Sony KD-65XF9005 65 inç 165 Ekran 4K Ultra HD Uydu Alıcılı Smart LED TV Genel Bakış

Karanlıkta , Işıkta İnce Ayrıntılar

Önemli özellikler

Tamamen Gerçekçi Görüntüleri Keşfedin En yeni işlemci ve görüntü kalitesi teknolojilerimizin son derece gerçekçi 4K HDR TV eğlencesi için nasıl bir araya getirildiğine göz atın.

Full Array LED / Daha Fazla Led, Daha Fazla Parlaklık, Daha Fazla Kontrast Full Array LED TV’ler, geleneksel Edge LED TV’lere göre daha fazla sayıda, ekranın tam arkasına yerleştirilmiş LED ile aydınlatılır. Bununla birlikte Sony’nin hassas yerel karartma teknolojisi, daha doğru kontrast ve sinematik bir deneyim için TV’nin tek tek LED bölgelerini bağımsız olarak karartıp aydınlatmasını sağlar.

Daha Fazla Güç, Daha Fazla Performans, Daha Fazla Güzellik 4K HDR İşlemci X1™ Extreme çözümümüz, oldukça detaylı görüntüler için güçlü, gerçek zamanlı görüntü işleme özelliği sunuyor. Görüntüler gerçek 4K HDR kalitesine daha yakın bir düzeye yükseltiliyor.

Olağanüstü Kontrastla Ortaya Çıkan Detay Göz alıcı ışıklar ve derin siyahlık içeren güzel gece çekimlerinin keyfini çıkarın. Geleneksel LED teknolojili TV’lere kıyasla altı kata varan3 kontrasta sahip, X-tended Dynamic Range™ PRO ile donatılmış bu 4K HDR TV, karanlık sahnelerin daha karanlık ve aydınlık sahnelerin daha aydınlık olmasını sağlar.

Her Hareket Güzel Bir Netlikte X-Motion Clarity™ teknolojimiz hızlı hareketlerin pürüzsüz ve net olmasını sağlar. Bulanıklığı minimum düzeye düşürmek için hareketli görüntüler hassas şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde dahi görüntüler parlaklıkta kayıp olmadan gerçekçi görünür.

Hayatın Parlaklığı Ekstra Renklerle Yansıtılıyor Etrafınızı saran gerçek dünyanın canlı renklerini keşfedin. TRILUMINOS Ekran, daha geniş bir paletten renk eşlemesi yaparak, her gölge ve tonu doğru şekilde üretiyor.

Heyecan Verici 4K HDR Eğlencesini Keşfedin Bu TV, filmlerin ve oyunların heyecanını 4K HDR kalitesinde yaşatır. Farklı hizmetlerden HDR içerik oynatabilir ve HDR10, Hibrit Log-Gama ve Dolby Vision™ gibi çeşitli HDR formatlarını destekler.45

İzleme Deneyiminizi Dolby Vision™ İle Dönüştürün Etkileyici vurgular, derin gölgeler ve parlak renkler ile sahneleri hayata geçirin. Dolby Vision, evinizde sürükleyici, heyecanlı bir sinema deneyimi oluşturan bir HDR çözümüdür.

HDR Oyunların Keyfini Çıkarın Sony’nin 4K HDR televizyonları, PlayStation®4 ve PlayStation®4 Pro konsolların mükemmel eşlikçileridir. Parlak renklerle kendinizi duyarlı ve eğlence dolu bir oyun deneyimine kaptırın.8

Sound Bar İle Sinema Stiline Geçin TV’nizi bu Sound Bar ile eşleştirin ve evde sinema heyecanının keyfini çıkarın. Dolby Vision™ otantik bir izleme deneyimi için sahnelere tüm canlılığıyla hayat veriyor, Dolby Atmos™ ise sarmalayan bir surround sesle odayı dolduruyor.

Konuşmak, Yeni Dünyaları Keşfetmenin Eğlenceli Bir Yolu Hayal edebileceğiniz tüm eğlenceyi konuşma hızınızda bulun. Gelişmiş sesli kontrol özelliğiyle bu Android TV™ içeren 4K HDR TV, uygulamalardan veya yayından filmleri ve TV programlarını size anında getirir.

Netflix, Android 4K TV'lerimizi Öneriyor Netflix, daha iyi performans, uygulamalara daha kolay erişim ve yeni özelliklerle daha iyi Smart TV'leri bulmanızı kolaylaştırdı. Netflix'in Önerdiği TV'ler ayrı bir düğme ve sesle kontrol sayesinde popüler programların ve filmlerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Dikkatinizi Görüntü Üzerinde Tutmak İçin Tasarlandı Dikkatiniz dağılmadan yalnızca mükemmel görüntüler. İnce ve zarif tasarımlı alüminyum çerçeve ekrana odaklanmanızı sağlarken, kablolar önde ve arkada akıllıca saklanıyor.

Dar ve İnce Çerçeve Ekran kenarındaki dar ve ince çerçeve, görüntüleme alanını en üst düzeye çıkarır.
Aliminyum Kaplama Mükemmel aliminyum kaplama TV' ye seçkin bir görünüm kazandırıyor.
Kablo Yönetimi Kabloları standın içine gizleyin ve birlikte verilen kablo tutucuyu kullanarak sabitleyin.
Kablosuz Ön Panel Set üstü cihazların veya Bluray oynatıcıların tüm kablolarını benzersiz standa gizleyin.
Mükemmel Tasarım Uyumu HT-XF9000 Sound Bar ile mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olup eğlenceye odaklanmanıza ve görüntü kadar gerçekçi sesin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Gerçeklik Sunuyoruz Her Sony TV ekranının ardında, nefesinizi kesecek bir görüntü oluşturmak için çalışan birçok eşsiz sinyal işleme ve panel kontrol teknolojileri yer alır.

Sesi Yeniden İcat Ediyoruz Güzel bir görüntü etkileyici bir sesi hak eder. Sony TV’lerde heyecan verici eğlenceler için sizi aksiyonun tam ortasına götüren eşsiz ve gelişmiş ses teknolojileri bulunur.

İzleme Deneyimini Günlük Yaşamla Harmanlıyoruz Tasarımcıların nelere odaklanmaları gerekir? Temel hususlardan biri, TV’ler için yaşam alanlarında rahat, doğal noktalar bulmak ve cihazları günlük yaşama “yerleştirmek” için yöntemler bulmaktır. Bu vizyon, izleme deneyimini derinleştirmek için kıvrımsız konfigürasyonlarla sıcak, davetkar şekilleri ve desenleri birleştiren bir konsept olan “Yumuşak Minimalizmi” beraberinde getirmektedir.

Boyutlar Ve Ağırlık
Stand Genişliği Yaklaşık 114,8 Cm
Ekran Boyutu (İnç, Çapraz Ölçülür) 65 İnç (64,5 İnç)
Ekran Boyutu (Cm, Çapraz Ölçülür) 163,9 Cm
Ambalaj Kutusu Ağırlığı (Brüt) Yaklaşık 33 Kg
Standsız Tv Ağırlığı Yaklaşık 24,5 Kg
Vesa® Delik Aralığı (G X Y) 30,0 X 30,0 Cm
Standsız Tv Boyutu (G X Y X D) Yaklaşık 144,7 X 82,9 X 6,9 Cm
Standlı Tv Ağırlığı Yaklaşık 25,5 Kg
Ambalaj Kutusu Boyutu (G X Y X D) Yaklaşık 155,3 X 95,5 X 19,1 Cm
Standlı Tv Boyutu (G X Y X D) Yaklaşık 144,7x 89,8 X 29,7 Cm
Bağlanabilirlik
HDCP HDCP 2.3 (HDMI™1/2/3/4 İçin)
Usb Sürücü Format Desteği FAT16/FAT32/Exfat/NTFS
Komponent Video (Y/Pb/Pr) Girişleri Yok
Hdmı Toplam Girişleri 4 (1 Yanda, 3 Altta)
Kompozit Video Girişleri 1 (Yan)
Rs-232c Girişleri Yok
Dijital Ses Çıkışları 1 (Alt)
Ses / Kulaklık Çıkışları 1 (Yan/Kulaklık Ve Subwoofer Çıkışlı Hibrit)
IF (UYDU) Girişleri 2 (Altta)
Usb Hdd Kayıt Var
Mhl Yok
Hdmı Ses Dönüş Kanalı(Arc) Var
Rf (Karasal/Kablo) Bağlantı Girişleri 1 (Alt)
Usb Bağlantı Noktaları 2 (Yanda) / 1 (Altta)
Usb'den Oynatma Codec'leri MPEG1:MPEG1/MPEG2PS:MPEG2/MPEG2TS(HDV,AVCHD):MPEG2,AVC/MP4(XAVC S):AVC,MPEG4,HEVC/AVI:Xvid,Motionjpeg/ASF(WMV):VC1/MOV:AVC,MPEG4,Motionjpeg/MKV:Xvid,AVC,MPEG4,VP8.HEVC/WEBM:VP8/3GPP:MPEG4,AVC/MP3/ASF(WMA)/WAV/MP4AAC/FLAC/JPEG
Wi-Fi® Standardı Wi-Fi® Onaylı 802.11a/B/G/N/Ac
Hdmı-Cec Var
Akıllı Telefon Bağlantısı Ekran Yansıtma (Miracast™), Chromecast Built-İn, Video Ve TV Sideview (İos/Android)
Bluetooth Profil Desteği Sürüm 4.1; HID (Fare/Klavye Bağlanabilirliği) / HOGP (Düşük Enerjili Cihaz Bağlanabilirliği) / SPP (Seri Bağlantı Noktalı Profil) / A2DP (Stereo Ses) 1 / AVRCP (AV Uzaktan Kumanda)
Ethernet Girişleri 1 (Alt)
Resim (Panel)
Ekran Çözünürlüğü (H X V, Piksel) 3840 X 2160
Ekran Tipi LCD
Arka Aydınlatmalı Tip Direct LED
Arka Işık Karartma Tipi Yerel Karartma
3d Özelliği Yok
Resim (İşleniyor)
Renk Geliştirme TRILUMINOS™ Ekran, Super Bit Mapping™ 4K HDR, Live Colour™ Teknolojisi, Hassas Renk Eşleme
Kontrast Geliştirme X-Tended Dynamic Range™ PRO, Object-Based HDR Remaster, Dinamik Kontrast Geliştirici
Hdr (Yüksek Dinamik Aralık) Uyumluluğu Var (HDR10, HLG)
Hevc Desteği (Yayın) Var (En Fazla 3840x2160 / 60p 10 Bit)
Video Sinyali Desteği HDMI™ Sinyali: 4096x2160p (24, 50, 60 Hz), 3840x2160p (24, 25, 30, 50, 60 Hz), 1080p (30, 50, 60 Hz), 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz), 720/24p, 576p, 576i, 480p, 480i
Netlik Geliştirme 4K X-Reality™ PRO, Dual Database Processing
Görüntü Modları Canlı, Standart, Özel, Sinema Pro, Sinema Ev, Spor, Animasyon, Canlı Fotoğraf, Standart Fotoğraf, Özel Fotoğraf, Oyun, Grafik
Resim İşlemcisi 4K HDR Processor X1™ Extreme
Hareket Geliştirici (Yerel Hz) X-Motion Clarity
Ses (Hoparlörler Ve Amplifikatör)
Hoparlör Tipi Bass Reflex Hoparlör
Ses Güç Çıkışı 10 W + 10 W
Ses (İşleme)
Ses Modları Standart, Diyalog, Sinema, Müzik, Spor
Dolby Ses Formatı Desteği LDolby™ Digital, Dolby™ Digital Plus, Dolby™ Pulse
Dts Ses Formatı Desteği DTS® Digital Surround
Simüle Surround Ses S-Force Ön Surround
Fm Radyo Yok
Ses İşleme Clearaudio+
Yazılım
İkiz Görüntü Yok
Uygulama Mağazası Var (Google Play Store)
Var (Google Play Store) Açma/Kapama Zamanlayıcısı Var
Sesli Arama Var
Uyku Zamanlayıcısı Var
Metin Girişi Dili Metin Girişi Dili BULGARCA / KATALANCA / HIRVATÇA / ÇEKÇE / DANCA / FELEMENKÇE / İNGİLİZCE / ESTONCA / FİNCE / FRANSIZCA / ALMANCA / YUNANCA / MACARCA / İTALYANCA / LETONCA / LİTVANCA / NORVEÇÇE / LEHÇE / PORTEKİZCE / RUMENCE / RUSÇA / SLOVAKÇA / SLOVENCE / İSPANYOLCA / İSVEÇÇE / TÜRKÇE / UKRAYNACA / TAYCA / VİETNAMCA / ARAPÇA / FARSÇA / JAPONCA
Metin Girişi Dili İşletim Sistemi Android™
İnternet Tarayıcısı Vewd
Elektronik Program Kılavuzu (Epg) Var
İşitme Engelliler İçin Altyazı (Analog/Dijital) (Analog)-, (Dijital) Altyazı
İçerik Çubuğu Var
Dahili Depolama Alanı (Gb) 16 GB Kapasite
Teletekst Var
Ekran Dili BULGARCA / KATALANCA / ÇEKÇE / DANCA / ALMANCA / YUNANCA / İNGİLİZCE / İSPANYOLCA / ESTONCA / FİNCE / FRANSIZCA / İBRANİCE / HIRVATÇA / MACARCA / İTALYANCA / KAZAKÇA / LİTVANCA / LETONCA / FELEMENKÇE / NORVEÇÇE / LEHÇE / PORTEKİZCE / RUMENCE / RUSÇA / SLOVAKÇA / SLOVENCE / SIRPÇA / İSVEÇÇE / TÜRKÇE / UKRAYNACA / BOŞNAKÇA / MAKEDONCA
Güç Ve Enerji Tasarruflu
Güç Tüketimi (Çalışmada) Nominal: 292 W / Standart: 162 W
Yıllık Güç Tüketimi 225 Kwh/Yıl
Güç Tüketimi (Beklemede) 0,50 W
Enerji Seviyesi Sınıfı A
Cıva İçeriği (Mg) 0.0
Dinamik Arka Işık Kontrolü Var
Kurşun İçerir Var
Güç Tasarrufu Modu / Arka Işık Kapalı Modu Var
Işık Sensörü Var
Üst Parlaklık %76
Güç Gereksinimleri (Voltaj/Frekans) 50Hz, AC 220 - 240 V
Güç Tüketimi (Ağa Bağlı Bekleme Modu) – Terminaller 2,00 W (Wi-Fi) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (Bluetooth®) 1 Ocak 2019’dan İtibaren* Bu Özellik Yazılım Güncellemesiyle Uygun Şekilde Değişebilir
Tasarım
Çerçeve Rengi Çerçeve Rengi Siyah
Stand Tasarımı Gümüş, L-Biçimli
Dahili Tuner
Tv Sistemi (Analog) B/G, D/K, I
Tv Sistemi (Dijital Karasal) DVB-T/T2
Cı+ Var
Tuner Kanal Kapsamı (Dijital Karasal) VHF/UHF (Ülke Seçimine Bağlıdır)
Tuner Sayısı (Karasal/Kablo) 2 (Dijital)/1 (Analog)
Tuner Kanal Kapsamı (Dijital Uydu) IF Frekansı 950-2150 Mhz
Tuner Sayısı (Uydu) 2
Tuner Kanal Kapsamı (Dijital Kablo) VHF/UHF/Kablo (Ülke Seçimine Bağlıdır)
Tv Sistemi (Dijital Kablo) DVB-C
Tuner Kanal Kapsamı (Analog) 45,25 Mhz-863,25 Mhz (Ülke Seçimine Bağlıdır)
Tv Sistemi (Dijital Uydu) DVB-S/S2
Kutu İçeriği
Kutu İçeriği • Masa Standı • Sesli Uzaktan Kumanda • Piller • AC Elektrik Kablosu • Çalıştırma Talimatları • Hızlı Kurulum Kılavuzu

Sony KD-65XF9005 65 inç 165 Ekran 4K Ultra HD Uydu Alıcılı Smart LED Tv Özellikleri

 • Televizyon TipiLED Televizyon
 • Ekran Ebatı65"
 • Ekran Formatı16:9
 • Görüntü Çözünürlülüğü3840 x 2160 Pixel
 • Video FormatıUltra HD (3840x2160)
 • Görüntü TeknolojisiLED
 • HDMI4x HDMI
 • USB2x USB
 • Bağlantı ÖzellikleriHDMI, Komponent Girişi (Y,Pb,Pr), RF Girişi, Dahili WiFi
 • Ses Çıkışı20W (10W+10W)
 • 3DYok
 • Dahili Wi-FiVar
 • Dahili Uydu AlıcıVar
 • Smart TVSmart TV
 • Garanti24 Ay Garanti (Sony Euroasia 444 76 69)
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 5.095,29 TL 10.190,58 TL +0
 • 3.417,41 TL 10.252,23 TL +0
 • 2.578,92 TL 10.315,69 TL +0
 • 2.075,77 TL 10.378,87 TL +0
 • 1.740,47 TL 10.442,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 5.044,90 TL 10.089,81 TL +0
 • 3.373,48 TL 10.120,45 TL +0
 • 2.537,82 TL 10.151,27 TL +0
 • 2.036,46 TL 10.182,28 TL +0
 • 1.702,25 TL 10.213,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 5.090,10 TL 10.180,21 TL +0
 • 3.413,91 TL 10.241,73 TL +0
 • 2.576,27 TL 10.305,06 TL +0
 • 2.073,62 TL 10.368,10 TL +0
 • 1.738,65 TL 10.431,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 5.089,59 TL 10.179,17 TL +0
 • 3.412,86 TL 10.238,58 TL +0
 • 2.574,67 TL 10.298,69 TL +0
 • 2.071,90 TL 10.359,51 TL +0
 • 1.737,02 TL 10.422,14 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 2.029,22 TL 10.146,12 TL +3
 • 1.699,99 TL 10.199,94 TL +3
 • 2.563,58 TL 10.254,33 TL +0
 • 2.061,86 TL 10.309,31 TL +0
 • 1.727,48 TL 10.364,88 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 5.087,10 TL 10.174,20 TL +0
 • 3.411,08 TL 10.233,24 TL +0
 • 2.573,53 TL 10.294,13 TL +0
 • 2.070,92 TL 10.354,58 TL +0
 • 1.736,14 TL 10.416,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 5.087,10 TL 10.174,20 TL +0
 • 3.411,08 TL 10.233,24 TL +0
 • 2.573,53 TL 10.294,13 TL +0
 • 2.070,92 TL 10.354,58 TL +0
 • 1.736,14 TL 10.416,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 5.090,10 TL 10.180,21 TL +0
 • 3.413,91 TL 10.241,73 TL +0
 • 2.576,27 TL 10.305,06 TL +0
 • 2.073,62 TL 10.368,10 TL +0
 • 1.738,65 TL 10.431,93 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.999,00 TL 9.999,00 TL +0
 • 5.062,78 TL 10.125,57 TL +0
 • 3.389,26 TL 10.167,79 TL +0
 • 2.552,59 TL 10.210,35 TL +0
 • 2.050,45 TL 10.252,23 TL +0
 • 1.715,92 TL 10.295,51 TL +0
9.999,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sony KD-65XF9005 65 inç 165 Ekran 4K Ultra HD Uydu Alıcılı Smart LED Tv
   Sony KD-65XF9005 65 inç 165 Ekran 4K Ultra HD Uydu Alıcılı Smart LED Tv
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.