cover OPPO Cep Telefonu Fiyatları - Akıllı Telefon Modelleri | incehesap
CardFinans Kampanyası Mayıs 2023
Seçtiğiniz kriterlere uyan 41 adet Cep Telefonu bulundu.

Cep Telefonu

Akıllı Cep Telefonu Fiyatları

Geçmişten günümüze, bilgisayar, beyaz eşya, küçük ev aletleri, dijital eğlence ve diğer teknolojilerde yaşanan gelişmeler sonucunda ürün boyutları ve donanım özellikleri epey değişti. Bu değişimi dolu dolu yaşayan sektörlerden biri de cep telefonu sektörü oldu. Geçmişte sadece arama gerçekleştirme, mesaj gönderme gibi temel işlemleri gerçekleştiren cep telefonları günden güne gelişimini sürdürdü ve akıllı cep telefonu olarak anılmaya başladı. Akıllı telefonları o kadar sevdik, o kadar kullanışlı bulduk ki artık onlarsız bir yaşam hayal etmemiz mümkün değil. Günümüzde, akıllı telefonlar görüşme gerçekleştirme, sms gönderme, takvim, hesap makinesi vb. basit işlemlerin yanı sıra çok daha komplike işlemleri de yapabilmektedir. Bu sayede, akıllı telefonların donanım ve teknik özellikleri hayatımızın her alanını kolaylaştırmaktadır.

Örneğin, akıllı telefonların geniş ekranları sayesinde dizi, film veya video izlerken TV veya bilgisayar ekranına ihtiyaç duymuyoruz. Mekân fark etmeksizin istediğimiz içeriği akıllı telefon ekranından izleyebiliyoruz. Fotoğraf veya video çekmek için profesyonel kameraya ihtiyaç duymuyoruz çünkü akıllı telefonun kamera özellikleri, profesyonel kamera özelliklerini aratmayacak seviyelere ulaştı. Yüksek megapiksel değeri ve diyafram aralığına sahip kameralara sahip cep telefonları ile beklentilerimizin üzerinde görüntü kalitesine sahip fotoğraf ve videolar çekebiliyoruz.

Sektörün önde gelen, güvenilir markaları: Apple, Huawei, LG, Oppo, Samsung, Vestel, Xiaomi ve daha fazla markayı cep telefonu kategorimizde size sunuyoruz. Marka seçiminizi yapın ve ürün özellik filtrelerini kullanarak size en uygun cep telefonu modellerine ulaşın.

Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her geçen gün farklı bir markanın piyasaya sunduğu cep telefonu modeliyle karşılaşıyoruz. Bundan 6 ay önce bir numara olarak anılan cep telefonları artık listelerde yer almıyor. Hareketliliğin bu kadar yüksek olduğu bir sektörde cep telefonu modelleri, sahip oldukları yeteneklere ve markalara bağlı olarak geniş bir fiyat aralığında bizlere sunuluyor. Firmaların ürettiği her yeni model, kullanıcı beklentisini karşılamak ve performansı bir üst seviyeye taşımak üzerine tasarlanıyor. Kullanıcıların beklentisini karşılamak üzere üretilen telefonlar farklı özellikleri ve nitelikleriyle ön plana çıkıyor. Pil kapasitesi, işlemci, bellek, megapiksel değeri, inç değeri, ağırlık ve cihaz boyutu gibi özellikler telefon seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken temel özelliklerdir. Akıllı cep telefonu tercihi yaparken, bu özelliklerden ihtiyaç duyduklarınızı önceliklendirebilir ve bu sayede beklentilerinize uygun bir cep telefonu modelini satın alabilirsiniz.

Cihaz özellikleri bağlamında, telefonu daha çok hangi amaçla kullandığınıza dikkat edin. Diyelim ki, telefonda oyun oynamayı seviyorsunuz ve sık sık oyun oynuyorsunuz. Bu durumda RAM kapasitesi ve işlemci gücü gibi değerler sizin açınızdan önem kazanmaktadır.

Telefonunuzu değiştirme nedeniniz, eski cihazınızın iyi fotoğraf çekmemesi ise, yeni alacağınız cep telefonunda telefonun kamera sayısı, sunduğu megapiksel değereri ve kamerayla alakalı diğer nitelikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. İyi bir lense sahip olan, farklı çekim açılarına uygun kameralara sahip olan ve megapiksel değerleri yüksek olan cep telefonları, sizlere en iyi fotoğraf ve video çekimleri noktasında yardımcı olacaktır.

Her türlü kullanımda, cihazınızın batarya kapasitesinin yüksek olması size büyük kolaylık sağlar. Şarjı daha uzun giden cep telefonları, sizleri yarı yolda bırakmaz ve her an erişilebilir olmanızı sağlar. Cep telefonlarında batarya kapasitesi mAh (mili-amper/saat) ile ifade edilir. mAh değeri, cep telefonu bataryasının bir seferde en fazla ne kadar enerji depolayabildiği anlamına gelir. Bir telefonun bataryasının mAh değeri ne kadar yüksekse batarya gücü de o denli yüksektir.

Android ve İOS sistemlerinin belli başlı farklılıkları vardır. Android sistemi size daha fazla özgürlük sunabilir, diğer taraftan İOS’da belirgin sınırlamalar vardır. Bu sınırlamalar aynı zamanda telefonunuza zarar verecek uygulamaları yüklemenizi zorlaştırır ve cihazınızı korur.

Cep telefonu tercihinde, telefonun sahip olduğu işletim sisteminin de önemi büyüktür. Pek çok kullanıcı, bir önceki telefonunda kullanılan işletim sistemini kullanmaya daha yatkındır ve o işletim sisteminin diğerlerinden daha iyi olduğunu savunur. Günümüzde, işletim sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmekte ve kullanıcı arayüzleri iyileştirilmektedir. Öne çıkan iki işletim sistemi olan Android ve İOS işletim sistemleri, kendi içlerinde belirli avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Android işletim sistemli cep telefonlarında cihazınız üzerinde daha fazla hakimiyet kurabilirsiniz. İstediğiniz programı ya da veriyi sorunsuz bir şekilde telefonunuza indirip kullanabilirsiniz. Bu durum sunduğu faydaların yanı sıra, cihazınızı olası zararlı yazılım ve uygulamalara karşı korumak gibi bir sorumluluğunuz ortaya çıkar. Öte yandan, iOS işletim sistemine sahip cep telefonlarında uygulama kurulumu ve veri aktarımı belirli sınırlandırmalara tabii tutulur. Bu durum sizi kısıtlasa da cihazınızı olası tehditlere karşı korur. Her iki işletim sistemi de günden güne gelişmekte ve kullanıcıların ihtiyaçlarını yanıtlayacak şekilde iyileştirilmektedir. Bu noktada, işletim sistemi tercihi tamamen kişisel alışkanlıklarınıza ve beklentilerinize kalmaktadır.

6 - 8 GB RAM Cep Telefonu Modelleri

Kısaltması RAM olan “Random Access Memory” telefonun geçici hafızası alanıdır diyebiliriz. RAM, bir programı çalıştırmadan önce bellekten yükleme yapar ve çalışma alanı oluşturur. Yani, telefonda yapılan işlemleri hafızasında geçici olarak tutar. Bu sayede, telefonunuz hızlı çalışma performansı sergiler. Oyun oynamayı seviyorsanız veya çok fazla uygulama indiriyorsanız telefon alırken özellikle RAM kapasitesine dikkat etmelisiniz. Çünkü güncel oyunları yüksek kapasiteli bir RAM ile oynayabilirsiniz. 1 GB altı RAM kapasitesi dahil, 12 GB ve üstü RAM kapasitesine sahip cep telefonları, en uygun fiyata incehesap.com’da! Siz de, “6-8 GB RAM kapasiteli cep telefonları” gibi filtrelemeler yaparak ihtiyacınız olan cihaza anında ulaşın, ucuza satın alın.

128 GB - 256 GB - 512 GB Akıllı Cep Telefonu Fiyatları

Bellek kapasitesi yüksek akıllı telefon demek, köklü bir arşiv demektir. Çünkü bellek, telefonunuzdaki müzik, fotoğraf, video, belge vb. doküman ve içeriklerin saklandığı kısımdır. Akıllı telefonun bellek kapasitesi ne kadar büyük olursa, o kadar çok müzik, fotoğraf ve belge depolanabilir. Telefonunuzda indirme işlemi yaparken bellek hafıza dolu uyarısı almazsınız, uygulama ve fotoğraf silme zahmetinden kurtulursunuz. Bellek kapasitesi yüksek bir telefon ile anılarınız hep yanınızda olur. Sektörün önde gelen markaları: Apple, Huawei, LG, Oppo, Samsung, Vestel, Xiaomi ve daha fazla markayı çeşitli bellek kapasiteleriyle size sunuyoruz. 128 GB, 256 GB ve 512 GB bellek çeşitleri arasından size uygun olan depolama kapasitesini seçin, uzun yıllar kafanız rahat etsin.

iOS - Android Cep Telefonu Modelleri Karşınızda!

Kullanıcıların bir kısmı Android işletim sistemi tercih ederken bir kısmı da İOS işletim sistemini tercih etmektedir. İşletim sistemi tercihinde kullanım alışkanlıkları ve kullanıcı ihtiyaçları öne çıkmaktadır. Mesela, uzun süre Android işletim sistemli telefon kullanmış bir kullanıcının İOS işletim sistemine alışması zaman alabilir veya kullanıcı alışkanlığını değiştirmek istemeyebilir. Ya da, telefonlar ile çok ilgili bir kullanıcı Android işletim sistem tercih edebilir. Ancak, telefon ile çok ilgili olmayan, genel olarak telefonun temel fonksiyonlarını kullanan kişi İOS işletim sistemi tercih edebilir. Apple, Huawei, LG, Oppo, Samsung, Vestel, Xiaomi ve daha fazla markanın Android ve İOS işletim sistemli telefon modellerini size sunuyoruz.

Akıllı Cep Telefonu Markaları İndirimli Fiyatlarla İncehesap.com’da!

Akıllı telefondan beklediğiniz özelliklere sahip, ihtiyacınızı karşılayacak ve bütçenizi sarsmayacak garantili telefon modelleri incehesap’ta. Cep Telefonu kategorimizdeki “Marka, RAM Kapasitesi, Dahili Hafıza, Batarya, İşletim Sistemi” ve diğer filtreleri kullanarak size uygun telefon modellerine zahmetsizce ulaşın. Satın almayı planladığınız telefon fiyatları bütçenizi aşıyorsa sorun etmeyin çünkü incehesap.com olarak çeşitli taksitlendirme seçeneklerini güvenli alışveriş kapsamında size sunuyoruz. Sitemizde MasterPass, BKM Express ve Çoklu kredi kartıyla ödeme seçenekleri mevcuttur. İncehesap.com olarak sadece satış sürecinde değil, satış sonrası süreçte de yanınızdayız. Önceliğimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak, bu ilke bağlamında satın aldığınız ürünle ilgili soru, değerlendirme ve önerilerinize her zaman açığız, müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz ile her zaman yanınızdayız.

Cep Telefonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cep telefonu günlük yaşantımızda çok kullandığımız bir üründür. Cep telefonlarına mini bilgisayarlarda diyebiliriz. Her şeyimizi bu telefonlar üzerinde yapmaktayız. Cep telefonları yeni modeller üretilmeye başlandıkça Cep telefonu fiyatları değişiklik göstermeye başlar. Her bütçeye uygun modeller arasında yerini alır. Akıllı, tuşlu, tablet şeklinde birbirinden farklı modelleri bünyesinde bulundurur ve cep telefonlarından birini almak isterseniz. Kalitesine ram özelliğine işlemcisine bakılması gerekir. Özellik çoğaldıkça fiyatlarda da değişiklik görmemiz mümkündür. Yeni çıkan modellerden alacaksanız ise fiyatlarda değişiklik gösterir.
Nerede olursa olsun ulaşmanızı sağlayan teknoloji harikasıdır. Bilgisayarda yapabileceğimiz birçok işlemi bu akıllı cep telefonlarında yapmamız mümkündür. İletişim araçlarıdır. Resimleri, anılarımızı bu telefonlarla kayıt etmemizi sağlar. Birçok işlemleri bir tuş yardımıyla hızlı bir şekilde yapmamızı sağlar. Özellikle yemek tarifleri, bankacılık işlemleri hatta çocuğunuzu okul hayatını da buradan takıp etmenizi sağlar. Kullanımı çok rahattır. Cep telefonu birbirinden farklı renk ve model seçeneklerde sunar.
Telefon alacaksanız ise kullanım şekline göre değişiklik gösterir. Cep telefonlarında hafızası yüksek olması gerekir. Gerekli dosyaları, anılarını saklamanız gerektiği için yer kaplaması gerekir. Hafızası dolduğunda telefon çalışmakta zorlanabilir. İşletim sistemi yeni nesil olmasını tercih edin. Ram bellek boyutu 4 GB ve 16 GB olması oyun oynarken kusursuz oyun oynamanızı sağlar. Hızlı şekilde komutlarınızı anlar. Donma olayı olmaması gerekir. Suya dayanıklı modellerinden birini tercih etmeniz ani durumlarda bozulmanın önüne geçecektir. Cep telefonu fiyatları model seçerken size yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu üründen birini almak isterseniz firmamızdan bu ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.

Satışta olan en ucuz cep telefonu modellerimiz aşağıdadır:

Satışına başladığımız en yeni cep telefonu modelleri aşağıdadır:

Karşılaştırma Listesi

Çerezler Hakkında Bilgi Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.