Msi X570-A Pro
Msi X570-A Pro
Msi X570-A Pro
Msi X570-A Pro
Msi X570-A Pro
Msi X570-A Pro
Soket
AM4
AMD
DDR4
ATX

MSI X570-A Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

MSI
Tek Çekim / Havale: 4.152,67 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 35,19TL değerinde 351921 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI X570-A Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Seçkin Performans Özellikleri Core Boost Teknolojisi: 8+4 pin güç konnektörleri ve üstün kaliteye sahip tasarımıyla maksimum performansı için hazır.
• Sunucu Sınıfı PCB: Sunucu sınıfı devre kartı, daha yüksek PCIe 4.0 performansı ve uzun ömürlü bir sistem kararlılığı sunar.
IR Digital PWM: En kaliteli bileşenlerden üretilen IR dijital güç yönetimi ile sisteminiz uç noktada koşullarda bile akıcı çalışır.
PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.
Yeni Nesil Termal Çözüm Zero Frozr Teknolojisi: Yapay zekayla desteklenen bu ince ayar sistemi, fan hızlarını yonga setinin sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlar; ayrıca düşük yük altında fanları tamamen durdurarak fan sesini susturur.
Frozr Heatsink Tasarımı: Patentli fan tasarımı ve çift rulman sayesinde hem oyun meraklıları, hem de profesyonel kullanıcılar için en iyi performansı sunar.
Tam Fan Kontrolü: 6x fan başlıkları, fan hızlarının ve sessizliğinin en iyi şekilde ayarlanması için DC veya PWM modunda çalışan fanları otomatik olarak algılar.
Yüksek Hızlı İletim • AMD Turbo USB: TURBO USB 3.2 GEN2, iki yönlü Type-C konnektöre sahiptir.
DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
Lightning Gen 4 Çözümü: Maksimum transfer hızları için 64GB/sn bant genişliği ile en yeni Gen4 PCI-E ve M.2 çözümü.

Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.

Geliştirilmiş Performans MSI anakartlar, oyun ve PC tutkunları için en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. CPU ve bellek yükseltme, hızlı depolama ve USB aktarım hızlarıyla savaş alanının fatihi olun. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI’ın Mystic Light uygulaması ile kendi renk düzeninizi özelleştirin ve uygulayın. Mystic Light ile paletten istediğiniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!

Olağanüstü Renkler ve Efektler
Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 29 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin. Hem de ister PC üzerinden Mystic Light uygulaması ile ister mobil cihazınız özerinden tek tıklamayla!

Mystic Light Sync İle LED Deneyiminizi Senkronize Edin
Mystic Light Sync’in sağladığı kolaylık sayesinde, Mystic Light uygulaması ile uyumlu işlemci soğutucusu, klavye, fare gibi farklı donanımların ve çevre birimlerinin RGB LED çözümlerini de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
• Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1220)
• Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
• Altın ses jakları
• İzole ses devresi
• Birbirinden ayrılmış ses katmanları
• Nahimic 3 ses teknolojisi
• Anti-Popcorn gürültü önleyici
• Dahili Kulaklık Amplifikatörü

Yepyeni Nahimic 3 İle Gelecek Nesil Ses Deneyimi Yepyeni Nahimic 3 ile daha önce yaşamadığınız nefes kesen bir ses deneyimine hazır olun! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. X570-A PRO, sağlam ve ağır zırhlı soğutma bloğu ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra tam fan hızı kontrollü fan başlıkları ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Daha Havalı Bir Soğutma Kontrolü MSI FROZR Heatsink tasarımı MSI’ın özel ZERO FROZR ve AI Tuning teknolojilerini bir arada kullanarak fan hızlarını çipset sıcaklığına bağlı olarak ayarlar. Ayrıca farklı modlar (Boost/Balance/Silent) arasında seçim yaparak tercihinizi Dragon Center veya MSI UEFI BIOS üzerinden de kendiniz ayarlayabilirsiniz Böylece soğutma için en yüksek performanstan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.

Sunucu Sınıfı PCB İki kat daha yüksek transfer hızı ve bant genişliği sunan yeni PCI-E Gen 4 çözümlerini tam olarak desteklemek için MSI X570 anakartlarda sunucu sınıfı devre kartı tasarımı kullanılır. Böylece uzun oyun seanslarınız için daha uzun ömürlü ve güvenilir bir sistem performansı elde edebilirsiniz.

• Sunucu sınıfı PCB, 3 kat daha yüksek ısı dayanımına sahiptir ve devre kartını yüksek sıcaklıklara karşı korur.
• Sunucu sınıfı PCB, sistemin altyapısını güçlü kılan, bükülme ve kıvrılmaya karşı daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.
• Sunucu sınıfı PCB sinyal kaybını %30 daha fazla önleyerek daha iyi performans olanağı sunar.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.
Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Total Fan Control
Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Lightning Gen4 PCI-E ve M.2 Çözümü MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.

Ryzen İşlemci Desteği Güncellenmiş özellikler ve yeteneklere sahip MSI X570 anakartlar, AMD'nin en yeni nesil Ryzen işlemcilerini desteklemektedir. Hem kreatörler hem de oyuncular için oluşturulmuş platformla yeni zirvelere yükselmenin tadını çıkarın.
Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları
MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
Storage Boost İle Depolama Performansınızı Arttırın Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı olan tüm depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize edererek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. Storage Boost etkinleştirildiğinde, SSD’lerinizi optimize ederek sisteminizin hızını ve depolama performansını en üst seviyeye çıkarır, bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size daha fazla zaman kazandırır.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın USB üzerinden veri, müzik ve filmleri her zamankinden çok daha hızlı iletin. MSI, USB 3.1 cihazlarınızı bağlamanız ve performansını arttırmanız için 10Gb/sn’ye kadar yıldırım hızında aktarım sağlayan birçok seçenek sunuyor!

AMD Turbo USB 3.2 Gen2’ye sahip olan MSI anakartlar ile daha önce hiç görmediğiniz USB hızlarına ulaşırsınız. Ters çevrilebilir USB Type-C konektörünün rahatlığı ile USB cihazlarının zahmetsizce bağlanmasını sağlayıp, USB 3.2’nin tüm performans avantajlarından kolayca faydalanın.
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port
 • 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x LAN Portu
 • 1 x HDMI
 • 5 x HD Ses Konektörleri
 • 1 x Flash BIOS Butonu
 • 1 x Optical S/PDIF out
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 1x 4-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 2x USB 2.0 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 2x USB 3.2 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 3.2 Gen1 portları destekler)
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 4x 4-pin Sistem Fan Bağlantıları
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli konektörü
 • 1x TPM module konektörü
 • 1x Serial port konektörü
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 2x 4-pin RGB LED konektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konektörü
 • 4 x EZ Debug LEDs
Teknik Özellikler
Soket AM4
Yonga Seti AMD X570
İşlemci Supports 2nd and 3rd Gen AMD Ryzen™ / Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics and 2nd Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Graphics Desktop Processors for Socket AM4
Bellek 4 DDR4 memory slots, support up to 128GB (depending on the processor); 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors support DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 Mhz by JEDEC, and 2667/ 2800 /2933 /3000 /3066 /3200 /3466 /3600/ 3733 /3866 /4000 /4133 /4266 /4400 Mhz by A-XMP OC MODE; 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors, 1st and 2nd Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors support DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 Mhz by JEDEC, and 2667 /2800 / 2933 /3000 /3066 /3200 /3466 Mhz by A-XMP OC MODE; Dual channel memory architecture; Supports non-ECC UDIMM memory; Sports ECC UDIMM memory (non-ECC mode); Supports un-buffered memory
Grafik 1 x HDMI 1.4 port, maksimum çözünürlük 4096x2160 @24Hz
Genişletme Yuvaları 1 x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1) / 1 x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E3, supports x4 mode) / 3 x PCIe 3.0 x1 slot
SATA 3 6 x SATA 6Gb/s
M.2 Slot 2
RAID 0/1/10
LAN 1x Realtek 8111H Gigabit LAN Controller
Ses Realtek ALC1220 Codec 7.1-Channel High Definition Audio, Supports Optical S/PDIF output
Multi-GPU 2-Way AMD® CrossFire™ Technology
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör / 12 in. x 9.6 in. (30.4 cm x 24.3 cm)

MSI X570-A Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 1866 / 2133 / 2400 / 2667 / 2800/ 2933 / 3000 / 3066 / 3200 / 3466 / 3600 / 3733 / 3866 / 4000 / 4133 / 4266 / 4400 + MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 4.0 / 3.0 x16, 3 x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (arka panelde), 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C (arka panelde), 6 x USB 2.0 (2 arka panelde / 4 bord ortasında), 8 x USB 3.2 Gen1 Type-A (4 arka panelde / 4 bord ortasında)
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 2.135,71 TL 4.271,42 TL +0
 • 1.436,96 TL 4.310,88 TL +0
 • 1.087,77 TL 4.351,08 TL +0
 • 878,50 TL 4.392,50 TL +0
 • 739,04 TL 4.434,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 709,86 TL 4.259,15 TL +4
 • 1.432,20 TL 4.296,61 TL +0
 • 1.083,68 TL 4.334,73 TL +0
 • 874,25 TL 4.371,23 TL +0
 • 735,12 TL 4.410,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 2.133,51 TL 4.267,03 TL +0
 • 1.435,47 TL 4.306,41 TL +0
 • 1.086,63 TL 4.346,53 TL +0
 • 877,57 TL 4.387,86 TL +0
 • 738,25 TL 4.429,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 2.134,61 TL 4.269,22 TL +0
 • 718,11 TL 4.308,64 TL +3
 • 1.087,20 TL 4.348,80 TL +0
 • 878,04 TL 4.390,18 TL +0
 • 738,65 TL 4.431,88 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 1.062,28 TL 4.249,13 TL +2
 • 1.428,21 TL 4.284,64 TL +0
 • 1.080,30 TL 4.321,20 TL +0
 • 871,59 TL 4.357,93 TL +0
 • 732,55 TL 4.395,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 2.133,46 TL 4.266,92 TL +0
 • 1.435,47 TL 4.306,41 TL +0
 • 1.086,66 TL 4.346,64 TL +0
 • 877,53 TL 4.387,63 TL +0
 • 738,23 TL 4.429,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 2.133,46 TL 4.266,92 TL +0
 • 1.435,47 TL 4.306,41 TL +0
 • 1.086,66 TL 4.346,64 TL +0
 • 877,53 TL 4.387,63 TL +0
 • 738,23 TL 4.429,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 2.125,21 TL 4.250,43 TL +0
 • 1.427,03 TL 4.281,10 TL +0
 • 1.078,06 TL 4.312,22 TL +0
 • 867,85 TL 4.339,26 TL +0
 • 727,77 TL 4.366,64 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.152,67 TL 4.152,67 TL +0
 • 2.121,52 TL 4.243,05 TL +0
 • 1.424,39 TL 4.273,17 TL +0
 • 1.076,04 TL 4.304,18 TL +0
 • 866,95 TL 4.334,73 TL +0
 • 727,62 TL 4.365,72 TL +0
4.152,67 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI X570-A Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Yorum Yap
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI X570-A Pro Gaming Anakart Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Fiyat olarak çok pahallı.Ortalamanın üzerinde. Performans olarak çok iyi. Daha önce kullandığım ana kartlardan tecrübeliyim. İşlemci mosfet soğutmaları daha iyi olabilirdi.Kasanızda hava akışı iyi olmalı. M2 ssd için soğutma bloğu yok. Ryzen 5000 serisi için bios update hazır yüklü geldi.
Üye resmi
Bi̇̇nnaz Çalış 04 Ağu 2022 (8 gün önce)

hızlı teslimat edildi beğendim kolay montaj fiyat performans tavsiye ediyorum
Üye resmi
İlker Keski̇̇n 27 Tem 2022 (16 gün önce)
süper
Çok iyi aldğımdan bu yana hiçbir sıkıntı yaratmadı.Her ihtiyaçımı karşıladı
Üye resmi
Ziyaretçi 08 Tem 2022

Fiyatına göre iyi olanaklar sunuyor alınabilir anakart
Üye resmi
Samet Koç 18 Nis 2022

Her anlamda 5 yıldızı hak eden nadide anakartlardan. İçerisindeki PCIE 4 slotları farkını hissettiriyor. Bu anakart resmen canavar. Özellikle yeni nesil ekran kartları için kesinlikle PCIE 4 destekli çipset bulunan bir anakart alınması gerekiyor. İ
Üye resmi
Sefa Mi̇̇raç Seven 18 Nis 2022
F/P X570
pahalı x570'lerde n görsel olarak geride kalsa da performans olarak oldukca basarılı , kutu içeriği yeterli msi app'ler oldukca basarılı
Üye resmi
Abdulkadi̇̇r Ukray 18 Oca 2022

Ürün gerçekten güzel. üst seviye işlemcisi olup üst seviye performans isteyenler için ideal fiyatlarda. OC yapılabilmesi de zaten ayrı bir güzel. Ayrıca ekran kartı PCI slotunda bulunan korumada gerçekten çok işe yarar bir şey.
Üye resmi
Ersü Yardımcı 11 Oca 2022

Soketler açısından standart msi olayı bol bol soket koymuşlar oyuncuların beğeneceğine adım kadar eminim ben bile hiç bir şeyi beğenmeyen biri olarak çok beğendiğimi söyleyebilirim
Üye resmi
Emre Can İzci̇ 25 Kas 2021

Msi yine yapmış yapacağını yüksek performanslı güzel bir anakart üretmiş yine eğer güzelce toplanırsa yüksek performansları kolaylıkla alabilirsiniz
Üye resmi
Abdulkadi̇̇r Ukray 25 Kas 2021

Ürün tam bir f/p ürünü rakiplerine göre özellik olarak fiyatı çok uygun tek eksisi wifi onu da basit bir dongle ile çözüyorsunuz. USB sayısı da gayet çok fazlasıyla yetiyor
Üye resmi
Büşra Hazal Öden 26 Eki 2021

Msi markasının en beğendiğim ve beğenerek kullandığım anakartı işlemci olarak amd ryzen kullanıyorum soğutması da tamamen sıvı soğutma ram ve ssd de yine msi marka hepsi birbiriyle uyumlu oldu ve çok güzel iş yapıyorlar sorunsuz sıkıntısız oyunlar oynayabiliyorum
Üye resmi
Mehmet Sai̇d Arslan 20 Eyl 2021

Usb ve diğer portlar gayet zengin zaten çoğu aksesuarım wifi özellikli bu sebeple portlar bana fazlasıyla yetiyor onun dışında 4 adet ram soketi mevcut onlarda fazlasıyla yeterli ben 3200 mhz lik 2 adet ram kullanıyorum yeterli düzeyde tavsiye ediyorum
Üye resmi
Abdullah Oğuz 02 Mar 2021

Baya güzel ürün hızlı kargo indirimliyken almıştım tavsiye ederim
Üye resmi
Sezer Şamdanlı 24 Ağu 2020

Gerçekten güzel bir anakart msi kalitesi bambaşka .
Üye resmi
Tuncay Tek 19 Haz 2020

Kampanya dahilinde satın aldım. Sorunsuz kaliteli ürün.
Üye resmi
Ömer Faruk Şenbakan 06 Haz 2020

Alabileceğiniz en uygun ve iş görür anakartlardan birtanesidir. tavsiye ederim
Üye resmi
Ali̇ Ataç 21 Nis 2020

Anakartı 10gündür kullanıyorum ve şu ana kadar bir problem çıkarmadı. 16GB Ram + Nvm2 ssd + Ryzen 3700X'li bileşenler üstüne kurulmuş sistem, bana şu ana kadar en hızlı bilgisayar deneyimini yaşatıyor. X570 chipsetli kartların tamamında chipsetin üzerinde aktif soğutucu var. Almadan önce bu fanın gereksiz gürültü yapacağından korkmuştum ama çalıştığı zaman düşük devirde sessiz bir şekilde soğutma görevini yerine getiriyor, yani gürültüden korkmanıza gerek yok. Özet olarak X570 chipsetli bir anakart arıyorsanız bu modeli tavsiye ederim.
Üye resmi
Ozan Aktan 09 Eyl 2019
PERFECT
Ürünü 31.08.2019\'da almış bulunuyorum ürünü şuan overcloksuz bir şekilde çalıştırıyorum ona rağmen fişek gibi çalışıyor MSİ ve İncehesaba çok teşekkür ederim eğer ürünü almayı düşünüyorsanız tereddüt etmeden alın derim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI X570-A Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   MSI X570-A Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart 4.152,67 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.