Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Taşınabilir Şarj Cihazı kategorisindeki 103 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
   24 Saatte Kargo
   • 6000 mAh
   • Android Apple
   • Mikro USB
   • Beyaz

   Taşınabilir Şarj Cihazı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Mervegül Ulaş 17 Nis 2017 (219 Gün önce)
   kablonun 1 metre olduğunu görünce ben bunu tercih ettim. eski şarj aletimde neydi o öyle tıkış tıkış şarj ediyordum telefonu. şimdi bunda rahat rahat telefonu bile kullanıyorum şarj olurken. hem fiyatı da çok uygun. rengi ve tasarımı da ayrıca güzel. bence almak için fena olmayan bir şarj aleti.
   Üye resmi
   Bestami Akarçay 22 Haz 2016 (517 Gün önce)
   yüksek kapasiteye sahip etrafi plastik korumayla çevrili gayet güvenilir bir şarj aleti. iki farklı cihazı aynı anda şarj edebiliyorsunuz. yüksek bir kapasiteye sahip. hızlı şarj yapabiliyor. ben çok memnun kaldım arkadaşlar tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Raif Yazıcıoğlu 12 Mar 2016 (619 Gün önce)
   dışarıda çok vakit geçirince haliyle telefonun şarjı pek dayanmıyor. bu yüzden imdadıma yetişen bir cihaz oldu. rengini çok beğendim ben özellikle. şık bir tasarımı var. sorunsuz bir şekilde iphone'u 2 kez fulluyor.
   Üye resmi
   Ateş Ağıroğlu 18 Eyl 2015 (796 Gün önce)
   yolculuklarımın vazgeçilmezi oldu. artık yanımdan ayırmıyorum yola çıkarken. iki kere fulleyebliyorum telefonumun bataryasını. biraz hızı düşük olsada en azından kapanmıyor artık telefon.
   Üye resmi
   Bayram Pamukcu 18 Nis 2015 (948 Gün önce)
   gün içinde hayatımı kurtarıyor resmen. prizler genellikle dolu oluyor ofiste ve ben şarjım bitmiş bi şekilde eve dönmek istemeyen birisiyim. sırf bu yüzden aldım ve cidden hem hızlı bi şekilde şarj ediyor hem de kendi kapasitesi çok iyi. telefonu en az kesin 3-4 kez şarj edebiliyorum bi doldurmayla.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.