Synology DiskStation DS218J 2 Disk Yuvalı 512MB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi

Synology DiskStation DS218J
 • Ev ve kişisel bulut kullanımı için çok yönlü giriş seviyesi 2 yuvalı NAS
 • 113 MB/s üzerinde okuma, 112 MB/s üzerinde yazma
 • Donanım şifreleme motorlu Çift Çekirdekli CPU
 • iOS/Android/Windows hazırlıklı mobil uygulamalarla her yerden erişim
 • Multimedya yayınını destekleyen entegre bir medya sunucusu
 • Synology DiskStation Manager (DSM) üzerinde çalışır
DiskStation DS218J Synology DiskStation DS218J, kendi kişisel bulutunuzu oluşturmak için ev ve kişisel kullanıcılara mükemmel uyan 2 yuvalı NAS sunucudur. Basit ancak güçlü olan Synology DS218j, zahmetsiz veri paylaşımı, multimedya yayını ve bulut senkronizasyonu sunar. Synology DS218j, Synology firmasının 2 yıllık sınırlı garantisi ile desteklenir.

Düşük Maliyetli Ev Depolama Sunucusu Evdeki kullanıcılar için tasarlanmış hızlı veri aktarımı ve düşük güç tüketimi ile güçlü 2 yuvalı NAS olan Synology DS218j ile tüm dijital varlıklarınızı yedekleyin.
 • Çevre Dostu: Erişimde 17,48 W, HDD Uykusunda 7,03 W
 • Yüksek Performans: 113 MB/s üzerinde sıralı okuma ve 112 MB/s üzerinde sıralı yazma
Çok Yönlü 24/7 Kişisel Bulut Çözümü Synology DS218j, ev ve kişisel kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış, 2 yuvalı, giriş seviyesi NAS'dır. Çift çekirdekli bir işlemci ile desteklenen DS218j, sıralı 113 MB/s okuma ve 112 MB/s yazma performansını RAID1 yapılandırması altında bir Windows ortamında sunar. Dahili donanım şifreleme motorunun yardımıyla DS218j, 105 MB/s üzerinde okuma ve 58 MB/s üzerinde yazma şifreli veri çıkışı sunar. DS218j, gece boyunca olası görsel parazitleri azaltmak için otomatik parlaklık programı kontrollü ön LED göstergeler ile birlikte gelir. DS218j erişim sırasında sadece 17,48 watt ve HDD uykusu sırasında sadece 7,03 watt tüketmekte olup, 24/7 kişisel depolama sunucusu olarak enerji tasarruflu ve bütçe dostudur.

PC Koruma İçin Cloud Station Backup Gerçek zamanlı artımlı yedekleme teknolojisine sahip olup, PC'de saklanan verileriniz minimal sistem kaynağı kullanılarak anında bir Synology NAS'a yedeklenebilir ve böylece gerçekten kapsamlı ve güvenli bir özel bulut deneyimi sunulur.
 • Artımlı yedekleme; performans etkisini azaltırken hızlı: Cloud Station, optimize edilen bir PC yedekleme çözümü sunar. Artımlı yedekleme teknolojisi ile Cloud Station yalnızca değiştirilen dosyaları yedekler ve bunları daha küçük parçalara bölerek, geleneksel yedekleme yöntemlerinden çok daha az sistem kaynağı talep eder.
 • Büyük veri kaybından sizi kurtaracak gerçek zamanlı yedekleme: Cloud Station Backup, gerçek zamanlı olarak en eksiksiz yedekleme görevlerini gerçekleştirir. Veriler yoğun olduğunda, gerçek zamanlı yedekleme, yedekleme işlemlerinin ortasında beklenmedik felaketler nedeniyle büyük veri kayıplarını önler.

Cloud Station Suite ile Platformlar Arası Dosya Paylaşımı Synology DS218j, Windows, Mac ve Linux platformları arasında sorunsuz dosya paylaşımı deneyimini sağlayan kapsamlı ağ protokollerini destekler. Windows AD ve LDAP entegrasyonu, DS218j'nin kullanıcı hesaplarını tekrar oluşturmaya gerek kalmadan herhangi bir mevcut iş ağı ortamına hızlı ve kolay bir şekilde uyum sağlamasına olanak sağlar. Cloud Sync, Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, Baidu ve Box depolamalarınızı evde kişisel DiskStation'unuz ile senkronize halde tutar. Cloud Station Suite sizin Windows PC, Mac, Linux, iOS ve Android tabletler/telefonlar gibi çok sayıda cihaz arasında dosyaları senkronize etmenizi sağlayarak herşeyi kolayca güncel halde tutar. DS218j, HTTPS, dahili güvenlik duvarı ve çoklu IP ve hesaba izinsiz girişi otomatik engelleme mekanizmaları ile internet üzerinden bile sorunsuz dosya paylaşımı yeteneğini güçlendirilmiş güvenlik ile birleştirir.
Dosyaları Cihazlarınız Arasında Senkronize Edin Cloud Station Suite, tüm cihazlarınızda ve diğer Synology NAS'larda gerçek zamanlı veri senkronizasyonu sağlar. "Akıllı sürümleme" depolama alanını daha iyi kullanmak için en önemli dosya sürümlerini tutar.

QuickConnect ile Kolay Dosya Erişimi Bağlantı noktası yönlendirme kurallarını, DDNS'yi veya diğer karmaşık ağ ayarlarını belirleme zahmeti olmadan internet yoluyla Synology NAS'ınızdaki dosyalara erişin. QuickConnect, güvenli ve özelleştirilebilir bir adres aracılığıyla bağlanmanıza olanak tanır; böylece ek bir ücret ödemeden internete bağlı herhangi bir cihazdan medya ve iş dosyalarına anında erişebilirsiniz.

Mobil Cihazlarınızla Sorunsuz Entegrasyon Synology mobil uygulamaları, nerede olursanız olun verilerinize hızlı ve güvenli erişim sağlamak için tasarlanmıştır.

Her Yerde/Her Zaman Ulaşılabilir
Synology, hareket halindeyken bile multimedya kitaplığınızdan faydalanmanıza olanak tanıyan mobil uygulamalar sunar. iOS, Android ve Windows Phone platformlarında mevcut olan, DS photo, DS audio, DS video ve DS file, Synology NAS'ınıza Photo Station, Audio Station, Video Station ve File Station yoluyla erişmenizi sağlar. Dahası, Download Station'daki indirme görevlerini uzaktan yönetmek ve izlemek için DS get kullanabilirsiniz. QuickConnect basit bir özelleştirilebilir adres aracılığıyla bağlanmanızı sağlar, böylece herhangi bir Windows/Mac/Linux bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya mobil aygıt üzerindeki medyaya ve çalışma dosyalarına anında erişebilirsiniz.

Eksiksiz Multimedya Merkeziniz DS218j tarafından desteklenen çeşitli araçlarla, multimedya içeriğinizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Photo Station’un sezgisel tasarımı fotoğrafları özel kategorilere, akıllı albümlere ve blog metinlerine kolayca organize etmenizi ve birkaç tıklama ile Facebook, Twitter, Flickr ve Weibo gibi sosyal paylaşım sitelerine bağlantılarını vermenizi sağlar. Audio Station, dahili şarkı eklentisi, internet radyoları ve kaliteli yürütme için DLNA ve AirPlay hoparlörler desteği ile birlikte gelir. Video Station ile, filmleri ve TV programlarını internet yoluyla ya da Apple TV üzerindeki DS video uygulaması ile doğrudan izleyebilirsiniz.

Kolay Yedekleme Çözümleri Blok seviyesinde artımlı yedekleme ve sürümler arası tekilleştirme ile, Synology Hyper Backup optimize edilen depolama alanı kullanımı sunar ve yerel paylaşımlı klasörler, harici disk sürücüler, ağ paylaşımlı klasörleri, rsync sunucuları ve genel bulut hizmetleri gibi birden çok hedefe veri yedeklemeye izin verir.

Synology DiskStation Manager (DSM) ile Güçlendirildi Synology DiskStation Manager (DSM), her Synology NAS için özel olarak tasarlanmış bir web tabanlı işletim sistemidir. Sezgisel bir çoklu işlev kullanıcı arayüzünü içeren DSM, Synology NAS'ınızın keşfedilmesinde ve yönetilmesinde harcanan çabayı minimize etmek için basit masaüstü benzeri bir deneyim sunar. Dahili Paket Merkezi dosya yedekleme, multimedya paylaşma, üretkenlik araçları, güvenliği sağlama ve yardımcı programlar gibi şahsi ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanan çeşitli paketleri indirip kurmanızı sağlar. Dahili ve eklenebilir özellikleri ile DSM, DS218j'niz üzerinde eksiksiz ve hassas bir kontrol sunarak, üretkenliği maksimize etmenize ve dijital varlıklarınızdan en yüksek verimi almanıza yardımcı olur. Hepsi sadece birkaç tıklama ile gerçekleşir.
 • Surveillance Station: Kayıt, izleme ve yönetim için eksiksiz gözetleme çözümü. İşletmenizi, evinizi ve diğer ortamlarınızı değerli varlıklarınızı korumak için akıllı izleme ve video yönetim araçları sunan güvenilir ve sezgisel Surveillance Station ile koruyun.
 • Masaüstü Yedekleme: Mac'iniz, PC'niz ve mobil cihazlarınız için basitleştirilen yedekleme çözümü. Synology NAS, ister bir Windows bilgisayar, isterse Mac veya başka cihazlar olsun, herhangi bir cihazda depolanan verileri korur.
 • Dosya Sunucusu/Yönetimi: Güçlü dahili dosya yönetim ve paylaşım hizmetleri. DSM, kritik dijital varlıklarınızı paylaşmanın hızlı ve güvenli yollarını sunar. File Station ile Synology NAS'ınızdaki dosyaları herhangi bir kişiyle paylaşabilir ve en uygun güvenlik için erişim izinlerini özelleştirebilirsiniz. File Station, Windows®, macOS® ve Linux® bilgisayarlar veya mobil cihazlar dahil olmak üzere birden çok platfom arasında dosyaların paylaşımını kolaylaştırır.
 • DSM Kullanıcı Arayüzü: Sezgisel kullanıcı arayüzü ve güçlü becerilere sahip ödüllü işletim sistemi. DiskStation Manager (DSM), evinizdeki ve ofisinizdeki dijital varlıklarınızı yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış, her Synology NAS için sezgisel web tabanlı bir işletim sistemidir.
 • Güvenlik: Kapsamlı dahili güvenlik araçları cihazlarınızı gelişen tehditlere karşı korumak için sürekli olarak güncellenir. İnternetten gelen hem kötü niyetli saldırılar hem de gizli yazılımlar kritik dijital varlıklara erişimi bozabilir. DSM, 24/7 hizmet vermenin çok önemli olduğu işletmelerde verilerinizi korumak için gelişmiş güvenlik önlemleri sunar.
 • Multimedya: Yönetim, akış ve yürütme için eksiksiz multimedya çözümü.

Bağlantı Noktaları
 • 1. Durum göstergesi
 • 2. LAN göstergesi
 • 3. Sürücü durum göstergesi
 • 4. Güç düğmesi ve göstergesi
 • 5. Fan
 • 6. USB 3.0 bağlantı noktası
 • 7. RESET düğmesi
 • 8. Güç bağlantı noktası
 • 9. 1 x GbE RJ-45 bağlantı noktası
 • 10. Kensington Güvenlik Yuvası

Donanım Özellikleri
CPU Model Marvell Armada 385 88F6820
CPU İşlemci Mimarisi 32-bit
CPU Frekansı Çift Çekirdek 1.3 GHz
Donanım Şifreleme Motoru Evet
Sistem Belleği 512 MB DDR3
Sürücü Yuvası/Yuvaları 2
Uyumlu Sürücü Tipi 2 x 3,5inç veya 2,5inç SATA HDD/SSD (sürücüler dahil değil)
Maksimum Dahili Ham Kapasite 32 TB (16 TB drive x 2) (Kapasite RAID türlerine göre değişiklik gösterebilir)
Maksimum Tek Disk Bölümü Boyutu 16 TB
Harici Portlar 2 x USB 3.0, 1 x RJ-45
Boyut (YxGxD) 165 mm x 100 mm x 225.5 mm
Ağırlık 0.88 kg
Dosya Sistemi
Dahili Sürücüler EXT4
Harici Sürücüler EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS+, exFAT
Diğer Özellikler
Sistem Fanı 92 x 92 mm
Fan Hız Modu Tam Hız Modu / Soğuma Modu / Sessiz Mod / Düşük Güç Modu
Parlaklığı Ayarlanabilir Ön LED Göstergeler Evet
Güç Geri Kazanımı Evet
Gürültü Seviyesi 18.2 dB(A)
Programlanmış Güç Açma/Kapama Evet
LAN / WAN Üzerinden Açma Evet
Güç Kaynağı Ünitesi / Adaptörü 60 W
AC Güç Giriş Voltajı 100 V ile 240 V AC
Güç Frekansı 50/60 Hz, Tek Faz
Güç Tüketimi 17.48 W (Erişim) / 7.03 W (HDD Beklemede)
BTU 59.68 BTU/hr (Erişim) / 24 BTU/hr (HDD Beklemede)
Çalışma Sıcaklığı 5°C ila 40°C (40°F ila 104°F)
Depolama Sıcaklığı -20°C ila 60°C (-5°F ila 140°F)
Bağıl Nem %5 ila %95 Bağıl Nem
Maksimum Çalışma İrtifası 5.000 m (16.400 ft)
Sertifikalar EAC, CCC, RCM, KC, FCC, CE, BSMI
Çevresel Güvenlik RoHS uyumlu
Paket İçeriği DS218j ana ünitesi, Hızlı Kurulum Kılavuzu, Aksesuar paketi, AC güç adaptörü ve elektrik kablosu, RJ-45 LAN kablosu
Garanti 2 Yıl
DSM Özellikleri
Ağ İletişimi Protokolü SMB, AFP, NFS, FTP, WebDAV, CalDAV, Telnet, SSH, SNMP, VPN (PPTP, OpenVPN ™ , L2TP)
Dosya Sistemi Dahili: ext4 / Harici: ext4, ext3, FAT, NTFS, HFS+ (salt okunur), exFAT
Desteklenen RAID Tipi Synology Hybrid RAID (SHR), Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1
Depolama Yönetimi Maksimum dahili birim: 256 / Maksimum iSCSI target sayısı: 10 / Maksimum iSCSI LUN sayısı: 10
Dosya Paylaşım Becerisi Maksimum yerel kullanıcı hesabı: 1.024 / Maksimum yerel grup sayısı: 256 / Maksimum paylaşımlı klasör sayısı: 256 / Maksimum eşzamanlı SMB/NFS/AFP/FTP bağlantısı sayısı: 100
Ayrıcalık Windows Erişim Denetleme Listesi (ACL), uygulama ayrıcalıkları
Dizin Hizmeti Windows AD entegrasyonu: SMB/NFS/AFP/FTP/File Station, LDAP entegrasyonu yoluyla etki alanı kullanıcıları oturum açma
Güvenlik Güvenlik duvarı, şifrelenmiş paylaşımlı klasör, SMB şifrelemesi, FTP over SSL/TLS, SFTP, rsync over SSH, oturum açma otomatik engelleme, Let's Encrypt desteği, HTTPS (özelleştirilebilir şifre programı)
Desteklenen İşlemci Windows 7 ve 10, Mac OS X® 10.11 sonrası
Desteklenen Tarayıcı Chrome®, Firefox®, Internet Explorer® 10 sonrası, Safari® 10 sonrası; Safari (iOS 10 sonrası), Chrome (Android™ 6.0 sonrası)
Paketler ve Uygulamalar
File Station Sanal sürücüler, uzak klasörler, Windows ACL düzenleyici, arşivlenen dosyaları sıkıştırma/açma, belirli kullanıcılar/gruplar için bant genişliği kontrolü, paylaşım bağlantılarını oluşturma, aktarım günlükleri
FTP Sunucusu TCP Bağlantıları için bant genişliği kontrolü, özel FTP pasif bağlantı noktası aralığı, anonim FTP, FTP SSL/TLS ve SFTP protokolü, TFTP ve PXE desteğiyle ağ üzerinden önyükleme, aktarım günlükleri
Universal Search Uygulamalar ve dosyalar için global arama sunar
Hyper Backup Genel bulutlara yerel yedekleme, ağ yedekleme ve veri yedekleme desteği
Yedekleme Aracı DSM yapılandırma yedeklemes, macOS Time Machine desteği, Cloud Station Backup Paylaşımlı klasör senkronizasyonu - maksimum görev sayısı: 2
Cloud Station Suite Dosyaların 32 adede kadar eski sürümünü korurken istemci yardımcı programlarını Windows, Mac, Linux, Android ve iOS cihazlarına yükleyerek verileri birden çok platform arasında senkronize edin Maksimum eşzamanlı dosya aktarım sayısı: 100
Cloud Sync Amazon Drive, Amazon S3 uyumlu depolama, Baidu cloud, Box, Dropbox, Google Cloud Storage, Google Drive, hubiC, MegaDisk, Microsoft OneDrive, OpenStack Swift-uyumlu depolama, WebDAV sunucular, Yandex Disk dahil olmak üzere genel bulut depolama sağlayıcıları ile tek veya çift yönlü senkronizasyon
Surveillance Station Maksimum IP kamera sayısı: 14 (720p, H.264 değerinde toplam 420 FPS) (İki ücretsiz kamera lisansını içerir; ilave kameralar ilave lisansların satın alınmasını gerektirir)
VPN Server Maksimum bağlantı sayısı: 5, desteklenen VPN protokolü: PPTP, OpenVPN™, L2TP/IPSec
Mail Server Desteklenen Mail Server protokolü: POP3, SMTP, IMAP, destek LDAP/AD hesabı
Mail Station Çok sayıda POP3 posta kutusundan posta almak üzere Mail Server için Webmail arayüzü, özelleştirilebilir SMTP sunucusu
Collaboration Suite Chat maksimum kullanıcı sayısı: 10 / Office maksimum kullanıcı sayısı: 10, maksimum eşzamanlı düzenleme kullanıcısı sayısı: 10 / Calendar: CalDAV desteği ve mobil cihazlarla erişim
Note Station Zengin metin notu organizasyonu ve versiyonlama, şifreleme, paylaşım, medya bütünleştirme ve ekler
Depolama Analizörü Birim ve kota kullanımı, dosyaların toplam boyutu, geçmiş kullanıma dayalı birim kullanımı ve trendler, paylaşımlı klasörlerin boyutu, en büyük/en çok/en az sıklıkla değiştirilen dosyalar
Antivirus Essential Tam sistem taraması, programlı tarama, beyaz liste özelleştirme, virüs tanımı otomatik güncellemesi
Download Station Desteklenen indirme protokolü: BT, HTTP, FTP, NZB, eMule, Thunder, FlashGet, QQDL Maksimum eşzamanlı indirme görevi: 30
Web Station Sanal ana makine (30 web sitesine kadar), PHP/MariaDB®, üçüncü parti uygulama desteği
Diğer paketler Video Station, Photo Station, Audio Station, DNS Server, RADIUS Server, iTunes® Server, Günlük Merkezi, Paket Merkezinde mevcut ilave üçüncü parti paketler
iOS/Android Uygulamaları DS audio, DS cam, DS cloud, DS file, DS finder, DS get, DS note, DS photo, DS video
Windows Phone Uygulamaları DS audio, DS file, DS finder, DS get, DS photo, DS video

Synology DiskStation DS218J 2 Disk Yuvalı 512MB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi Özellikleri

 • İşlemciMarvell Armada 385 88F6820
 • Bellek512 MB
 • Max. Depolama32 TB
 • Disk Boyutu2.5" - 3.5"
 • ArabirimEthernet , Usb 3.0
 • Fan 92 mm x 92 mm x 1 pcs
 • Lan Bağlantı Noktası RJ-45 1 GbE LAN
 • Boyut165 mm x 100 mm x 225.5 mm
 • Ağırlık 0.88 kg
 • Uyumlu İşletim SistemiWindows 7, Windows 10, Mac OS X 10.11 sonrası
 • Diğer Özellikler17.48 W (Erişim) / 7.03 W (HDD Beklemede)
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 1.002,21 TL 2.004,42 TL +0
 • 672,04 TL 2.016,13 TL +0
 • 506,99 TL 2.027,97 TL +0
 • 407,99 TL 2.039,95 TL +0
 • 342,01 TL 2.052,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 995,42 TL 1.990,83 TL +0
 • 665,97 TL 1.997,91 TL +0
 • 501,51 TL 2.006,06 TL +0
 • 402,65 TL 2.013,24 TL +0
 • 336,92 TL 2.021,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 1.001,19 TL 2.002,38 TL +0
 • 671,35 TL 2.014,06 TL +0
 • 506,47 TL 2.025,88 TL +0
 • 407,57 TL 2.037,84 TL +0
 • 341,69 TL 2.050,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 1.003,44 TL 2.006,87 TL +0
 • 673,28 TL 2.019,85 TL +0
 • 508,25 TL 2.033,00 TL +0
 • 409,26 TL 2.046,31 TL +0
 • 343,30 TL 2.059,81 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 399,38 TL 1.996,90 TL +3
 • 334,58 TL 2.007,49 TL +3
 • 504,55 TL 2.018,19 TL +0
 • 405,80 TL 2.029,01 TL +0
 • 339,99 TL 2.039,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 1.002,93 TL 2.005,85 TL +0
 • 672,94 TL 2.018,81 TL +0
 • 507,99 TL 2.031,95 TL +0
 • 409,05 TL 2.045,25 TL +0
 • 343,12 TL 2.058,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 1.002,93 TL 2.005,85 TL +0
 • 672,94 TL 2.018,81 TL +0
 • 507,99 TL 2.031,95 TL +0
 • 409,05 TL 2.045,25 TL +0
 • 343,12 TL 2.058,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 1.001,80 TL 2.003,60 TL +0
 • 671,90 TL 2.015,71 TL +0
 • 507,04 TL 2.028,18 TL +0
 • 408,12 TL 2.040,58 TL +0
 • 342,19 TL 2.053,15 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.967,94 TL 1.967,94 TL +0
 • 1.001,09 TL 2.002,18 TL +0
 • 671,22 TL 2.013,65 TL +0
 • 506,26 TL 2.025,05 TL +0
 • 407,31 TL 2.036,57 TL +0
 • 341,37 TL 2.048,23 TL +0
1.967,94 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Synology DiskStation DS218J 2 Disk Yuvalı 512MB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi
   Synology DiskStation DS218J 2 Disk Yuvalı 512MB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.