Seçtiğiniz kriterlere uyan 9 adet Barkod Okuyucu bulundu.

Barkod Okuyucuları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Barkod okuyucular barkod gerektiren her ürünleri sistematik ve düzenli bir şekilde ürünleri kayıt altına alarak elektronik ortamda kayıt almayı sağlayan araçtır. Kullanılan alanlarına göre birçok modeli ve çeşidi vardır. Her barkod okuyucuların şekli ve görüntüsü farklıdır. Taşınması kolay ve kullanışlıdır. Saniyede 300 ile 500 ürün barkod okuma yapabilir. Barkod okuyucuların fiyatları 300 TL ile 800 TL arasında değişiklik gösterebilir. Marketler için uygundur. Günümüzde sadece marketlerde görmemekteyiz. Sağlık sektöründe de barkod okuyucular kullanılır. Böylelikle hızlı bir şekilde tahlil sonuçlarımıza kadar hızlı bir şekilde alamızı sağlar.
Barkod okuyuculardan birini almak isterseniz mutlaka kullanılacak alana ve yerine göre seçmeniz gerekir. Barkod okuyucular şekli değil işlevi ön planda olması gerekir. Hızlı bir şekilde okuyacak sisteme kayıt etmenizi sağlayacak yapıda olması. Kaliteli ve markalı olması barkod okuması sırasında hatalı kayıt yapmasının önüne geçilir. Barkod okuyucuların işletim özelliği saniyede sinyal atışı gibi özelliklerine bakılması gerekir. Bunları da göz önünde bulundurulduğu zaman barkod okuyucuların fiyatları değişkenlik gösterir.
Ürünün arkasındaki küçük büyük çizgilerden oluşan sayısal ifadeleri arkasına tutarak sinyaller gönderir. Daha sonra bu sinyalleri kendi içerisinde sıfır ve birlerle oluşan analog sinyalleri bilgisayar ortamında kayıt ederek ürünleri kayıt altına tutmayı sağlar. Herhangi bir x ürününe bakıldığı zaman sırayı şaşırıp tekrar x ürününü okuduğu için okumaz. Eğer siz de bu üründen birini almak isterseniz firmamızdan bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Bugün incehesap.com'da en çok satılan barkod okuyucu modelleri aşağıda listelenmiştir:

İncehesap.com'da ziyaretçilerimizin en çok ilgi gösterdiği, popüler barkod okuyucu modelleri aşağıdadır:

Bugün incehesap.com'da satılan fiyatı düşen barkod okuyucu modelleri aşağıda listelenmiştir.

Karşılaştırma Listesi

Talebin bize ulaştı. En kısa süre içinde sana dönüş yapacağız.

Barkod Okuyucuları hakkında merak ettiklerini, aşağıdaki metin alanına yazarak bize iletebilirsin.

Uzmana soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.