Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Navigasyon kategorisindeki 6 adet ürün listelenmektedir. Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • Mp3 : Mp3
   • Bluetooth Özelliği : Bluetooth
   • Harita Güncelleme : Harita Güncelleme
   • Ekran Ebadı : 5.0" LCD
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir

   Navigasyon ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Kazım Balta 27 Kas 2016 (87 Gün önce)
   bazı sitelerde okuduğum kötü yorumlar için yazmaya karar verdim aslında. çok daha iyi bence magellana göre. çok çabuk arızalanıyordu magellanın özellikle hoparlör kısımı. şuan haritaların da daha detaylı ve daha güvenilir olduğunu söyleyebilirim. herhangi bir zayıf noktasını göremedim ben garminin.
   Üye resmi
   Aylan Külahlıoglu 29 Tem 2016 (209 Gün önce)
   daha önce ben telefonumu kullanıyordum ama çok tehlikeli oluyordu. navigasyonu aletine bırakmak gerekiyormuş. kullanımı da ayrıca çok kolay ve tepkisi iyi cihazın. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Ahuse Küçükler 29 Tem 2016 (209 Gün önce)
   ilk amacım alırken araca mp3 çalar niyetindeydi fakat navigasyon özelliği de fena değil bence çünkü hiç bilmediğim istanbula bununla tek başıma gittim geldim. tek sorunu müzik dinlerken bende şarjdayken cızırtı yaptı. diğer araçlarda aynısı olur mu bilemiyorum.
   Üye resmi
   Aysel Mağden 27 Ara 2015 (423 Gün önce)
   aslında fena bir navigasyon değil bazı sorunları da yok değil tabi mesela aynı cadde veya sokak ismi olan yerler aramada hepsi çıkıyor içinden seçmek zorunda kalıyorsunuz. ilk açıldığında biraz geç uydu bağlantısı kuruyor. sesli uyarı sistemi biraz düşük seviyede ve biraz geç saptırıyor. harita düzeni iyi sayılır fakat ara sokaklara çok sokuyor. usb şarjı var sadece bu kötü olmuş açıkcası.
   Üye resmi
   Nunazlı Arat 30 Eki 2015 (481 Gün önce)
   diğer navigasyonlarda bi de haritalar için ayrı para vermek zorunda kalıyordum. Garminin GPS özelliğinin çok iyi çalıştığını söyledi bir arkadaşım bu yüzden aldım. dediği kadar varmış açıkcası. uydudan görüntü alıyor direk bu yüzden ihtiyaç kalmadı bende harita satın almaya.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.