Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon
Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon
Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon
Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon
Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon
Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon
Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon
Soket
1151
Intel
DDR4
ATX


Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon 1- Üzerinde gelen G/Ç Paneli: Daha iyi koruma ve daha kolay kurulum
2- Intel Turbo USB 3.1 Gen2
3- Intel LAN
4- DisplayPort
5- Altın ses jakları
6- Mystic Light özellikli Gaming G/Ç paneli: 16.8 milyon renk ve 17 efekt arasından dilediğinizi seçin
7- Ön panel USB3.1 Gen2 Type-C: Çift yönlü konnektör ile rahat erişim
8- DDR4 Boost Steel Armor: İzole edilen bellek devreleri ve optimize devre kanalları
9- Twin Turbo M.2: NVMe desteği, PCI-Express Gen3 x4 üzerinde 32 Gb/sn’ye varan hız, Intel ® Optane™ bellekler için hazır
10- M.2 Shield Frozr: M.2 cihazlarınızda en iyi performans için termal geliştirmeler
11- PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülme ve elektromanyetik sinyallere karşı korur
12- Audio Boost 4 ve amplifikatör: Nahimic 3 ile güçlendirilen ve en iyi bileşenlerle optimize edilen Gaming ses çözümü

Oyunlara Tarzınızı Katın Süper otomobillerden ilham alan tasarımıyla MSI Carbon Serisi'nin en yeni üyesi, hiç olmadığı kadar şaşırtıcı. Benzersiz bir his ve görünüme sahip olan yeni MPG Gaming Pro Carbon, mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmasının yanı sıra MSI Mystic Light RGB ile renkli kişiselleştirme geleneğini de sürdürüyor.
G/Ç Paneli Üzerinde Geliyor Önceden yerleştirilmiş olarak gelen G/Ç paneli ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.
Geliştirilmiş Performans MSI anakartlar, oyun ve PC tutkunları için en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. CPU ve bellek yükseltme, hızlı depolama ve USB aktarım hızlarıyla savaş alanının fatihi olun. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI anakartlar, sağlam ve ağır zırhlı soğutma blokları ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.
M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield FROZR, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.
Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI’ın Mystic Light uygulaması ile kendi renk düzeninizi özelleştirin ve uygulayın. Mystic Light ile paletten istediğiniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!

Olağanüstü Renkler ve Efektler
Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 29 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin. Hem de ister PC üzerinden Mystic Light uygulaması ile ister mobil cihazınız özerinden tek tıklamayla!
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
- Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1220)
- Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
- Altın ses jakları
- LED ile aydınlatılmış izole ses devresi
- Birbirinden ayrılmış ses katmanları
- Nahimic 3 ses teknolojisi
- Anti-Popcorn gürültü önleyici
- Dahili Çift Kulaklık Amplifikatörü

Yepyeni Nahimic 3 İle Gelecek Nesil Ses Deneyimi Yepyeni Nahimic 3 ile daha önce yaşamadığınız nefes kesen bir ses deneyimine hazır olun! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları
MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Intel Optane teknolojisi, yüksek verimlilik, düşük gecikme süresi, yüksek hizmet kalitesi ve dayanıklılığın eşsiz bir kombinasyonunu sunar. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın USB üzerinden veri, müzik ve filmleri her zamankinden çok daha hızlı iletin. MSI, USB 3.1 cihazlarınızı bağlamanız ve performansını arttırmanız için 10Gb/sn’ye kadar yıldırım hızında aktarım sağlayan birçok seçenek sunuyor!

Intel Turbo USB 3.1 Gen2’ye sahip olan MSI anakartlar ile daha önce hiç görmediğiniz USB hızlarına ulaşırsınız. Ters çevrilebilir USB Type-C konektörünün rahatlığı ile USB cihazlarının zahmetsizce bağlanmasını sağlayıp, USB 3.1’in tüm performans avantajlarından kolayca faydalanın.

Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.

9. ve 8. Nesil Intel Core İşlemci Desteği MSI Z390 anakartlar, 9. nesil Intel Core işlemcilerin performanslarını maksimum seviyeye ulaştıracak şekilde optimize edildi. Aynı zamanda 8. nesil Intel işlemcileri de destekleyen Z390 anakartlar sayesinde, 8. nesil işlemcileri kullanıyor olsanız dahi en yeni MSI anakart teknolojisinin keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Intel'in gücünü MSI Core Boost teknolojisiyle birleştirerek, hangi CPU'yu kullandığınızın önemi kalmadan maksimum performansa ulaşabilirsiniz.

Core Boost Teknolojisi
Core Boost teknolojisi, MSI’ın üst sınıf yerleşim yapısı ve optimize edilmiş güç tasarımı sayesinde işlemciye daha kesin, daha hızlı ve temiz bir sinyal iletimi sunar. Intel 9. ve 8. Nesil işlemcilerine tam destek sunan MSI Z390 anakartlar, çok çekirdekli CPU desteğinin yanı sıra hız aşırtma için de ideal koşulları sağlar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve çevrim içi oyunların tadını çıkarın.

En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet MSI GAMING LAN ile savaş alanında düşmanlarını ezmeye hazırlan! En yüksek kaliteli bileşenleri en iyi online oyun için ince ayarlarla donattık. Böylece en düşük gecikme ile en iyi oyun içi deneyimi sunuyoruz.
Intel İle Düşük Gecikmeli Gaming LAN Intel LAN ile akıcı oyun deneyimini yaşayın. Intel LAN, hem internet hem de intranet üzerinden şampiyona sınıfı online ve LAN eSpor karşılaşmaları için optimize edilmiştir. İşlemcinin aşırı yüklenmesini önler ve benzersiz TCP ve UDP değerleri sunar. Böylece işlemcinizi oyun için daha etkin bir şekilde kullanılabilir ve daha yüksek FPS değerleri elde edersiniz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.
Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Total Fan Control
Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI FAN konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Storage Boost İle Depolama Performansınızı Arttırın Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı olan tüm depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize edererek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. Storage Boost etkinleştirildiğinde, SSD’lerinizi optimize ederek sisteminizin hızını ve depolama performansını en üst seviyeye çıkarır, bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size daha fazla zaman kazandırır.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.
MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.
Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x LAN Portu
 • 5 x HD Ses Konektörleri
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C
 • 3 x USB 3.1 Gen2 Type-A
 • 1 x Optical S/PDIF out
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 1x 4-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 1x USB 3.1 Gen2 Type-C port
 • 2x USB 3.1 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 3.1 Gen1 portları destekler)
 • 2x USB 2.0 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 5x 4-pin Sistem Fan Bağlantıları
 • 1x Serial port konektörü
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli konektörü
 • 1x Thunderbolt Add-on Card konektörü
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1x TPM module konektörü
 • 2x 4-pin RGB LED konektörü
 • 1x 3-pin RAINBOW LED konektörü
 • 1x 3-pin CORSAIR LED konektörü
Teknik Özellikler
Soket 1151
Yonga Seti Intel Z390
İşlemci 9. ve 8. nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
Bellek 4 x DDR4 memory slots, support up to 128GB; DDR4 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC) / 2800(OC)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz; Supports Dual-Channel mode; Supports non-ECC, un-buffered memory; Supports Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Grafik 1 x HDMI port 1.4, maksimum çözünürlük; [email protected] / 1 x DisplayPort port 1.2, maksimum çözünürlük; [email protected]
Genişletme Yuvaları 3 x PCIe 3.0 x16 slots (support x16/x0/x4, x8/x8/x4 modes) / 3 x PCIe 3.0 x1 slots
SATA 3 6 x SATA 6Gb/s
M.2 Slot 2
RAID 0/1/5/10
LAN 1 x Intel® I219-V Gigabit LAN controller
Ses Realtek® ALC1220P-VB2 Codec / 7.1-Channel High Definition Audio / Supports S/PDIF output
Multi-GPU Supports 2-Way NVIDIA® SLI™ Technology / Supports 3-Way AMD® CrossFire™ Technology
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör / 9.6 in. x 12 in. (24.3 cm x 30.4 cm)

Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • Kullanım AlanıOyun (Profesyonel)
 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Core i9, Intel Celeron, Intel Pentium, Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Core i3
 • YongasetiIntel Z390
 • Soket Yapısı1151
 • Overclock Var
 • Ram TipiDDR4 4400(OC) / 4300(OC) / 4266(OC) / 4200(OC) / 4133(OC) / 4000(OC) / 3866(OC) / 3733(OC) / 3600(OC) / 3466(OC) / 3400(OC) / 3333(OC) / 3300(OC) / 3200(OC) / 3000(OC) / 2800(OC) / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA36x SATA3
 • RAIDRAID 1, RAID 0, RAID 10, RAID 5
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCIe 3.0 x16 slot, 3 x PCIe 3.0 x1 slot
 • Ses ÇıkışıRealtek ALC1220P-VB2 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
 • Ethernet (LAN)1 x Intel I219-V Gigabit LAN
 • Usb (Adet)2 x USB 3.1 Gen2 Type-C (1 arka panelde / 1 bord ortasında), 6 x USB 2.0 (2 arka panelde / 4 bord ortasında), 3 x USB 3.1 Gen2 Type-A (arka panelde), 4 x USB 3.1 Gen1 Type-A (bord ortasında)
 • HDMI1x HDMI
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • 856,93 TL 1.713,86 TL +0
 • 575,37 TL 1.726,10 TL +0
 • 435,58 TL 1.742,33 TL +0
 • 352,97 TL 1.764,83 TL +0
 • 295,64 TL 1.773,84 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • 846,40 TL 1.692,81 TL +0
 • 567,15 TL 1.701,44 TL +0
 • 427,54 TL 1.710,17 TL +0
 • 347,38 TL 1.736,89 TL +0
 • 291,61 TL 1.749,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • 855,08 TL 1.710,17 TL +0
 • 570,06 TL 1.710,17 TL +0
 • 436,40 TL 1.745,62 TL +0
 • 352,59 TL 1.762,97 TL +0
 • 296,75 TL 1.780,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • 333,48 TL 1.667,41 TL +3
 • 287,68 TL 1.726,10 TL +3
 • 435,08 TL 1.740,33 TL +0
 • 350,96 TL 1.754,80 TL +0
 • 294,89 TL 1.769,33 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • 856,05 TL 1.712,10 TL +0
 • 576,26 TL 1.728,79 TL +0
 • 436,40 TL 1.745,62 TL +0
 • 352,59 TL 1.762,97 TL +0
 • 296,75 TL 1.780,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • 856,05 TL 1.712,10 TL +0
 • 576,26 TL 1.728,79 TL +0
 • 436,40 TL 1.745,62 TL +0
 • 352,59 TL 1.762,97 TL +0
 • 296,75 TL 1.780,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • 856,93 TL 1.713,86 TL +0
 • 575,37 TL 1.726,10 TL +0
 • 435,58 TL 1.742,33 TL +0
 • 352,97 TL 1.764,83 TL +0
 • 295,64 TL 1.773,84 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • 855,00 TL 1.709,99 TL +0
 • 575,25 TL 1.725,74 TL +0
 • 435,45 TL 1.741,79 TL +0
 • 351,63 TL 1.758,13 TL +0
 • 295,70 TL 1.774,22 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.667,41 TL 1.667,41 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
1.667,41 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Msi MPG Z390 Gaming Pro Carbon Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.