Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Nokta Vuruşlu Yazıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Doğan Akbaş 10 Nis 2015 (1594 Gün önce)
çift çekirdek ve retina ekran ile diğer telefonları bence suya götürür susuz getirir iPhone 6. özellikle 64 gb aldım program yüklemeyi çok seven birisi olarak hafıza çok lazım oluyo harbiden. diğer telefonlar gibi abartılı işlemciler koymasına gerek yok zaten tam performans veriyo. güncelleme derdi yok sürekli güncel kalan bi telefon zaten. diğer telefonlar gibi de değeri 1 senede çok abartılı düşmüyor. herşeyiyle kalitesi mükemmel bi telefon.
Üye resmi
Mustafa Arslan 16 Eki 2014 (1770 Gün önce)
Bu ürün son zamanlarda çok sattı kimin ofisine gitsem bu yazıcıdan görmeye başladım bu kadar satıyor olması iyi bir ürün olduğunu gösterir zaten Oki marka yazıcıda bir numaradır fiyatıda uygun teşekkürler incehesap
Üye resmi
Gürkan Solak 04 Ara 2010 (3182 Gün önce)
4 milyon karakterlik şerit ömrü ve geleneksel OKI sağlamlığına sahip 9 iğneli yazıcı kafası ile size uzun süre hizmet verebilecek bir ürün..usb 2.0 bağlantısı sayesınde daha hızlı ve kolay bağlantı ayrıca otomatik sayfa yükleme, kağıt kaybına yol açmadan kağıt yırtma, otomatik park özelliğide cabası..
Üye resmi
Hacı Kanal 06 Kas 2010 (3210 Gün önce)
OKI ML1120 9 PIN 80 KOLON 375 CPS
lazer yazıcı tavsiye ederim.Bundan daha önce hiç kullanmadım.Ama kullananlardan edindiğim bilgiye göre yavaş çalışıyor.Ama tabii sizin işinizi görürse bilemem.Ama bu fiyata bunu alacağınıza lazer yazıcı alın.
Üye resmi
Mehmet Durmuş 16 Nis 2010 (3414 Gün önce)
OKİ GÜVENCESİYLE AL ARKANA BAKMA DAHA PERFORMANSLISI YOK ÜSTELİK BU SİTE EN UCUZ , EN HIZLI, EN GÜVENLİ
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.