Seçtiğiniz kriterlere uyan 11 adet Gaming Klavye bulundu.

Oyuncu Klavyeleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok elektronik aletlerde gelişmesi halam devam eder. Zamanla eskileri insanların hayatlarını kolaylaştırmaları için daha üstlerine yenileyerek koyarlar. Bunların bir tanesi klavyelerdir. Oyunlar artık daha çok performans daha hızlı etkileşim istiyor. Yeni tasarlanan oyunlar eski bildiğimiz klavyeler yetişemiyor. Bundan dolayı son dönemin popüler klavyesi Steelseries gaming klavye daha kaliteli kullanım sağlıyor. Bu klavye hiç bilmediğiniz ve görmediğiniz birbirinden çok özellikler sunarak kullanıcısını memnun etmeye başarıdır. Rengârenk renk seçeneği sayesinde daha estetik görünümde olmayı sağlar. Steelseries gaming klavye fiyatları bildiğimiz klasik klavyelerden daha yüksek maliyetlidir.
Standart klavyeler tuş algılama seviyesi dört tuştan ibarettir Steelseries gaming klavye 10 tuşa aynı anda basıldığı zaman basılan tuş kadar işlem kabul eder. Örneğin puch oyun oynayacaksanız yön tuşları hareket etmenizi sağlarken aynı anda da silah değiştirmek için harfler kullanmanız gerekir. Bunları aynı anda yapmanızı sağlıyor. Normal klavyelere göre birden fazla tuş özelliği bulundurduğu için mouse ile yapabileceğiniz özelliklilerin birçoğunu yapabilmenizi sağlar. Renkli LED özelliği sayesinde akşam oynadığınızda ortamı daha estetik görünüme büründürür.
Klavye alırken oyun türüne göre almanız daha yararlı olacaktır. Örneğin FBS türündeki oyunlar daha çok fonksiyon gerektirdiği için birden fazla tuş seçeneği olan oyun klavyesini almanız doğru tercihtir. Klavye üzerindeki tuş hassasiyetliği de bir o kadar önemlidir. Kolay temizlenebilen yapıda olması gerekir. Steelseries gaming klavye fiyatları özellikleri ve markalarına göre farklılık gösterir. Eğer siz de bu üründen almak isterseniz firmamızdan bu ürünleri güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.

İncehesap.com'da ziyaretçilerimizin en çok ilgi gösterdiği, popüler gaming klavye modelleri aşağıdadır:

Bugün incehesap.com'da satılan fiyatı düşen gaming klavye modelleri aşağıda listelenmiştir.

Karşılaştırma Listesi