TI
 • Kompakt, hafif ve kolay taşınabilir kasa
 • 10 litre hacim ile en kompakt masaüstü oyun bilgisayarı
 • Silent Storm Cooling 3 - CPU, GPU ve PSU için bağımsız soğutma optimizasyonu sunar.
 • Ters çevirilebilir USB Tip C tasarımı
 • 4K oyun deneyimi desteği
 • En yeni Wi-Fi 6 (802.11ax) ile kablosuz 4K oyun deneyimi
 • Tempered Glass güçlendirilmiş cam yan panel
 • Kolay yükseltilebilir tasarım
 • Nahimic 3 ses geliştirici
 • Mystic Light RGB LED tasarımı ile görünümünü özelleştirin
 • Birlikte gelen MSI yazılımları sayesinde daha zengin kullanıcı deneyimi

Oyunda Tarzınızı Konuşturun MPG serisi, gelişmiş RGB kontrolü ve eşitlemesi sayesinde, oyuncuların en iyi özelliklerini öne çıkarır. Ön kısımdaki LED şerit, oyun içi gerçek zamanlı bildirimleri yansıtacakş şekilde ayarlanabilir; böylece özelleştirmede yepyeni bir seviye sunar. MPG serisi ile cihazlarınız ilgi odağı olsun, performans sıralamasında her zaman üst seviyede kalsın.

Oyun Sisteminizin Merkezi Geleneksel tasarım normlarını altüst eden MPG Trident AS serisi, en yeni 10.Nesil Intel Core işlemci ile en güçlü Mini Gaming Desktop PC. Oyun için özenle tasarlanan MPG Trident AS, birlikte gelen standı ile masanıza hem yatay, hem de dikey olarak yerleştirilebilir. Sağlam tasarımı pahlı dış kesimi ile MPG Trident AS hem mükemmel bir oyun bilgisayarı, hem de evinizin en güzel aksesuarlarından biri.

Rakiplerinizi Geride Bırakın İşlem gücünde önceki nesile göre %40 artışı deneyimleyin. MSI Desktop, 10. nesil Intel Core i7 işlemcisi ile eşi görülmemiş bir oyun deneyimi yaşatacak.
 • 8 çekirdek
 • %40’a varan performans artışı

GeForce RTX 30 Serisi Grafikler Yeni RTX GeForce 30 serisi, önceki nesil grafik işlemcilere göre daha fazla çekirdek ve daha yüksek saat frekansı ile süper hızlı bir performans gösteriyor. Gerçek zamanlı Ray Tracing ile fizik kurallarına uygun gölgeler, yansımalar ve ışıklandırma sayesinde oyunlar gerçeğe dönüşüyor. Süper güçlü Yapay Zeka işlemleri için Tensor çekirdekleri, gelişmiş bellek, performans artışı ve hesaplama teknolojileri sayesinde bu GPU'lar ileri seviye oyuncular için mükemmel birer silah. Süper güçler kazanın!

Nvidia Ampere Mimarisi
 • 2. Nesil RT Çekirdekleri, 2 kat fazla işleme hızı
 • 3. nesil Tensor Çekirdekleri, 2 kata kadar fazla işleme hızı
 • Yeni SM, 2 kata kadar FP32 işleme hızı

Nihai Oyun GeForce RTX 30 serisi, oyuncular ve tasarımcılar için dünyanın en hızlı laptoplarına güç verir. NVIDIA'nın yeni RT ve Tensor çekirdeklerine ek olarak en gerçekçi ışın izleme ve yapay zeka özellikleri için çoklu akış işlemcilerine sahip 2.nesil RTX mimarisi olan Ampere ile gelir.

Üstün Performans Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin.

DLSS Yapay Zeka Hızlandırması Maksimum FPS. Maksimum Kalite. Yapay Zeka Destekli.

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), GeForce RTX GPU'lardaki yapay zeka işlemlerine ayrılmış tensor çekirdeklerini kullanarak görsel gerçekçiliği yepyeni bir düzeye taşıyan, çığır açan bir yapay zeka işleme teknolojisidir. DLSS, oyunlarınızda kare hızlarını artırıp güzel ve keskin grafikler oluşturmak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanır. Ray Tracing ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çözünürlüğü artırmak için gereken yüksek performansa da sahip olursunuz.

Işın İzleme Oyun grafiklerinin uzun yıllardır peşinde koşulan mihenk taşı olan ışın izleme, ışığın fiziksel davranışını gerçek zamanlı bir şekilde simüle ederek, sinematik seviyede gerçekçi görüntüleme imkanını, grafik gereksinimi en yüksek oyunlara dahi getiriyor.

Zaferi Milisaniyeler Belirler NVIDIA Reflex, en üst düzey rekabet avantajını sunar. En düşük gecikme. En iyi duyarlılık. GeForce RTX 30 serisi GPU’lar ve NVIDIA G-Sync monitörlerle desteklenir. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

Yaratıcılığınızı Geliştirin GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3D sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonellere Yakışır Bir Yayın Yapın İnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bir biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması, gürültü giderme ve sanal arka plan gibi güçlü yapay zeka özellikleriyle canlı yayınlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar, izleyicilerinize her seferinde en iyi içeriği sunmak için gereken performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

Yıldırım Hızında En yeni SSD teknolojisi olan NVMe Express ile tüm potansiyelinizin zincirlerini kırın. Geleneksel SATA SSD’lere göre 6 kat daha hızlı.

Silent Storm Cooling Güçlü bir soğutma aynı zamanda gürültülü olmak zorunda değildir. MSI’ın MPG Trident AS’te kullandığı Silent Storm Cooling teknolojisinde CPU, GPU ve PSU için farklı soğutma odacıkları bulunur. Böylece hem ısı, hem de gürültü düşük seviyede kalır ve saatler boyu ter dökmeden oyun oynayabilir.

Ufak Düşün, Büyük Oyna MSI'ın Trident serisi masaüstü bilgisayarı size geniş bir oyun alanı bıraksın.

Küçük ve Bir O Kadar da Güçlü! Yalnızca 10 litrelik hacmi ile MPG Trident AS, oyun deneyiminizi geliştirirken masanızın üzerinde daha fazla boş alan kalmasını sağlar.

Sisteminizi Işıklandırın MPG Trident AS, Mystic Light ile özelleştirilebilir. Paletten istediğiniz rengi seçin ve kendi LED efektlerinizi oluşturun.

Her Tarza Uyan Değiştirilebilir Stil Klasik mi, sıra dışı mi? Siz karar verin! Oyun canavarınızla birlikte hem klasik siyah panel, hem de 4mm kalınlığında transparan cam panel geliyor. İstediğinizi kullanın.

Görünüm ve İşlevde Benzersiz MPG Trident AS, kapı gibi açılabilen güçlendirilmiş cam yan panele sahip. Metal yan paneli cam panel ile değiştirdiğinizde, paneli tıpkı bir kapı gibi çekerek açabilirsiniz. Böylece işlemcinizi, bellek modüllerinizi veya sabit diskinizi zahmetsizce değiştirebilirsiniz.

En Yeni WiFi 6 Teknolojisi MSI Desktop, en yeni Wi-Fi 6 802.11ax standardı ile 2.4Gb/sn'ye varan iletişim hızı sunar. Ethernet LAN bağlantısına göre 3 kat daha hızlı olan bu yeni standart, aynı zamanda önceki nesile göre %75 daha düşük gecikmeye sahiptir. Wi-Fi 6 teknolojisi ile MSI, kablosuz bağlantının yavaş olduğu söylentisini de yıkmaya hazırlanıyor.

2.5G LAN Yüksek bant genişliği ve düşük gecikmeye sahip 2.5Gbps Ethernet LAN ile ağa anında bağlanın, verilerinizi çok daha hızlı transfer edin. Özel MSI LAN Manager sayesinde gecikmeye duyarlı uygulamalara öncelik vererek ağ deneyiminin kontrolünü kullanıcıya verir.

Maksimum Performans Dosyalarınızı USB üzerinden her zamankinden daha hızlı okuyun ve yazın. USB-C bağlantı noktalarına sahip, MPG Trident AS, USB cihazlarınızı güçlendirerek 5 Gbps'ye kadar yıldırım hızında aktarım hızı sağlar.

Kolay Yükseltme MPG Trident AS’in ana bileşenleri iki yanda toplanıyor. Alttaki standı ve iki yan paneli çıkararak bu bölgelerdeki bileşenleri kolayca yükseltebilirsiniz.

Harici Adaptöre İhtiyaç Duymayan Gerçek Kompakt PC MPG Trident AS boyutundaki PC’ler genellikle devasa, ağır harici adaptörle gelir. İleri mühendislik çalışmaları sayesinde MSI, güç kaynağını MPG Trident AS kasası içine sığdırmayı başardı. Böylece gerçek anlamda kompakt ve taşınabilir bir PC sahibi olacaksınız.

Taşıma İçin En İyi Koruma Oyun PC’nizin önemli bileşenlerini ve MSI ekran kartınızı korumak için onu dikey pozisyonda yerleştirdik. Böylece taşırken kartınızın bükülmesini ve PCI-E yuvanızın hasar görmesini engelledik.

Sisteminize Bedava Güç Desteği MSI'ın özel Dragon Center yazılımı, MSI PC’nizi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi ve performansını özelleştirmenizi sağlar. Her özelliğin bir noktada toplandığı bir sistem sayesinde desktopunuzu kolayca kontrol edin.

MSI APP Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği sayesinde geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında fark etmeden geçiş yapmanızı sağlar ve daha iyi grafikler ve birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak gibi özelliklerden faydalanmanıza olanak tanır.

Yepyeni Nahimic 3 ile Gelecek Nesil Ses Deneyimi Oyun içi 3D surround sesleri geliştirir ve müzik, film ve konferans görüşmelerinde daha berrak bir ses deneyimi sunar.

Teknik Özellikler
Model Adı MPG TRIDENT AS 10TG-2098TR
İşletim Sistemi Windows 10 Home
İşlemci Intel Core i7-10700F
İşlemci Temel / Turbo Frekansı 2.90 GHz / 4.80 GHz
İşlemci Çekirdek / İş Parçacığı Sayısı 8 / 16
İşlemci Önbellek 16 MB Intel Smart Cache
CPU Soğutma Hava Soğutma
Yongaseti B460
Ekran Kartı NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti
Ekran Kartı Bellek 8GB GDDR6
Ekran Kartı G/Ç Portlar HDMIx1, Display Portx3
Sistem Belleği 16GB (8GBx2)
Bellek Tipi DDR4 SDRAM
Bellek Hızı 1333(2666)MHz
Toplam Bellek Slotu 2
Bellek Kapasitesi Max 32GB
Depolama 1TB HDD, 512GB SSD
HDD 1TBx1
HDD Arayüzü SATA GEN3
HDD Form Faktörü 2.5 inç
HDD RPM 7200 RPM
SSD 512GBx1
SSD Arayüzü PCIe GEN3x4 w/o DRAM NVMe
SSD Form Faktörü M.2-2280 M-KEY
M.2 Yuvası (Toplam) 2
2.5 inç Sürücü Yuvası (Toplam) 2
LAN Realtek RTL 8125B
WLAN INTEL/AX200.NGWG.NV
WLAN Versiyon 802.11ax 2x2+BT
BT Versiyon 5.0
Ses Realtek ALC1200 7.1 Channel HD Audio
Bağlantı Noktaları (Ön) 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 1 x USB 2.0 Type-A, 1x Mikrofon Girişi, 1x Kulaklık Çıkışı
Bağlantı Noktaları (Arka) 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 Type-A, 1 x RJ45, 1 x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2, 5 x Ses jakı, 1 x S/PDIF
Güç Kaynağı 450W 80Plus Bronze (SFX)
Çalışma / Depolama Sıcaklığı 0°C ~ 35°C; -20°C ~ 60°C
Çalışma / Depolama Nemi 0% ~ 85%; 0% ~ 90%
Ürün Boyutu 396.57 x 137.06 x 410.39 mm
Ağırlık 6.15 Kg
Hacim 10.36 L

MSI MPG Trident AS 10TG-2098TR i7-10700F 16GB 1TB HDD 512GB SSD 8GB GeForce RTX 3060 Ti Win10 Home Gaming (Oyuncu) Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

 • Kimin SeçimiOyuncu Seçimi
 • İşlemciIntel
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-10700F
 • İşlemci Hızı2.90 GHz
 • İşlemci Cache16 MB
 • Ram TipiDDR4
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 Gb
 • Bellek Yuvası2 Adet
 • Ekran KartıGeForce RTX 3060 Ti
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB
 • Ses KartıRealtek ALC1200 7.1 Channel HD Audio
 • EkranYok
 • Ethernet (LAN)Var
 • USBÖn: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C; 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A; 1 x USB 2.0 Type-A / Arka: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C; 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A; 2 x USB 2.0 Type-A
 • HDMIVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Güç Kaynağı450W 80 Plus Bronze (SFX)
 • Boyut396.57 x 137.06 x 410.39 mm
 • Ağırlık6.15 Kg
 • İşletim SistemiWindows 10 Home
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 22.500,51 TL 45.001,01 TL +0
 • 15.138,93 TL 45.416,78 TL +0
 • 11.460,08 TL 45.840,30 TL +0
 • 9.255,34 TL 46.276,69 TL +0
 • 7.786,08 TL 46.716,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 7.478,63 TL 44.871,78 TL +4
 • 15.088,80 TL 45.266,41 TL +0
 • 11.417,01 TL 45.668,04 TL +0
 • 9.210,52 TL 46.052,62 TL +0
 • 7.744,73 TL 46.468,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 22.321,42 TL 44.642,84 TL +0
 • 15.123,23 TL 45.369,68 TL +0
 • 11.448,08 TL 45.792,32 TL +0
 • 9.245,56 TL 46.227,80 TL +0
 • 7.777,78 TL 46.666,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 22.488,94 TL 44.977,88 TL +0
 • 15.131,07 TL 45.393,22 TL +0
 • 11.454,08 TL 45.816,30 TL +0
 • 9.250,45 TL 46.252,23 TL +0
 • 7.781,93 TL 46.691,55 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 11.191,54 TL 44.766,18 TL +2
 • 15.046,77 TL 45.140,31 TL +0
 • 11.381,37 TL 45.525,48 TL +0
 • 9.182,49 TL 45.912,46 TL +0
 • 7.717,68 TL 46.306,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 22.476,81 TL 44.953,62 TL +0
 • 15.123,23 TL 45.369,68 TL +0
 • 11.448,38 TL 45.793,52 TL +0
 • 9.245,07 TL 46.225,35 TL +0
 • 7.777,57 TL 46.665,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 22.476,81 TL 44.953,62 TL +0
 • 15.123,23 TL 45.369,68 TL +0
 • 11.448,38 TL 45.793,52 TL +0
 • 9.245,07 TL 46.225,35 TL +0
 • 7.777,57 TL 46.665,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 22.389,96 TL 44.779,92 TL +0
 • 15.034,36 TL 45.103,08 TL +0
 • 11.357,73 TL 45.430,93 TL +0
 • 9.143,15 TL 45.715,76 TL +0
 • 7.667,37 TL 46.004,19 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 43.749,99 TL 43.749,99 TL +0
 • 22.351,07 TL 44.702,14 TL +0
 • 15.006,51 TL 45.019,54 TL +0
 • 11.336,54 TL 45.346,17 TL +0
 • 9.133,61 TL 45.668,04 TL +0
 • 7.665,75 TL 45.994,52 TL +0
43.749,99 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MPG Trident AS 10TG-2098TR i7-10700F 16GB 1TB HDD 512GB SSD 8GB GeForce RTX 3060 Ti Win10 Home Gaming (Oyuncu) Masaüstü Bilgisayar
   MSI MPG Trident AS 10TG-2098TR i7-10700F 16GB 1TB HDD 512GB SSD 8GB GeForce RTX 3060 Ti Win10 Home Gaming (Oyuncu) Masaüstü Bilgisayar 43.749,99 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.