Seçtiğiniz kriterlere uyan 124 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Günkut Paköz 19 Şub 2018 (0 Gün önce)
güzel düşünülmüş bir bilgisayar m2 ssd var üzerinde 128 biraz az ama yine de hız olarak çok etkiliyor, ekran kartı açısından ortalamanı üzerinde, 7.nesil işlemci olması yine performans açısından güzel. Kısacası beğendim ben bilgisayarı.
Üye resmi
Tunç Avcıoğlu 19 Şub 2018 (1 Gün önce)
Oyunlarda performans düşük 920mx düşük bir model basit oyunları kasmadan oynatıyor ama sadece o kadar. Oyun için kullanma düşünceniz varsa başka model düşünün derim.
Üye resmi
Gülenay Karamanlı 17 Şub 2018 (2 Gün önce)
Genel olarak kaliteli bir bilgisayar diyebilirim kullandığınızda ilk farkedilen o, aynı özellikli bilgisayarlar daha uyguna satılabiliyor o da bahsettiğim kalite farkından sanırım. Uzun ömürlü olsun biraz daha pahalı olsun problem değil.
Üye resmi
Ahmet Emin Kaya 13 Ara 2017 (68 Gün önce)
Cihazı alalı üç ay oldu, gayet kullanışlı. Oyun performansı tatmin edici, ama afaki şeyler beklemeyin. Kesinlikle alırken iyi bir soğutucu da alın, oyunlar da aşırı ısınıyor. Ve cihaz Linux olarak geliyor windows kurmak ve sürücüleri indirmek biraz vaktinizi alabilir ama genel anlamda cihaz fiyatına göre ideal.
Üye resmi
Abdullah Kızılgedik 09 Ara 2017 (72 Gün önce)
İşlemcisinin 8. nesil oluşu ve ekran kartı üzerindeki DDR5 işlemci bilgisayarın performansını çok iyi etkiliyor. Gerçekten güncel bir bilgisayar olması hoşuma gitti total olarak güzel bir ürün alınır.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.