Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Yaren Aksoy 09 Ara 2017 (7 Gün önce)
Ortalama bir bilgisayar ne çok iyi ne de kötü diyebilirim. Fanı çok sesli çalışıyor, umarım ileride sorun çıkarmaz
Üye resmi
Tuğçe Tekin 05 Ara 2017 (11 Gün önce)
İnternette yaptığım araştırmalar sonu güvenilirliğin ve en ucuz fiyatın birleşimiyle İncehesap'a gelmiş bulunuyorum. Bilgisayarı mağazadayken beğenmiştim ve mağaza fiyatından daha ucuza bulmak güzel bir his gerçekten. Bilgisayarın performansı gerçekten tatminkar ve FullHD ekrana da değinmeden edemeyeceğim farkı hissediliyor. Genel olarak güzel ve kaliteli bir bilgisayar.
Üye resmi
Cahit Coşkun 07 Kas 2017 (39 Gün önce)
Bilgisayar tam bir canavar. muhteşem bir performansı var. ekran kartının 6 GB ve paylaşımsız olmasına zaten hasta oldum. Nvidia GeForce GTX1060 ile uçuyor adeta. ayrıca bilgisayar kuş kadar da hafif. bu arada ben bilgisayara Windows 10'u yükledim
Üye resmi
Muhammed Ali Duran Yaşın 05 Nis 2017 (255 Gün önce)
işiniz oyun oynamak değilse bilgisayarla sadece dizi film veya internette dolaşıyorsanız tavsiye ederim ben. freedos olmadan da fiyatının bu kadar uygun olması oldukça hoşuma gitti benim. bu uygun fiyatından ve erken gönderisinden dolayı incehesap ekibine teşekkür ederim.
Üye resmi
Nurelif Öreroğlu 31 Ara 2015 (717 Gün önce)
toshibayı ben daha dayanıklı olduğu için tercih ettim. biraz araştırdım bilgisayarı daha özellikli bilgisayarlar var fakat hiç biri bu kadar sağlam değilmiş. hemen hemen hiç şikayet yoktu baktığım kadarıyla bu yüzden tercih ettim. bilgisayar ses olarak çok kaliteli. bazen ısınması oluyor fakat tekrar eski haline dönmesi uzun sürmüyor. internette işi olan birisi olarak bana yetiyor bilgisayar.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.