cover TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch - incehesap.com Gaming Gecesi Kampanyası
 Akbank Axess Chip-para Kampanyası - 2023 Ocak

TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch

TP-Link
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
3.582,31 TL
Peşin Fiyatına 6 x 597,05 TL Taksitle

Bu ürünü satın aldığınızda 30,36 TL değerinde 303.585 puan kazanacaksınız

Stoktan Hızlı Teslimat

24 Saatte kargoluyoruz

Ücretsiz
kargo

Alışveriş
kredisi


Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!


TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch Genel Özellikler

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch Güçlü bağlantı performansına sahip olmak için Çok Amaçlı TP-Link TL-SG1218MP JetStream PoE + Switch'i tak ve çalıştır.
  • 16 × gigabit PoE + RJ45 bağlantı noktaları, 2 × gigabit PoE olmayan RJ45 bağlantı noktaları ve 2 × birleşik gigabit SFP yuvası
  • Her PoE bağlantı noktası için 30 W'a kadar ve tüm PoE bağlantı noktaları için 250 W'a kadar yüksek PoE güç bütçesi
  • IEEE 802.3af / uyumlu PD'ler ile çalışır.
  • Yapılandırma ve kurulum gerektirmez, tak ve çalıştır.
  • 802.1p / DSCP QoS
  • Dayanıklı metal kasa ve profesyonel ısı dağılımı tasarımı, geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı (0–50 ℃) sağlar.
TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch
Gecikmesiz Bir Deneyim için QoS TP-Link TL-SG1218MP, Hizmet Kalitesine (QoS) göre trafik önceliğini belirleyerek ses ve video gibi gecikmeye duyarlı uygulamalar için sorunsuz trafik sağlar.
TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch
TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch
İyi Isı Dağılımıyla Geniş Çalışma Sıcaklığı Dayanıklı metal kasa ve profesyonel ısı dağıtma tasarımı, geniş çalışma sıcaklığını (0–50 ℃) güvenilirlikle garanti eder.
TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch
Sayısız Uygulama için Özel 16 Bağlantı Noktalı PoE + Anahtar (250 W Bütçe) 802.3af / at PoE + standardıyla uyumluluk, her PoE bağlantı noktasında 30 W'a kadar destekler. 16 × gigabit PoE + bağlantı noktaları için toplam 250 W PoE güç bütçesi, TP-Link TL-SG1218MP'i ofislerde, yatakhanelerde ve küçük işletmelerde gözetimden ağ oluşturmaya kadar çok çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir. IP kameralar, erişim noktaları, IP telefonlar, bilgisayarlar, yazıcılar vb. İle tamamen uyumludur.

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

Tak ve Çalıştır TP-Link TL-SG1218MP Easy Smart PoE + Switch, yapılandırma ve kurulum gerektirmez. Güçlü bağlantı performansı elde etmek için tak ve çalıştır.
TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

Aşırı Güç Yükünü Önlemek için Akıllı Güç Yönetimi Toplam güç tüketiminiz 250 W'ı aştığında, Akıllı Güç Yönetimi, yüksek öncelikli bağlantı noktalarının güç kaynağını sağlamak için düşük öncelikli bağlantı noktalarının gücünü otomatik olarak keser. Bu, cihazı aşırı güç yüklemesinden korur. Ayrıca, cihazınız için gerekli PoE gücünü otomatik olarak algılar ve PoE olmayan ekipmanınızın hasar görmesini önler.
TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

Çeşitli Uygulamalar İçin TP-Link TL-SG1218MP TL-SG1218MP, IP kameralar, erişim noktaları ve IP telefonlar gibi PoE cihazlarıyla tamamen uyumludur. Ayrıca PC'ler, yazıcılar ve IPTV gibi gigabit bağlantıları sağlamak için PoE olmayan kablolu cihazlarla da çalışır.
  • Gözetim - IP Kameralarla Çalışır
  • Konferans - Çağrı IP Telefonlarla Çalışır
  • Wi-Fi Kapsamı - Omada EAP'lerle çalışır
  • Kablolu Bağlantılar - PC'ler ve Yazıcılarla Çalışır
TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

Donanım Özellikleri
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Arayüz 16× PoE+ gigabit RJ45 port, 2× gigabit non-PoE RJ45 port, 2× combo gigabit SFP yuvaları
Ağ medyası 10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m), EIA / TIA-568 100Ω STP (maksimum 100m), 100BASE-TX: UTP kategori 5, 5e kablosu (maksimum 100m), EIA / TIA-568 100Ω STP (maksimum 100m), 1000BASE-T: UTP kategori 5, 5e, 6 veya üzeri kablo (maksimum 100m), EIA / TIA-568 100Ω STP (maksimum 100m), 1000BASE-X MMF, SMF
Fan Miktarı 2
Fiziksel Güvenlik Kilidi Var
Güç Kaynağı 100–240 VAC, 50/60 Hz
PoE + Bağlantı Noktaları (RJ45) Standart: 802.3at / 802.3af uyumlu, PoE Bağlantı Noktaları: 1-16 Bağlantı Noktaları, PoE Güç Bütçesi: 250 W
Boyutlar (G x D x Y) 17.3 × 7.1 × 1.73 in (440 × 180 × 44 mm)
Montaj Rafa Monte Edilebilir
Maksimum Güç Tüketimi 21,4 W (220/50 Hz. PD bağlı değil), 286,64 W (220/50 Hz. 250 W PD bağlıyken)
Maksimum Isı Dağılımı 72,97 BTU / s (bağlı PD yok), 977,44 BTU / s (250 W PD bağlıyken)
Performans Özellikleri
Anahtarlama Kapasitesi 36 Gbps
Paket İletim Hızı 26,78 Mbps
MAC Adres Tablosu 8K
Packet Buffer Memory 4.1 Mbit
Gelişmiş Fonksiyonlar IEEE 802.3af ile Uyumlu / Uyumlu PD'lerde, 802.1p / DHCP QoS, Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging, Tam Çift Yönlü Mod için IEEE802.3x Akış Kontrolü ve Yarım Çift Yönlü Mod için Geri Basınç
Jumbo Çerçeve 10 KB
Diğer Özellikler
Sertifikasyon CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği TL-SG1218MP, Kurulum Kılavuzu
Çalışma sıcaklığı 0–50 °C (32–122 °F)
Saklama Sıcaklığı -40–70 ° C (-40–158 ° F)
Çalışma Nemi % 10-90 Bağıl Nem, yoğuşmasız
Saklama Nemi % 5-90 Bağıl Nem, yoğuşmasız

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch Özellikleri

Genel Özellikler

Tipi PoE Enjektör
Switch Yapısı Yönetilebilir Switch
Garanti 24 Ay Garanti

Teknik Özellikler

Switch Tipi Rackmountable
Port Sayısı 18 Port
Karşılaştırma Listesi

TP-Link TL-SG1218MP JetStream Easy Smart PoE + Switch

Lütfen ürünü puanlayın

Yorum Yayınlama Kriterleri
TP-Link TL-SG1218MP JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch

3.582,31 TL

Çerezler Hakkında Bilgi Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.