Taşınabilir Şarj Cihazı kategorisindeki 110 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Taşınabilir Şarj Cihazı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ayşe Cansu Yaşa 25 Ara 2016 (545 Gün önce)
ben daha iyi bekliyordum fakat istediğim gibi çıkmadı. birincisi çok yavaş şarj ediyor ikincisi ise kendi şarjı çok yavaş. üstelik telefonumu 1 kere tam dolduramadı henüz. keşke almasaymışım.
Üye resmi
Senay Bilgen 05 Eyl 2016 (655 Gün önce)
gün içerisinde siz bir şarj aleti bulana kadar kurtarıyor sizi. zaten bence bu tür cihazlar da bunun için kullanılmalı. fazla bir ekstra beklemeyin derim ben. normal priz gibi olmuyor.
Üye resmi
Seyit Ceran 05 Eyl 2016 (655 Gün önce)
araştırdığım kadarıyla cihazda kullanılan pil LG ye ait bir pil. bu nedenle hem daha da güvenimi sağladı hem de şarj etme süresinde gözle görülür bir fark oluyor diğer markalara nazaran.
Üye resmi
Raif Yazıcıoğlu 12 Mar 2016 (832 Gün önce)
dışarıda çok vakit geçirince haliyle telefonun şarjı pek dayanmıyor. bu yüzden imdadıma yetişen bir cihaz oldu. rengini çok beğendim ben özellikle. şık bir tasarımı var. sorunsuz bir şekilde iphone'u 2 kez fulluyor.
Üye resmi
Nur Dilay Zilan 12 Mar 2016 (833 Gün önce)
çok seyahat eden birisi olarak ihtiyacım olan birşeydi kesinlikle. iphone 6 kullanıyorum ve telefonumu 3 kere rahatça şarj edebiliyorum. fiyatını hak eden bir şarj cihazı gerçekten. telefonun şarjının bitmeyecek olması güvencesi ayrı hissettiriyor insanı.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.