Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Navigasyon ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Alkız Kürkcü 29 Tem 2016 (205 Gün önce)
   navigasyonun asıl amacı yön tarif etmekse bence bunu garmin çok daha iyi yapıyor diğer aletlere göre çünkü diğerleri mp3, video vs'ye yer ayırmaktan navigasyon özelliğini kısıtlayabiliyor. adres ağı çok geniş bir navigasyon garmin. kullanımı da çok basit. rahatça güncellemelerini yapabiliyorum ben. tavsiye ederim navigasyon arayanlara.
   Üye resmi
   Öge Arıcan 30 Eki 2015 (477 Gün önce)
   kendim harita işiyle uğraştığım için biliyorum. garmin en iyi firma bu işlerde. kesinlikle güvenilirliği tam. bu fiyata navigasyonunu bulabildiğim için sevindim açıkcası.
   Üye resmi
   Asude Şeker 29 Oca 2015 (752 Gün önce)
   bence fazla iyi bu navigasyon. dokunmatiği insanı çileden çıkartmıyor ve bütün adresleri olduğun ile göre karşına çıkarıyor. gayet hızlı bi navigasyon. tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Ethem Akdoğan 28 Kas 2014 (814 Gün önce)
   garmin benim bildiğim en iyilerinden birisi ve bu iyi markayı alabildiğim için gerçekten mutluyum. pil ömrü de iyileştirilmiş bu serisinde. daha ne isterim ki.
   Üye resmi
   Filiz Eski 28 Kas 2014 (814 Gün önce)
   bu fiyata garmin bulabildiğim için gerçekten şanslıyım. hevesle aldım ve aynı hevesle kullanıyorum cidden arabamın vazgeçilmezi oldu heryere rahat tarif sayesinde çok kolay gidiyorum ve insanı yormuyor diğer navigasyonlar gibi sürekli güncel bi servisi var. tavsiye ederim.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.