cover Samsung Akıllı Saat Fiyatları - Dokunmatik Saat Modelleri | incehesap
Seçtiğiniz kriterlere uyan 18 adet Akıllı Saat bulundu.

En Çok Gezilen Akıllı Saat Listesi
  1. Huawei Watch GT3 46mm Active Edition Siyah Akıllı Saat
    4.199,00 TL
  2. Samsung Galaxy Watch 5 Pro Gri
    6.199,00 TL

Akıllı Saat

Akıllı Saat Fiyatları

Teknolojik gelişmeler sonucunda cihazların donanım ve tasarım özellikleri epey değişti. Bilgisayar, beyaz eşya, küçük ev aletleri, dijital eğlence ve diğer alanlarda yaşanan gelişmeler, telefon ve saat sektöründe de yaşandı. Değişim sadece cihazlar ile sınırlı kalmadı, yeni nesil teknoloji ürünleri kullanan insanları da dönüştürdü. Akıllı telefonlar ve akıllı saatler, adeta vücudumuzun yeni bir parçası haline geldi.

Akıllı saatler sayesinde, telefona dokunmadan çağrıyı yanıtlayabilir veya arama gerçekleştirebilirsiniz. Araba kullanırken arama yapmanız gerektiğini düşünün, saatiniz ile telefonu kullanmadan arama yapmanız mümkün. Böylece, trafikte dikkatiniz dağılmaz. Ya da spor salonunda, güçlü bir egzersiz anında önemli bir işle alakalı bir mail aldığınızı düşünün. Normal şartlarda sporunuzu bölebilirsiniz fakat akıllı saatiniz varsa buna gerek yok. Akıllı saatinizin ekranına bakarak, mailinizi okuyabilir hatta yanıt vermeniz gerekirse, akıllı asistanı kullanarak sesinizle yanıt yazabilirsiniz. Zamanı göstermenin çok ötesinde özelliklere sahip bu cihazlar günlük hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, sağlığımızı da düşünüyor. Adımsayar, nabız ölçer, kan basınç ölçer gibi özellikleri sayesinde sağlığımızla ilgili verileri depoluyor ve öneriler sunuyor.

Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yeni nesil teknoloji ürünü olan yeni nesil akıllı telefonları ve bu teknolojiyi tamamlayan akıllı saatleri oldukça kullanışlı bulduk. Peki, akıllı saat satın alma sürecinde nelere dikkat etmek gerekir? Öncelikle, kullanım amacınızı belirleyin. Akıllı saati daha çok spor yaparken mi yoksa WhatsApp, mail bildirimlerini takip etmek, çağrı yanıtlamak gibi pratik işler için mi kullanacaksınız? Sektörün önde gelen markaları, her iki kullanım amacına hizmet edebilecek kapasitedeki cihazlarları piyasaya sunmaktadır. Fakat sizin için en uygun modelin hangisi olduğunu belirlemek için belli başlı özelliklere dikkat etmelisiniz. Kullanım amacınız saatin donanım ve tasarım özelliklerini belirlemenizi kolaylaştırır. Daha çok spor yapmak için kullanacaksanız, spor bir kayış tercih edebilirsiniz. Diğer taraftan, günlük kullanımlar için daha klasik bir kayış seçebilirsiniz.

Şarj olma süresi ve şarj kapasitesi ile başlayalım. Piyasada, 2 hafta ve daha uzun süre şarj olmadan kullanılabilen akıllı saatler bulunmaktadır. Şarjı uzun süre dayanan bir akıllı saat sizi yarı yolda bırakmaz ve sürekli şarj etme durumundan kurtarır.

Adımsayar özelliği, saat bileğinizde olduğu sürece attığınız adımları sayıyor. Kaydettiği veriler doğrultusunda kaç kalori yaktığınızı veya günlük hedefinize ulaşmak için daha ne kadar adım atılması gerektiğini size bildiriyor. Akıllı saatinizi spor yaparken kullanacaksınız, adımsayar özellikli olmasına mutlaka dikkat edin.

Su geçirmezlik durumu cihazın suya dayanıklı olup olmadığına dair bilgi verir. Waterproof ve Water Resistant özellikleri arasındaki fark önemlidir. “Waterproof” su geçirmezlik durumunu temsil eder. Diyelim ki cihazın üstüne su döküldü veya yağışlı havada dışarıda yürüyorsunuz waterproof özelliği bu gibi senaryolarda saatin su geçirmeme durumunu belirtir. Su geçirmezlik konusundaki bir diğer özellik: “Water Resistant” ile ifade edilen basınç dayanıklılık özelliğidir. Denizde veya havuzda water resistant özellikli cihaz ile belli bir derinliğe kadar dalmanız mümkündür.

Titreşim, kamera, navigasyon gibi çeşitli özelliklere sahip akıllı saat modelleri de mevcuttur. Satın alma aşamasında özellikle ihtiyaç ve kalite beklentisini göz önünde bulundurun.

iOS - Android Akıllı Saat Ürünleri

Akıllı saatler, akıllı telefonla eşleşir ve telefonun ekosistemi içinde çalışır. Android bir telefon ile Android işletim sistemine sahip bir saati eşleşirse saatin fonksiyonları tamamen kullanılabilir. Apple bir telefon ile Android tabanlı bir akıllı saati kullanabilirsiniz fakat bazı özellikler kısmında sorun yaşayabilirsiniz.

Markalar, neredeyse her bütçeye uygun akıllı saat üretmektedir. Alışverişinizi Huawei, Apple, Xiaomi ve Samsung gibi bilindik markalardan gerçekleştirmeye dikkat edin. Bu markaların piyasaya sunduğu akıllı saat modellerinin sağlamlığı, su geçirmezlik seviyesi ve diğer özellikleri daha fazladır. Ürünün arkasında güvenilir marka olması, sorun yaşamanız halinde sizi muhatap alacak, sorununuzu çözüme kavuşturmak için mücadele edecek firmanın olması anlamına gelir. Güvenilir markaların piyasaya sunduğu ölçüm değerlerine güvenebilirsiniz. Güvenilir olmayan marka ürünlerin kordonu alerji gibi reaksiyonlara sebep olabilir.

Spor Akıllı Saat Ürünleri

Akıllı saatin donanım ve tasarım özelliklerini kişiselleştirebilirsiniz. Cihazı spor yaparken kullanacaksanız adımsayar, nabız sayar, kan basınç ölçer ve diğer egzersiz uygulamalarını yükleyebileceğiniz bir cihaz satın almak beklentinizi karşılayacaktır. Oksijen, nabız, stres değerlerini bileğinizdeki saat sayesinde tüm gün ölçebilmek büyük kolaylık sağlar. Spor yaparken cihazın darbe alması muhtemel bir durumdur. Özellikler dalış, atlama, tırmanma gibi ekstrem sporlarla ilgileniyorsanız satın alacağınız ürünün sağlam ve water resistant özellikli olmasına dikkat edin.

Oksijen basıncı ölçebilen akıllı saat özellikle pandemi döneminde sizin için daha kullanışlı olabilir. Akıllı saatiniz oksijen basıncı ölçme özelliği sayesinde, vücudunuzdaki oksijen oranını takip edebilirsiniz. Ayrıca, cihazın kayışını spor görünümlü tercih ederek spor şıklığınızı da tamamlayabilirsiniz.

Günlük Kullanım Akıllı Saat Modelleri

Analog bir saat kullanıyorsanız, her seferinde aynı kadran görüntüsünü görürsünüz. Diğer taraftan akıllı saatlerin kadran seçenekleri bu tekdüzeliği yıkar. Yüzlerce kadran seçeneği arasında kıyafetinize uygun spor veya klasik kardan modelini seçebilirsiniz. Eski nesil saatlerin kordonunu değiştirmek için saatçiye uğramanız ya da kordonu değiştirebilecek alet ve bilgiye sahip olmak gerekiyor fakat akıllı saatler kordon tasarımıyla birlikte bu durumu da değiştirdi. Yeni nesil teknoloji ürünü olan saatlerin kordonunu değiştirmek çok kolay. Günlük hayatta klasik veya spor şıklığınızı akıllı saatinizle tamamlamak oldukça kolay.

Telefonunuz çaldığı zaman akıllı saatiniz ile rahatlıkla arama cevaplayabilirsiniz veya saatinizle arama gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı saate müzik atabilir, bluetooth kulaklık aracılığıyla müzik dinleyebilirsiniz. Saatinizi ve kulaklığınızı takın ve dışarıya çıkın. İstediğiniz yerde, istediğiniz müziği dinlemeniz mümkün. Telefona ihtiyacınız olmadan egzersiz yapabilirsiniz. Yeni nesil akıllı saat modelleri gece uykusu kalitenizi de ölçebilir. Kötü bir uyku deneyimi yaşadığınız zaman size çözüm veya öneri sunabilir.

En Yeni Akıllı Saat Modelleri En Ucuz Fiyatlarla İncehesap’ta!

Giyilebilir teknoloji ürünü olan akıllı saat kategorisinde Alcatel, Apple, Haylou, Honor, Huawei, Lenovo, Realme, Reeder, Samsung, TCL, Xiaomi ve daha fazla güvenilir markayı, en uygun akıllı saat fiyatlarıyla sizlere sunuyoruz. Akıllı telefonunuzun ekosistemiyle uyumlu çalışabilecek işletim sistemine sahip modele ulaşmak için “İşletim Sistemi” filtresini kullanabilirsiniz. Adımsayar, uyku takibi, titreşim, kalp ritmi ölçme ve GPS gibi uygulama özelliklerini ihtiyacınıza uygun olacak şekilde filtreleyebilirsiniz. Tasarım kısmında: Siyah, kırmızı, mavi, pembe, gri, turuncu, yeşil, sarı ve daha fazla renk seçeneğini tasarım kısmında sizlere sunuyoruz. “Fiyat Aralığı” filtresini kullanarak bütçenize uygun modellere ulaşabilirsiniz. Bütçe konusunda şunu da belirtmekte fayda var: çeşitli taksitlendirme ve ödeme seçeneklerini güvenli alışveriş ilkeleri kapsamında sizlere sunuyoruz.

Akıllı Saatler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Teknoloji alanında dünyaca ünlü bir marka niteliği taşıyan Samsung markası cep telefonundan, tablet’e kadar her alanda kendini kanıtlamıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte hiç durmadan üretmeye devam eden bu marka şimdilerde üretip satışa sunduğu akıllı saat modelleri ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. Kalitesi ve şık tasarımlarının yanı sıra içerisinde barındırdığı özellikler ile de oldukça büyük ilgi gören Samsung akıllı saat ürünü sanal ortamda bulunan güvenli satış sitelerinde de yoğun ilgi görmektedir.
Bu alanda ürün çeşitliliğini oldukça geniş tutan Samsung markası birçok farklı modelde akıllı saat üretimi gerçekleştirmiştir. Her birinin içinde farklı özellikler ve tasarımlar var olan Samsung akıllı saat ürünleri fiyatları ile de oldukça dikkat çekmektedir. 1300-TL den başlayan Samsung akıllı saat fiyatları modellerin üretim yıllarına ve gelişen özelliklerine göre artışa geçmektedir. İçerisinde Bluetooth ve wifi bağlantısı, Android cep telefonlarına uyumlu olması, farklı renk ve tasarımlarda üretilmesi ve 2 yıllık bir garanti süresini kapsaması gibi özellikleri barındıran bu saat modelleri günlük hayat için oldukça kullanışlıdır.
Günlük yaşantımızda bir aksesuar olarak taşıdığımız saatimizi kullandığımız her alanda akıllı saatleri de kullanabilmemiz mümkündür. Dijital bir ekrana sahip olan bu saat gerektiğinde bir cep telefonu olabilme ve arama yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca wifi bağlantısı içerme özelliği ile de internet gerektiren her alanda kolaylıkla çözüm getirebilen bir cihaz niteliğindedir. Samsung akıllı saat fiyatları hakkında en doğru bilgiye sahibi olmak için firmamızdan güvenle yararlanabilirsiniz.

Satışta olan en ucuz akıllı saat modellerimiz aşağıdadır:

Satışına başladığımız en yeni akıllı saat modelleri aşağıdadır:

Karşılaştırma Listesi

Çerezler Hakkında Bilgi Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.