RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
RX-675XYTBDP
AMD
12 GB
Bellek
PCI Express 4.0

XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6750 XT Black RX-675XYTBDP 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Tek Çekim / Havale: 10.883,87 TL
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
13.07.2022 tarihine kadar indirim fırsatı! Kampanya bittiğinde ürünün fiyatı 13.901,49 TL olacaktır.


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6750 XT Black RX-675XYTBDP 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Oyunlara Hükmedecek Performans Gücünü AMD RDNA 2 mimarisinden alan AMD Radeon RX 6750 XT ekran kartı, 40 CU hesaplama birimi, 12GB GDDR6 bellek ve 96MB AMD Infinity Cache (önbellek) değerleri ile ultra yüksek kare hızları ve 1440p çözünürlüğe sahip oyun deneyimi sunmak için özel olarak tasarlandı.

Oyuncular İçin Tasarlandı
 • RDNA 2 mimarisi
 • Gelişmiş 7nm GPU
 • PCI Express 4.0 desteği
 • Radeon Görüntü Keskinleştirme (RIS) Teknolojisi
 • FidelityFX Teknolojisi
 • Radeon Anti-Lag Teknolojisi
 • Microsoft Windows 11 desteği
 • Microsoft DirectX 12 desteği
 • 7nm Teknolojisi
 • AMD VSR (Virtual Super Resolution) Teknolojisi
 • AMD FreeSync 2 HDR
 • AMD Kare Oranı Hedef Kontrolü (FRCT)
 • AMD Eyefinity çoklu ekran teknolojisi
 • HDMI 2.1 VRR
 • Displayport 1.4 w/ DSC
 • Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio desteği

1440p Oyun Performansı 40 CU (hesaplama birimi) ve 12GB GDDR6 belleğe sahip AMD Radeon RX 6750 XT ekran kartı ile akıcı kare hızları ve maksimum görüntü ayarlarında 1440p oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Hava Akışı ve Estetik Bir kartta iyi görünüm ve üst düzey performans arasındaki dengeyi bulmak bir sanattır. MERC 319 6750 XT ekran kartını tasarlarken bu dengeyi sağlayarak, hava akışı ve üstün performans ile estetiği bir araya getirdik.

XFX Ghost Termal ve Soğutma Teknolojileri XFX’in düz bir hava akışı havalandırma özelliğine sahip olan tamamen yeni Ghost Termal tasarımı, GPU’nuzu her zamankinden daha iyi soğutur. Uzun ömürlü ve daha sessiz çalışma sunan çift bilyalı rulmanlara sahip 13 kanatlı fanlarımız, toplam hava akışını arttırarak üstün soğutma performansı sağlar.

Termal Pedler VRM’ler, bellek ve GPU da dahil tüm PCB üzerindeki termal pedlerin sayısının arttırıldığı XFX ekran kartları, kararlı ve yüksek kaliteli soğutma performansı sunar.

XFX Dual BIOS PC tutkunlarının seçeneklerden hoşlandıklarını biliyoruz; bu nedenle RX 6750 XT ekran kartlarımız Dual BIOS seçeneği ile beraber geliyor.

AMD Smart Access Memory Teknolojisi İşlemcinin grafik birimindeki belleğe erişebilmesini sağlayan AMD Smart Access Memory teknolojisi, AMD Ryzen 5000 serisi masaüstü işlemciler ile AMD Radeon 6000 serisi ekran kartlarının PCI-E 4.0 veri yolu üzerinden haberleşerek çok daha yüksek oyun performansına ulaşmanıza olanak tanır.

13 Kanatlı Üçlü Fan Tasarıımı Yeni 13 kanatlı fanlarımız toplam hava akışını arttırarak uzun süreli ve sessiz çalışma performansı sunar. 2 x 90mm ve 1 x 100mm’lik fanlar, bol miktarda hava akışı ve maksimum soğutma performansı sağlar.

XFX Zero DB Fan Teknolojisi İhtiyaç duyduğunuzda güçlü, ihtiyaç duymadığınızda sessiz.
XFX Speedster Merc 319 AMD Radeon RX 6750 XT ekran kartı, Zero DB Fan teknolojisine ve mümkün olan en yüksek performansta çalışacak şekilde donatılmış XFX fanlara sahiptir. Zero DB Fan Sistemimiz, günlük kullanımda can sıkıcı fan gürültüsünü en aza indirmek için fanların dönüş hızını sıfır RPM’ye kadar düşürürken, yüksek performanslı yoğun oyun seansları sırasında oluşan ısıyı ortadan kaldırmak için fanları gerektiği gibi hızlandırır.

Ultra HD Desteği Yüksek performanslı ve yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi için üretilmiş olan XFX RX 6750 XT ile 1440p çözünürlükte sorunsuz oyun performansını yaşayın. 8K desteği ile yeni nesil ekranlar için hazırsınız. Oyunlarınızda performanstan ödün vermeden ve her şeyi tüm ayrıntılarıyla görün.

AMD RDNA 2 Mimarisi AMD’nin çığır açan yeni RDNA 2 mimarisi, yeni nesil oyun bilgisayarlarının ve konsollarının temelidir. Çoklu oyun platformlarında görsel efektleri ve oyun deneyimini daha önce hiçbir grafik mimarisinin başaramadığı kadar yükselten AMD RDNA 2 mimarisi, PC oyun grafikleri ve bulut oyunlarında yaklaşmakta olan devrimin temelini oluşturur.

AMD'nin gelişmiş 7nm teknolojisine sahip yeni nesil RDNA 2 mimarisi ile 1440p oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Efsanevi Performansla Oyununuzda Ustalaşın Yeni AMD Radeon RX 6950 XT, RX 6750 XT ve RX 6650 XT grafik kartları, oyunlarda yükleme sürelerinin azaltılmasına ve inanılmaz ayrıntılarla geniş dünyalara hayat verilmesine yardımcı olmak için DirectStorage için optimize edilmiştir. Radeon RX 6000 Serisi grafik kartları, AMD FidelityFX Super Resolution veya yeni Radeon Super Resolution gibi yükseltme teknolojilerindeki en son yeniliklerden tam olarak yararlanır. AAA oyun veya eSpor olsun, tüm oyunlarınızı ödün vermeden yaşayın.

Süper Performans Radeon RX 6000 Serisi grafik kartları, en son özelliklerin tümü etkinleştirildiğinde maksimum ayarlarda en zorlu oyunların üstesinden gelebilir. 80 adede kadar güçlü grafik işlem birimi, 16 GB'a kadar yüksek hızlı GDDR6 bellek ve 128 MB'a kadar düşük gecikmeli AMD Infinity Cache ile bu kartlar, meraklı düzeyinde performansı yeniden tanımlıyor.

Canlı Görseller DirectX 12 Ultimate ve gerçekçi aydınlatma sağlayan en son AMD FidelityFX teknolojisi özellik seti gibi en son yazılım yeniliklerini destekleyen Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarıyla yeni bir derinlik deneyimi yaşayın, gölgeler ve son derece ayrıntılı yansımalar. AMD FidelityFX teknolojisi özellikleri, yeni nesil oyun görsellerini yüksek kare hızlarında desteklemek ve büyüleyici bir oyun deneyimi sağlamak üzere AMD RDNA 2 mimarisi için optimize edilmiştir.

Üstün Deneyimler Yeni Radeon RX 6000 Serisi grafik kartları, oyunlarda yükleme sürelerinin azaltılmasına ve inanılmaz ayrıntılarla geniş dünyalara hayat verilmesine yardımcı olmak için DirectStorage için optimize edilmiştir. Deneyimi, şu adreste bulunan 2000'den fazla AMD FreeSync teknolojisi etkin oyun ekranı ile en yeni HDMI 2.1 VRR teknolojisini destekleyen, piyasadaki en geniş ekran ekosistemiyle tamamlayın. yüksek yenileme oranları. Yeni AMD Link 5.0 ile, 4 oyuncuya kadar işbirliğinin keyfini çıkarın ve oyunlarınızı bir düğmeye tıklamak kadar kolay, farklı cihazlarda sorunsuz bir şekilde yaşayın.

Oyunlarınız İçin Kare Hızlarında Artış Sağlayın Desteklenen belirli oyunlarda AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) ile görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarın ve performansı artırın veya Radeon Super Resolution (RSR) ile çok sayıda oyunda kare hızlarınızı artırın AMD Radeon grafik kartlarında yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü ve yüksek kare hızlı oyun deneyimleri sunmak için.

AMD Infinity Cache RDNA 2 mimarisi ile devrim niteliğinde yeni bir bellek seviyesi. AMD Infinity Cache, oyun sırasında düşük güç ve düşük gecikmeye sahip yüksek bant genişliği performansı sağlar.

Gerçek Zamanlı Işın İzleme (Ray Tracing) Teknolojisi RDNA 2 hesaplama birimlerine sahip AMD Radeon RX 6000 serisi ekran kartları, Ray Tracing teknolojisini başka bir boyuta taşıyor. Oyunlarda görsel kaliteyi arttırmak için yeni nesil oyunlarda yeni standart haline gelen Ray Tracing teknolojisini destekleyen AMD Radeon RX 6000 serisi ekran kartları, DirectX Raytracing ile gerçek zamanlı aydınlatma, gölge ve yansıma gerçekçiliğine ve göz alıcı grafiklere sahip oyun deneyimleri sunmak için optimize edilmiştir.

AMD FidelityFX Teknolojisi AMD Radeon RX 6000 serisi ekran kartları için optimize edilmiş olan AMD FidelityFX, oyun geliştiricilerinin yüksek kaliteli işleme sonrası efektler oluşturmalarına yardımcı olarak oyunların görsel doğruluk ve performans arasında bir denge kurmasını kolaylaştırır. FidelityFX teknolojisi

AMD Infinity Cache RDNA 2 mimarisi ile devrim niteliğinde yeni bir bellek seviyesi. AMD Infinity Cache, düşük güç ve düşük gecikmeye sahip yüksek bant genişliği performansı sağlar.

AMD Smart Access Memory Teknolojisi İşlemcinin grafik birimindeki belleğe erişebilmesini sağlayan AMD Smart Access Memory teknolojisi, AMD Ryzen masaüstü işlemciler ile AMD Radeon ekran kartlarının PCI Express veri yolu üzerinden haberleşerek çok daha yüksek oyun performansına ulaşmanıza olanak tanır.

Olağanüstü 1440p Oyun Deneyimi 40 adet gelişmiş hesaplama birimi (CU) ile ultra yüksek kare hızları ve 1440p çözünürlükte en üst seviyede performansa sahip oyun deneyimini yaşayın.
Gelişmiş Oyunlar İçin GDDR6 Bellek Yüksek bant genişliği performansı sağlamak için 12GB GDDR6 bellek ile donatılmış olan AMD Radeon RX 6750 XT ekran kartı, günümüzün en popüler ve en zorlu oyunları için olağanüstü 1440p performans sunar.
PCI Express 4.0 Desteği AMD Radeon RX 6000 serisi ekran kartları, PCI-E 3.0 ile kıyaslandığında iki kat daha fazla bant genişliği sunan 16GT/s’lik veri hızına sahip PCI-E 4.0 desteği ile birlikte gelir.
500 Milyon Oyuncu AMD Radeon Grafikleri ile Oynuyor Günümüzün en güncel konsolları ve birçok oyun bilgisayarı AMD grafikleri ile güçlendirilmiştir. Fiyat-performans ürünü yüksek performanslı ekran kartları söz konusu olduğunda, yapılacak seçim gayet açık ve nettir.

AMD Radeon Yazılımı En son Radeon Software yeni oyun sürümleri ve kişiselleştirilebilir oyun deneyimi için optimize edilmiş güncel sürücüler ile grafik işlemcinizin tam potansiyelini ortaya çıkarır.

En İyi Oyun İşletim Sistemi İçin En İyi Oyun Deneyimi Windows 11 ile birlikte AMD Radeon grafik kartı, üstün grafikler, şaşırtıcı performans ve optimize edilmiş güvenlik özellikleriyle en üst düzeyde oyun deneyimi sağlar. DirectX 12 Ultimate, Otomatik HDR, AMD Radeon grafik kartı ve AMD Yazılım desteği içeren Windows 11'de oyun deneyiminizi güçlendirin.

Üst Seviye Bilgisayar Kasaları İçin Mükemmel Seçim Yeterli alan ve hava akışına sahip PC kasaları için tasarlanmış olan XFX MERC 319 ekran kartı, bu üst seviye PC kasaları ile birlikte size en iyi performansı sunar. XFX MERC 319, Micro, Mini ve bazı Mid-Tower PC kasalarında kullanım için uygun olmayabilir.

Teknik Özellikler
Model Adı XFX Speedster MERC319 AMD Radeon RX 6750 XT Black
Ürün Kodu RX-675XYTBDP
Bus Veri Standardı PCI-E 4.0
Çekirdek Hızı Base Clock: 2324MHz / Game Clock: 2554MHz / Boost Clock: 2623MHz
İşlem Çekirdeği 2560
Bellek Arayüzü 192 bit
Bellek Hızı 18 Gbps
Bellek 12 GB
Bellek Tipi GDDR6
Slot 2.6 Slot
Soğutma 3 Fanlı
Çıkışlar 3 x DisplayPort 1.4 (DSC) / 1 x HDMI 2.1 (VRR ve FRL)
Önerilen PSU 650W
Güç Bağlantıları 2x 8-pin
Boyutlar 32.3 x 13.2 x 5.1 cm
Teknolojiler AMD RDNA 2 Mimarisi / DirectX 12 Ultimate / AMD FidelityFX Super Resolution / AMD Radeon Super Resolution / Hardware Raytracing / GDDR6 Bellek / PCI Express 4.0 Desteği / AMD FreeSync Teknolojisi / DisplayPort 1.4 DSC / HDMI 2.1 VRR / 7nm GPU / 8K'ya Kadar Video Akışı / Radeon VR Ready Premium / Radeon Image Sharpening / Radeon Anti-Lag / Radeon Yazılımı / Oyun Sürücüsü Optimizasyonları
Sertifika RoHS

XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6750 XT Black RX-675XYTBDP 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiAMD
 • Bellek12 GB
 • Bit Değeri192 Bit
 • Grafik İşlemcisiRadeon RX 6750 XT
 • Bağlantı TipiDisplayPort, HDMI
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi24 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 5.597,55 TL 11.195,09 TL +0
 • 3.766,18 TL 11.298,53 TL +0
 • 2.850,97 TL 11.403,89 TL +0
 • 2.302,49 TL 11.512,45 TL +0
 • 1.936,98 TL 11.621,86 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 1.860,49 TL 11.162,94 TL +4
 • 3.753,71 TL 11.261,12 TL +0
 • 2.840,26 TL 11.361,03 TL +0
 • 2.291,34 TL 11.456,71 TL +0
 • 1.926,69 TL 11.560,14 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 5.552,99 TL 11.105,99 TL +0
 • 3.762,27 TL 11.286,81 TL +0
 • 2.847,99 TL 11.391,95 TL +0
 • 2.300,06 TL 11.500,29 TL +0
 • 1.934,91 TL 11.609,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 5.594,67 TL 11.189,34 TL +0
 • 3.764,22 TL 11.292,66 TL +0
 • 2.849,48 TL 11.397,92 TL +0
 • 2.301,27 TL 11.506,36 TL +0
 • 1.935,94 TL 11.615,66 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 2.784,17 TL 11.136,67 TL +2
 • 3.743,25 TL 11.229,75 TL +0
 • 2.831,39 TL 11.325,57 TL +0
 • 2.284,37 TL 11.421,84 TL +0
 • 1.919,96 TL 11.519,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 5.591,65 TL 11.183,30 TL +0
 • 3.762,27 TL 11.286,81 TL +0
 • 2.848,06 TL 11.392,25 TL +0
 • 2.299,94 TL 11.499,68 TL +0
 • 1.934,86 TL 11.609,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 5.591,65 TL 11.183,30 TL +0
 • 3.762,27 TL 11.286,81 TL +0
 • 2.848,06 TL 11.392,25 TL +0
 • 2.299,94 TL 11.499,68 TL +0
 • 1.934,86 TL 11.609,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 5.570,05 TL 11.140,09 TL +0
 • 3.740,16 TL 11.220,48 TL +0
 • 2.825,51 TL 11.302,05 TL +0
 • 2.274,58 TL 11.372,90 TL +0
 • 1.907,44 TL 11.444,66 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 10.883,87 TL 10.883,87 TL +0
 • 5.560,37 TL 11.120,74 TL +0
 • 3.733,23 TL 11.199,70 TL +0
 • 2.820,24 TL 11.280,96 TL +0
 • 2.272,21 TL 11.361,03 TL +0
 • 1.907,04 TL 11.442,25 TL +0
10.883,87 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6750 XT Black RX-675XYTBDP 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Yorum Yap
Puan Ortalaması 4,4
Bu ürüne verilmiş puanlar

XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6750 XT Black Gaming Ekran Kartı Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
2022 Mayıs üretimi yeni teknolojili AMD Serisi
Merhabalar ürün hakkında söyleyeceklerim sessiz fiyatına göre çok rahat 2k oyunları oynayabilme tasarımı çok güzel ışıklandırması çok sade kaliteli 5600x ile kullanıyorum harika ikili oldular tavsiye ederim
Üye resmi
Kaan Dalfi̇̇dan 28 Haz 2022 (3 gün önce)

Gpu testi yaptırdım full yükte 90 derece iade edicem büyük ihtimalle
Üye resmi
Furkan Mavi̇̇ 25 May 2022

Soğutmasından ve tasarımından gayet memnun kaldım. Yük aldında fan sesi duyulmuyor. Coil whine sesi ile karşılaşmadım. 1.5 haftadır kullanıyorum. AMD Ryzen 7 5800x ile kullanıyorum. Ürünü gaming gecesinden aldım. Kargo süresi ve paketleme iyiydi.
Üye resmi
Uğur Seçgi̇̇n 23 May 2022

Siparişi verdim ertesi gün getirdiler istanbul içi olduğu için teşekkürler. Kart oldukça sessiz ve performanslı artık tüm oyunları 2k monitörümde rahatlıkla keyifle oynuyorum. 3500X işlemci ile birlikte kullanıyorum herhangi bir problem söz konusu değil bilginize.
Üye resmi
Eren Şükrü Tunçay 22 May 2022
10 günlük kullanım deneyimi
Cuma günü Gaming Gecesi'nden sipariş ettim 13.05.22 tarihinde aldım . 16.05.22 Pazartesi günü elime ulaştı ebat olarak gerçekten büyük ekran kartının kutusu kartın heybetli olduğunu zaten gösteriyor . İncehesap paketlemesinden zaten memnunum tüm bilgisayar bileşenlerimi incehesap'tan aldım tavsiye ediyor ve öneriyorum . Daha önce RTX 3060 Gigabyte Eagle serisi kullandım bu sefer tercihimi amd'den yana yapmak istedim . Amd sıcaklık olarak sıcak çalışıyor evet fakat bu XFX'in 3 fanlı modeli gayet yeterli kalıyor bilginiz olsun. sessiz çalışmaya odaklı öncelikle onu belirteyim, fan hızları %50 yi gördüğünde bile çok fazla ses duymuyorum . 3060'dan performanslı bu arada onu belirteyim. ''Burası Önemli'' Şuana kadar gördüğüm tek sorun ''COİL WHİNE'' Yani küçük ufak bir ıslık sesi yada parazit sesi gibi bir ses geliyor çok sürekli olmuyor devamlı'da olmuyor fakat ara ara geliyor 5 Yıldız vermemin sebebi bunun İncehesap kaynaklı değil Genel olarak ekran kartlarında başımıza gelebilecek ve karta yada herhangi bir bileşene zararı olmayan sadece kullanıcıyı olumsuz etkileyen bir durum olarak görünüyor . ben devamlı olarak kulaklık taktığım için bi sorun yaşamıyor ki zaten öyle aman aman sesi çıkan bi durum olmuyor çok nadir'de olsa duyuluyor işte bahsetmek istedim. Bunun dışında bir sorun yaşamadım Çok memnunum Tavsiye ederim alacak arkadaşlara.
Üye resmi
Berat Ki̇̇bar 21 May 2022
Buzdolabı gibi kart
Yıllar sonra Nvidia tarafından Amd tarafına gectim. 1080p 240Hz monitor ile kullanıyorum. Muazzam akıcı şekilde fps oyunu oynatiyor. Kart beklediğimden büyük geldi alacak arkadaşlar kasa ölçüleriyle kart ölçülerini karşılaştırmalarında fayda var.
Üye resmi
Sercan Di̇̇vri̇̇k 21 May 2022
1440p Fiyat Performans kartı.
Bu Fiyata alınabilecek en iyi kart. Nvidia kartların fiyatı hala yüksek. Beklemek istemeyenler için alternatif. Vram hızı arttırılmış. 6700xt ye göre 10-15 fps farkedebiliyor. Soğutması gayet başarılı. Tasarımı sade ve güzel. Tavsiye ediyorum.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6750 XT Black RX-675XYTBDP 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6750 XT Black RX-675XYTBDP 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 10.883,87 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.